+  Roxfort RPG
|-+  Karakterek
| |-+  Kincsesláda
| | |-+  Felnőtt varázslók
| | | |-+  Edward Nott (Moderátor: Edward Nott)
| | | | |-+  Bonne Année! - fotóalbum Szilveszterről
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában « előző következő »
Oldalak: [1] Le Nyomtatás
Szerző Téma: Bonne Année! - fotóalbum Szilveszterről  (Megtekintve 623 alkalommal)

Edward Nott
[Topiktulaj]
***


stukkerman

Nem elérhető Nem elérhető
« Dátum: 2022. 01. 20. - 21:19:04 »
+2

Egyetlen Mrs. Nottom!
Ezt a fotóalbumot Neked készítettem, hogy nehogy elfelejtsd a mi kis párizsi Szilveszterünket! (A többi Szilveszterünket remélem, már elfelejtetted. De ez teljesen szalonképes volt, nem igaz? kacsint Angyal

Nos tehát… Irány Párizs ♩ ♪ ♫ ♬!

*  *  *  *  *


       
Szóval itt vannak az autókázás képei az odaútról, ahogy keresztül vágtunk Franciaországon a kölcsönzött luxusautóval... Út közben folyton meg kellett állnunk, mert valaki meglátott valami üzletet... Nem bánom, sőt, azért mentünk, de azt nagyon csodálom, hogy a végén befértél te is a táskák mellé. Azért a táj is szép volt, meg izgalmas! (Bocs, hogy megvágtak gyorshajtásért, és meg kellett átkoznom a mugli rendőrt, mert nem volt nálam mugli pénz... se jogsi...)

     
De tudod, mi az érdekes Franciaországban? Croissantok. Croissantok MINDENÜTT!!!

     
Azt hiszem, tetszett a szállás. Itt kedvesebben nézel, mint máskor szoktál. A kilátás is szép volt. A pezsgő is jó. Ez az utóbbi meg az a helyes pincérsrác, akit az étteremben úgy megbámultál. Nem gáz, lefényképeztem Neked. Mondjuk lehet, észrevette...


   
Ja, és ez volt reggelink. Bocs, hogy felfaltam, mire felébredtél. Amúgy finomabb volt, mint a második reggelink, amit azért kaptunk, mert majdnem a recepciósra borítottad az asztalt, hogy hol a reggelink. Az tiszta ázott volt. Ki kellett teregetni. Műzlit viszont ehetnél többet.

   
Egész jól szórakoztunk nap közben. A körmöd is csini lett, de kár olyan csúnyán nézni, ez akkor is francia manikűr, hát ha egyszer manikűr, és francia körmös csinálta Franciaországban??? Jó, a portré miatt én is dühös lettem volna. Annyira nem hasonlít, megérdemelte az a kókler utcai portrérajzoló, hogy ne is fizessünk neki érte.


     
Ne aggódj, a csicsás partihajót is lefényképeztem, amivel este kirándulgattunk. Bocs, hogy a vízbe estünk... Nem gondoltam, hogy pont mikor odahajolnék, megbillen az a szappantartó, és átesünk a korláton. Legalább előadhattuk a nagyjelenetet a Titanicból. Ja, és ott a csávó is, akit véletlen magunkkal sodortunk, mikor próbáltunk belekapaszkodni.


 
Itt már azért látszik, hogy nem vagy józan. Józanon ilyet sose csinálsz. Éjfélkor mondjuk már nem éppen ezt csináltuk, meg nem kifejezetten koccintgattunk, de mondjuk, hogy ezek is akkortájt készültek. A pontban éjféli pillanatokat megtartom magamnak! kacsint


Csak a kedvedért megörökítettem magamat is. Ha van kedved, ide beragaszthatod azokat a képeket is, amiket Te lőttél. kacsint


Naplózva
Oldalak: [1] Fel Nyomtatás 
« előző következő »
Ugrás:  


Powered by SMF 1.1.13 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország


Az oldal 0.082 másodperc alatt készült el 31 lekéréssel.