+  Roxfort RPG
|-+  Karakterek
| |-+  Kincsesláda
| | |-+  VEGYES CSAPATOK
| | | |-+  Joy and Sorrow
| | | | |-+  Sophie Vanheim (Moderátor: Sophie Flynn)
| | | | | |-+  eper és csokoládé
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában « előző következő »
Oldalak: 1 ... 3 4 [5] 6 7 Le Nyomtatás
Szerző Téma: eper és csokoládé  (Megtekintve 7757 alkalommal)

Mikhail Bertov
Varázsló
*****


a táncos

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #60 Dátum: 2022. 12. 08. - 18:27:58 »
+1

 
Sophie,
Talán megbocsátok. Máskor azért jó lenne, ha valami luxusmárkát küldenél.
Jasper biztosan nem orosz. De szerintem lehetnek viking felmenői, kék szem, szőke haj, az olyan északias… persze nem értek annyira az orosz dolgokhoz. Bevallom őszintén Sokolov a legoroszabb dolog, amihez valaha közöm volt. Tegnap elkezdett valami dalt énekelni és vodkát ivott közben. Nagyon szürreális volt.
A polcból jövő hangok továbbra sem szűntek meg. Most már azok is énekelnek. Megtanulták Sokolov furcsa, orosz dalát… viszont csak akkor csinálják, ha egyedül vagyok. Nem jössz át, hogy meghallgasd. Ha már ketten állítanánk a tényeket, akkor biztosan hinnének nekem. Sokolov és a barátja is azt mondták, hogy menjek el pszicho-medimágushoz.
Elegem van a karácsonyból. Elmentünk Roxmortsba az egyik tánciskola bemutatójára és Sokolov le akar szerződtetni egy fiút. Főszerepre. Főszerepre! Soha többé nem tudok A diótörőre úgy nézni, mint eddig. Gusztustalan, hogy a szemem láttára választotta ki azt, akivel meg fog csalni. Hát ezért házasodtunk össze?! Ha Jasper ilyet tenne azonnal válj el! Te még fiatal vagy, van esélyed másba beleszeretni.
Mellesleg, ismersz valakit, aki eltörné egy balett-táncos lábát?
Pá,
Mikhail Bertov
Naplózva


Sophie Flynn
[Topiktulaj]
*****


Let's say sunshine for everyone

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #61 Dátum: 2022. 12. 18. - 18:01:57 »
+1


Mikhail!

Nekem azt mondták, hogy ez nagyon luxus. De azt hiszem, lehet csak elhitették velem.
Hű, viking... VAN EGY VIKINGEM! AW! Elliot irigykedni fog, ha ezt megtudja. De amióta ezt mondtad még jobban bámulom, és lehet hogy igazad van. Jasper nem érti miért nézem ennyire mostanában de az úgyis tetszik neki ha bámulom.
Sokolov és az énekelgetés. Miért érzem úgy, hogy már ez eleve szürreálisan hangzik, nem csak a látvány lehetett az?
Nagyon furcsák veled azok a bútorok, abban a házban. Egyszer elbújtathatnád Sokolovot, hogy ne tudják, hogy ott van, hátha akkor is énekelnek, és lebuknak. Csak nem olyan okosak azok a dolgok ott, nem? Az okos bútorok, ijesztően hangzanak. Egyszer csak fognék magukat és kisétálnának az ajtón... Na ez még szürreális.
Amúgy meg változott a véleménye, mióta én is ott voltam? azok a hangok, most már attól félek nálunk is fog valami bútor ilyen furcsán énekelni, de eddig csak a tévé volt a beszélő dolog a lakásban...
Biztos, hogy meg fog csalni? Azt hallottam valami nagyon fiatal roxforti diák lesz az új sztár, nem hiszem, hogy Sokolovnak bejönnek a gyerekek Mikhail, biztosan téged szeret minden porcikájával.
Nem ismerek, de a láb fontos főleg egy táncosnak. Inkább kérd meg, hogy engesztelésül vigyen el kényeztetni téged valami kellemes helyre.

Naplózva


Mikhail Bertov
Varázsló
*****


a táncos

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #62 Dátum: 2022. 12. 26. - 12:07:38 »
+1

Sophie,
Remélem jól tartod a vikinged. Azóta nem hallottam róla... ugye nem halt meg?
A bútorgond nem oldódott meg és mivel nagyon féltem, átmenetileg az én házamban lakunk. Sokolov átnézeti a manóval a kastélyt, mert addig nem vagyok hajlandó átmenni. Az egyik bútor azt énekelte, hogy lerágja a lábfejemet. Egy táncosnak ez maga a horror! Mondanom sem kell, az idegeim azóta sem a régiek.
MEG FOG CSALNI. Azóta is állandóan arról a kölyökről áradozik, hogy mennyire tehetséges. Láttad volna hogy bámulta! Ott ültem mellette az égszerelmére. Persze megmondtam neki, hogy nem szerződtetheti, de tegnap nála járt a protektorunk, biztos a hátam mögött szervezkedik a mocsok. Meg fogom büntetni. De jó ötlet!
Sokolovnak eszébe sem jutott, hogy kiengeszteljen.
Mit tegyek?!
Pá,
Mikhail Bertov
Naplózva


Sophie Flynn
[Topiktulaj]
*****


Let's say sunshine for everyone

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #63 Dátum: 2023. 01. 02. - 10:35:25 »
+1


Mikhail!

Rendkívül jól tartom a vikingemet, nem halt meg, jaj ne is haljon meg! gülü
Remélem te is a szovjetedet. Meg magadat is. Találtam egy nagyon jó, és nagyon egészséges receptet, amit mellékelten el is küldök neked.
Oké, ez a bútoros dolog egyre ijesztőbb, mégis mi folyik ott? Egyszer titokban ki kellene hívnod oda a szellemírtókat, hátha van ott valami... valakim furcsa. Ugye nem falaztak be senkit? Te jó ég, ez egyre bizarabb. Lehet azok a régi bútorok csak a te idegeid készítik ki, hogy elhagyd Sokolovot és ő újra teljesen az övék legyen?
Biztos vagyok benne, hogy nem fog megcsalni, Sokolov túl... idős az olyan fiatal fiúkhoz, nem? És hát még kiskorú is, ha jól tudom, csak nem csinálna semmi olyan rosszat, amivel neked meg ártana is, ahhoz ő nagyon is szeret. Olyan fajtának tűnik, aki nem hagyja veszni a tehetséges embereket.
Egyetek együtt karácsonykor és beszéljétek meg... Vagy csábítsd el a testeddel, úgy, hogy tudja senki másé nem olyan szép, mint a tiéd?

Naplózva


Mikhail Bertov
Varázsló
*****


a táncos

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #64 Dátum: 2023. 01. 03. - 08:33:57 »
+1

Sophie,
Csak régi bútorok. Semmi befalazás... de mi? A bútorok szerint Sokolovot elveszem tőlük? Én? Hiszen akkor porolgatja őket, amikor akarja. Úgyis ki vagyok merülve a sok próbálástól és még a diétámat is szigorítanom kellett. Meg kell tartanom Edet, de mostanában csak azt az idegesítő, fiatal táncost emlegeti. Az arcomon is tökéletes, az alakom sem vészes, de még mindig nem vagyok neki elég. Engem sosem emleget ilyen ígéretesnek.
Túl idős? Sophie. A férfiak a korral csak jobbak lesznek, mint a borok. Én is napról napra szebb vagyok, de Sokolov. Látnod kéne, egyre gyönyörűbb. Az izmai, a komoly, kemény vonásos arca, a szeme csillogása... na jó. Most dolgom van. Szóval ez egy rövid levél lesz. Bocsáss meg nekem, de valamit mondanom kell Ednek. Valami fontosat.
Remélem téged nem csalnak meg!
Pá,
Mikhail Bertov
Naplózva


Sophie Flynn
[Topiktulaj]
*****


Let's say sunshine for everyone

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #65 Dátum: 2023. 01. 09. - 15:40:30 »
+1


Mikhail!

Remélem sikerült azt a fontosat megondani Sokolovnak.
Nem csalnak meg, és téged sem fognak! Ebben biztos vagyok.
Nálunk a zuhany kedeztt el énekelni, nagyon kíslérteties, szerinted mi történik? Ez valami tömeges bútor megszállás, vagy mi lehet? Azt hiszem kezdek egy kicsit aggódni, de Jasper egészen biztosn nem szokott ott énekelgetni.
Megpróbáltam levágni Zserbó karmait, de a kis drámakirálynő eáljulást színlelt, ahogy hozzáértem a körömvágóval. Elizabeth nem tanította véletlenül színészkedni?
Remélem azóta megkaptad a főszerepet a darabban!

Naplózva


Mikhail Bertov
Varázsló
*****


a táncos

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #66 Dátum: 2023. 01. 25. - 11:10:47 »
+1

Sophie,
Ó nagyon megmondtam.
Szerintem a zuhanygondodra keress egy átoktörőt vagy mi a neve nálatok angoloknál a dolognak. Mindenesetre jót tenne neked, ha megnézetnéd. Én is megpróbáltam a bútorokkal, egyelőre nem derült ki a pontos probléma, de van ott valami anomália. És bizony! Nekem lett igazam.
Elizabeth? Kiárt. Ő sosem színészkedik, csak elegánsan fekszik.
Természetesen nem kaptam meg a főszerepet a darabba. Mert "adj esélyt a fiatalabnak is, Lisichka." Nem vagyok én jótékonysági szolgálat. Oldja meg mindenki a saját baját! A fiú meg keressen állást magának a többi, sokkal bénább társulatnál.
Pá,
Mikhail Bertov
Naplózva


Sophie Flynn
[Topiktulaj]
*****


Let's say sunshine for everyone

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #67 Dátum: 2023. 02. 05. - 11:28:39 »
+1


Mikhail!

Szerencsére megoldódott a zuhany dolog, az hiszem, Jasper megijesztette, mert amikor benézett hozzá, azóta nem énekelget. Őszintén, félelmetes volt. Mármint nem Jasper, hanem az éneklő zuhanyrózsa. Jasper menő. Azóta kiderült mi az anomálisa? Csak nem a szeszély szabadult el ott? Furcsa dolog ez, ki tudja? Minden esetre én még most is sok mágikus dolgon meglepődőm, pedig egy ideje már boszorkány vagyok.
Nagyon menő vagy, hogy mindig neked van igazad!
Akkor Zserbó tényleg csak szeret drámázni. Most a fürdetéssel csinálta ezt, eljátszotta, hogy elájul, hogy ne keljen bemennie a kádjába. De utána persze mindig olyan peckesen jár, mintha ő lenne a kutyák királynője.
Nem kaptad meeeeg? Neeee! Döbbenet! Hogy viselted?
Bocsi, hogy ilyen későn írok neked, tudod, most elkaptam valami csillám náthát a múlt héten, és mindent teletüsszentettem csillámporral. Rózsaszín csillámporral. Minden olyan volt! Minden! De már vége. Szerencsére. Nem akartam volna azt látni, hogy Jasper tiszta rózsaszín csillám lesz miattam.

Naplózva


Mikhail Bertov
Varázsló
*****


a táncos

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #68 Dátum: 2023. 02. 26. - 09:53:15 »
+1

Sophie,
Ne haragudj, hogy ma írok csak vissza.
Valamiért elvesztettem a leveledet és teljesen elfelejtettem, mi is volt benne. Sajnos a kastély teljesen megőrült, a bútorok már nem csak beszélnek, hanem mozognak is. Én mondtam Sokolovnak, hogy ne jöjjünk vissza ide, de ő erősködött. Hát elszabadult a pokol. Most már szakemberre van szükségünk, hogy megoldjuk az áldatlan helyzetet, de a házimanó szerint engem nem kedvel a kastély. Remek.
Egyébként azt hiszem, lassan vissza kell  vonulnom a tánctól. Ma voltam a Mungóban gyógymasszázson, de egyre nehezebben akar dolgozni a lábam. Öregszem! Mi lesz velem, ha vége a táncnak? Mit fogok kezdeni magammal? Mások gyereket gyártanak, de nekem csak állataim vannak, meg Edem.
Pá,
Mikhail Bertov
Naplózva


Sophie Flynn
[Topiktulaj]
*****


Let's say sunshine for everyone

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #69 Dátum: 2023. 03. 04. - 19:35:32 »
+1


Mikhail!

Már kezdtem aggódni, hogy történt valami veled! Mondjuk megevett az a furcsa és rémisztő ház! A kastélyt megszállta egy egész démoni hadsereg? Mi lehette, és még vissza is mentetek? Acélból lehetnek Sokolov idegei. Miért ne kedvelne a kastély? Hiszen te egy szeretetre méltó, kedves és nagyon menő ember vagy! Az a kastély gonosz, adjátok el és keressetek egy barátságosabbat!
Semmi baj, Mikhail, minden rendben lesz! Megtaníthatlak mondjuk... nem is tudom faragni? Bár azt hiszem az annyira nem Mikhaikos. Festés? Mi van a... nem is tudom ruhatervezéssel? Olyan jó érzéked van ahhoz, nem akarsz utána saját divatmárkát csinálni?
Képzeld nekem meg eltűnt a húgom, mert boszorkány akar lenni. Teljesen oda vagyok most, és úgy érzem meg kell keresnem. Jasper nem lesz érte elragadtatva, azt hiszem, de mégis csak a testvér-szerűm!

Naplózva


Mikhail Bertov
Varázsló
*****


a táncos

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #70 Dátum: 2023. 03. 07. - 16:50:11 »
+1

Sophie,
Nos. Úgy fest volt egy kopogó szellemük, szóval az első ötletek, mint átok és egyebek nem tűnt jó meglátásnak. És még csak nem is egy ostoba varázslény pakolta a kölykeit a bútorokba. Végül is mostanra minden megnyugodott és az a helyzet, hogy sikeresnek látszik a dolog. Még csak fel sem jelenthetem a helyi szervezeknél a céget, akik kiszálltak megoldani a problémát. Amúgy furcsán kényelmes, hogy itt oroszul beszélhetek. Természetesebb, mint az angol, pedig ez sem az anyanyelvem. Még üvöltözni is úgy szoktam másokkal! Drámai.
Gondolkodtam a jövőmön. Azt hiszem, egyre szánalmasabb opciók vannak. De nem akarok ruhát tervezni, minden unatkozó celeb-háziasszony azzal próbálkozik, aztán néhány hónap után feladják. Most a parfümkészítés érdekel. Azt hiszem, abban talán kicsit egyedibb is lehetnék és volna pénzem, hogy belefektessek a dologba. Na meg, Ed megvett nekem egy egészségtudatos éttermet Londonban. Elviszlek majd!
Az a húgod, amelyik megbolondult? Engedd el és gyere el hozzám látogatóba. A kastély tök menő, lenne saját lakosztályod.
Pá,
Mikhail Bertov
Naplózva


Sophie Flynn
[Topiktulaj]
*****


Let's say sunshine for everyone

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #71 Dátum: 2023. 03. 19. - 11:12:49 »
+1


Mikhail!

Jaj de jó, hogy végre megszabadultatok a gondtól. Tarthatnánk egy újra csendes a ház avatót, úgyis régen találkoztam veled és Zserbó is Elizabeth-tel. Milyen egészséges rágcsát vigyek? Képzeld, mostanában divat lett, hogy a kutyákra zoknikat adnak, hogy ne égesse meg őket nyáron a forró aszfalt.
Az orosz nyelv valahogy olyan intimnek hangzik, olyan jó, hogy van egy ilyen titkos szeretetnyelved Sokolovval, valahogy attól még különlegesebb lehet az amúgy is édes kapcsolatotok. Hogy halad a színház? Azt olvastam, hogy duplán megnövelték a védelmi bűbájokat körülötte, nehogy még egyszer valaki felgyújtsa.
Óó, a parfümök elég menőn hangzanak. Biztos vagyok benne, hogy népszerű lesz és jó illatú, neked olyan kifinomult ízlésed van. Az étterem nagyon jól hangzik, Jasper szerint amúgy is sokkal jobban oda kéne figyelnem a táplálkozásomra. Amióta medimágus sokkal jobban figyel engem is, hogy milyen kajákat eszem, ez valahogy olyan édes tőle.
Hát igen, úgy is mondhatjuk, hogy megbolondult.
A hétvégén megyek hozzád látogatóba, már pakolok is!


Naplózva


Mikhail Bertov
Varázsló
*****


a táncos

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #72 Dátum: 2023. 03. 23. - 14:00:21 »
+1

Sophie,
A hétvégén ráérünk. Itt aludhattok vasárnapig. Sokolovot már ráállítottam, hogy vegyen nekünk abból a drága borból, ami múltkor ízlett neked. Mellesleg, ha hozol is bármi egészségeset, ne ficcenjen be mellé egy kutyazokni. Tiszta baromság! Volt már az a Királyságban, aki attól fél, hogy a kutyája lábát megégeti az aszfalt?
Valóban az orosz a titkos nyelvünk. Előre is sajnálom, hogyha előttetek esetleg így szólunk egymáshoz. Nekünk ez természetesebb, hiszen mindketten jól beszéljük egészen gyerekkorunktól kezdve.
A színház jól halad, csak Sokolov leszerződtette azt a kölyköt. Váltásban lesz velem főszerepben... tudom, én javasoltam, de ez még mindig szíven üt. Mégis miért pont ő? Nem is szép és nincs gyönyörű tartása. Csak feszülten forog, mint akit felhúztak.
Mellesleg, ha már jössz, akkor ugorj be abba a kis kozmetikába az Abszol úton. Van egy csomagom Mrs. Sokolov néven. Az az álnevem. Kérlek vedd át! Már kifizettem.
Pá,
Mikhail Bertov
Naplózva


Sophie Flynn
[Topiktulaj]
*****


Let's say sunshine for everyone

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #73 Dátum: 2023. 03. 26. - 11:30:19 »
+1


Mikhail!

Nagyon jól éreztük magunkat nálad, és Jasper is sokkal jobb hangulatban volt, mint a nagyiéknál, amikor péntekenként hozzájuk megyünk vacsorázni. Gondolom a nagyi azért csinálja, hogy jobban megismerjen minket de  avége mindig veszekedés és hogy hamarabb eljövünk a kelleténél. Szeretném rendbe hozni a kapcsolatom vele is, tudom, hogy emészti anyu halála.
Nagyon bájosak voltatok, amikor oroszul beszélgettetek, azt hiszem zavarba is jöttünk, elmentünk sétálni, nem is vettétek észre, annyira elmerültetek egymásban. Ez olyan édes! Nem is tudtam, hogy az orosz nyelv lehet szexi is.
Lehet meg van ijedve szegény, amilyen hirtelen oda került. Lehet még túl fiatal ehhez, te hány évesen is kezdted a táncolást?
Nem maradt véletlenül nálatok Zserbó kedvenc plüssrépája? Nem találjuk sehol és nélküle szörnyen zaklatott, nem is tud aludni, csak forgolódik.

Naplózva


Mikhail Bertov
Varázsló
*****


a táncos

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #74 Dátum: 2023. 03. 28. - 19:08:02 »
+1

Sophie,
Remek hétvége volt. Remélem tetszett nektek a szoba, amiben aludtatok. Úgy hívják, hogy a Bézs szoba, persze oroszul sokkal előkelőbben hangzik. Szóval az egyik legkisebb, de legotthonosabb lakosztály a kastélyben. Elégedett voltál a fürdőolajokkal? Magam választottam direkt neked és Jaspernek. Ezek lesznek a parfümök illatalapjai, amiket tervezek. Szóval teljesen egyedi minden.
Hát amikor elmentetek sétálni, nem csak beszélgettünk, drága Sophie. Sokolovval forró a kapcsolatunk általában, amikor nem gyűlöljük egymást valami apróságért.
Az a fiú nem érdemli meg a főszerepet! Nem. Nem és nem! Az én helyzetem tök más volt, titokban tanultam táncolni, az összekuporgatott pénzemből és egyéb dolgoknak köszönhetően. Nehéz volt. Jóval idősebb voltam, mint mások. Ezt általában már gyerekként el kell kezdeni. De én keményen dolgoztam.
Nincs nálunk a répa. Lehet, hogy a hopphálózatban hagytátok el.
Pá,
Mikhail Bertov
Naplózva

Oldalak: 1 ... 3 4 [5] 6 7 Fel Nyomtatás 
« előző következő »
Ugrás:  


Powered by SMF 1.1.13 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország



A google ekkor járt utoljára az oldalon 2023. 05. 14. - 02:45:40
Az oldal 1.978 másodperc alatt készült el 47 lekéréssel.