+  Roxfort RPG
|-+  Karakterek
| |-+  Kincsesláda
| | |-+  VEGYES CSAPATOK
| | | |-+  Joy and Sorrow
| | | | |-+  Sophie Vanheim (Moderátor: Sophie Flynn)
| | | | | |-+  eper és csokoládé
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában « előző következő »
Oldalak: 1 [2] 3 4 ... 7 Le Nyomtatás
Szerző Téma: eper és csokoládé  (Megtekintve 7937 alkalommal)

Sophie Flynn
[Topiktulaj]
*****


Let's say sunshine for everyone

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #15 Dátum: 2022. 02. 18. - 20:03:51 »
+1


Sziaaa Mikhail!

Á, téged nem lehet nem szeretni. és kedves ember vagy, a kedves embereket meg én szeretem. Szerintem Sokolov főnök is így gondolja, szóval ne aggódj. A Maci is nagyon szeret, lehet emiatt féltékeny, vaaagy!! vaaagy!! Ő akar lenni a te saját macid! Ő orosz nem? Ott sok maci van, akkor biztos tényleg ő szeretne a mjedvéd lenni!!! Képzeld csak el, mi van, hogy ha a Durmstagba medvén lovagolva, félpucéron mentek a diákok?
Jójó, nem lesz sárga rózsa és nem fogok sírni. Na jó, nehéz lesz, de megpróbálok nem sírni. Lehet Jasper szakítana is velem, ha lesírom az arcom és őt is?! Az a ruha csodás lesz! Egész idő alatt hordani akaro, míg nem lesz esküvő! Na jó, egy kicsit túl lelkes vagyok, azt hiszem.
Erősítem a szívem, már nagyon erősítem!
Mikahil, Madam Fifi nagyon ilyesztő néni. Biztos jó ötlet odamenni hozzá újra? Azt hittem elátkoz, amikor véletlenül a lábára léptem, meg elejtettem a csészét a fejem tetejéről és eltört, meg megbotlottam a furcsa ruhámban és elszakadt.
A rajongók tényleg ijesztőek. Ilyenkor örülök, hogy nem ismer senki. Nehéz lehet neked. Remélem Sokolov támogat és megvéd.
PERVERZ SZEXŐRÜLT?! De hát azt hittem azok csak a srámai filmekben vannak, amikor a pasinak meg kell menteni a lányt, hogy rájöjjenek szeretik egymást! Na jó, azóta megkötöztem egy embert... Bábut... plüssmackót... De haladok! Albert Hope nagyon furcsa fickó, szőke és kék szemű, és nagyon gazdag és tele van márványszobrokkal meg festményekkel a szobája, miközben úgy bezsél, hogy lobog a haja meg a keze gezstikulálás közben, és nagyon...nagyon...nagyon elvont fickó. Jasper testéről azt mondta olyan, mintha DaVinci műve lenne, meg rólam, hogy Bothicelli vénuszánál is szebb vagyok, azt hiszem... Egyébként elvált és van egy fia. Emlegette Sokolovot is, hogy együtt szoktak néha kávézni.

2003. 01. 25

Naplózva


Mikhail Bertov
Varázsló
*****


a táncos

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #16 Dátum: 2022. 02. 20. - 10:41:20 »
+1

Sophie,
Megmondtam Sokolovnak, hogy legyen a medvém. Onnantól kezdve levakarhatatlan volt... ráadásul! Visszanövesztette a szakállát, hogy még jobb legyen a hatás. Gondoltad volna, hogy ilyen édes kellemes ember? A macit persze teljesen véletlenül eltávolította a közelemből és betette a vendégszobába. Azt hiszem, tényleg féltékeny volt. Még sosem láttam ilyennek. Vagyis de. Egyszer. Aztán összejöttünk.
Jasper megint szakítnai akar veled? Ez lehetetlen! Remélem nem zabálod tele magad sütivel a stressz miatt. Sophie, őszinte leszek, ha túl sok szénhidrátot eszel, abba a ruhába nem fogsz beleférni. Rengeteg diétát ismerek. Azért vagyok vékony, mert folyamatosan tartom őket. 1991 óta nem ettem kenyeret, sütit, cukrot. Ehhez nem kell más, csak vasakarat. Tarts ki.
Madam Fifi meg fog tanítani, hogy hogyan ne legyél szerencsétlen. Szóval igen, vissza kell menni és elviselni, hogy addig átkozzon, míg tökéletes nem leszel. Akinek köze van hozzám, az képes tökéletessé válni, így neked is sikerülni fog. Mindenképpen próbálkoznod kell újra és újra. Egy kis illemtan mindenkire ráfér, pláne egy ifjú hölgyre.
Sokolov az életben többé nem találkozhat ezzel a szexőrült Albert Hope-pal. Meg fogom neki tiltani. Hihetetlen, hogy ilyen emberek közelében lóg, miközben velem kéne foglalkoznia. Velem. Nem mással. Remélem a többi barátja nem ilyen. Ilyen! Ilyen! Veszélyes!
Tudsz még bármit Sokolovról? Kezdem úgy érezni, hogy te jobban ismered, mint én. Szánalmas!

Pá,
Mikhail Bertov

Naplózva


Sophie Flynn
[Topiktulaj]
*****


Let's say sunshine for everyone

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #17 Dátum: 2022. 02. 25. - 14:45:25 »
+1


Sziaaa Mikhail!

Olyn édesek lehettek Sokolovval! ALig várom, hogy élőben is lássalak vele, legutóbb a kutyakozmetikában nagyon bájosan meséltél róla (ighazából csak róla áradoztál és még a kis pír is nagyon aranyos volt az arcodon! Egyébként nagyon édes volt Eliuabeth ahogy Zserbóval találkozott! Bár inkább zserbó ugrálta körbe, de nagyon türelmesen tűrte, ahogy nyalogatta, meg minden. Többször is el kéne járnunk ilyen közös kutyás programokra.
Igazából csak sok nutellás kenyeret ettem, de nem tudom hogy lenne pocakom. 1991 óta? Hűha, lenyűgöző vagy! Azt hiszem nekem még gyakorolnom kell a vas akaratot. Végül nem akar velem szíktani jasper, de tudod, nagyon megijdetem ám! Nem túl kedvező ennyi fircsa felmenővel a hátam mögött, miközben jasper is olyan egyszerű normális családból származik. Én se akartam túlbonyolítani az életet. Bár nem is tudom, remélem nem fog minket kísérteni a Hope család fejeinek szelleme. Néha olyan kellemetlen érzésem van e felől.
Madam Fifi azt mondta, rmeénytelen eset vagyok. Véletlenül leöntöttem a padlóre a teát a kannából és elcsúsztunk rajta. Azt hiszem fel kéne adnom. De már tudom mire való a sok kanál és villa az elegáns étlezőasztalnál!
Hát Albert olyan veszélytelen ránézve, azt hiszem még mindig szerelmes a volt feleségébe. Csak nem is tudom, inkább elvonul a furcsa szónoklós művészetes világába. Sokolovról nem sok mindent tudok, igazából Albert bácsival a Tretyakov Képtárban találkoztak, amikor megmettettek egy festményt amit el akartak rabolni. Albert bácsi sokat beszél, ha iszik.
Ugyan, nem tudok róla többet, mint te. Biztos szívesen beszélgetne veled mindenről, nem tűnik olyan zárkózott fickónak. Albert meg akar látogatni benneteket, készülj fel!


2003. 01. 31.

Naplózva


Mikhail Bertov
Varázsló
*****


a táncos

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #18 Dátum: 2022. 03. 04. - 15:48:36 »
+1

Sophie,
Ó, neem! Én nem is áradoztam, csak igazából azt szerettem volna, hogy tudja az életemről többet. Tudod, hogy amikor majd megismered Soklovot ne érezd magad furán. Mármint én mindig ilyen nyugisan szoktam szerelmes lenni, úgyhogy nem. Az határozottan nem áradozás volt. Zserbó egész jól nevelt, de amúgy szerintem egy kutyaiskola jót tenne neki. Elizabeth-et nagyon kiskorában vittem el és tökéletesen megtanult mindent, amit egy kutyusnak tudnia kell.
Nutella? Tudod mi az? Édes korposószög, amitől ki fognak hullani a fogaid és egyetlen hatalmas zsírpárnává fogsz változni… lábakkal és karokkal. A helyedben életmódot váltanék, főleg a pasid miatt. Elég izmosnak tűnt, mikor futólag bemutattál neki. Mellette mindenképpen gyönyörűnek kell lenned. Tényleg, amúgy ő modellkedik?
Madam Fifi nem vált be. Akkor nem lesz más választásunk, mint bevetni a nagyágyút. Elviszlek a nyáron Párizsba egy kedves ismerősömhöz. Ő kineveli belőled a gondokat, talán még az esküvő előtt… de nem ígérek semmit. A nehéz eseteket hónapokig szokta kezelni, de igazi kisasszonyok kerülnek ki a kezei közül. Na de majd meglátod!
Nem tetszik ez az Albert nekem akkor sem. Nem szeretem, ha mások parádéznak Sokolov körül. Ő egyedül az enyém és kész. Én akarok lenni a legjobb barátja és a pasija is talán. Sokolov nem tűnik annak a hősies típusnak, szerintem Albert tévedett. Vagy nem ugyanaz az ember vagy kamu volt a sztori.
Szeretném, hogy beszélj Alberttel és szedd ki belőle az összes dolgot, amit Edről tud!

Pá,
Mikhail Bertov

Naplózva


Sophie Flynn
[Topiktulaj]
*****


Let's say sunshine for everyone

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #19 Dátum: 2022. 03. 16. - 18:55:46 »
+1


Szia, sziaaa!

De pedig olyan aranyosan szerelmesen csillog a szemed, amikor Sokolov kerül szóba. Legutóbb is, amikor elkisértél vásárolni, akkor folyton neki nézegettél olyan nagyon menő férfis szmokingokat, öltönyöket és olyanokat dünnyögtél az orrod alá, hogy Sokolov válla ebben olyan jól mutatna, és ebben meg a mellkasa. Valahogy nagyon aranyosan néztél ki, nem akartalak kizökkenteni belőle, pedig három órán át nézelődtél.
Jasperrel megbezséltem a kutyaiskolát, és mostantól minden csütörtökön megyünk rá. Eddig nagyon élvezi és iagzából nem agilityzhet a gerince miatt, de nagyon élvezi, hogy okosabb - azt hiszem - a többi kutyánál a feladatok alatt. Olyan kis büszke elegáns kis tacsilány lesz belőle azt hiszem. Lehet Cleo hercegnős jelleme van rá olyan jó hatással. Tudod, ő Elliot O'Mara és Aiden Fraser kutyája és jó barátnők.
Nem akarok pattogó zsírpárna leniiiiiiiiiiiiiiiiiiiii!!!!!
De olyan finoooom!
Jasper ugye milyen modellese szívdögleszztő? Nem modellkedik, de midneki Malfoynak nézte, amikor a Roxfortba járt, vagy Monstronak. Igazából olyan nemes kisugárzása van és valahogy az egész jelleme olyan szexi és lenyűgöző. Ajaj, azt hiszem elragadtattam magam már megint. Bocsi. Igyekszem mellette gyönyörű maradni. Azt mondod, ha nem leszek az, akkor megutál?!
Hűha.. Kíváncsi leszek mi fog velem ott történni... Jasper egy kicsit félt ettől, azt hiszi így csak elszakadok tőle, mert ő egyszerű szeretne lenni meg minden. Így is stresszes, hogy kiderült aranyvérű családhoz van véletlenül közöm. Ugye nem fog elhagyni??
Albert meghívott téged és Ed Sokolovot a gardenpartyjára. Mellékelten eléküldöm a meghívót, de ő is biztos küldött már egyet. Olyan rózsaszirmok repülnek az arcodba meghívó, ha felbontod a borítékot, és Botichelli vénusza lobog a kis lapon, miközben felbukkannak a betűk. Jasper megijedt a rózsáktól, félre is nyelt egy szirmot.
Albert azt mondta, hogy közös művészeti gallériájuk van, az Ad Astra és egy orosz körútján ismerkedett meg vele, még amikor mind a ketten diákok voltak és fiatalok, összehozta őklet a művészet iránti szeretet, és Sokolov emberfeletti nyugalommal hallgatta végig a részeg zokogását, hogy mennyire utálja a feleségét. De még ynomozok utána.


2003. 02. 14.

Naplózva


Mikhail Bertov
Varázsló
*****


a táncos

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #20 Dátum: 2022. 03. 18. - 18:01:37 »
+1

 
Sophie,
Biztos vagyok benne, hogy rosszul hallottad. Lehet, hogy igazából mi csak szexpartnerek vagyunk. Nem kéne ebbe többet gondolni… ugye? UGYE? Mármint amúgy tök renden vagyunk meg minden, csak kizárt dolog, hogy ez komolyabb legyen. Velem nem jó komoly kapcsolatban lenni. Ed is megvan a maga kis otthonában, meg én is. Csak összejárunk, mikor szexelni akarunk.
Hogy halad Zserbó a kutyaiskolával? Remélem már megtanulta nyugodtan ülni. Az nagyon fontos, egyébként még az ágyba is utánad megy. Ki is az az Elliot és Aiden? Aiden annak a perverz Benjamin Frasernek a testvére? Ja! Leesett. Elliot az a pasas, aki azzal a másik perverzzel, azzal az íróval nyomult sokáig. Hát nem tudom. Elég érdekes társaságban vagy. El kéne kerülnöd ezeket a bortányhősöket, hogy igazi úrinő legyen belőled.
Beirattalak egy edzésre. Mellékelten küldöm a fittness bérletedet. Az akadémián tartják egyébként és állítólag nagyon jól égeti a zsírt. Ne felejtsd el, hogy nem eheted magad tele édességgel, mert csak rosszul leszel tőle. Ráadásul nem csak elhízol, hanem a bőröd is csúnya lesz. Láttál már csúnya bőrű menyasszonyt? Szörnyű lenne.
Megutálni nem fog, de lehet, hogy megcsal, ha nem leszel elég kívánatos. Jasperért muszáj mindent megtenned, hogy tökéletes legyél. Hidd ez, én mindennap küzdöm az alakomért, tudom, hogy megéri. Egyetlen sütemény sem ér annyit, hogy hosszútávon zsírpárnás maradj.
Kertiparti? Fúj. Utálom, ha az ételem telemegy bogarakkal. De ha Sokolov elmegy, én is megyek. Az a perverz Albert nem érhet hozzá még véletlenül sem. Megkaptam a meghívót. Borzalmasan giccses. A kevesebb néha több, bár ezt Albert biztosan nem tudja. Vajon, ha véletlenül kidobom akkor is el akarna menni rá…? Mármint honnan tudná meg?
Nem igazán vagyok tisztában Sokolov befektetéseivel, de már a pénztárcájába belenyúlhatok. Majd holnap átkutatom az irodáját, míg unatkozva várok rá. Tudni akarom, mi a fene köti ehhez az Alberthez. Gyanús az egész.

Pá,
Mikhail Bertov

Naplózva


Sophie Flynn
[Topiktulaj]
*****


Let's say sunshine for everyone

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #21 Dátum: 2022. 03. 28. - 15:26:42 »
+1


Sziaaa Mikhail!

Szex partnereeek? Azok szeretnék, hogy ne a macit ölelgesd helyetteee? Hmm, onnan tudod, hogy ez több, mint partnerség, ha már sütöttél neki vagy főztél neki valami finomat! Akkor tényleg magasabb színvolanú ez ami kettőtök között van. Aki csak szexel, nem kedveskedik semmivel annak, akivel csak szexel.
Hmm, azt mondod botrány hősök? Ne is tudom, azt hiszem rendes család, csak jobban meg kell őket ismerned. Ezt mondom a nagyiról is Jaspernek, csak valamiért sehogy se sikerül jól a megismerkedés, pedig minden pénteken náluk vacsizunk. Iagzából kétségbe vagyok esve. HOgyan kedveltessem meg őket egymással?
Igyekszem az úrinősködéssel. Azt hiszem most már iható a tea, amit csinálok. Aszt hiszem... Jasper legalább is nem lett tőle rosszul. Ez már nagy előre lépés nem?
Jaj, csak narancs bőrt nee! nem akarok olyan plöttyedt lennii! Voltam az edzésen, Jaspernek kellett értem jönni, mert nem tudtam megmozdulni. Ez normális? Azt hiszem elég kemény embereket ismersz, mint ne mondjak. Szerintem ezdés közben el is ájultam, úgyhogy nem tudom már mi volt. Remélem legközelebb nem fogok! Remélem így már nagyon kűzdök az alakomért és Jasperért is. Valahogy olyan félelmetes, ahogy megnézik még a lányok. Olyan éhesen tudod. Szinte megijedek tőlük.
Szerintem ajd egy esélyt Albertnek, biztosan... jó fej. De furcsa, és azt hiszem te nem nagyon kedveled a furcsa alakokat. Lehet véletlenül meglátja a kukában? Mint a mugli filmekben, amikor oda dobják egy titkos szeretőtől származó levelet és lebuknak.
Na, és találtál valamit Albertről és Sokolovról?


2003. 02. 20.
(bocsi, elkallódott a baglyom, elcsábította egy bagoly lány)

Naplózva


Mikhail Bertov
Varázsló
*****


a táncos

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #22 Dátum: 2022. 04. 08. - 16:11:43 »
+1

Sophie,
Ö… szerintem még sosem főztem Sokolovnak. Szerinted csak a testemért van velem? Merlinre! Már megint diétáznom kell. Már megint, érted?! Ah, pedig már végre elkezdtem évek után sajtot enni. Azt hittem, végre érezhetek ízeket.
Ne haragudj, hogy majdnem egy hónap volt ezt a levelet megírnom. Megmondom őszintén elég rizikós heteim voltak. Képzeld, háromszor rontották el a ruhámat az új darabra. Mit lehet egy balerinaruhán elrontani? Lényegében egy body az egész, némi díszítéssel. Felháborító! Na mindegy, tegnap megvolt a premier. Egy hattyúherceget játszom benne. Elég kemény a mozdulatsor, szóval a lábam miatt szinte állandóan főzeteken élek, ami eléggé kiüt. Remélem, te jól vagy!
Albert Hope-pal egyébként találkoztam és azt mondta, hogy állandóan csak gofrit akarsz enni. Aiden Fraser, az unokaöccse azt mondta neki, hogy terhes vagy. Ugye tudod, hogy ez nagyon rossz ómen az esküvő előtt? Szerintem szakíts meg a terhességet, amíg még lehet. Ne járj úgy, mint a húgom. Őt is felcsinálták, majd magára maradt a babával.
Bocsánat. Ez biztosan érzékeny téma, megdagadsz, meg minden, mint egy lufi.
Egyébként. Küldök neked a bagollyal egy krémet, ami kicsit helyre teszi a bőrödet. A tél nagyon megviselő tud lenni. Kettőt kaptam belőle, nekem nagyon bejött. Remélem neked is! Egyébként azok igazi aranydarabkák benne.
Mikorra várod a babát?

Pá,
Mikhail Bertov

Naplózva


Sophie Flynn
[Topiktulaj]
*****


Let's say sunshine for everyone

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #23 Dátum: 2022. 04. 20. - 11:08:35 »
+1


Sziaaa Mikhail!

Biztos nagyon értékelné, ha főznél valamit. AMilyen érzékeny típusnak tűnik, nagyon meghatódna. Miért lenne a testvéred miatt veled? Szerintem önmagadért szeret. És nagyon is szerethető vagy, egyébként. Meg amúgy is mit csinálna a testvéreddel? Jaj, csak el ne tűnj, akkor mégis kivel zserbózzak együtt és kit táv öleljek? Szerintem kérdezd meg Skolovot, hogy mit gondol a testedről. Biztosan semmi kifogása nem lenne ellene.
EGYÉÉL SAAJTOOOT. AZ FIOOOOM.
Remélem jól va azóta a lábad. Kérd meg Sokolovot, hogy masszírozza meg. Küldtem neked egy olyan Mikhail ízlésű gyógy masszázs olajat, azzal biztosan ellazul még a fájdalmad is. És nem mellesleg nincs romantikusabb a szerelmes masszírozgatásnál. Ehöm.
Én jól vagyook, igzaából, azt hiszem most minden olyan kellemesen nyugodt Jasperrel meg velem. Ijesztő belegondolni milyen békés mederben folyik az életünk. Szerinted kezdjek félni, hogy hamarosan ennek vége és valami szörnyű fog velünk történni?!
Én... de hát én szeretem a goffriit! És én..nem is vagyok terhes, lehet csak félre értette. Védekezünk, meg minden. De a goffri olyan finooom. Főleg csokis vaníliás pudinggal.
Nem dagadoook! Csak túl finom és ajj. Meg hát... azért a terhesség olyan szépp is, nem? Az emberben van egy másik ember meg minden...
Köszönöm a krémet, Jasper szerint nagyon puha és kellemes illatú lettem. Folyton simiz meg cirógat. És komolyan azok aranydarabkák? Hűűűű. Én eddig csak aranydarabkás fagyiról hallottam. Meg aranyba öntött ehető aranyszerű eperrről.
De én nem várok babááááát!!
Jasper állandóan olyan nőket szüleszt, akik véletlenül lettek terhesek, tudunk vigyázni.
Most már jobban kijössz Albert Hope-pal?

2003. 03. 10.

Naplózva


Mikhail Bertov
Varázsló
*****


a táncos

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #24 Dátum: 2022. 04. 23. - 08:18:34 »
+1

Sophie,
Megkérdeztem, mit gondol a testemről. Aztán letepert szó nélkül. Szóval végül is a választ nem kaptam meg és nem is igazán tudom, hogy emlékszik-e egyáltalán arra, hogy szóbakerült a dolog. Lehet, hogy el akart hallgattatni a szexszel? Nem nézném ki belőle, tényleg ártatlan és érzékeny, de mégis… furcsa volt.
Sophie. Én nem eszek sajtot. Attól lesz akkor a segged és a hasad, mint egy ház. Javaslom, te se edd inkább, mert összeragadnak a beleid tőle.
Használtuk az olajat. Sokolov azt monda, hogy jó az illata, nekem viszont egyfolytában tüsszentenem kellett tőle. El is mentem egy medimágushoz, aki szerint allergiás vagyok egy összetevőre. Érdekes. Mármint a lábamon semmiféle nyomot nem hagyott, sőt el is lazította, csak az orrom nem viselte jól.
Albert azt mondta pedig, hogy szépen kerekedsz már. Nem tudom, miket csináltok az ágyban és miket nem, de szerintem mindenképpen menj el a medimágusodhoz. Nem lenne jó, ha az esküvő előtt becsúszna a baba. Hidd el, a húgom is hamarosan szülni fog. Házas, de mégsem, érdekes dolog ez, mindenesetre az ilyesmi nem vet jófényt egy fiatal nőre.
Küldtem még egy aranydarabkás krémet. Remélem ez gyönyörűvé teszi az arcbőrödet a terhesség alatt, mellesleg ami a kis tubusban van, azt a hasadra lehet kenni, hogy ne legyen csúnyácska a bőr ott sem.
Albert egy idegesítő ember. De Sokolov valamiért bírja, szóval kötöttünk egy megállapodást. Én kedves vagyok a barátjával, ő meg teljesíti a kívánságaimat az ágyban. Ez jó üzlet nekem.

Pá,
Mikhail Bertov

Naplózva


Sophie Flynn
[Topiktulaj]
*****


Let's say sunshine for everyone

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #25 Dátum: 2022. 04. 26. - 21:00:21 »
+1


Sziaaa Mikhail!

Akkor ez igazán határozott válasz volt tőle. olyan Sokolov nyelven: SZERETEM A TESTED MIKHAIL, LÉGY AZ ENYÉM!  Nagyon édesek lehettek együtt, tényleg. Alig várom, hogy találkozhassunk már, Jasepr is hátha feltöltődik a kevésbé furcsa emberek között. Mostanában eléggé nyomott hangulata van, de amikor megérdezem midnig vidám lezs és azt mondja jól van.
DE hát... de hát a saaajt. Az saaaaajt. gülü
Jaj, ne haragudj. Akkor legközelebb óvatos leszek. Lehet kicsit furcsán csavarta az orrod? Hm, lehet tarzant érezted rajta? Mostanában sokat mászkál a cuccaimon.
kerekedeeeek? de nem... nem is. A medimágus se mondott smemit, meg hát Jasper is szülész lesz. És ö... Csak ettem néhány gofrit, na. Meg palacsintát. Nem olyan vészes, Jasper azt mondta nem látszik semmi. Egész héten a hasammal zaklattam, hogy tapizza meg. Ó a húgod szöóülni fog? És mikoor?
Nem vagyok terhes, de az aranydarabkés krém csodásan babaposi puhává tette az arcom. A szeplőim is olyan szendék tőle.
Albert tényleg érdekes ember. Nem is tudom, lehet kicsit megzizzent ott egyedül abban a kastélyban? Remélem Sokolov azért nem így viselkedik magányos estéin, hogy köntösökben flangál meg minden.
Zserbó szépen növöget amúgy, nagyon illedelmes kiksutya már. Hiányzik nek Elizabeth!

2003. 03. 20.

Naplózva


Mikhail Bertov
Varázsló
*****


a táncos

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #26 Dátum: 2022. 04. 28. - 13:08:38 »
+1

Sophie,
 Remélem, mikor újra látom a fiúdat, már nem lesz olyan szófukar. Bár gondolom, ha megfelelő mennyiségű alkohol is lesz, akkor nagy gondok nem lehetnek. Az Sokolovon is segít néha, ha pezsgőzünk vagy vodkázunk. Utóbbinál hirtelen mindig elkezd hazafias, orosz népdalokat énekelni. Nagyon vicces tud lenni.
Ne egyél sajtot. A seggedre megy. Kivéve, ha terhes vagy, akkor egyél mindent. Úgy hallottam, hogy olyankor kettő helyett kell enni. Ez igaz vajon? Nem tudom, mindenesetre küldtem neked egy terhességi tesztet. Az Abszol úton, a patikában azt mondják ez a legjobb, még a gyerek nemét is kimutatja.
Az hiszem, Yoana most már bármikor szülhet. Mikor legutóbb láttam nagyon kerek volt… és ami azt illeti, kicsit féltem, hogy le is tarol a hasával. Szerintem lehet, hogy igazából ikreket vár, hacsak nem tíz kilós a gyerek. De ki ért ehhez? Mármint Jasperen kívül.
Nem hiszem, hogy Sokolovnak nagyon akad magányos estéje. Mikor együtt vagyunk általában pucér, vagy valami lazább cuccban van. Köntösben csak wellnessezés közben láttam, néha-néha.
Remélem tudod, hogy a kutyatémával nem tereled el a figyelmem. Várom a terhességi teszt eredményét!

Pá,
Mikhail Bertov
Naplózva


Sophie Flynn
[Topiktulaj]
*****


Let's say sunshine for everyone

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #27 Dátum: 2022. 05. 01. - 13:29:38 »
+1


Sziaaa Mikhail!

Jasper mindig is ilyen gondolataiban maradó srác volt, de ettől olyan lenyűgöző nem? Olyan, mint egy relytvény, és én nagyon szeretem kitalálni a gondolatait. Amúgy olyan jól áll neki ez a selytelmes hallgatás, nem? Bár azt hiszem a sörözést nagyra értékelné, úgyis örül, ha sörözhet kicist és pihengethet, bár lehet a vodkától ő éppenséggel táncra perdülne, vagy fütyülne. Vagy csatlakozna a hazafoas népdalénekléshez.
De a saaaajt, az olyan finooom. Nagyon-nagyon finooom. És hát laktóz mentes meg minden. Jasper szereti a popómat. Modnjuk nem akarok olyan sok zsírt, hogy lebegjek a kádban tőle. De hát sajt.
Megnéztem a lelked megnyugtatásaképpen a tesztet, miközben Jasper azon idegeskedett, hogy nem tudott vigyázni, meg ilyesmi, de semmi nem történt, a teszt meg negatív, nem várok babát, mégis csak... egyetemisták vagyunk. Meg felelősségteljes felnőttek. Igen.
Mesgzületett már a baba? Hűű vajon rád fog hasonlítani? Yoana amúgy szép lány? Úú lehet majd lesz Mikhailos beütése. Az nagyon vicces és aranyos lenne. Majd meséljd róla sokat!
Ezt valahogy el is tudom képzelni róla, olyan Sokolovos. Alberttel találkoztam a minap, és küldött nektek két különleges jegyet, az oroszországi balettelőadásra. Azt mondta látnotok kell, hogy ne csak ő traumatizálódjon. Állítólag pucér férfiak is vannak benne.
Én de én neem is. És negatív lett, naaaa. De v ettem én is és az iis.
Jó lenne azért majd személyesen is találkozni, ha lesz időd, de iagzából az is boldoggá tesz, ha tudom, hogy Sokolovval vagy.

2003. 04. 02.

Naplózva


Mikhail Bertov
Varázsló
*****


a táncos

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #28 Dátum: 2022. 05. 06. - 13:46:00 »
+1

Sophie,
Nem szeretem a rejtvényeket. Felesleges energiakifejtés, mintha nem lenne elég a tánc és a mindennapok állandó rohanása. Nem mellesleg, ha te nem tudod megfejteni, már régen rossz. Hogyan fogod irányítani? A férjedet tudnod kell. Sophie, én mondom, nagyon vigyázz ezzel a fiúval, mert annak jó vége nem lesz. Küldjek neked egy kis vodkát? Kipróbálhatod, megnyílik-e tőle.
Most még szereti a popódat, de majd amikor megszülöd a gyerekeiteket és még mindig sajttal tömöd magad, kétszer ekkora lesz. Még az én testem is változik, már szinte nem is eszek semmit, csak némi zöldséget, ha nagyon korog a gyomrom. Egy keksz és már rajtam van egy plusz kiló. Oda kell figyelni, Sophie, vagy te is szétfolysz, mint egy olvadt sajtdarab.
Megszületett a baba. Ne beszéljünk róla. Még fel kell dolgoznom ezt az egészet. Mindenesetre, örülök, hogy férfi vagyok és nem tudok magamból kipréselni egy másik élőlényt. Fizikailag képtelen lennék elviselni azt. A lelkem még nem billent helyre. Yoana... szép. Hát nem tudom, olyan átlagos. Sokat kell még fejlődnie az ízlés terén, de ha a gyerek rá hasonlít és nem az apánkra, már fél siker. Mellesleg ezt nehéz megállapítani.
Pucér férfiak?! Mifelé balettelőadás?! Merlinre! Sophie, nem kérem a jegyeket. Ha lóbálódó falloszokat akarsz látni, hát megtarthatod a jegyet. Én visszaküldtem. Biztos, hogy terhes vagy és megbolondultál, ha ilyet el voltál képes fogadni!
Ah. Hiányzik Ed. Úgyhogy most abbahagyom a levelet és letámadom.

Pá,
Mikhail Bertov
Naplózva


Sophie Flynn
[Topiktulaj]
*****


Let's say sunshine for everyone

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #29 Dátum: 2022. 05. 21. - 15:05:42 »
+1


Sziaaa Mikhail!

irányítanom kell Jaspert? gülü Hmm, ebbe még nem gondoltam bele, de azt hiszem én fizikailag képtelen lennék bárkit is irányítani. lehet ezért kerültem a Hugrabugba? Vodkát? Hmm, hát nem is tudom, legutóbb valami koktélt ivott és tőle nagyon üde hangulatba került, folyton ölelgetni szeretett volna, az aranyos volt.
Olvadt sajtdaraaaab leszeeeeek? Hűha, nem akarom hogy három Sophie-nyi legyen a popóm. Pedig azt hittem, ha sokat sétálok, mert nem szeretek hoppanálni, akkor az már sokat jelent a popónak is. Vagy tévedtem? Iagzából nem szeretném ha kövér lennék, és eldobna, de Jasper azt mondta, hogy így szeret ahogy vagyok. És szerinte nem leszek akkora, mint három Sophie. Akkor jó? Akkor szeretni fog szülés után is? Egyik barátnőm folyton fél, hogy terhesség alatt nem kívánja a barátja.
Óóó, hát azt hsizem érdekes változás ez az életedben. Még én is félek a szüléstől, nem csoda, hogy ha te is. Pedig nekem természetesnek kéne lennem, mert mégis csak nő vagyok, és valahogy olyan aranyos lennének a kis-Jasperek meg minden ilyesmi. De azt hiszem még túl fiatalok vagyunk ehhez.
ÉS MÉG MINDIG NEM VAGYOK TERHES. Szerencsére.
Hm, de mit cisnáljak a jeKJOSXIDCEVOPŐWPAS.Xihuxibakcsdé.
Bocsánat megijesztett egy darázs. Miről is beszéltünk?
Ja igen a jegyek. Hmm. Albert azt mondta, hogy látnotok kell, és hogy így többen is fel tudják jelenteni a gyalázatos művészetromboló hatását. Szörnyen mérges a mai kortárs előadásokra, és örül, hogy Sokolovval még a klasszikus színjátszást népszerűsítitek.
Remélem azóta jó sokszor leteperted.
Bocsánat hogy rövidre sikerült a levél, éppen ki kell nyitnom a büfét és a nevető gabonapelyheket kell feltálalnom. Egyszer összeragasztottak egy diákkal. Remélem most nem támadnak meg.

2003. 04. 013.

Naplózva

Oldalak: 1 [2] 3 4 ... 7 Fel Nyomtatás 
« előző következő »
Ugrás:  


Powered by SMF 1.1.13 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország


Az oldal 0.235 másodperc alatt készült el 46 lekéréssel.