+  Roxfort RPG
|-+  Karakterek
| |-+  Kincsesláda
| | |-+  VEGYES CSAPATOK
| | | |-+  Joy and Sorrow
| | | | |-+  Maria Fitzgerald (Moderátor: Maria Fitzgerald)
| | | | | |-+  szavak hangok nélkül
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában « előző következő »
Oldalak: [1] Le Nyomtatás
Szerző Téma: szavak hangok nélkül  (Megtekintve 2204 alkalommal)

Maria Fitzgerald
[Topiktulaj]
*****


a Hollóhát házvezetője

Nem elérhető Nem elérhető
« Dátum: 2021. 11. 28. - 17:47:18 »
+1



Múltból
jövőből
jelenből
Naplózva


Maria Fitzgerald
[Topiktulaj]
*****


a Hollóhát házvezetője

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #1 Dátum: 2021. 11. 28. - 17:56:42 »
+1


Csaj!

Volt egy kis gebaszom a bizniszemmel. Egy kis tartozás meg ez és az. Szóval mivel úgyis a régi címen laksz még mindig, mert nem kltözöl el a szüledig rohadt házából... Oda kapsz majd egy kis felszólítást.

Szóval fizesd ki!
Tina
Naplózva


Maria Fitzgerald
[Topiktulaj]
*****


a Hollóhát házvezetője

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #2 Dátum: 2021. 12. 09. - 13:58:22 »
+1

Csaj!
Még mindig nem fizetted ki őket! Nem tudom hol vagy, és miért nem találom a régi házat. Elköltöztetted, vagy mi? De komolyan megtalállak, és elbeszélgetünk. Kell a pénzed, a rokonod vagyok, nem? Egy család, segítenünk kell egymásnak, nem?

Fizess!
T.
Naplózva


Maria Fitzgerald
[Topiktulaj]
*****


a Hollóhát házvezetője

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #3 Dátum: 2022. 01. 16. - 16:27:02 »
+1


Szia Anya!

Apa azt mondta, hogy nem lehetsz velünk, mert a csillagok között dolgozol. Tudom, hogy éjjel, amikor a Nap lemegy, te színezed ki olyan szép fehér pöttyösre az eget, és te kapcsolod fel a lámpákat. Apa azt mondtaazok mind messzi-messzi csillagok és galaxisok és nagyon sok van belőlük. Szóval biztos nagyon sokat kell őket fel-le kapcsolgatnod, de tudod... Egy kicist lejöhetnél ide is, mert hiányzol. Ha sütök neked vajas sütit meglátogatsz? Apa azt mondta, hogy nem fogsz jönni, mert nem léphetsz többet erre a földre, meg minden, és hogy angyal szárnyaid vannak, de... csak nem lesz baj, ha lábujjhegyen jössz, ugye? Végül is akkor nem lépsz a földre.

Renélem egyszer tényleg meglátogatsz. Tetszik a mosolyod a fényképeden.

Maris
Naplózva


Maria Fitzgerald
[Topiktulaj]
*****


a Hollóhát házvezetője

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #4 Dátum: 2022. 02. 24. - 19:48:30 »
+1


Tisztelt Vajaskenyér Nutellával!

Fizetési elmaradása van az általa előfizetett AstroBoys Újságra.

Amennyiben nem küldi be a csekket, a kiadó nem küld önnek újságot, és további szankciók is várhatóak.
Ha nem tart többet igényt a CsillagászPlayboyra, kérjük jelezzen a címen, levélben.

Üdvözlettel:
AstroBoys Kiadó
Naplózva


Maria Fitzgerald
[Topiktulaj]
*****


a Hollóhát házvezetője

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #5 Dátum: 2022. 03. 21. - 19:06:28 »
+1


Tisztelt Patátlan Unikornis!

Tájékoztatjuk, hogy a Féreglyukak és Féregtelenek című könyve megárkezett az alábbi címre. Három napon belül átvehető az AstroBoys Kiadónál.


Üdvözlettel:
AstroBoys Kiadó
Naplózva


Maria Fitzgerald
[Topiktulaj]
*****


a Hollóhát házvezetője

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #6 Dátum: 2022. 09. 15. - 18:25:53 »
+1


Szia Anya! Szia Apa!

Voltatok szerelmesek, ugye? Hát azt hiszem azok voltatok. Olyan keveset tudok rólatok. Apa nehezen mesélt anyáról, anya meg ugye nem is tudott nekem semmit se mesélni. Szóval remélem szerettétek egymást. És nagyon szeretek valakit. Együtt tanítunk a Roxfortban. Ez olyan dolog, azt hiszem, amit már egy szülőnek is elárulna egy felnőtt nő is. Mármint értitek, nem? Szóval olyan. Iagzából azt hiszem sosem lehet közös életünk. Ő aranyvérű, én meg csak egy átlagos családból lettem boszorkány. De el van jegyezve, meg minden. Tudod, anya mint a Dallasban, meg ezekben.

Azt hiszem nem baj. Iagzából nem érdekel, csak az, hogy hogyan néz rám. Hogyan ölel meg és csókol. Hogyan lebegünk csak úgy a tetőn. Az a fontos, hogy Sage milyen, amikor velem van. Igen, Sage a neve, de én cukkolom, és Page-nek hívom. Lehet már idegesíti? mindegy, csak leírom, hogy tudjátok, a lányotok szerelmes.

Remélem jól vagytok, meg minden.
Én meg Maris voltam. A lányotok
Naplózva


Maria Fitzgerald
[Topiktulaj]
*****


a Hollóhát házvezetője

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #7 Dátum: 2022. 09. 18. - 15:43:50 »
+1

Csaj!

Hallod, hol a búsban vagy? Adnod kéne pénzt! Tartozol nekem ennyiért! AMiért nem dugtalak be árvaházba az apád meg az anyád halála után! Azt hiszed eltűnhetsz, mi? Egyszer úgyis megtalállak!

T.
Naplózva


Maria Fitzgerald
[Topiktulaj]
*****


a Hollóhát házvezetője

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #8 Dátum: 2022. 11. 08. - 19:36:28 »
+1

Sage!

Csak eszembe jutott, hogy küldjek neked egy képeslapot. Mostanában olyan szomorúnak tűntél.

u. i.: este adhatok többet is egy szimpla képeslapnál
a neve öleléés

Szeri szív
Maris

Naplózva


Maria Fitzgerald
[Topiktulaj]
*****


a Hollóhát házvezetője

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #9 Dátum: 2023. 02. 06. - 17:55:54 »
+1

Te nő!

Tudom, hogy elolvasod a levelemimet! Csak azért is ignorálsz, te hálátlan ringyó! Én etettelek, amikor senki más nem volt neked, én vagyok az, akinek hálásnak kéne lenned! Ha megtalállak, abban nem lesz köszönet! Adj pénzt, vagy az egész adósságom a te nyakadra varrom, és azt aztán fizetheted a nem normális állásodból, a nem normális pénzeddel!

T.
Naplózva


Maria Fitzgerald
[Topiktulaj]
*****


a Hollóhát házvezetője

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #10 Dátum: 2023. 02. 09. - 18:43:58 »
+1

Sage!

Tudom, most itt vagy a szomszédban, de még óra előtt gondoltam írok neked, mert unatkozok.
Tudtad, hogy itt van egy olyan csillagkép felfestve, ami olyan, mint egy macska? Egy ideje csak azt bámulom.
Ja, amúgy elfelejtettem miről akartam ma órát tartani. Te nem tudod? Nem meséltem róla?

Szeri,
Maris
Naplózva


Maria Fitzgerald
[Topiktulaj]
*****


a Hollóhát házvezetője

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #11 Dátum: 2023. 02. 19. - 13:02:04 »
+1

Oli!

A világért sem akarlak zavarni, elvégre elfoglalt férfiember vagy, ám nem hagy nyugodni a kérdés: miféle zajok kísértik mostanában este a szobádat? Elhaladtam mellette az éjjel, mert éppen egy diákot kergettem vissza a hálókörletébe... és hát megijedtem. Nem lakik szellem a bútoraidba?

Maris
Naplózva


Maria Fitzgerald
[Topiktulaj]
*****


a Hollóhát házvezetője

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #12 Dátum: 2023. 03. 29. - 12:26:28 »
+1

Saaageee!

A Mézesfalásban árulnak röhögő bonbont. Röhög ha kinyitod a dobozt. Muszáj kipróbálnunk!

Maris
Naplózva

Oldalak: [1] Fel Nyomtatás 
« előző következő »
Ugrás:  


Powered by SMF 1.1.13 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország


Az oldal 0.12 másodperc alatt készült el 45 lekéréssel.