+  Roxfort RPG
|-+  Karakterek
| |-+  Kincsesláda
| | |-+  Felnőtt varázslók
| | | |-+  Gabriel Milton (Moderátor: Gabriel F. Milton)
| | | | |-+  Apróságok
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában « előző következő »
Oldalak: [1] Le Nyomtatás
Szerző Téma: Apróságok  (Megtekintve 1377 alkalommal)

Gabriel F. Milton
[Topiktulaj]
***


Nem elérhető Nem elérhető
« Dátum: 2021. 11. 25. - 17:33:31 »
0

Naplózva


Gabriel F. Milton
[Topiktulaj]
***


Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #1 Dátum: 2021. 11. 25. - 17:34:32 »
+1

Kedves Ismeretlen!


Nem tudom, hogyan mondhatnám el annak a nőnek, akit a jövőben szerethetek, hogy vigyázz velem. Bár, felnőtt vagyok, kicsit olyan, mint egy nagy mamlasz, aki teljesen érzéketlen az érzésekre, így meg kell mutatnod nekem mindent. Türelemmel kell lenned felém, és sok-sok megértéssel. Szeretem a munkám, egészen eddig ez volt a biztos pont az életemben, amibe kapaszkodhattam. Valószínűleg ezzel kompenzáltam a családom elvesztését, de mivel nem vagyok pszicho-medimágus, nem vagyok biztos benne, hogy tényleg így van.
Nem tudom, létezel-e valahol. Nem tudom eljut-e majd valaha hozzád ez a kis levélke, de remélem enélkül is tudod, hogy kitartással és sok szeretettel az én szívem is meglágyítható, azért nem vagyok egy akkora jégcsap, mint aminek sokan gondolnak.


                                                                                                                                  Gabriel
Naplózva


Gabriel F. Milton
[Topiktulaj]
***


Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #2 Dátum: 2021. 12. 30. - 12:53:25 »
0


Teendők listája a jövő évre:

  • Túlélni a jövő évet
  • Megtanítani Elliotnak, hogy túl tudom élni az utána lévő éveket is.
  • Visszaszerezni néhány emléket.
  • Elkapni néhány keresett bűnözőt.
  • Felfedezni egy új sportot és rendszeresen űzni.
Naplózva


Gabriel F. Milton
[Topiktulaj]
***


Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #3 Dátum: 2022. 01. 22. - 12:17:57 »
+1

Kedves Naplóm…. vagy mi a fene!

Alany: Elliot O’Mara
Tárgy: Szerelem vagy mi fene.

Nem tudom valaha voltam-e szerelmes, de azt tudom, hogy ő annyira közel áll hozzám, mint Alice. Igen, azt hiszem, őt a kislányom küldte nekem, mert látta, hogy szükségem lehet rá. Akárhogy is, ő itt van nekem és nem fogom elengedni, még akkor se, ha az agyamra megy a hisztijével és az arany mániájával. Másrészről viszont nagyon aranyos, mikor alszik, olyankor elrabolnám és vinném magammal amíg vége nincs a világnak. Csak még mindig nem értem, miért üvölt annyit.
Naplózva


Gabriel F. Milton
[Topiktulaj]
***


Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #4 Dátum: 2022. 03. 10. - 18:56:21 »
+1


Levél Elliotnak!

Jelentem, Hógolyó jól van. Nagyon szeret sétálni, és most már kezdik a kutyák is megszokni, meg ő is az új helyét. Elvittem egy nem mondom ki hova, és azt mondták, hogy egészségileg is rendben van, egy kicsit kell még megerősödnie. Másnap visszamentem oda, ahol őt találtuk, de több kiskutyának nem láttam nyomát, a patakon felfelé sem. Amon nagyon bírja őt, azt hiszem, ez abból adódik, hogy még ő sem nőtt fel igazán. Holnap átesik az első átalakító bűbájon, mint a többiek is. Ha akarsz, akkor jövő héten gyere át, grillezek és játszhatsz vele. Majd meglátod mennyit fejlődik addigra.


                                                                                                          Gabriel
Naplózva


Gabriel F. Milton
[Topiktulaj]
***


Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #5 Dátum: 2022. 05. 02. - 15:28:23 »
0


Kedves Metz!

Mit szólnál hozzá, ha a hétvégén elmennénk valahova csak mi ketten? Hallottam egy érdekes helyről, ami kicsit hasonlít egy túlélő táborra. De ha ehhez nem lenne kedved, akkor jöhetsz egyszerűen át hozzám is egy délutánra. Ha szeretnéd, akkor hozhatnád Ericát is.


                                                                                                 Gabriel
Naplózva

Oldalak: [1] Fel Nyomtatás 
« előző következő »
Ugrás:  


Powered by SMF 1.1.13 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország



A google ekkor járt utoljára az oldalon 2023. 07. 30. - 06:43:16
Az oldal 0.048 másodperc alatt készült el 37 lekéréssel.