+  Roxfort RPG
|-+  Karakterek
| |-+  Karakter Kapcsolat Nyilvántartás
| | |-+  Felnőtt karakterek
| | | |-+  Edward Nott
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában « előző következő »
Oldalak: [1] Le Nyomtatás
Szerző Téma: Edward Nott  (Megtekintve 3503 alkalommal)

Edward Nott
Minisztérium
***


stukkerman

Nem elérhető Nem elérhető
« Dátum: 2021. 08. 12. - 14:13:54 »
+1

Ki minek gondol...

...az vagyok annak...
Mért gondolsz különc rokontalannak?
Jelet látsz gyűlni a homlokomra:
Te vagy magad, ki e jelet vonja.
S vigyázz hogy fénybe vagy árnyba játszik,
Mert fénye-árnya terád sugárzik.
Ítélsz rólam, mint bölcsről, badarról:
Rajtam látsz törvényt sajátmagadról.




*     *     *     *     *

Kód:

Kód:
[justify][color=#ffffff][i]ki minek gondol[/i][/color]
azt itt kifejtheti bővebben[/justify]
Naplózva

Sophie Flynn
Boszorkány
*****


Let's say sunshine for everyone

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #1 Dátum: 2021. 08. 12. - 14:35:08 »
+1

Mr. Nagyon Menő Bácsi
Midnig is csodáltam a bátor embereket, és nagyon bátor meg menő tetszett lenni az Üstben. Bocsnat, ha véletlenül ráléptem a cipője sarkára, és kilépett belőle, abban a nagy zűrzavarban azt se tudtam fiú vagyok e vagy lány, nem hogy aaz orrom elé nézzek. Aranyos volt a kacsás zoknija!
Naplózva


Sebastian Bates
Eltávozott karakter
*****


V. évfolyam

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #2 Dátum: 2021. 08. 14. - 16:32:53 »
+3

bácsi az újságból
Csókolom! Láttam a Szombati Boszorkányban, hogy nem nyerte meg az év legszexibb dolgozója címet a minisztériumban. Nagyon rossz érzés volt? Biztos vagyok benne, hogy azért verekedett. De csakhogy tudja, vannak, akinek egésznen megdobogtatja a szívét. Azóta is néha megnézem az újság aznapi számát.
Naplózva


Elliot O'Mara
Varázsló
*****


Mucipuma

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #3 Dátum: 2021. 08. 18. - 08:13:35 »
+2

a pasi, aki betépve vette meg a Suttogót
Szia! Szia! Emlékszel rám? Tőlem vetted meg a házat, azt a házat ott Londonban - ha erre sem emlékeznél. Már jó régen volt, szóval nem emlékszem a nevedre, de biztosan tök jó fej vagy. Erre sem emlékszem már, pedig én még csak nem is partiztam előtte, hanem komoly felnőttes dolgokat csináltam. Azon agyaltam, hogyan éljem túl a válásomat, meg minden. Egyébként remélem tudod használni a bájitalkonyhát, az ajtó kicsit trükkös. Ugye vigyáztál Frankre?
Naplózva


Diana Hardy
Eltávozott karakter
*****


§ dancer in the dark §

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #4 Dátum: 2021. 10. 13. - 16:52:53 »
+1

Don Huan
Ön aztán szépen forgatja a nyelvét, igaz-e? Ahogy hallom a többi női kollégám is tanusíthatja a nyelvérzékét. Bár azt hiszem emögött a Don Huan stílus mögött talán kicist több minden is lappang. De azért remélem, hogy a tekintete kevésbé kalandozik úgy el, mint a nyelve. Utóbbi méltányosan megbocsájtható. Kellemetlen lenne, ha pusztán hercegi szeszélyből elkövetett gyönyörködés miatt a hátába állna bevetés közben egy átok.
Naplózva


Gabriel F. Milton
Minisztérium
***


Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #5 Dátum: 2022. 03. 23. - 13:57:10 »
+1

Kolléga
Az utóbbi időben az egyetlen olyan kollégám, akire rábíznám magam egy harcban. Márpedig az eddigi feladataink nyomán biztos szükség lesz még erre. Addig is, kitartást a családhoz, a munkához és ha valami van a kutyával, akkor egyszer összejöhetnénk, kezelésbe veszem őt. Utána kezesbárány lesz.
Naplózva


Oscar Caine
Mandragóra Gyógyítóképző Ispotály
***


Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #6 Dátum: 2022. 03. 29. - 13:05:41 »
+1

beszélt a hullája
Oké, hogy néha a maguk hulláját is boncolgatnom kell, meg minden, de azért... Nem kellemes, hogy hirtelen felugrik, amikor éppen felnyitnám és elkezd óbégatni. Mit ne mondjak szépen szólmizát, de legközelebb címkézze fel, hogy vigyázzat, halála után énekel.
Naplózva


Safiya Carson
Eltávozott karakter
*****


Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #7 Dátum: 2022. 04. 02. - 14:45:50 »
+1

akiről pletykálnak
Mr. Nott, egy ideje kollégák vagyunk, és állandóan azt hallom, milyen helyes, milyen izmos, milyen kívánatos. Mert bizony a női dolgozok állandóan azokról a széles vállakról és marcona vonásokról áradoznak. Az igazat megvallva, én sosem gondoltam Önre úgy, de tény, ami tény, van mit megnézni, mikor az emberlánya mellett elsétál a folyosón. Mégis hányszor gyúr azokra a formás geredekre hetente?
Naplózva


Vale Walker
Manifesztálódott Művészetek Mágikus Magasiskolája
***


Pretty boy

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #8 Dátum: 2022. 08. 07. - 13:07:26 »
+1

Kövesse a fehér nyulat
A mellényeset, ami mindig boxolni készül. Oké, a hátam közepén azt pont kissé körülményes lehet, de választhat tetszőleges másik művet a jobban láthatóak közül is. Lényeg a lényeg: én vagyok az, amelyik nyakig ki van varrva.
A gyakornoka az a másik.
Egyébként mi ismerjük egymást bizonyos "koncertről", minden elismerésem is Stukkeres Superman-nek, de az valószínűleg az egyetlen alkalom volt arra, hogy munkatársak legyünk.
Naplózva

Magnus D. Brown
Tanár
*****


Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #9 Dátum: 2022. 12. 16. - 21:49:09 »
0

Pletykák
Öhm...kollega, bocsánat, hogy zavarom, de olyan dolgokat hallottam vissza a parancsokságról, miszerint azt pletykálják...khm...hogy. Na szóval olyan nevekkel illetnek, hogy ovizsaru, meg Brownie professzor....khmm...szóval, nem zargatnám ilyen dolgokkal, de a jó hírem. HÁT AZÉRT JÖTTEM IDE, HOGY NYOMOZZAK, A FENÉBE IS...óh...öhm...bocsánat, izé, remélem önnel minden rendben. Üdv,
Naplózva

Oldalak: [1] Fel Nyomtatás 
« előző következő »
Ugrás:  


Powered by SMF 1.1.13 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország



A google ekkor járt utoljára az oldalon 2023. 05. 07. - 16:40:13
Az oldal 0.151 másodperc alatt készült el 38 lekéréssel.