+  Roxfort RPG
|-+  Karakterek
| |-+  Karakter Kapcsolat Nyilvántartás
| | |-+  Mardekár
| | | |-+  Alfonz Baldron
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában « előző következő »
Oldalak: [1] Le Nyomtatás
Szerző Téma: Alfonz Baldron  (Megtekintve 354 alkalommal)

Alfonz Baldron
Mardekár
*

I. évfolyam

Nem elérhető Nem elérhető
« Dátum: 2021. 07. 07. - 09:40:04 »
+2

Ha szereted viszont szeret
Ha mosolyogsz, ő is ám!
Ha bánat ér, megosztozik
Szegény szíved bánatán.
Cirógatod, megcirógat
Becézgeted, örül ám,
Szíved örül, lelked röpül,
csodálatos illatán.
Orvosság ez minden bajra
Gondot s a bút űzi ám!
Szíved-lelked meggyógyítja,
míg merengsz az illatán!

Kód:
[center][font=candara][color=#668B8B][size=12pt][b]ki vagyok neked?
[color=#826d52][font=candara][size=11pt]részletesebben[/center]
Naplózva

Dominic R. Monstro
Mardekár
*

a túl szőke srác

« Válasz #1 Dátum: 2021. 07. 07. - 17:02:09 »
+1

Unokatesóm
Bizony, te vagy a legmenőbb unokatesó, akit csak el tudok képzelni. El ne mond Aerith-nek, hogy téged kedvellek jobban! Szeritnem nem tudná feldolgozni főleg most, hogy én leszek a férje... azt hiszem, elvárja, hogy őt szeressem a legjobba - mégha nem is mondja ki.
Majd, ha megérkeztél a Roxfortba, akkor szépen elszórakozunk kettesben a szünetekben! Légy rossz!
Naplózva

Aerith Baldron
Mardekár
*

She's a Killer Queen

« Válasz #2 Dátum: 2021. 08. 02. - 21:37:26 »
+1

félek, hogy bánthatlak
Utálok rádnézni, mert tudom, hogy miattam vagy ilyen törékeny. Állandóan a hibám áll velem szemben és a szégyen meg a lekiismeret furdalás. Nem akartam rosszat neked, hiszen annyira imádtalak már régen is. És most is. Csak egyszerűen nem tudok normálisan a szemedbe nézni.
De remélem boldog vagy attól, hogy te is velem leszel egy épületben ősztől, öcsikém! És ha csak egy rossz jegyet viszel haza egész éjjel tanulni fogsz! Velem! Kettesben! És ne akarj magad mellé egy éjjeli dühös Aerith Baldront!
Naplózva

Sandy Bailey
Hugrabug
*

« Válasz #3 Dátum: 2021. 10. 05. - 08:19:22 »
+1

kisfiú a gyógynövénytanról
Nagyon ügyes voltál a legutóbbi órán! Igazán okos lehetsz, a nővéred büszke lehet rád! Louis meg én sem voltunk a legjobb passzban, de te klassz voltál! Csak így tovább!
Naplózva

Lola Miller
Mardekár
*

« Válasz #4 Dátum: 2021. 10. 09. - 12:43:23 »
+1

Te perverz disznó

Igen, te, Alfie! Fawcett kötelezett rá, hogy kérjek bocsánatot, amiért eltörtem a kezed...  Pedig te is tudod, hogy egy, megérdemelted amiért zaklattál, meg amiért megpróbáltál elkergetni a helyemről, pedig én ültem előbb abba a padba; és kettő, hihetetlen, hogy ennyitől eltört, mi vagy te, porcelánbaba? Ami pedig a szoknyaemelgetést illeti... Én azt gondoltam, hogy az ilyen pedigrés családokban legalább illemre nevelik a gyerekeket. Csajozni nem így kell, még gyakorolj, és ne rajtam. Sőt, jobb, ha a közelembe se jössz.

Ja, és, hogy a prof leszálljon rólam... Bocs, hogy eltörtem a kezed. A lábad kellett volna, hogy ne tudj odatolakodni az ÉN helyemre. Majd legközelebb!  Puszi
Naplózva
Oldalak: [1] Fel Nyomtatás 
« előző következő »
Ugrás: