+  Roxfort RPG
|-+  Karakterek
| |-+  Kincsesláda
| | |-+  Felnőtt varázslók
| | | |-+  Jasper Flynn (Moderátor: Jasper Flynn)
| | | | |-+  gyűrött pergamendarabok
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában « előző következő »
Oldalak: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 16 Le Nyomtatás
Szerző Téma: gyűrött pergamendarabok  (Megtekintve 16738 alkalommal)

Aiden J. Fraser
Varázsló
*****


Pirkadatkor a hajnalba olvadok

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #60 Dátum: 2022. 04. 26. - 21:11:01 »
+1


Szőke!

Az ujjaim zongorista ujjak, nem is szabad megerőltetnem őket, persze, hogy lazán simogatom elliotot. Eddig igazán szép hatásokat értem el nála.
A mungót beperelem. Nem drágák ezek a babák? Miből vannak aranyból?
Nem iszom női italokat. Bort viszek!


Jó ég, Aiden mi van veled, rád is kihatnak a hormonok?
Én rendes férfi italt hozok, jó kis Böffentőt, meg AduÁszt. Gondolom multkor is neked kellett a sört vinned - magadnak -, szóval én állom. Mert rendesebb vagyok, mint a bátyám.
Esther most fel-le rohangált sikolgatva, hogy rúg a baba. Nem erős egy kicsit?
Mikor koccanunk?


2003. április 25.



Naplózva


Jasper Flynn
[Topiktulaj]
***


"Flynn"

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #61 Dátum: 2022. 04. 28. - 13:19:32 »
+1

Fraserek,
Attól még, mert hosszú ujjaid vannak nem vagy kevésbé durva a babákkal. De azért köszi, hogy feljelentetted a munkahelyem, így biztos nem lesz pénzem a női italaidra. Amúgy Fraser, mi lenne, ha ezek helyett a körök helyett vennél egy csomag babát az ispotálynak? Elég úriember vagy te ahhoz!

Benjamin, te maga vagy a megtestesült jófejség. Ha hozol sört nekem is, akkor Sophie sütijéből is ehetsz. Frasernek amúgy sem jött be legutóbb, mert nem volt félig nyers, ahogy otthon megszokta már. Esther szerintem azért sikoltozik, mert boldog. Hidd el, az egy teljesen átlagos baba ott, csak kicsit nagy a súlya.
Május 1. jó lesz? A vasárnapok nyugisak úgyis.

Legyetek rosszak,


2003. április 25.
Naplózva


 


Aiden J. Fraser
Varázsló
*****


Pirkadatkor a hajnalba olvadok

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #62 Dátum: 2022. 05. 02. - 20:31:51 »
+1


Szőke!

De az ispotályod silány termékeket gyárt!
Vettem is, külön tervezőkkel csináltattam meg, nem tűröm a gyatra minőséget. Amúgy is voltak olyan babák, amiknek csak az egyik szeme pislogott, a másik meg be volt állva.
Megyek május elsején, de csak hogy csak azért is bort igyak.

Ó, igen. Látod, engem mindenki szeret, mert nem vagyok bunkó sznob. Megyek! Esther nagyon rá van kattanva SOphie sütijeire, szóval én is kérek belőle!
Nana! ELliot rossz főztjét csak én kritizálhatom, Szőke! Csak nehogy az agyadba durranjon majd  aborosüvegem dugója. Ne agresszorkodd össze a levelem! De ezek a sikoltozások után zokogni kezd. Ijesztő.
Te dumálod tele a levelezésem, hetek óta, öcsi. Mert én legalább nem húzom le Flynnt az életről.
MEGYEK!
Ezt már írtad, te nagyon ész.


2003. április 28.



Naplózva


Jasper Flynn
[Topiktulaj]
***


"Flynn"

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #63 Dátum: 2022. 05. 03. - 09:26:03 »
+1

Fraserek,
Ne veszekedjetek az én levelezésemben! Mint két veszett kölyökkutya, de komolyan. Ha idejöttök, lelocsollak titeket hideg vízzel (Elliot kérésére)!
Mellesleg Fraser, egy babát tarts meg gyakorlásra. Ha ügyesen pelenkázod talán adok neked habzóbort május 1-én.  

Ben. Jut eszembe! Ha már szóba került Elliot rossz főztje, őt megtaníthatnád végre főzni. Hozott ma nekem egy olyan sütit, amibe beletört a fogam. Szerencsére az egyik gyakornok vissza tudta heggeszteni.
Holnap várlak titeket!

Legyetek rosszak,


2003. április 30.
Naplózva


 


Aiden J. Fraser
Varázsló
*****


Pirkadatkor a hajnalba olvadok

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #64 Dátum: 2022. 05. 06. - 19:02:31 »
+1


Szőke!

Mi nem veszekszünk. Benjamin veszekszik, mert modortalan. Nem locsolhatsz le tönkre megy a hajam, és nem akarod, hogy tönkre menjen a hajam, mert akkor nagyon mérges leszek. Locosld le, locsold le! Én vizesen is szexi vagyok. Inkább késztsd a habzóbort, egy óra múlva indulunk, ha összeszedtem a szemtelen öcsémet.


Próbálom tanítani, vagyis próbálném, de ők mindig akkor szexelnek a konyhába, amikor átmennék. Kedztem kicsit unni. remélem jól van azóta a fogad. Aiden amúgy is reménytelen eset, midnig kigyullad tőle a konyha.
benjamin, utállak.


2003. május 1.



Naplózva


Jasper Flynn
[Topiktulaj]
***


"Flynn"

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #65 Dátum: 2022. 05. 08. - 12:41:28 »
+1

Fraserek,
Itt hagytad a szájfényedet. Abban a székben volt, amelyikben duzzogtál, miután habzóboros lettél.
Gyere érte a Mungóba ma este!

Ben: köszi a nasikat. Sophie-nak is ízlett.

Pás,


2003. május 2.
Naplózva


 


Aiden J. Fraser
Varázsló
*****


Pirkadatkor a hajnalba olvadok

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #66 Dátum: 2022. 05. 11. - 15:11:25 »
+1


Szőke!

Nekem nincs is szájfényem, Elliot már megint felpróbálta a ruháimat. Mellesleg állatok vagytok, ha berúgtok, tudtátok? Jasper legközelebb ne karaokézz.


Szívesen, én továbbra is jobb fej vagyok, mint Aiden.
Küldtem még, mert Esther elől sajnos meg kell óvnom. Mostanában túl sokszor vannak hormonális kirohanásai.


2003. május 4.



Naplózva


Jasper Flynn
[Topiktulaj]
***


"Flynn"

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #67 Dátum: 2022. 05. 12. - 10:45:08 »
+1

Fraserek,
Elliot felpróbálja a ruháidat? Ez valami fétis dolog?
Mellesleg az nem karaoké, hanem koktél Fraser. Kevered itt a mugli dolgokat! Mellesleg olyan rózsaszínt megint csináltam és még mindig finom. El ne mondjátok Sophie-nak!

Ben. Jut eszembe a nasikról. Esther szerintem egy hónappal előbb fog szülni. Figyelj rá, nagyon nagy a baba, ő meg hát nem.

Pás,


2003. május 5.
Naplózva


 


Aiden J. Fraser
Varázsló
*****


Pirkadatkor a hajnalba olvadok

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #68 Dátum: 2022. 05. 16. - 18:42:30 »
+1


Szőke!

Szerinte abban is jól mutat. Persze aztán orra esett benne, mert hosszú neki a nadrágom.
A muglidolgok unalmasak, biztos ezért. Csak a végén nehogy dugivó legyen belőled, Szőke.

Benjamin a hírtől pánikba esett úgyhogy most én tolmácsolok: HOGY TARSTAM BENN A GYEREKEM?
Most idegesen repked a kerben a sperűjével. Biztos, hogy nem ikrek, ugye?


2003. május 7.



Naplózva


Jasper Flynn
[Topiktulaj]
***


"Flynn"

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #69 Dátum: 2022. 05. 18. - 18:35:33 »
+1

Fraser,
SZEDD LE BENT A SEPRŰRŐL, MIELŐTT ROSSZUL LESZ!
Aztán mondd meg neki, hogy tuti biztos, hogy nem ikrek a baba és Esther a lehető legjobb kezekben lesz. Amikor jön a baba jön és akkor lesz jól.

Nem lettem dugivó... jelentsen az akármit is. Sőt. A héten egy lébőjtöt tartottam, mert Sophie-val mindketten rosszul lettünk a büféből hozott kajától. Remélem ti nem vagytok betegek!

Pás,


2003. május 7.
Naplózva


 


Aiden J. Fraser
Varázsló
*****


Pirkadatkor a hajnalba olvadok

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #70 Dátum: 2022. 05. 24. - 09:09:19 »
+1


Szőke!

Már rosszul lett. Remélem megnézted a Mungóban. De mielőtt elájult volna közöltem vele, hogy nem lesznek ikrek, de nem hiszem, hogy felfogta volna. Egyébként Etsher hasa remekül jön, amikor a tömegen át akarsz verekedni. Amikor meglátogattuk, elég sok kamaszlány cuppant rá. Az nyugtat meg, hogy majd lesz öreg és csúnya, akkor meg majd úgysem lesz ennyi mániákus rajongója.

CSak Elliotnak lett valami baja. Ne egyetek a büféből, inkább kérjetek kaját Benjamintól. Már ha egyáltalán képes összeszedni magát és nem viselkedik úgy mint egy idóta.
Ma felébredt már?


2003. május 10.



Naplózva


Jasper Flynn
[Topiktulaj]
***


"Flynn"

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #71 Dátum: 2022. 05. 29. - 08:46:31 »
+1

Fraser,
Ránéztem Benjaminra a Szent Mungóban. Ma este fogják kiengedni, szerencsére minden csontja összeforrt. Amúgy szerintem ilyenkor nem kéne seprűre engedni. Mindig is voltak pánikrohamai? Mindenesetre egy pszichomedimágust rendeltek ki neki. Eléggé parázik az apává válástól.

Elliot jól van? Tegnap volt bent nálam, hogy fáj a hasa. Azt hiszem, megint a béranyátokkal van szimpátia fájdalma.

Pás,


2003. május 11.
Naplózva


 


Benjamin R. Fraser
Varázsló
*****


Someday we will foresee obstacles

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #72 Dátum: 2022. 05. 31. - 16:13:08 »
+1


Jas!

Nem kell nekem olyan pszicho izé, nem vagyok kiborulva, teljesen jó minden.
MERLINRE!
Pardon.
Nem is estem olyan nagyot, túllihegte mindenki.

AIDENÉK SZÜLNEK AIDENÉK SZÜLNEK!!!!

2003. május 15.

Naplózva


Aiden J. Fraser
Varázsló
*****


Pirkadatkor a hajnalba olvadok

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #73 Dátum: 2022. 06. 04. - 10:13:53 »
+1


ROOOSSIIIEEEE


2003. május 15.

Naplózva


Jasper Flynn
[Topiktulaj]
***


"Flynn"

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #74 Dátum: 2022. 06. 04. - 14:20:53 »
+1

Fraser,
Ben. Tudom, ott voltam, mikor szültek.
Fraser. Nagyon szép gyerek, gratulálok.

Pás,


u.i.: Aki Sophie-nak babás ötleteket mer adni, az megölöm.

2003. május 22.
Naplózva


 

Oldalak: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 16 Fel Nyomtatás 
« előző következő »
Ugrás:  


Powered by SMF 1.1.13 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország


Az oldal 0.194 másodperc alatt készült el 46 lekéréssel.