+  Roxfort RPG
|-+  Karakterek
| |-+  Kincsesláda
| | |-+  Felnőtt varázslók
| | | |-+  Jasper Flynn (Moderátor: Jasper Flynn)
| | | | |-+  gyűrött pergamendarabok
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában « előző következő »
Oldalak: 1 [2] 3 4 ... 16 Le Nyomtatás
Szerző Téma: gyűrött pergamendarabok  (Megtekintve 16270 alkalommal)

Aiden J. Fraser
Varázsló
*****


Pirkadatkor a hajnalba olvadok

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #15 Dátum: 2021. 09. 04. - 11:06:42 »
+1


Szőke!

Ne legyél már ekkora szerencsétlenség, Flynn! Szedd össze magad és légy férfi, várd meg a tökéletes alkalmad. Jövő héten elugrom. Szerezz be valami finom gyümölcsös sört! Közben beavatlak a házasélet titkaiba.


2002. szeptember 20.


Naplózva


Jasper Flynn
[Topiktulaj]
***


"Flynn"

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #16 Dátum: 2021. 09. 04. - 14:21:28 »
+1

Fraser,

Kösz.
Igyekszem, de amikor olyan aranyosan néz, hát én meg akarom kérni, de rögtön. MENTS MEG FRASEEEER! Megint úgy néééz!

Pás,


2002. szeptember 21.
Naplózva


 


Aiden J. Fraser
Varázsló
*****


Pirkadatkor a hajnalba olvadok

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #17 Dátum: 2021. 09. 06. - 17:34:25 »
+1


Szőke!

Mégis mit csináljak, vegyek neked egy vakszemüveget? ha én ellen tudok állni Elliot nézésének, te is ellen fogsz tud Mindeki most akar házasodni? Van valami  alevegőben, vagy mi történik?
Baszki, Benjamin! Ne olvass bele mások levelezésébe!
te hagysz mindent összevissza! Nekem csak a seprűm szabadult el. Már megcsináltam az ablakotok!
Utálom a kitörölhetetlen tollad, amit karácsonyra adtam neked! Ne is foglalkozz vele, Flynn! Csak állj ellen.


2002. szeptember 22.



és Ben
Naplózva


Jasper Flynn
[Topiktulaj]
***


"Flynn"

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #18 Dátum: 2021. 09. 07. - 05:34:19 »
+1

Fraserek,

Hát köszönöm ezt az interaktív levelezést. Máris többen tudnak róla, mint kéne. Benjamin, ha bárki tudni fog erről, letépem az arcod!
Nem megy az ellenállás. Ráadásul valamiért állandóan a zsebemben van a gyűrű.... önéntelenül tettem oda, Merlinre esküszöm!

Pás,


2002. szeptember 22.
Naplózva


 


Aiden J. Fraser
Varázsló
*****


Pirkadatkor a hajnalba olvadok

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #19 Dátum: 2021. 09. 08. - 21:37:56 »
+1


Szőke!

Nyugi, benjamin akkor se mondaná el, ha kajával vesztegetnék meg. Hazudni nem tud, szóval reménykedj benne, hogy nem kérdezi meg tőle senki, ki akar a közelében házasodni.
Esküszöm egy éjjel betörök hozzád, és ellopopm az a hülye gyűrűt. Szedd már össze magad!
Küldtem neked inkább egy doboz cigot, hogy azt taperold a zsebedben.
Inkább azt mondd meg, hogy mit innál jobban. Sört vagy bort?


2002. szeptember 23.


Naplózva


Jasper Flynn
[Topiktulaj]
***


"Flynn"

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #20 Dátum: 2021. 09. 10. - 19:09:52 »
+1

Fraserek,

Már a cigit taperolom. A gyűrűt eldugtam a tankönyveim közé, Sophie nem mer hozzájuk érni, mert tele van undorító, mozgó belsőszervek képeivel. Hála Merlinnek!
Bort hozz! Legyünk felnőttesek.

Pás,


2002. szeptember 24.
Naplózva


 


Aiden J. Fraser
Varázsló
*****


Pirkadatkor a hajnalba olvadok

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #21 Dátum: 2021. 09. 11. - 11:03:06 »
+1


Szőke!

Belső szervek? Elég undorítóan hangzik, jó ötlet volt odadugni, Szőke.Wow! Mozgó belső szervek? Ez de menőn hangzik, látnom kell.  Vigyél majd be egy boncolásra, Flynn!
Baszki, Benjamin! Mit keresel már megint itt?
Ott a megszólítás, hogy Fraserek. Írnom kellett nekem is.
Utállak! Szőke, a kisöcsém túlságosan rá ér. Vidd el egyszer egy boncolásra, hadd legyen bodlog.
Már megint úgy bezsélsz velem, mintha gyerek lennék!
Mert az is vagy! Vörös bort viszek, az elegánsabb. Holnap után koccanunk!


2002. szeptember 25.



és Ben
Naplózva


Jasper Flynn
[Topiktulaj]
***


"Flynn"

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #22 Dátum: 2021. 09. 13. - 18:08:19 »
+1

Fraserek,

Akkor válrlak pár nap múlva nálunk egy borozásra... és sörözésre, mert én azt vettem.
Egybéként Ben, veled is összefutnék, ha már így beleolvastál. Majd elmegyek a meccsedre, hogy összekaparjam a gurkótól szétcsúszott arcod darabjait.
Pás,


2002. szeptember 25.
Naplózva


 


Jasper Flynn
[Topiktulaj]
***


"Flynn"

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #23 Dátum: 2021. 12. 29. - 10:47:42 »
+1

Fraser,

Szenteste megkértem Sophie kezét. A nagyszülei jelenlétében, miután mindenkinek beszóltam. Valójában így belegondolva eléggé kellemetlenre sikerült az egész. De Sophie boldog, meg én is.
Innunk kéne. Vagy meghalok. Gyorsan.
Pás,


2002. december 27.
Naplózva


 


Aiden J. Fraser
Varázsló
*****


Pirkadatkor a hajnalba olvadok

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #24 Dátum: 2021. 12. 30. - 19:21:24 »
+1


Szőke!

Kibírtad ennyi ideig? Merlin golyóira! Erre tényleg inni kell.
Mindenkinek bezsóltál? Szőke, hol van a jó modorod, amire neveltelek? Csalódást okozol. Mellesleg... Ezek szerint még mindig olyan szánalmasan viselkednek a nagyszülei? Örülök, hogy nem az én rokonaim.
Fogadd őszinte gratulációmat, Jasper. Ivás közben kibeszéljük a dolgokat. Ahogy tudok, beugrok és a legjobb bort viszem. Csak mert ilyen jófej vagyok.


2002. december 29.


Naplózva


Jasper Flynn
[Topiktulaj]
***


"Flynn"

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #25 Dátum: 2022. 01. 06. - 18:45:22 »
+1

Fraser,

Hozz valami piát, vagy itt halok meg!
A szilvesztert is nagyszülőkkel töltjük és egy szörnyen giccses estélyt szerveztek. Itt állok a sarokban egy száll szmokingban, miközben egy halom nyálas, újgazdag srác táncol Sophie-val. Tudom-tudom, hogy engem szeret, de miért csinálja velem ezt a nagyanyja? Azt sem tudja, milyen családból származom. Undorító!
Na jó, megyek, megölök valakit!
Pás,


2002. december 31.
Naplózva


 


Aiden J. Fraser
Varázsló
*****


Pirkadatkor a hajnalba olvadok

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #26 Dátum: 2022. 01. 10. - 12:00:55 »
+1


Szőke!

Ne bomolj. Küldtem neked egy jó kis piát, amit nem isznak ilyen holmi gazdag muglik.

Szedd össze magad! Add meg azoknak a ficsúroknak a címüket, utána biztos nem fogniak Vöröskéhez érni egy ideig. Látod milyen szerencsés vagy, hogy a haverod vagyok.

Ölj tisztán és gyorsan, Szőke.


2002. december 31.


Naplózva


Jasper Flynn
[Topiktulaj]
***


"Flynn"

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #27 Dátum: 2022. 01. 13. - 18:35:24 »
+1

Fraser,
A pergamen hátulján van azoknak a neve és címe, akik megfogdosták Sophie-t. Holnapra törött ujjakat akarok látni, Fraser… mellesleg köszi. Nem tudtam, hogy ilyen leszámolós hangulatban vagyok, akkor jóval előbb fordultam volna hozzád ez ügyben.
Mellesleg, most, hogy lassan húsz éves leszel… mik a terveid?
Pás,


2003. január 3.
Naplózva


 


Aiden J. Fraser
Varázsló
*****


Pirkadatkor a hajnalba olvadok

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #28 Dátum: 2022. 01. 14. - 12:50:18 »
+1


Szőke!

Kösz a címeket. Törött ujjak? Ne legyél már ilyen fantáziátlan, mindimum meg kell halniuk, nem? Egyébként kaptak egy kis fenyegető levelet, szóval azt hiszem már rá se akarnak nézni. Nekem köszönhetően azt hiszik, valami alvilági Keresztapa az apja. Ezért meg kell hívnod egy kis borra!

Te komolyan leöregeztél?
Gondoltam majd végigszexelem a hátralévő éveimet. Lassan én is olyan ősz leszek, mint te.


2003. január 3.


Naplózva


Jasper Flynn
[Topiktulaj]
***


"Flynn"

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #29 Dátum: 2022. 01. 19. - 19:19:09 »
+1

 
Fraser,
Köszi. Azóta csak a nagyanyja őrjít meg, mert minden áron ki akarja találni, hogy valami nagynevű család sarja vagyok. Nem akartam kiábrándítani, hogy családom minden tagja gyógyító volt vagy valami hasonló az elmúlt néhány évszázadban, azelőttről meg semmilyen adatunk nincsen. Remélem nem találja ki, hogy elveszett Malfoy vagyok. Mondjuk kétlem, hogy tisztában lenne a varázslócsaládokkal.
A nagyi olyan mugliban, mint Elliot varázslóban. Mindentől fél, aminek köze van a mágiához.

A te korodban már… tudod! Na, de végig szexelni? Elliot bírni fogja ezt a tempót? Harmincöt éves lesz idén. Ha meglátsz rajta egy ráncot, nehogy elmondd neki!


2003. január 6.
Naplózva


 

Oldalak: 1 [2] 3 4 ... 16 Fel Nyomtatás 
« előző következő »
Ugrás:  


Powered by SMF 1.1.13 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország



A google ekkor járt utoljára az oldalon 2022. 10. 19. - 15:00:53
Az oldal 0.243 másodperc alatt készült el 46 lekéréssel.