+  Roxfort RPG
|-+  Karakterek
| |-+  Kincsesláda
| | |-+  VEGYES CSAPATOK
| | | |-+  Joy and Sorrow
| | | | |-+  Aiden J. Fraser (Moderátor: Aiden J. Fraser)
| | | | | |-+  viseljék, akik megtalálták kincsem, az ifjak, boldogok
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában « előző következő »
Oldalak: [1] Le Nyomtatás
Szerző Téma: viseljék, akik megtalálták kincsem, az ifjak, boldogok  (Megtekintve 1737 alkalommal)

Aiden J. Fraser
[Topiktulaj]
*****


Pirkadatkor a hajnalba olvadok

Nem elérhető Nem elérhető
« Dátum: 2021. 05. 25. - 16:07:43 »
+2


Volt nekem egy ritka kincsem
és a nevem volt a neve,
ragyogott az egész világnak
és én boldog voltam vele
Naplózva


Aiden J. Fraser
[Topiktulaj]
*****


Pirkadatkor a hajnalba olvadok

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #1 Dátum: 2021. 05. 25. - 17:05:24 »
+3



Név: Orosz zenedoboz
Leltár száma: 2002.1.1.
Leírás: A doboz vélhetően a 20. század elején készíthették, Oroszországban. A külseje szépen mívelt, motívumokban gazdag. Arany, sötétkék/fekete színű. Fonott, aranyozott virágminták és hófehér gyöngyökdíszítik. A doboz tetején aranyozott, virágmotívum van, egy szintén fehér gyönggyel. Felnyitva a fedél belseje egy szárnyas hattyút ábrázol, halványpirps virágokkal, a háttérben arany virágindákkal, némi rózsaszínes beütéssel. A dobozból körkörös lassú forgással emelkedik ki Anasztazia és Miklós cár, egy sötétzöld bársonyon. Mellettük egy arany nyaklánc található, melyből nem árad átkozott aura. Azonban a doboz egésze lüktet a sötét mágiától.
Beszerzés/vétel ideje: 2002. 06. 03.
Beszerző: Elliot O'Mara , akibe Aiden szerelmes
Eladás ideje:
Vevő:
Ára:

Megjegyzés: Ajánlott bő mágiával átitatott kesztyűvel megfogni, meert Sean érzékeny ha összetaperoljuk, és mert ÁTKOZOTT. Ugye, O'Mara? Csak a gyengéknek kell kesztyű. E.
Összeszennyezed a DNS-eddel a tárgyat!!
Legalább feljebb menne az értéke.

Jó, én ezt nem írom tovább, ez egy szar! Sean, vedd át! A.
Az egészet én diktáltam, Boss. Vagy tintás lett a kis körmöd, vagy mi?
Segítettem neki kezet mosni.



Naplózva


Sean Westerfeld
Vérfarkas
***


the lonley beast

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #2 Dátum: 2021. 06. 23. - 13:39:35 »
+3



Név: A sárkány szeme
Leltár száma: 2002.2.1.
Leírás: Két aranyból öntött kínai sárkány ölel körbe tojás alakban egy vörös-feketés rubint. A sárkányok a farkuknál fonódnak össze a csúcsponton, a farkuk végét egy vörös drágakővel olvasztották össze. A rubin egykor a kínai Ming- és Sun dinasztia tulajdona volt, ami óvta az uralkodókat a balszerencsétől. A rubin belseje fekete átoktól lüktet.
Beszerzés/vétel ideje: 2002. 06. 17.
Beszerző: Elliot Nyuszi O'Mara-Fraser
Eladás ideje: 2002. 06. 23. miért adtad el?! ÉN adtam el, tudod pénzt is kell keresnünk, ez nem egy múzeum Ne add el a cuccaimat, ÉN!
Vevő: Zing Zang
Ára: 1200 galleon

Megjegyzés: Remélem Elliot nem lopja vissza, örültem, hogy megszabadultunk tőle. De nem mi adtuk el, ha esetleg emiatt kiousztulna a kínai negyed Londonban.
Erős, őrületes átkozott rubin szem, aminek a közelében megtörik az energia és a mágia szabályos működése. Néha rubintos kisülések jellemzőek rá, a rubin sérülése miatt. Az átkot magába szívta, ami bármikor kisülhet.
eszedbe ne jusson, Elliot!
Most akkor vigyem vissza?
Nem... De a dühös kínaiakkal te fogsz bezsélni holnap.
ha még gyszer visszalopsz valamit amit eladtunk, visszaviszem onnan ahol volt
Oké. Majd mondom, hogy csingcsang.
biztos érteni fogják
Naplózva


Sean Westerfeld
Vérfarkas
***


the lonley beast

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #3 Dátum: 2021. 08. 21. - 21:03:57 »
+2



Név: A cuki fehér nyulak
Leltár száma: 2002.3.1
Leírás: Két egyszerű porcelán nyúl, színük fehér. Az egyik egy porcelán csészéből né ki, melynek kékkel festett virágszerű mintái vannak, körbefutó arany csíkkal. És nagyon cukik.
Beszerzés/vétel ideje: Elliot elfelejtette megmondani, de 2002.
Beszerző: Mrs.Elliot Nyuszi O'Mara-Fraser
Eladás ideje: Na ezt se fogjuk tuti eladni Ez az ENYÉÉM. Csak az én jóindulatomon múlik, hogy a tiéd marad.
Vevő: Mrs. Elliot George O'Mara-Fraser
Ára: 1500 galleon. Perkálj csak Nyuszi. Muci... kéne 1500 galleon kölcsönbe. inkább arra adok pénzt, hogy vegyél Seannek egy nőt. Vagy nyugtatót. Bármit. Amúgy is van fizetésed, Nyuszi. Nekem van fizetésem? Váó! Ez komoly? Hol van?
NE CSESSZÉTEK EL A LELTÁRI KÖNYVEMET A BAROMSÁGOTOKKAL MERT MEGHARAPLAK BENNETEKET ÉS NYERS HÚSON KELL ÉLNETEK!
A bankban van a fizetésed. És a bank én vagyok. Muhaha!
Akkor kérem a pénzem. Vagy fizesd ki...
Adtam egy kis fizut, okosan használd. Én és a kibazsott jó szívem.
Cserébe kapsz valami forrót és keményet.
NE MÁR. Jó, csak ne csináljátok ott, ahol aludni szoktam. Sőtt. Inkább menjetek haza.

Megjegyzés: Nem veszélyes, még érződik rajta a gyermek szellem lenyomata. Ha valaki hozzáér puszta kézzel indokolatlan boldogsághullám tör rá. Aiden ha inkább tolod a búskomorságot, nézd meg milyen nyulat nyom a kezedbe, ELliot! Nincs kedvem a random megmagyarázhatatlan röhögőgörcseidhez. Amúgy sem taperolok meg minden kétes varázstárgyat úgy, mint Elliot. Te is mindent megfogdosol, Aiden.
Imádom a röhögőgörcsöket.
Naplózva


Sean Westerfeld
Vérfarkas
***


the lonley beast

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #4 Dátum: 2021. 08. 21. - 21:24:24 »
+2



Név: Átkozott Szvjatopolk Aranyflaskája,
Leltár száma: 2002.3.1
Leírás: Aranyozott, ortodoxi misebor tartó flaska, deíszes, csepp alakbban végződik. Az aranyozott kacsos fogatok tartják a flaska üvegét. Az átkozott tárgy komoly hallucinációkat okoz a környezetében tartózkodóknak. Hidegre jól reagál, a hatás átmenetileg megszűntethető. Elliot, ezt a megjegyzésbe kellett volna beleírnod, nem a kinézet leíráshoz. Sean meg fog harapni.

Beszerzés/vétel ideje: 2002. július 5
Beszerző: Elliot Nyuszi  O'Mara-Fraser (Mrs. Fraser)
Eladás ideje:
Vevő: Tusko Szatyornyov (hurrá, utáltam ezt  aflaskát, büdös volt) téged komolyan ez zavart? engem a hallucinációk jobban Tényleg rohadt büdös volt.
Ára: 5000  kérem a zsebpénzem! Ez a felújításokra fog elmenni mert az egyik varázstárgyad felrobbantotta a raktáramat!

Megjegyzés: Eredeti, ortodox mise flaska, mely már nem szenteltbort tartalmaz, hanem a meggyilkolt emberek vérét. Szvjatopolk egy gyilkos volt, aki ellopta a flaskát, hogy bor helyett a megölt emberek vérét zárja bele. Így magyarázható meg a hőhullám, amit generál, a forróság, majd az egyre hidegebb levegő az áldozatok halálát idézi. Szvjatopolk, hogy megtévessze az embereket megbűvölte a flaskát melynek következtében az embrek sose ismerték fel az utcán, ám az idő során ez a bűbáj lekopott és szeszélyessé vált. Nem sok kellemetlenséget okozva ezzel a boltnak és magunknak.
Naplózva


Sean Westerfeld
Vérfarkas
***


the lonley beast

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #5 Dátum: 2021. 09. 15. - 20:49:51 »
+2


Név: Az oroszlános gyűrű
Leltár száma: 2002.4.1
Leírás: Aranyból készült gyűrű, egy nagy sörényes oroszlán fejjel. Szépen csiszolt, finoman megmunkált kézműves munka. Hibái nincsenek. Az oroszlán szája félig nyitott, harapásra kész, orra felhúzott. A gyűrű a viselőjének az ujjméretéhez igazodik.

Beszerzés/vétel ideje: 2002. 05. 14.
Beszerző: Elliot (túl hosszú a neved) Elliot Nyuszi George O'Mara-Fraser. Nem is hosszú.  De, az.
Eladás ideje: 2002. szeptember 1.
Vevő: Oroszlánfarkú Richárd. Ellenőrizted is a farkát? Pont aznap nem voltam bent...   Miért érdekel más farka? Inkább ellenőrizd le az enyém.
Ára: 1000 Hol a zsebpénzem Muci?  Biztonságban.

Megjegyzés: időközönkánt mérges oroszlánmorgást, vagy üvöltést hallat, attól függően, ki nem szimpatikus neki. Egyébként harap is. Más tulajdonsága nem ismert.
Naplózva


Sean Westerfeld
Vérfarkas
***


the lonley beast

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #6 Dátum: 2021. 12. 23. - 15:07:13 »
+2


Név: Páva
Leltár száma: 2002.5.1
Leírás: Ez most komoly? Ahh, utálom. Szóval. 70 cm magas páva szobor. Kézzel készült. A madár maga egy tapazaton áll egy aranyizott ágon. A madár teste 20 cm. Komolyan miét kellett ez az izé? Egész nap éhes leszek. A madár színe arany, kék - minden féle árnyalatban -. Amikor pedig közönsége akad, kitárja a farok tollazatát, hogy mindent leverjen a boltban.

Beszerzés/vétel ideje: 2002. 09. 17.
Beszerző: Elliot - még mindig túl hosszú a neved -. Elliot George Fraser-O'Mara. Annyira nem hosszú.
Eladás ideje: - Soha. Ez Aidené.
Vevő: Már megint csórók leszünk.  Ne panaszkodj, mert levonom a béredből, Blöki
Ára: SEMMI

Megjegyzés: Nem túl nagy szám, végre nem egy elátkozott valami, csak éhes leszek tőle. Ha valakit meglát szépen kitárja magát hogy mindeki gyönyörködjön a tollazataiban. Ha van valami más is, hát írjátok ide.
Egy szellem nagyon őrizte. Lehet, hogy benne lakik most is, Seanci és ha megnyalogatod megszállja a nyelvedet.
Naplózva


Sean Westerfeld
Vérfarkas
***


the lonley beast

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #7 Dátum: 2023. 04. 21. - 06:41:53 »
+1


Név: Újratöltődő mérgezett üveg Az üveg is mérgezett? Hozzányúltam!!!  SEAN!! Ne engedd mindent csak úgy megfogdosni Elliotot!
Leltár száma: 2004.3.1
Leírás: Üvegből készült, virágmintás felülete van. Nagyjából 10 centis üvegcse, könnyen zsebre tehető. Belül első látásra csak egy alkoholnak tetsző folyadék van, de valójában az egy nagyon erős, ritka és drága hozzávalókból készült méreg. Újratölti magát. Mik ki nem derülnek. Amúgy szépen csillog, olyan kincses izébizé. Szeretlek Seanci.  Engem szeress.

Beszerzés/vétel ideje: 2004. 04. 10.
Beszerző: Elliot (túl hosszú a neved most is)  Elliot Fraser-O'Mara
Eladás ideje: az enyém marad, muhahaha!  Szóval ebből se gazdagszunk meg.
Vevő:
Ára: 15.000 galleon

Megjegyzés: Az illata is becsapós, mert sörszagú. Tanuld meg leírni, hogy SÖR. A legfontosabb dolog! A méreg azonnali halált okoz, kínok közepette, mintha az áldozat belső szervei elégnének. Szóval egyikőtök se igyon bele, lehetőleg. Szomjas lettem.  Én inkább eldugnám Elliottól.
Naplózva

Oldalak: [1] Fel Nyomtatás 
« előző következő »
Ugrás:  


Powered by SMF 1.1.13 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország


Az oldal 0.136 másodperc alatt készült el 40 lekéréssel.