+  Roxfort RPG
|-+  Karakterek
| |-+  Karakter Kapcsolat Nyilvántartás
| | |-+  Felnőtt karakterek
| | | |-+  Gabriel Milton
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában « előző következő »
Oldalak: [1] Le Nyomtatás
Szerző Téma: Gabriel Milton  (Megtekintve 2991 alkalommal)

Gabriel F. Milton
Minisztérium
***


Nem elérhető Nem elérhető
« Dátum: 2021. 05. 05. - 14:47:50 »
+2


Gabriel Milton



Ő az a személy, akivel vagy jóban vagy vagy nem. Őt vagy szereted vagy nem. Nincs köztes
állapot. Elsősorban a munkájának él, csak nagyon kevés embert enged magához közel.
Ha viszont magához enged, akkor a leghűségesebb barátot nyeri meg az illető a személyében.
Eddig a pontig eljutni viszont nagyon nehéz. Nem engedi, hogy az érzelmei bármilyen módon
is gátolják az életét és főleg a munkáját, soha nem látod mosolyogni, vagy ha mégis
akkor annak oka van.



Munka



A munka a mindene. Ha nem lenne auror, akkor nem is tudná elképzelni magát más
élethelyzetben. Nem karrierista, egyáltalán nem vonzzák a ranglétrán való feljebb
jutás lehetőségei. Viszont a maximumot nyújtja a munkájában, ha esetleg akkor
találkozol vele, mikor dolgozik, soha nem fogsz a pókerarca mögé látni.


Magánélet



Gabrielnek nem nagyon van magánélete. A munkán kívül nem szokott eljárni otthonról.
Ha mégis sikerül úgy megismerkedned vele, hogy éppen nem dolgozik, akkor nagyon
szerencsésnek mondhatod magad.


Kód:
[center][font=times new roman][size=12pt][color=#737A96]Honnan ismered Gabrielt?[/color][/size]
[color=grey]Rövid üzenet neki?[/color][/font][/center]
Naplózva


Elliot O'Mara
Varázsló
*****


Mucipuma

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #1 Dátum: 2021. 05. 06. - 13:54:09 »
+1

hát nem tudom
Elhittem, hogy te vagy az, aki az egyetlen esélyem. Beléd szerettem, ragaszkodtam, rajongtam érted...de hiába kapaszkodtam beléd, te elmentél. Azt mondtad, visszajössz. Nem jöttél vissza. Te nem, csak a kutyáid, a véres kabátod és a halálhíred. Most mégis itt vagy. Élsz... ami egyszerre a legszebb álmom és a legdurvább rémálmom. Mi lesz ezek után? Mi lesz velünk? Hogyan lépünk túl ezen?
Naplózva


Elliot O'Mara
Varázsló
*****


Mucipuma

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #2 Dátum: 2021. 07. 15. - 22:46:56 »
+2

épp nem állunk szóba
Tudod, elég nagy szemét vagy. Bár azt nem értem, hogy a féltékenységedet miért úgy kell megélned, hogy VELEM úgy beszélsz, mint a ronggyal. Végül is te döntöttél úgy, hogy nem akarsz látni, remélem élvezed. Ha nem, hát akkor is így jártál. Remélem örülsz! Ja és ez cseppet sem változtat majd az érzéseiden. A kegyetlenség nem fogja megadni a továbblépést, amit annyira kutatsz. Sajnálom, hogy erre eddig nem jöttél rá magadtól.
Naplózva


Aiden J. Fraser
Varázsló
*****


Pirkadatkor a hajnalba olvadok

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #3 Dátum: 2021. 07. 16. - 14:51:09 »
+2

aki jobb
Hát na, ez van. Igazából nem kéne az orrod alá dörgölnöm, de azt teszem. Tudod, mi Fraserek veszélyesen egoisták vagyunk. És még csak nem is találkoztál az unokabátyáimmal. Nem kifejezetten gyűlöllek, az a gyerekek szokása, ha együtt kell működnünk, együtt működöm veled, de egyébként megvannak a külön utaink, és ez így is van jól. Nem basztatlak és nem keserítem meg az életedet. Egészen addig, míg Elliot haza nem jön tőled már megint sírva.
Naplózva


Mikhail Bertov
Varázsló
*****


a táncos

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #4 Dátum: 2021. 08. 13. - 14:44:33 »
+1

elég sokról maradtál le
Majdnem lefeküdtem veled egy mámoros éjszakán. Te nem éltél a lehetőséggel, mert már akkor is O'Mara után futottál... te tudod, de a sötét hajamnak köszönhetően hátulról még talán hasonlítottam is volna rá. Nem tudsz élni a lehetőségekkel, Milton. A végén pedig te fogsz rosszul járni.
Naplózva


Sebastian Bates
Eltávozott karakter
*****


V. évfolyam

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #5 Dátum: 2021. 08. 22. - 19:34:02 »
+1

Csókolom, Mr. Auror!
Állítólag maga a legszexibb pasi az aurorok között. Olvastam Vitrol cikkét. Bár nálam csak a második helyen van, azért elnézegetem az újságból kivágott képét. Egészen finom falatnak tűnik... de ha rám nézne, tuti azonnal elbújnék egy nagyobb darab ember mögött, hoghy ne szúrjon ki.
Naplózva


Diana Hardy
Eltávozott karakter
*****


§ dancer in the dark §

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #6 Dátum: 2021. 10. 13. - 16:44:54 »
+1

Mr. Nagyágyú
Maga egy kicsit olyan, mint én. Néha látom a bevetéseken, vagy csak a folyosón, és olyan, mintha egy önműködő gépezet lenne. Kétségtelen, hogy ön az aurorok szárja, és mégis túl sok maga körül az árny, ami egy kicsit megrémít. Őszintén remélem, hogy ez csak alaptalan megérzés. Minden esetre maga próbáljon meg ember maradni, amennyiben ez lehetséges.
Naplózva


Reginald Cobham
Akadémiai tanár
***


Ex-Auror - Griffendél Godrik Akadémia tanára

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #7 Dátum: 2021. 11. 24. - 11:21:30 »
+1

Mindenkori Fegyvertárs

Nem minden munkatárssal épít ki az ember valamiféle mélyebb viszonyt s ez a mi munkakörünkben sokszor így is van jól, meggátolja az irracionális akciókat. Mert most egy-két ügy kapcsán még így a leszerelésem után is azok maradtunk és ennek örülök. Profi,hozzáértő és jó képességű aurornak tartalak s az ilyeneket nagyon is megbecsülöm. A szolidaritásodat is nagyra értékelem. S ki tudja? Ha harcolunk még egymás mellett, talán lehet erősebb is ez a kötelék az egykori testületen tól?
Naplózva

Edward Nott
Minisztérium
***


stukkerman

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #8 Dátum: 2022. 03. 10. - 14:28:44 »
+2

Számíthatsz rám

  Örülök, hogy ilyen tapasztalt kollégával dolgozhatok, jótékonyan hat rám a higgadtságod, és a pont megfelelően morgós alaphangoltságod. Bár egyre hajmeresztőbb helyzetekbe bonyolódunk, ha terepre küldenek, egy percig sem hezitálok, ha tudom, hogy te is részt veszel az akción. És Te is számíthatsz Rám, ha meg kell védeni a segged. Remélem, egyszer leülünk beszélgetni a kutyakiképzéssel kapcsolatos tudásodról is, mert igazán lenyűgöző, amit elérsz velük (én az enyémet még a papucsevésről sem tudom lenevelni...).
Naplózva

Safiya Carson
Eltávozott karakter
*****


Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #9 Dátum: 2022. 04. 02. - 14:47:48 »
+1

A másik marconán jóképű auror
Nem csak Mr. Nottról pletykálnak ám a minisztériumban! Mr. Miltonnak is rengeteg rajongója van. A legutóbb a női mosdóban zokogott egy kedves leányzó, hogy vajon mit követett el, hogy ma még csak rá sem nézett. Megértem én, mindenki tudja, milyen múltja van egy bizonyos tolvajjal, de azért rámosolyoghatna egyikükre, másikukra.
Naplózva


Harold Macmillan
Minisztérium
***


a főparancsnok

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #10 Dátum: 2022. 07. 07. - 17:58:31 »
+1

Kis hazugságok
Milton. A kis hazugságaival maga alatt vágja a fát, egy hiteltelen auror nem sokat ér a szakmában. Ha pedig hagyná, hogy segítsek, akkor rájöhetne, hogy én sosem maga ellen dolgozok, hanem magával. A főnöke vagyok, nem az ellensége. Alapvetően egy csapatként kéne dolgozunk. Ez magának nem megy, nem pedig nekem.
Naplózva

Augustus Pye
Szent Mungó
***


Osztályvezető Medimágus

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #11 Dátum: 2023. 03. 23. - 13:53:15 »
+1

Munkatárs
Mr. Milton, imádtam a közös munkát. Sajnos nem tartott sokáig, bár bizonyára bűnözés szempontjából ez megnyugtató. Csak el akartam mondani, hogy igazán kellemesen elbeszélgettünk közben. Jó meglátásai vannak és örömmel tettem hozzá én is az enyémeket. Gondolja lesz még alkalmunk találkozni? Én remélem, hogy igen, bár kicsit kötetetlenebb környezetben mindenképpen más lenne.
Naplózva

Oldalak: [1] Fel Nyomtatás 
« előző következő »
Ugrás:  


Powered by SMF 1.1.13 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország



A google ekkor járt utoljára az oldalon 2023. 02. 24. - 16:38:44
Az oldal 0.219 másodperc alatt készült el 39 lekéréssel.