+  Roxfort RPG
|-+  Karakterek
| |-+  Karakter Kapcsolat Nyilvántartás
| | |-+  Felnőtt karakterek
| | | |-+  Aiden James Fraser
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában « előző következő »
Oldalak: [1] 2 Le Nyomtatás
Szerző Téma: Aiden James Fraser  (Megtekintve 5560 alkalommal)

Aiden J. Fraser
Varázsló
*****


Pirkadatkor a hajnalba olvadok

Nem elérhető Nem elérhető
« Dátum: 2021. 03. 28. - 18:33:11 »
+2



Én nem kivántam megszületni,
a semmi szült és szoptatott,
szeress sötéten és kegyetlen,
mint halottját az itthagyott.

Kód:
[center][size=13pt][color=#274f5c][b][font=georgia]honnan ismerlek
[font=times new roman][size=11pt][color=#577680]s miért
Naplózva


Elliot O'Mara
Varázsló
*****


Mucipuma

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #1 Dátum: 2021. 03. 28. - 18:40:14 »
+1

elmúlt?
nem tudom a válaszokat, Aiden
nem tudom, mit érzek
nem tudom, mit érzel
nem tudom, miért ver gyorsabban a szívem tőled
nem tudom, miért ver gyorsabban a szíved tőlem
azt sem tudom, igaz-e ez vagy csupán a vágyak játéka
ha te tudod gyere, súgd a fülembe
fogd meg a kezem
és csak vezess
Naplózva


Daniel O'Mara
Eltávozott karakter
*****


A Medimágus

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #2 Dátum: 2021. 03. 29. - 06:42:13 »
+2

Bajban vagy
Ha még egyszer miattad sír a bátyám megverlek. Ezt veheted gyerekes fenyegetésnek, de valójában nagyon is megérdemelnéd. Tudod te milyen volt január végén ott ülni mellette és látni, ahogy könnyezik. Megmondtam neki, hogy ne kezdjen kölykökkel, figyelmeztettem előre, hogy ez lesz... de nem hallgatott rám szokás szerint. Szóval örülnék, ha nem mászkálnál a családom közelébe többet.
Naplózva


Benjamin R. Fraser
Varázsló
*****


Someday we will foresee obstacles

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #3 Dátum: 2021. 03. 29. - 18:48:12 »
+1

I've got you brother
Tudom, hogy szereted játszani a nagymenő érzelemmentes fafejű tuskót. Tudom, hogy azt hiszed felnőtt vagy, felnőttebb még nálam is, s talán felnőtt vagy régóta helyettem is. De hidd el én is lassan utolérlek ebben is. Sosem akartalak elveszíteni, ha dühös voltam is csak azért csináltam, mert féltettelek. A másik felem vagy, és ezt sosem tépheted el, ugye tudod?
Jó újra Londonban látni, jó újra otthon is összefutni veled, és látni, hogy eszed a kaját amit főzök. Tudom, hogy te is sok szarságba keveredtél, és fogsz is, mint én. De akármi van ha igazán bajban leszel én tuti melletted fogok állni. És védem a hátadat.
Naplózva


Jasper Flynn
Mandragóra Gyógyítóképző Ispotály
***


"Flynn"

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #4 Dátum: 2021. 04. 18. - 14:31:21 »
+2

te segg
Mikor legutóbb találkoztunk az voltál. Egy segg. Mégis milyen idióta ember nem küzd azért, amiben jól érezte magát? Fraser, veled nagyobb gondok vannak, mint hittem! Tudni akarod, hogyan működnek ezek a dolgok? Gyere, sörözzünk egyet, szívjunk el egy pár szál cigit és beszéljük át, hogyan is kell ezt csinálni. Ideje lenne megtanulnod!

.
.
.


Amúgy jól áll a szafarikalap, hord bátran!  LOL
Naplózva


 


Esther M. Doyle
Boszorkány
*****


Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #5 Dátum: 2021. 04. 26. - 13:38:06 »
+1

rosszfiús sárm
Mindig az jut eszembe, milyen nagyon jó képű vagy és milyen kegyetlen fény ül meg néha-néha a szemeidben. Egy részemnek hiányzol, ahogyan Ben is... jó lenne újra látni, csak egy kicsit elmerülni azokban a pillantásokban. Azt hallottam, innen-onnan, hogy boldog vagy. Régen örültem volna, ha az a boldogság mellettem talál meg. Kedveltél egyáltalán valaha is?
Naplózva


Sean Westerfeld
Vérfarkas
***


the lonley beast

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #6 Dátum: 2021. 04. 27. - 15:57:04 »
+1

a hold sötét oldala
Amikor először kupordtam melléd azon az esős hideg téli napon, nem hittem volna, hogy találkozunk még. Iagzából furcsa voltál, mélabús, olyan harmadik világbeli árvának tűntél, de azt hiszem nem voltál olyan bunkó, mint aminek kinéztél. Most sem vagy az, egészen jól kikupálódtál.
Igazából egész menőn nézünk ki mint a két ispe a man is blackből. Szóval majd ha végre visszatértél a földre menjünk zülleni egyet.
Naplózva


Elliot O'Mara
Varázsló
*****


Mucipuma

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #7 Dátum: 2021. 05. 02. - 13:53:35 »
+1

egy hónap
Ilyen rövid idő mire elég? Például, hogy együtt utazzunk Afrikába, hogy jó formán mindig a társaságodat keresve beköltözzek az anyád házába. Nem tudom mi ütött belém, mert félek. Félek, hogy megint elmész, azt mondod, hogy fejezzük be... talán a korkülönbség miatt, talán azért, mert nem tudok elég jó lenni hozzád vagy megint bosszantani kezdelek a puszta létezésemmel.
Félek, Aiden. Nagyon félek.
Naplózva


Phillip Rowle
Eltávozott karakter
*****


Mr. Protektor

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #8 Dátum: 2021. 07. 01. - 16:50:45 »
+1

veszély
Mindenkinek vagy egy ára, kölyök. Neked is van és garantálom, hogy el fogsz tűnni a fiam közeléből. Mellesleg, ezt a butaságot, hogy elveszed, feletsd is el. Túl nagy falat ő neked és a korod sem éppen megfelelő s bár Fraser vagy, az sem igazán felel meg az elvárásoknak. Röviden: mennyi pénz kell, hogy lekopj?
Naplózva

Elliot O'Mara
Varázsló
*****


Mucipuma

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #9 Dátum: 2021. 07. 15. - 23:06:03 »
+1

te leszel a MÁSODIK
Muci....

SZERETLEK
SZERETLEK
SZERETLEK
SZERETLEK
Naplózva


Lola Miller
Mardekár
*


Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #10 Dátum: 2021. 10. 10. - 11:49:03 »
+1

Mr. Puha
Jól belecsöppentem az életetekbe, de te tök lazán fogadtál! Köszönöm a plüssgolymókot, azóta is megvan ám, a párnám alatt lakik itt velem a Roxfortban is, persze nem szoktam mutogatni, de azért olyan jó álmomban belekapaszkodni a nagy, selymi bundájába. Úgy hívom, Mr. Puha. Mindig eszembe juttok róla. De nyugi, csak azért, mert Tőled kaptam. Na nem azért, mert azt feltételezem, hogy valahol van egy titkos, rózsaszín plüssös, édes oldalad, dehogy!
Naplózva


Elliot O'Mara
Varázsló
*****


Mucipuma

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #11 Dátum: 2021. 11. 16. - 21:21:42 »
+1

Forr a levegő közöttünk
mert szeretlek.
Mert szeretsz.
Naplózva


Jason Bright
Eltávozott karakter
*****


felhőkről lábakat lógató

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #12 Dátum: 2022. 04. 04. - 13:21:40 »
+1

Megmentő
Egyszer találkoztunk, amikor kiraboltak. Most megint kiraboltak a Roxmortsban. Pedig csak csokit akartam venni Louise-nak, és éppen belédbotlottam megint. te valami titkos superhős vagy, mint Batman?
Naplózva


Nora Narek
Mardekár
*


A rendes lányok csendben sírnak

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #13 Dátum: 2022. 08. 10. - 12:50:21 »
+1

majdnem azt hittem
amikor először megláttalak, mint Lola apukája, rögtön menni is akartam hozzád egy autogrammért. Azt hittem Benjamin vagy, az a helyes kviddics játékos, és hogy Len barátja is, de... de azért másodjára leesett, hogy valahogy érettebb vagy, mint ő. Ami klassz. Sőt, szexi. Ha nem lenne családod, talán megpróbáltam volna, de most úgy is más körül forognak a gondolataim. Amúgy is túl cukik vagytok Elliottal.
Egyébként Cleo elcsente az egyik tangámat, amikor nálatok aludtam, szóval... szóval ha megtalálod... Ne hidd, hogy Lola olyanokat hord!
Naplózva

Vincent O'Mara
Varázsló
*****


Winnie the Pooh

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #14 Dátum: 2022. 10. 13. - 12:53:37 »
+2

Rokon
Ne legyél olyan görcsös te fiú! Szegről végről csak rokonok vagyunk, Kicsi Elliot miatt legyünk legalább, hogy is mondják manapság "öri barik". Beajánllak majd Monty öcsémhez, jó megoldásai vannak szorongás ellen. De figyu, egyszer üljünk be egy jópofa sörre és megismered majd te is a jó oldalam.
Naplózva

Oldalak: [1] 2 Fel Nyomtatás 
« előző következő »
Ugrás:  


Powered by SMF 1.1.13 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország



A google ekkor járt utoljára az oldalon 2023. 09. 17. - 14:03:35
Az oldal 0.221 másodperc alatt készült el 43 lekéréssel.