+  Roxfort RPG
|-+  Karakterek
| |-+  Kincsesláda
| | |-+  Eltávozottak kincsei
| | | |-+  Skye Bailey (Moderátor: Skye Bailey)
| | | | |-+  És mégis neked írtam levelet
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában « előző következő »
Oldalak: [1] Le Nyomtatás
Szerző Téma: És mégis neked írtam levelet  (Megtekintve 725 alkalommal)

Skye Bailey
[Topiktulaj]
*****


good liar

Nem elérhető Nem elérhető
« Dátum: 2020. 08. 09. - 09:23:18 »
0

Kedves Apa!
Kedves Szörnyeteg!
Kedves Elhagytam a Családom és Boldogan Élek Mással!
Kedves Önző Disznó!
Te Mocskos Hazug!

Naplózva

Skye Bailey
[Topiktulaj]
*****


good liar

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #1 Dátum: 2020. 08. 29. - 12:40:45 »
+1


Kedves Apa!

Tudom a címed. Igen, az újat. Láttam a levélen amit anyának küldtél. Nem is igazából emiatt írok... Tudod jött az a levél a Roxfortból, ami után hirtelen otthagytal minket. Gondoltam mivel úgy se foglak látni azért írhatok. Hátha eszedbe jut, hogy volt családod. Hátha akarsz válaszolni.
Tudod a Roxfort nem is olyan rossz hely. Bár furcsa cucccok meg dolgok vannak erre, de menőn furcsák. Van olyan édesség ami felrobban a szádban, van olyan varázslat amivel bibircsókossá vagy ragyássá teheted azt aki nem szimpi. Egész normálisak vannak itt attól függetlenül, hogy mindenki egy bottal hadonaszva varázsol. Nekem is van pálcám, bár néha kisül, ha nagyon mérges vagyok. Leginkább rád vagyok mérges, de gondolom ez elmúlik, nem? Csak vissza kéne írnod. Es akkor rögtön meg is bocsájtanék.
Egyébként elcsórtam az egyik óráról egy golymókot. Most itt rejtegetem, mert tuti el akarják venni, végül is a suli tulajdona. Vagy mi. De egyelőre megtartom.
Anyával is beszélni kéne, furán viselkedett amikor elutaztam, csak sört ivott folyamatosan. Nem tudok ilyen messziről ra vigyázni, főleg mert te elfelejtetted, hogy milyen ingatag. Szóval nézz rá.

Az elfeledett lányod,
Skye

1988 október
Naplózva
Oldalak: [1] Fel Nyomtatás 
« előző következő »
Ugrás:  


Powered by SMF 1.1.13 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország



A google ekkor járt utoljára az oldalon 2020. 12. 08. - 05:04:22
Az oldal 0.056 másodperc alatt készült el 32 lekéréssel.