+  Roxfort RPG
|-+  Karakterek
| |-+  Karakter Kapcsolat Nyilvántartás
| | |-+  Felnőtt karakterek
| | | |-+  Sean Westerfeld
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában « előző következő »
Oldalak: [1] Le Nyomtatás
Szerző Téma: Sean Westerfeld  (Megtekintve 5826 alkalommal)

Sean Westerfeld
Vérfarkas
***


the lonley beast

Nem elérhető Nem elérhető
« Dátum: 2020. 07. 12. - 13:23:27 »
+3


Put all your angels on the edge
Keep all the roses, I'm not dead
I left a thorn under your bed
I'm never gone

f a m i l y
〖 Whisper back to me about your life of tragedy
But the memories in me, they're all gone
They're all gone, they're all gone 〗
A család, ami egyszer volt. Ahova egyszer tartoztam, eltűnt és meg csak lenyomata sincsen. Eltűntek, és velük együtt eltűntem en is. És így szertefoszlott a múltam a jelenem es a jövőm is. Minden ami lehettem volna csak szürke gomolyfelleg és hamu.


f r i e n d s h i p
〖 Every step I take, I walk alone
My winter storm holding me awake 〗
Hogy egykor voltak barátaim, nem tudom. De azt igen, hogy most nincs is rájuk szükségem. Nem érdemelnek meg egy olyan embert aki gyilkos. És egyfolytában meg kellene óvnom őket saját magamtól. Egyedül vagyok a bennem lévő farkassal.


e n e m y
〖 I'm so afraid of me, so what's it gonna be?
Are you my enemy, are you my enemy?
I'm so afraid of me, so what's it gonna be? 〗
Asszem mindenki az. A Holdtól kezdve önmagamig mindenki az ellenségem. És ha keresztbe tesznek, vagy apró húsdarabokat szaggatnak ki belőlem a múltammal együtt megkeresem őket. És mindegyiket levadászom.


l o v e
〖 What will happen to my soul will I come back I don't know,
Will you meet me when its over let me know,
You can meet me here in heaven don't you ever let me go
This love this hate is burning me away 〗
Csak játszok. Szavakkal, tettel, de mielőtt komolyra fordulna, én lelépek előtte. És néha futó kaland miatt belegabalyodok egy csajba. De képtelen lennék hosszabb ideig bárkivel együtt maradni. Mert megölném őt is.
Kód:
[box title=w h o a r e y o u?]
[center][size=9pt][font=georgia][color=#cbbeb5]〖 song 〗[/color][/font][/size][/center]
[justify][size=10pt][font=georgia][color=#696969] sing
[/box]

Naplózva


Elliot O'Mara
Varázsló
*****


Mucipuma

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #1 Dátum: 2020. 07. 24. - 15:39:11 »
+2

nobody
〖Life is tough, but it's tougher if you're stupid. 〗
Igen-igen, öregem, én voltam az, aki megpróbált megetetni, csak te voltál olyna hülye, hogy előadtad a veszélyes srácot. Mi a francnak csinálsz ilyet, miközben előtted a meleg kaja és már napok óta nem ettél semmit, csak szemetet? Ne legyél már ennyire hülye... legközelebb hagyd az okosabbat beszélni. Esetleg még ki is mentettem volna a seggedet szorult helyzetből. Ja és köszi az órát! Nagyon tetszik.
Naplózva


Skye Bailey
Eltávozott karakter
*****


good liar

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #2 Dátum: 2020. 08. 25. - 22:13:59 »
+2

doctor
〖 you're gonna hear me roar〗
A csávó a Mungóból. Komolyan embert nem láttam még így hadakozni a gyógyítókkal. De ilyenkor áldom Merlin szakállát, hogy gyakornok vagyok, mert annyira rohadt vicces jelenet volt, ahogy lefogtak hatan, hogy bevarjják a szakadást a hátadon. És igen, én ütöttelek ki végül, miután az összes gyógyítót lefárasztittad, mert látni akartam valami vicceset. És igen, rohadt viccesen terültél el a padlón.
Egyébként legközelebb máshova köpd ki a szőrgumókat, jó? mi vagy te vérmcsaka?
Naplózva

Elliot O'Mara
Varázsló
*****


Mucipuma

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #3 Dátum: 2021. 03. 02. - 15:17:36 »
+1

somebody
〖 kisses on the forehead 〗
Eddig nem bírtalak. Gondolom észrevetted, de aztán valahogy minden megváltozott, talán éppen akkor, amikor először láttalak farkassá változni s abban a nagy, erős testben küzdeni ott a kocsmában. Egész lenyűgöző vagy... szóval elkezdtelek kedvelni, azt hiszem. Az, hogy neked ez jó-e vagy sem, majd eldöntöd később, én ugyanis kifejezetten élvezem, szóval nem, nem foglak megkímélni magamtól.
Naplózva


Benjamin R. Fraser
Varázsló
*****


Someday we will foresee obstacles

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #4 Dátum: 2021. 04. 27. - 14:31:26 »
+1

f r i e n d o r e s o m e t h i n g
〖 we are young, but we have heart 〗
Amikor először láttalak meg a kertünkben, egy bazinagy farkas voltál és én pofára estem benned. Totál ki voltál készülve, mint aki nem másnapos, hanem hetednapos. Meglepődtem, hogy ismerted Aident, és tudtad, hogy én nem vagyok Aiden. Még jó, hogy más aszagom, vagy mi. Jó arc vagy, olyan furán elvont. De Aidennek már csak ilyen fura haverjai vannak.
Legközelebb ha üldöz a sintér, lehet nem tudlak megmenteni, szóval vigyázz a seggedre.
Ennyire vicces a muglikat ijesztgetni? taníts meg animágiára, ki akarom próbálni!
Naplózva


Sophie Flynn
Boszorkány
*****


Let's say sunshine for everyone

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #5 Dátum: 2021. 06. 10. - 12:01:52 »
+1

bee on the bonnet
〖 sundays 〗
Én tényleg nem akartam sikítani, amikor megláttalak pucéron kilépni az egyik bokorból Roxmortsban. Igazából nagyon úgy tűnt, hogy lopakods és osonsz valaki elől, szóval ne haragudj, ha esetleg lebuktattalak. Nem igazán tudtam hirtelen mit reagáljak, amikor rám dőltél és csak anynit mondtál, hogy húst akarok. De nagyon megijedtem. Szóval bocsi, hogy  elmenekültem. De legközelebb veszek neked húst. Csak... Csak ne legyél pucér.
Naplózva


Safiya Carson
Eltávozott karakter
*****


Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #6 Dátum: 2021. 09. 03. - 17:28:13 »
+1

saver
〖 breeze of spring 〗
Először csak az aktádról hallottam, a hiányzó adatokról, a rengeteg sérülésről, amit utoljára feljegyeztek. A kollégák nem bukkantak a nyomodra, de én igen, mert megtudtam, hogy valaki keres téged az aurorok közül. Ezért hát, a nyomodban vagyok, hogy megtaláljalak és megmentselek az utcai élettől.
Naplózva


Safiya Carson
Eltávozott karakter
*****


Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #7 Dátum: 2022. 05. 19. - 16:24:52 »
+1

true love
〖 i love you 〗
Beköltöztél hozzám. Veled élni pedig valami egészen új élmény... mintha tényleg lenne benned semmi emberi és a világ hatalmas újdonság lenne számodra. Szeretem neked megmutatni és tanítani... mert így fogsz az én világom részévé is válni.
Naplózva


Elliot O'Mara
Varázsló
*****


Mucipuma

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #8 Dátum: 2022. 11. 30. - 11:43:56 »
+1

best friend
〖 love 〗
A barátságunk eléggé nehezen indult, de ma már el sem tudnám képzelni az életemet nélküled. Túlságosan szeretlek és ragaszkodom hozzád, jó ölelni téged, amikor farkas vagy, hozzád bújni. Remélem te is élvezed a közösen töltött időt. Ha igen, akkor elmehetnénk egy kutyás kávézóba, szerintem oda téged is beengednek és kaphatsz finom tejhabot.
Naplózva


Elliot O'Mara
Varázsló
*****


Mucipuma

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #9 Dátum: 2023. 07. 03. - 11:09:16 »
+1

more than friend
〖 love 〗
Nem tudom megfogalmazni. Valamit érzek irántad, ami régen is ott motoszkált közöttünk. Próbálok nem túl nagy jelentőséget tulajdonítani neki, de néha eléggé kiborulok, ha nem vagy a közelemben. Ezt Aidennek ne említsük. Furcsa lenne a hangulata.
Naplózva

Oldalak: [1] Fel Nyomtatás 
« előző következő »
Ugrás:  


Powered by SMF 1.1.13 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország



A google ekkor járt utoljára az oldalon 2023. 03. 26. - 08:25:50
Az oldal 0.372 másodperc alatt készült el 38 lekéréssel.