+  Roxfort RPG
|-+  Karakterek
| |-+  Kincsesláda
| | |-+  Eltávozottak kincsei
| | | |-+  Piper Walsh
| | | | |-+  Kolduló kobold (Moderátor: Piper Walsh)
| | | | | |-+  Kotnyeles kölyök
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában « előző következő »
Oldalak: [1] Le Nyomtatás
Szerző Téma: Kotnyeles kölyök  (Megtekintve 1554 alkalommal)

Piper Walsh
[Topiktulaj]
*****


Az ügyeletes rosszfiú

Nem elérhető Nem elérhető
« Dátum: 2020. 01. 26. - 18:27:52 »
+1

Cardiff




A belváros egyik utcácskájának eldugott részén, ahol este nincs
világítás, kapott helyet Piper új patikája. Ezúttal sokkal jobban
körbevéve mindenféle óvintézkedéssel, mint a korábbi.
De hát tudjuk, semmi sem tökéletes.
Naplózva


Kashmir Echo
Eltávozott karakter
*****


mirr-murr

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #1 Dátum: 2020. 01. 31. - 19:43:52 »
+1

✰✰✰
2001. január - 26;
Na de kérem, ez legális?


♡Piper♡



18 plussz mert cukin mocskos a szám 



A Minisztérium a szokásosnál is unalmasabb a téli időszakban, olyan unalmasan holtágas, és bagózik nagy ívből még a félbemaradt ügyekre is, mondván, majd egyszer meg lesznek oldva. Én meg utálok unatkozni, basszameg! Idegesen lógatom a keresztbe vont lábamat az asztalom előtt, miközben mérgesen bámulom az előttem lévő aktákat a lezáratlan ügyekkel. Hát most kedvem lenne az összeset beletuszakolni a táskámba, nekilódulni és mindenek a végére járni. Csessze meg a sok tök, aki itt mereszti a seggét. Most komolyan, másból sem állnak ki, csak kávéznak, Szombati Boszorkány vagy Prófétát olvasgatnak, és annyira andalítóan nagy tunyaság van itt, amióta nagyjából az összes ex-halálfalót kézre kerítették, mintha nem lenne dolguk. Kurva gáz. Kurvára gáz. Mintha egy csapásra mindenki jó lenne. Közben a fertőt még meg se szagolták. Hát csodálatos bagázs komolyan, legszívesebben feltépném a miniszter ajtaját, hogy a pofájába ordítsak, de hát mit érdekli őt olyan magasról ennek az egész rendszernek a működése, hiszen, hogy is mondják. "Béke van." Béke akkor lesz, a megdöglik az összes ember és cső. De most annyian vannak, mint a csótányok, és olyan nehezen is lehet őket kiírtani, még a legmakacsabbakat is alig lehet kézre keríteni, de persze itt már igazából nincs is dolgunk mégis miről pofázok. Minden rendben van.
Unottan hajigálom a hátam mögé a dögunalmas mappákat, baszki, nincsen egy se ami csak feleannyira is, de legalább izgalmas? Már nem is tudom hanyadikat baszom a földre, amikor megakad a szemem, egy majdnem év eleji akta, amin valami fószer patikájáról szól, ahol illegális termékeket is árulnak. Hát nagyszerű. Komolyan mindjárt beleszédülök annyira izgis. De a nevén megakad a szemem, és rémlik, hogy én írattam neki egy ilyen levélszerűséget, hogy meglátogatjuk. Óóó, igen még utána is néztem annak az ipsének, de valamiért holtágra jutottam mindig. Mintha nem is létezne. Oké, Kas, ez kell neked. Felpattanok, egy lelkes vigyorral a szám sarkában, felkapom a bőrkabátomat, és el is indulok, hogy felkeressem ezt a rendkívül jól menő patikát. Talán jó lenne játszani is. Legyünk betegek? Olyan rémesen lelombozó lenne csak úgy a Minisztériumtól belecsobbanni az ügybe. Óó, játszunk csak, Mr. Sunyin vigyorogva rágyújtok egy cigire, majd a másik oldalon elegánsan távozok a mosdófülkéből. Úgysem keltek túl hivatalos minisztériumi dolgozó látszatot ezzel a fekete szereléssel. De a hivatalos öltözet követése csak a nyomiknak való.
Kint csípős unalmasan angliai tél van, a hűvös az arcomat pirosra csípi. A vállamon megigazgatom a bőr hátizsákomat, és kellően nyomott depresszív fejet veszek fel, míg oda nem érek ehhez a fura patikához, ami ráadásul nem is Londonban van. Na midnegy sosem árt egy kis városnézés, szóval egy sikátorba húzódva el is hopponálok a vársoba. Nem viszem túlzásba a munkámat, leállok nézelődni, veszek cigit, osztok néhány autogrammot azoknak, akik felismernek, betolok egy süteményt meg kávét is, mert miért ne? Nincs a nyomomban senki, és egyedül sokkal nyugisabb nézelődni is. Ha már idáig eljöttem ennyi jár nekem. De ahogy délutánra fordul az idő, csak ráveszem magam, hogy felkeressem a patikát. Szóval lehangolt arc elő, kislányos elveszettség elő, a pasikból sok mindent elő lehet hozni.
- Óh, jó napot kívánok - lépek be a helyiségbe és egy rövid, de gyors felmérés alapján leszűröm, hogy egész pofás hely. A hangom kicsit letört, kicsit szomorú.
- Az utóbbi időben rendkívül szomorú a hangulatom, tudna nekem ajánlani valami hangulatjavítót? - pislogok a férfire nagy szemekkel. Az sem különösebben izgat, ha átlát rajtam. Szeretem a játékommal tesztelni az embereket. Hogy mennyire jó emberismerőek, vagy tapasztaltak. És azt is, hogyan lépnek ilyenkor.
Naplózva


Piper Walsh
[Topiktulaj]
*****


Az ügyeletes rosszfiú

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #2 Dátum: 2020. 02. 02. - 13:27:23 »
+1




Kashmir Eho

+18
Nyomokban káromkodást tartalmaz


Nem is tudom, hogy örüljek, vagy sem ennek a mai nyugis napnak. Végre senki sincs a nyomomban, nincs egyetlen kínos esemény, megbízás vagy bármi hasonló. Szabadon lehetek a patikámban és dolgozhatok ki új és hatásos mérgeket, amiket aztán jó áron el tudok adni. Ha már egyszer minden lehetőségem adott hozzá. Most már csak az kell, hogy leteljen ez a pár óra, ami a nyitvatartásból van vissza, és utána sok szempontból is, szabad leszek. A karácsonyi események után Jeremynek nem kevés erőfeszítésébe került, hogy elterelje rólam a figyelmet, így most tényleg nyugton maradok egy picit.
Persze, hülyék mindig lesznek, akik azt hiszik, hogy egy kis bájital és megoldják még a legpitiánerebb gondjukat is. Ilyen nem létezik. Ha valaki minden gondját meg akarja oldani az legyen öngyilkos. Vagy kérjen meg valakit, hogy ölje meg. Mondjuk ilyen jellegű szolgáltatást is lehet kérni tőlem, de azért nem híresztelem azonnal. Még akkor sem, ha valaki rákérdez. Soha nem lehet tudni, hogy mikor téved be véletlenül egy auror. Egyszer már ráfáztam, mint utólag kiderült, de még egyszer nem akarom felrobbantatni a boltomat. Harmadszorra már nem biztos, hogy újra tudok kezdeni mindent az elejéről.
Egy recept összetevőit és mennyiségeit nézem, amikor hallom, hogy megkondul az ajtó felett lévő csengő. Csak egy pillanatra nézek fel, és nézem meg magamnak a bőrkabátban besétáló nőt. Szemrevaló teremtés, remélem nem valami hülyeség miatt jött, mert az nagy csalódás lenne. Hagyom, hogy nézelődjön, van elég fiola és üvegcse kirakva és felcímkézve. A legtöbben egyébként sem szeretnek azonnal letámadni a problémájukkal. A legtöbben azt hiszik, hogy érdekel a gondjuk. Tévednek, baromira nem. Az érdekel, hogy minél hamarabb tűnjön el a boltomból és hagyjon itt jó sok pénzt. Vagy legalábbis nyögje ki, hogy mit akar.
- Jó napot! – köszönök azért vissza, aztán térek is vissza a saját dolgomhoz.
Pont egy számolás közepén tartok, muszáj arányosítanom, mert nagyon nagy baj is lehet abból, ha nem a megfelelő mennyiséget használom fel. Szóval pont ennél a számolásnál tartok, amikor megszólít. Hogy rohadjon meg, nem tudott volna várni még egy percet. Sóhajtok egyet, majd válaszolok neki.
- Menjen el szórakozni, vagy szexeljen egyet és máris rendbejön a hangulata – mondom fel se nézve a papíromból. – De ha ezek nem válnak be, akkor utazzon el vagy hagyja ott a munkáját.
Ez a legnagyobb hülyeség. Miért egy patikába kell bemenni, ha valakinek nem jó a hangulata. Az a legnagyobb faszság, annyi módon fel lehet dobni. Nekem egy jó kis kínzás és már lényegesen sokkal jobb. De azért nem leszek tahó, a fonalat már elvesztettem picit, szóval felnézek és elmosolyodom.
- Magácska igencsak csinos. Nem lehet, hogy a párja baszik… pardon, nem foglalkozik eleget önnel? Keressen egy szeretőt és meg is van oldva a hangulatjavítás. Nem ajánlom, hogy bármiféle ilyen jellegű bájitalokhoz forduljon.
Sóhajtok egyet, aztán folytatom a számolást. Remélem ennyi elég is volt, és elmegy lassan, ha átesett az első sokkon. Mert általában ez szokott lenni. Megsértődnek és elmennek. Azzal fenyegetnek, hogy többé vissza se jönnek, de tudom, hogy ez nem így van, mert máshol nem kapnak olyan illegális szereket, mint nálam. Az ajtó harangocskája viszont csak nem akar újra megcsendülni.
- Szüksége van esetleg más valamire? – kérdem kicsit türelmetlenül.


Naplózva


Kashmir Echo
Eltávozott karakter
*****


mirr-murr

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #3 Dátum: 2020. 02. 12. - 12:37:31 »
+1

✰✰✰
2001. január - 26;
Na de kérem, ez legális?


♡Piper♡



18 plussz mert cukin mocskos a szám



A patika első ránézésre nem tűnik gyanúsnak. Nagyon nem, és ez talán elég is ahhoz, hogy fogjam magam és eltűnjek innen. Talán megtehetném, de kurvára érdekel az, hogy ki ez a pasas. Rábukkantam egy Piper Walsh nevű fickóra is az adatbázisban, de olyan minimális infó volt róla, hogy komolyan szinte hihetetlennek tűnt, hogy egy ilyen ember csak úgy köddé váljon. Lehet meg kéne kérdezni tőle ismeri-e, elvégre a patikusok sok mindenkit ismerhetnek. És ha jól emlékszem az a Walsh is az. Na de mindegy is, először is ártatlanul lépkedek a polcok környékén. Csupa normális cucc, csupa legális felcímkézett gyógyszerek, mindennel együtt ahogy annak szabálya van. Óóó, gyerünk már, legyen itt valami, ami miatt balhézhatok. Légyszi. A Keresztes hapsi megölése után megint minden visszatért a nagyon is dögunalmas kerékvágásba és még a próbák, meg a koncertek sem hoztak izgalmat az életemben. Se a szex.Mindegyik ugyan olyan volt, mindegyik ugyan olyan megszokott és ez felbasz. Kezdek kiégni így közel a harminchoz, mi? Fasza, nagyon fasza. Ha ezzel az üggyel kész vagyok, tuti kiutazom az öcsémhez és addig nyüstölöm őket míg meg nem unnak és míg fel nem töltődöm odakint vidéken, ahol senki fia nem baszogat.
Na akkor beszélgessünk, mert ez egyre bénább, hogy itt nézelődök, és állok egy helyben, mint egy fasz. A fószer nagyon keverget valamit, amire igazán kíváncsi vagyok, hogy mi a rák az, de egyelőre csak puhatolózok, és próbálom őt feltérképezni.
- Menjen el szórakozni, vagy szexeljen egyet és máris rendbejön a hangulata. De ha ezek nem válnak be, akkor utazzon el vagy hagyja ott a munkáját.
Erre drámaian felsóhajtok, fejem az ég felé fordítom, és még hátra is dőlök kicsit. De hát könyörgöm, a patikus a végső megoldás, nem gondolja hogy már mindent kipróbálhattam?
- De annyira nem megy... - közelebb lépek és rákönyökölök a pultra.
- Magácska igencsak csinos. Nem lehet, hogy a párja baszik… pardon, nem foglalkozik eleget önnel? Keressen egy szeretőt és meg is van oldva a hangulatjavítás. Nem ajánlom, hogy bármiféle ilyen jellegű bájitalokhoz forduljon.
- Tudja, mindent megpróbáltam, imádom a szexet, meg minden, de nem elégít ki. Se a bulik. Se semmi. Nincs örömöm a munkába, akkor másikban miért lenne? Nem érdekel az utazás... Ilyen menthetetlen vagyok azt hiszem. Szóval, csak akad itt valami amivel helyre teheti egy fiatal lány szívét... - tolom ki a fenekem és megreccsen a derekam. Baszki, elmacskásodtam. na mindegy, ezt teszi a retkes ülőmunka. - Mondja magának van hobbija? - kérdezem, mintha csak valami ihlet után kutatnék, hogy mit is kezdjek szegény kis életemmel. Közben egy rövid pillantással felmérem a kopasz fejét, hogy az emlékezetembe véssem minden formájában. Ki lehetsz? Ki lehetsz?
Közben hátat fordítva neki ellépek a pultjától, és a tekintetem megakad egy ajtón. Na vajon ott csak a raktár van? De milyne raktár? Elvileg illegális bájitaloknak kéne ott lenniük. De vajon tényleg azokat rejtik?
- Valami ütős és erős szarra - sóhajtok, de ügyelek arra, hogy ne legyen durva a hangom, annak ellenére, hogy hogyan is beszélek, majd visszafordulva ártatlanul a szemébe nézek.
Naplózva


Piper Walsh
[Topiktulaj]
*****


Az ügyeletes rosszfiú

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #4 Dátum: 2020. 03. 09. - 18:41:09 »
+1




Kashmir Eho

+18
Nyomokban káromkodást tartalmaz


Muszáj egy újabb unatkozó feleségnek betoppannia hozzám? De most komolyan, mióta egy csomó mindentől megkíméli az embert a pénz és a szolgák, azóta egyre több nő jön el hozzám, mert azt hiszik, hogy egy bájital képes feldobni a napjaikat. Nem a bájital segít nekik, hanem ha keresnek valami elfoglaltságot, ami le is köti őket. Csak a szemeim forgatom meg, mikor a számolásból felnézek és egy újabb nő lép be hozzám.
Nem mintha nem akarnám eladni a portékámat, de az is igaz, hogy nem mindenáron. Most megint egy viszonylag fix helyen vagyok, de a másodállásom nem teszi lehetővé, hogy nagyon hosszú ideig egyhelyben maradjak. Akárhogy is lesz ezzel a nővel, hamar ki kell raknom. Ma még más dolgom is van, nem véletlen az, hogy korábban akartam bezárni.
Ahogy hallgatom ezt a nőt, lényegében rájövök, hogy pont olyan, mint bármelyik unatkozó feleség. Az ilyeneknek lehet tényleg nem a bájital kellene segítségként, hanem egy szerető vagy egy kirándulás a Bermuda háromszögbe. A javaslatomra adott válasza után megint csak megforgatom a szemem. Sóhajtok egyet, majd kiegyenesedem és úgy folytatom a társalgást.
- Ahogy mondta, maga menthetetlen. A legjobb lesz, ha… - körbenézek mögöttem a polcon, majd a nő elé teszek egy üvegcsét. – Ebből megiszik egy kicsit és majd száz év múlva felébred, ha a szép szőke herceg megcsókolta.
Persze, addig nem aludna, de eltartana egy jó pár napig, addig talán történne valami, ami kicsit kirántja ebből a monotonitásból.
- Hobbija mindenkinek van – morgom. – Szeretne eljönni velem egy gyilkosságot végignézni?
Halál komolyan nézek rá, mert szerintem valami ilyesmi válaszra számít, ha valami izgalmasra vágyik. Vagy nem is tudom, gyerekek megkínzása, bankrablás vagy bármi hasonló. Nem is értem, hogy mit akar tőlem, ha már a szex sem elégíti ki. Amúgy meg mi köze van hozzá, hogy mi a hobbim?
- Egyébként csak viccelek, kivéve ha azt gondolja, hogy a muglik kutyaviadalai nem gyilkosság – rántom meg a vállam.
Igyekszem nagyon fásult lenni. Azt a sportot én sem szeretem mondjuk, de ha valaki feltűnésmentesen akar eltenni valakit láb alól, akkor nagyon jó hely. Senki nem lát senkit, mire a hullát felfedezik, addigra már rég a környéken se vagyok.
- Egyébként mit vár tőlem? És ne mondja, hogy bájitalt, mert ez egy hatalmas hazugság. Valaki ajánlotta magának ezt a helyet?
Elkapom a tekintetét, ahogy hátrafelé tekintget a raktár felé. Ostoba, ha be is menne, a törvényes anyagokon és növényeken kívül semmit sem találna ott. Nem vagyok olyan hülye, hogy csak úgy szem előtt tartsam őket, bármikor kaphatok egy ellenőrzést, én pedig szeretném tisztességes állampolgár látszatát kelteni.
- Szarral nem szolgálhatok. Az a patika két utcával arrébb van. Viszont itt van ez a vigyori bájital. Ettől majd jó kedve lesz pár óráig, kevésbé depressziós.
Kiteszek elé még egy fiolát. Nem mondok róla semmit, de a sötéten kavargó folyadék már így is lehet árulkodó. Megvillantom a szemem.
- Tetszhalott ital. Próbálja ki, milyen meghalni. Ez elég izgalmas?
A szer legális, félig biztosan. A növény, amiből készült viszont tiltott. Legalábbis a tartása, a növényből készült bájital alapanyag már nem teljesen, mióta valaki véletlenül törölte egy kis kenőpénz hatására a tiltott dolgok listájáról.
Naplózva


Kashmir Echo
Eltávozott karakter
*****


mirr-murr

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #5 Dátum: 2020. 04. 07. - 17:49:40 »
+1

✰✰✰
2001. január - 26;
Na de kérem, ez legális?


♡Piper♡



18 plussz mert cukin mocskos a szám



Ez a faszi nagyon irritálva élzi magát. De én szarok rá, hogy mennyire nincs ideje a saját kis lelki dolgaival foglalkozni. Voltaképpen tök röhejes volt. Az egy patikus dolga, hogy kiszolgáljon minden szerencsétlent, ha meg ennyire utálja mi a rákért nem... mit tudom én.. miért nem állt mondjuk szakácsnak. Ott csak tészták vannak, meg ilyenek. MInden esetre nagyon is szemrevételezem a helyet ebből még jelentést kell írnom, és bár simán bevarrhatnám faszfej viselkedés miatt, most az nem izgat annyira. Csak van valami izgalmas itt. Nem nagyon bámulom a fejét, meg azt, hogy milyen pofákat vág éppen háttal állok neki és valami unalmas bájital unalmas címkéjét olvasgatom a pultja mellett.
- Ahogy mondta, maga menthetetlen. A legjobb lesz, ha… - erre bájos vigyorral megrebegtetem felé a szempillámat.
- Menthetetlen lélek vagyok. Fején találta a szöget. - És én imádok menthetetlen lélek lenni. Tök izgis. Meg vagány. Amúgy is jó úgy zenélni nem. Menthetetlenül annak élni. Eskü, ha túlleszek ezen a hülye ellenőrtésen komolyan összehívom a bandát. Kíváncsian fürkészem mi után matat.
- Ebből megiszik egy kicsit és majd száz év múlva felébred, ha a szép szőke herceg megcsókolta.
- Óóó, de cuki - vigyorodk el. - Ez tetszik. Remélem van olyan tökélyre fejlesztve a cucc, hogy nem rohadok el közben meg ilyesmi. Az elég visszataszító lenne egy hercegnek, nem gnodlja? - még vágok is egy fintort. Bűn rondán néznék ki szétrohadva.
- Hobbija mindenkinek van – Ezt a fazont a Hófehérkéből szalajsztoták. Ismertem pár mesét a bátyám ezzel művelte  akölykeit és nekem, jah hát fel kellett olvasnom őket. Szerette volna ha a kölykök ismerik a mugli meséket is. És igen ez a faszi tökre Morgó. – Szeretne eljönni velem egy gyilkosságot végignézni?
- Hm, nem rossz ötlet, vigyek popcornt meg üdítőt is? - kérdezem szemntelenül. Azért abban reménykedtem, hogy tudja mi a popcorn. Annyira sak nem begyepesedett mágusviláglakó.
- Egyébként csak viccelek, kivéve ha azt gondolja, hogy a muglik kutyaviadalai nem gyilkosság.
- Ó, milyen humoros maga... Hümm, midnekinek kell valami egzotikum - biccentem félre és a fásult fejére pislogom. Amúgy meg elmebeteg állatkínzó fasz. De azért igyekszem nem a tudatára adni, hogy zokon veszem ezt, mert na. Személyes dolgaimat nem adom ki még ha ilyen vélemény nyílvánító dologról is van szó.
- Egyébként mit vár tőlem? És ne mondja, hogy bájitalt, mert ez egy hatalmas hazugság. Valaki ajánlotta magának ezt a helyet?
- Csodát! Jójó, lebuktam a NAV-tól jöttem. - Füllentek, mert kíváncsi vagyok mit szól ehhez. Úgy mondom, hogy lehessen viccnek is venni, meg komolyan is. Had lássam mennyire van helyén az IQ-ja. - Tudja, rutinellenőrzés, igazoltatás, minden szar. De gondolom magának nincs félnivalója - kacsintok rá.
- Szarral nem szolgálhatok. Az a patika két utcával arrébb van. Viszont itt van ez a vigyori bájital. Ettől majd jó kedve lesz pár óráig, kevésbé depressziós.
- Vigyori bájital? Hm na jó megveszem - pislogok rá, és fizetni készülök, amikor megint rám förmed. Ehj de ingerlékeny valaki.
- Tetszhalott ital. Próbálja ki, milyen meghalni. Ez elég izgalmas?
- Ó, rendkívül, ezt is szívesen kipróbálom, Mr. De ha megengedi nem dodbék itt egy hátast a szertől, majd otthon kipróbálom. Egyébként számlát is kérnék róla, ha szabad - pislogok rá ártatlanul, aztán még egyszer körbenézek itt. Semmi gyanús, még ha ezt a fost be is küldöm a laborba, úgysem lesz benne semmi legális. Na szuper ez is egy eredménytelen nap lesz. Aztán valamin sikolyt hallok. Nem vagyok benne biztos, de arra felé kapom a fejem. De az is lehet az uttcáról jön. MInden esetre kicsit lassabban kedztem el pakolászni.
Naplózva


Piper Walsh
[Topiktulaj]
*****


Az ügyeletes rosszfiú

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #6 Dátum: 2020. 05. 01. - 20:58:16 »
+1




Kashmir Eho

+16


Ez a nő egyre gyanúsabb nekem. Nem elég, hogy feltart a munkámban, mintha csak egy elkényeztetett liba lenne. Méghogy nem tud semmit kezdeni az életével. Ajánlja fel az életét nekem, és máris adok értelmet neki. Komolyan, pár percig megdolgozom és utána könyörögni fog az életéért. Annyira látszik, hogy valamit akar, és nem képes kinyögni azt, hogy mit akar. Oké, talán még ő maga sem tudja, mit is akar valójában. De nem a patikámból, hanem az életétől.
Azért ajánlok neki néhány dolgot, bájitalokat, amik talán kicsit feldobják az életét. Vagy pont ellenkezőleg, nagyon ellaposítják. Feltéve, ha bármelyiket elviszi majd magával.
- Az a hercegtől függ. Ha például vak, akkor teljesen mindegy hogyan néz ki, nem?
Sohasem értettem ezt az egész hercehurcát az öltözködés és a jó kinézet körül. Persze vannak helyek és vannak időpontok, amikor jól kell kinézni, de az esetek többségében nem érdekes annyira. Legalábbis nekem nem. Volt már, hogy egész nap csak egy trikó volt rajtam itt a boltban. Nem tudom mennyire voltam a vásárlóknak bizalomgerjesztő, de az biztos, hogy a többség nem foglalkozott vele, mert visszajött azóta szinte mindegyik.
Amúgy mindennek gondolnám magam csak humorosnak nem. Mármint ezelőtt a nő előtt biztos nem. Nem úgy néz ki, mint aki csak véletlenül betévedt ide. Ő jött, határozott szándékkal, és mivel nem akarja megmondani, hogy ki küldte, az eddigi tapasztalatok alapján nem ezzel kezdte a megismerkedésünket, tudom, hogy valami nem stimmel vele. Hajtanak az ösztöneim. Más szempontból is.
- NAV? Ezt a hatóságot nem ismerem, de ha a papírjaimat kéri, azok rendben vannak. Ugye nem gondolja, hogy valami illegálissal foglalkozok?
Úgy tűnik szép lassan csak kibújik a szög a zsákból. Valami illegálisra vágyik, és lehet akármilyen humoros is ez a megjegyzése, biztos vagyok benne, hogy nem teljesen szánta annak. Szóval valamilyen hatóságtól jött. Akkor már csak azt kell kitalálni, hogy melyiktől. De ha játszani akar, akkor játszunk rendesen. Szinte érzem, ahogy megvillan a szemem. Ajánlok neki pár bájitalt, amit igazából bárhol megkaphat, csak más összetételben. Csak egy kicsit illegális, de ha nem akarja egy profi bájitalossal bevizsgáltatni, akkor nem fog rájönni soha, hogy mi is van a szerben.
- Tessék, a tetszhalott és a vigyori italok – lerakom az asztalra. – Magának kell a számla nem nekem. Szóval egy pillanat és hozom.
Két lépéssel odébb megyek, hogy megcsinálhassam a számlát. Nem értem, miért ragaszkodik ennyire hozzá. Talán leírhatja a céges adóból? Mindegy is, a lényeg, hogy menjen már el. Nem is van egy jobb ötletem. Megfogom a papírt és kilépek a pult mögül. Odasétálok a nőhöz, majd felé nyújtom a papírt.
- Itt a számlája.
Persze, álnév van rajta, ami nem a sajátom, de a minisztériumban és a muglik között is azon ismernek. Mikor a cetliért nyúl, akkor közelebb hajolok hozzá és a fülébe súgok.
- Bár, azt mondta, unja a szexet, ha… - A derekára teszem a kezem. – Ha eljönne velem, akkor biztosíthatom, hogy olyan élményben lesz része, amiben eddig még nem volt.
Elengedem, várok még rá egy kicsit, hogy megadja a választ, kellő átgondolás után.
- Ha nem él az ajánlatommal, akkor húzzon el végre. Átlépte a patikámban tölthető időkeretet.
Lassan ugyan, de megindulok vissza a pult mögé. Alig várom már, hogy valamilyen formában megkönnyebbüljek. Vagy attól, hogy eltűnik innen vagy attól, hogy én tűnők el benne.


Naplózva


Kashmir Echo
Eltávozott karakter
*****


mirr-murr

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #7 Dátum: 2020. 06. 10. - 20:26:24 »
+1

✰✰✰
2001. január - 26;
Na de kérem, ez legális?


♡Piper♡



18 plussz mert cukin mocskos a szám



Kezdek kételkedni abban, hogy a kapott fülesemnek van bármilyen értelme, mert a helyis pöpecül néz ki, bár a fószerben kételkedem, hogy meglenne-e mind a négy lereke, de a mai világban senki sem normális. De csak nem hagyom magam annyiban, mert valaminek biztosan kell itt lennie, ami idecsalt, és én meg is fogom találni. Szenvedélyes vagyok ilyen téren és talán megszállott is, hogy addig keresek, amíg ki nem túrok valami értékelhető infót.
De egyre inkább elmegy a kedvem ettől az egésztől, csak vissza akrok menni próbálni a srácokkal, mert már megint kivan a tököm ezzel a sok elbazsott minisztériumi szarral,amit persze, hogy senki sem képes rendesen megoldani. Miért is? Valahogy az utóbbi években egyre gyatrábbak az aurorok, mintha a háború vége teljesen abba a hitbe ringatna mindekit, hogy fasza minden, nincsenek az emberek veszélyben, tök jó, szarjunk bele, hogy amúgy a világ még most is tele van mocsokkal, hogy a Zsebpiszok közben már annyi a suttyó alak, hogy egyedülmár lehetetlen lenne ott szimplán járőrözni is. Faszom az egészbe. Nekem meg semmi kedvem megmenteni egyedül ezt az elbazsott világot.
Visszapillantok a faszira a pult mögött, majd kihívóan végigmérem. Ha már játszani jöttem játszunk keményen.
- Az a hercegtől függ. Ha például vak, akkor teljesen mindegy hogyan néz ki, nem?
- Ó, való igaz - húzom vigyorra a számat. - Bár ha elbassza az ágyban, akkor a vakság sem túl nagy mentség - vonom meg a vállamat. Szeretem a szexet, és nincs is annál kiábrándítóbb, amikor valaki elszarja az estét. És nem mintha érdekelne, hogy ez esetleg kurválkodás-e vagy nem. Mindekinek jogában áll a maga módján élvezni az életet, és ez még senkinek sem ment a kárára.
- NAV? Ezt a hatóságot nem ismerem, de ha a papírjaimat kéri, azok rendben vannak. Ugye nem gondolja, hogy valami illegálissal foglalkozok?
Felvonom a szemöldökömet és közelebb lépek megint a pulthoz. Úgy tűnik kifejezetten óvatos alak, sőt az a fajta ki midnent tőkéletesen paltyolának akar feltüntetni. Ez pedig rohadtul izgalmasan hangzik. Semmi sem tökéletes, és én imádom előásni a szart, szívem.
- Remek! Ugyan dehogy is gondolom. Tudja a rutinellenőrzések nem feltétlen olyan esetekben történnek meg, hogy gyanút sejtünk. Ez csak szúrópróba. Adóellenőrzés, igazoltatás ilyesmi - támaszkodok finom mozdulattal a pulthhoz, és várakozóan rápislogok. - Szóval nincs is félnivalója attól, hogy megmutassa a papírjait, igaz? - kérdezem, majd váraom, hogy megmutassa a papírokat. Csak tudjuk le, ha nincs semmi gebaszos dolog itt, mint ahogy sejtem, attól én leszek bodlog. Annál kevesebb meló.
Ahogy előhozakodik a félillegális szerrel még kedvem is lenne kipróbálni, de csak vigyorogva elveszem tőle, és kifizetem.
- Faszaa, ezer köszönet. Máris hozzájárult egy ember boldogságához, hát nem nagyszerű? - kérdezem, bár  ahogy elnézem nem olyan fickó ez, akit bármi ilyen szöveg hatással lenne rá,minden esetre jót akarok szórakozni a reakcióján.
- Bár, azt mondta, unja a szexet, ha… - A derekamra csúszik a keze én meg belebámulok a szemébe, és felhúzom a szemöldököm, de nem húzódok el.  – Ha eljönne velem, akkor biztosíthatom, hogy olyan élményben lesz része, amiben eddig még nem volt.
Erre aztán elvigyorodom, és nekidöntöm a testem.
-Imádom az új élményeket - rebegtetem meg a pilláimat, pedig lehet éppen valami elmebeteg karmai közzé rohanok. De sajnos szeretem üldözni a halált, ahogy régen is tettem. A testi örömöktől meg nem fosztom meg magam, ha már így felajnlja. - Akkor mutassa meg milyen vadság lakozik egy magafajta patikus alsójában - ragadom meg a kezét, és a hatás kedvéért még fel is nyúlok hogy megcsókoljam.
Naplózva


Piper Walsh
[Topiktulaj]
*****


Az ügyeletes rosszfiú

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #8 Dátum: 2020. 08. 05. - 22:08:08 »
+1




Kashmir Eho

+16


Azt hiszem, mára bezárom a boltot. Legalábbis egy időre, mert úgy tűnik lesz valami nagyon is érdekes elfoglaltságom ma estére. Úgy tűnik jól elleszek ezzel a nővel. Olyan a kisugárzása, ami miatt megéri kockáztatni picit. Főleg úgy, hogy kongat a hatodik érzékem, ami azt mondatja velem, hogy nem kéne belemennem semmiféle játékba ezzel a nővel.
Annak azért örülök, hogy nem igazán érdeklik a szőke hercegekről szóló mesék. Így legalább tudom, hogy nem valami szende szüzet készülök eltaposni éppen.
- A szex nem minden – válaszolom tőlem is meglepő módon.
A szex mozgatja a világot a pénz után. Mert mi másért bérelnének fel engem annyian, ha nem azért, mert el kell tüntetni egy szeretőt vagy éppen egy feleséget valamilyen fura balesetnek álcázva?
Fura ez a hivatal, amire hivatkozik, de nem is igazán érdekel. Régóta vannak barátaim (ügyfeleim) a megfelelő helyeken, szóval nincs semmi gond a papírjaimmal. Meg aztán, ha mégis valami illegálisba botlana bele ez a nőszemély, akkor van egy pálcám és egy késem, könnyen tudok segíteni ezen az apró bakin.
- Akkor nem igazán voltam eddig feltűnő, mert maga az első, aki rutinból vagy szúrópróbából ellátogatott hozzám. Szóval remélem, hogy a jövőben is így marad ez majd, mert…
Hirtelen harapom el a mondatot, mert ha befejezem, azzal aláírtam volna azt az ítéletet, hogy rendszeresen kapok ilyen ellenőrzéseket. De addig is, előkeresem a papírokat és a biztonság kedvéért megmutatom, hogy tényleg minden rendben van. Mert hát, miért ne menjek bele egy játékba is itt és most?
- Remélem, maga is úgy gondolja, hogy minden rendben van.
Figyelem, ahogy átnézi az iratokat, és végül visszaadja, majd el is rakom őket vissza a helyükre. Na, ugye mondtam, hogy itt nem fognak semmi olyasmit találni, ami miatt bármilyen ellenőrzésnek be kellene következni. Persze, nem tesz jót, hogy utána rögtön felajánlok egy félig illegális szert, de ha már azért jött ide, mert mást akar, akkor kapjon is mást.
Ráadásul az én olvasatamban egy félig illegális hozzávaló még nem tesz egy bájitalt teljesen illegálissá. Persze, ezen napokat lehetne vitatkozni, de a lényegen se így, se úgy nem változtat.
- Nem különösebben érdekelnek más emberek boldogságai. Ha így lenne, akkor nem patikus lennék, hanem cirkuszi bohóc.
Ezt valahogy mindig is így gondoltam, így nem lep meg, hogy ki is csúszik a számon ez a megjegyzés. Most viszont akkor térjünk is rá arra az esti programra? Odamegyek a nőhöz és magamhoz húzom. Nem kérdés, meg akarom hágni, de olyan módon, hogy ne tudjon nekem ellenállni. A legjobb lesz, ha kipróbálom az egyik új szeremet.
- Garantálom, hogy új élményben lesz része – mosolyodom el, majd lehajolok hozzá, hogy viszonozzam a csókját.
Közben a háta mögött előveszem az egyik flakont, aminek szórófeje van, és befújom a nőt. Még nem tudom milyen hatása lesz rá, de ha a számításom nem csal, akkor hamar a menyország kapujában fogja találni magát.
- Mehetünk?   – kérdezem, majd előveszem a pálcám, és bezárom a boltot, majd az eladótérben lévő kandalló felé kísérem.



Köszönöm a játékot. Mosolyog
Naplózva

Oldalak: [1] Fel Nyomtatás 
« előző következő »
Ugrás:  


Powered by SMF 1.1.13 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország



A google ekkor járt utoljára az oldalon 2021. 03. 15. - 22:05:58
Az oldal 0.19 másodperc alatt készült el 40 lekéréssel.