+  Roxfort RPG
|-+  Karakterek
| |-+  Kincsesláda
| | |-+  Eltávozottak kincsei
| | | |-+  Avery Cassen (Moderátor: Avery Cassen)
| | | | |-+  l e t t e r s
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában « előző következő »
Oldalak: [1] Le Nyomtatás
Szerző Téma: l e t t e r s  (Megtekintve 1263 alkalommal)

Avery Cassen
[Topiktulaj]
*****


Nem elérhető Nem elérhető
« Dátum: 2020. 03. 28. - 23:24:45 »
+1


megérkezett, elküldött, széttépett, válaszra talált és elfelejtett levelek kupaca.



Naplózva


Avery Cassen
[Topiktulaj]
*****


Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #1 Dátum: 2020. 03. 29. - 14:36:18 »
+2

Avery!

Nem is tudom, mit kéne írnom. Reméltem, hogy nem kell majd ezt tennem... Reméltem, hogy legalább felbukkansz karácsonykor, de nem jöttél.
Nagyon sok kérdésem van, és tudom, hogy neked is. Le kéne ülnünk megbeszélni ezt az egészet. Már rég meg kellett volna tennünk, de... Mindegy is. Remélem, hogy jól vagy, és hogy nyáron volt hova menned. Sajnálom, hogy nem kerestelek hamarabb.
Szeretném, ha a tavaszi szünetben hazajönnél. Beszélnünk kell, te is tudod... Nem tűnhetsz el csak úgy az életemből, a lányom vagy.

Kérlek, írj vissza, legalább pár szót, hogy tudjam, jól vagy! Várlak tavasszal.

Apa

2001. 03. 20.
Naplózva


Avery Cassen
[Topiktulaj]
*****


Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #2 Dátum: 2020. 10. 06. - 22:31:51 »
+2

Jasper!

Sziaaa! Hogy vagy? Milyen az akadémia, olyan nehéz és unalmas, mint amilyennek kívülről tűnik? Ugye nincsenek túl szép lányok a szakodon? Mert ha igen, akkor a mostaninál is sokkal féltékenyebb leszek.
Bocsi a sok kérdésért, csak hát házi helyett írok épp neked, és nincs sok kedvem az Asztronómiához. De nem panaszkodok, neked biztosan sokkal rosszabb most. De a cuki babákért megéri, meg minden... Te pedig a legjobb vagy, szóval simán megcsinálod.
Képzeld, van egy jó hírem. Egy naaaaagyon jó hírem... felkészültél? Biztos nálatok is minden tele van aurorokkal, képzeld, minket még Roxmortsba sem akarnak nagyon kiengedni, ami azért elég nagy szívás, na meg a folyosók is folyton televannak velük... de a lényeg, hogy Elliot beköltözik Roxmortsba, és elvileg elintézi McGalinál, hogy kiengedjenek a hétvégére! Rohadtuuuul örülök neki, szóval tedd szabaddá a hétvégéidet, Mr. Nagymenő Medimágus, mert már így is túlságosan hiányzol!
Addig is, maradj távol a nagyon szép lányoktól!


Avery ♥

2001. szeptember 18.
Naplózva

Oldalak: [1] Fel Nyomtatás 
« előző következő »
Ugrás:  


Powered by SMF 1.1.13 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország



A google ekkor járt utoljára az oldalon 2022. 02. 21. - 20:06:02
Az oldal 0.112 másodperc alatt készült el 35 lekéréssel.