+  Roxfort RPG
|-+  Karakterek
| |-+  Kincsesláda
| | |-+  Eltávozottak kincsei
| | | |-+  hanggal gázol magának utat (Moderátor: Dean Thomas)
| | | | |-+  elcsúsztam a levegő szappandarabján
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában « előző következő »
Oldalak: [1] Le Nyomtatás
Szerző Téma: elcsúsztam a levegő szappandarabján  (Megtekintve 1214 alkalommal)

Dean Thomas
[Topiktulaj]
*****


spiritual refuse bin

Nem elérhető Nem elérhető
« Dátum: 2019. 12. 16. - 23:17:41 »
+1



⋘⋘ ⋙⋙

Ez olyan játék, aminek nincsenek vesztesei, és egyetlen
Győztese van – te. Először is a fájdalom
Visszanyilall a történet elejére, és a történet
Felfordul, a kicseszett feje tetejére áll. Ez a történet így
Senkié! Legalábbis így gondolják egy darabig,
És a történet így már architektúra,
Aztán pedig afféle szerteágazó történelem.
Üres epizód, ami alatt a téglákat
Újrarakták és megbarnultak. És végül ez az egész
Senkié, nincs itt számunkra semmi,
Kivéve azt a nyűgös vacillálást a központi
Kérdés körül, ami közel hoz minket egymáshoz,
Jóban és rosszban, mindörökké.
Naplózva


Tessana Morrow
Eltávozott karakter
*****


A lelkem vidd,az útba’ van a lélek oly haszontalan

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #1 Dátum: 2020. 01. 02. - 12:51:17 »
+2

ágykeringő
☾Dean☽




Mondjátok meg, ha keresnének,
Mi már elmentünk, nem jövünk vissza.
Mi csak sétálni jöttünk a földre,
Egymást szeretni, bántani jöttünk.
Szíveket keresni jöttünk.

Mi csak játszani jöttünk a földre.


Az a helyzet a Griffendéllel, hogy túlságosan forrófejűek. Azt pletykálják, hogy Harry nekiesett Draconak, de most könyörgöm, ezek mindig egymásnak estek. Amúgy nem nagyontudtam hova tenni azt a csávót, a tejfelszőke fejével, és még nem is nagyon voltam vele jóban, túlságosan oda volt az aranyvérével, és hát az én apám meg köztudottan mugli rajongó volt. Igen, nem voltunk puszipajtások, az kellett volna még beh. De azért mindig is volt valami sszetartó a házunkon belül, hogy amikor kibasztak valakivel, akkor azt aztán megbosszultuk. És most Harry baszott ki Dracoval, ráadásul a pletykák szerint egy nagyon szemét módon, amit nem is értetten, hogy miért is volt erre szükség. Kérdezés meg miegymás nélkül egymásnak feszülni - ahogy hallottam - elég gyökérség, ésmég minket hívtak vadállatnak. Ki se kellett modnanunk, ahogy ott nyüzsögtünk a beteg ágya fölött, hogy ez bizony:
REVANGEEE!!
Őszintén nagy ívbe letojtam azt, hogy mi a fene történt akkor az iskola határain belül, pusmogtak Voldemortról, meg a halálfalókról, de én tökre biztonságban éreztem magamat, sosem éreztem úgy, hogy lenne valami félnivalóm, bíztam apámban, és az iskolában is, mert hát könyörgöm, itt volt Dumblebuble. És bár nem igazán kedveltem, de mint varázslót én is elismertem. Egyébként meg nagyon is idegesítő volt, hogy néha direkt feljebb tornázta a Griffendélesek pontjait, amiért Harry és a haverjai megint valami őrültséget csinált. Nem volttam sose ez a nagy házak közötti háborúzás párti, jófejek voltak a többiek is, de valahogy ez akkor is dühített. Meg úgy eleve Harry feje is dühített. Nem kedveltem, egyszerűen nem tudtam sose megmondani miért, de nem.
Szóval. Hát összeverekedtünk a kviddics meccsen. Ez kérlek verekedés volt vér folyt mert mégis mit képzeltek ezek magukról, azt hiszik velünk csak úgy lehet packázni mi? Tudjátok ragadt mindekire az a masszív össztudat szellem, nevezhetjük birka effektusnak is, ahogy jobban tetszik. Tényleg mérges voltam, és nem szerettem ha csak úgy neki estek bárkinek is. Durván jétszottunk mindig is igazából, dehát könyörgöm, nem labdasimogatásdiról szóllt a kviddics. A Hollóhátasok olyan unalmasak voltak, és amúgy is csak a Griffendélesekkel lehetett szivózni ők jobban vissza is rúgtak, és hát ez izgalmas volt.
Szóval egymásnak estünk, karmoltunk, lelöktük őket a seprűről, meg direkt eltereltük a hajtók felé a gurkókat, azt hiszem Ginny arcát meg is karmoltam. És kajak menő volt értitek? AMikor már annyira visz az adrenalin, hogy fel sem tűnik neked, hogy széttörte a lábad egy gurkó, vagy megpofoztak egy terelőütővel, de én komolyan élevztem, egészen addig míg bele nem mentem valakibe és mind a ketten ki nem kötettünk a gyengélkedőn. Komolyan az volt életem legelegmenővv üttközése. Hasba döftem a csávót a seprűvel, aztán az elengáns mozdulattal átrepültem fölötte és lebúgtam. Nos, bekómáztam.
AMikor felébredtem már régen lecsengett a meccs, de a bosszúhadjárat még nem, meg hát mit is akarok szépíteni, azért Draco esett áldozatul, ami még rá is pakolt az egészre még vagy 40 lapáttal, mert hát ő volt Draco. hasogatott a fejem, és nagyjából este felé járhatott az idő, betűzött pont  apofámba a telihold, aminek örültem, mert szerettem azt az ezüstös fátyolfényt. Körbenéztem és rajtam kívül csak egy másik ágytban láttam valami egyént feküdni.
Eskü megpróbáltam nyugton lenni. De komolyan. De ha az ember felébredt a hajnal közepén és a kezébe nyilaló fájdalmon kívül, és harmadmagával ücsörög egy bájitalszagú gyengélkedőn, akkor csak csinálni kell valamit magával. Dracot nem volt már itt pedig úgy megszivattam volna, az ő ágya üresen díszlett. Kár, hogy nem voltam ott a meccs végééig, és annyira szívesen megnéztem volna, hogy hogy néz ki a vérben úszú Griffendélesektől. Az aszatlomon mondjuk így is sok cucc feszített. Ó, igen ez az án házam olyan kis törődőek. Éppen elmerültem volna a házam irántit szeretetben, amikor megint rám tört az unalom, hogy nekem valamit csinálnom kell.
Szóval fogtam egy Göthe Salamanderes csokibékát és elhajítottam a velem szemben fekvő egyénre.
- Búúúúúúú!
Naplózva


Dean Thomas
[Topiktulaj]
*****


spiritual refuse bin

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #2 Dátum: 2020. 05. 11. - 12:50:31 »
+1

Tessana Morrow
1994. október 9.

⋘ ⋙

Mindenkivel előfordulhat, hogy jó nagyot tanyál. Igen, ez kviddics közben is ugyanúgy lehetséges, mint két lábbal a földön. Annyi csak a különbség, hogy míg a földön nem tudsz túl nagy sérüléseket összeszedni egy egyszerű eséssel, addig a seprűről lezuhanással nagyon is más a helyzet. Öröm zuhanni - ha még eszméleténél van az ember aközben is -, és öröm a földetérés utáni extrém törődés is. Bár meg kell hagyni, hogy egy idő után azért elég unalmas tud lenni az is. Olyannyira, hogy a jelenlegi esetben inkább a gyengélkedőre kerülésem okát élveztem a legjobban, ami egy csodaszép ütközés volt. Más kérdés, hogy fogalmam sincs, kivel, de az biztos, hogy elég erős volt ahhoz, hogy mindketten idekerüljünk. Bár fogalmam sincs, ki a másik illető. És ez bizonyára így is maradna még legalább reggelig, ha nem ébrednék fel hirtelen valami furcsaságra.
Mintha valami rám esett volna, de annyira nem érdekel, hogy a szemeimet is kinyissam miatta. De aztán mégis megteszem, mert mintha dumálna az a valami, ami most épp a mellkasomon pihenget. Ahha, egy csokibékakártya. Felemelni sincs időm igazából, ezért fogalmam sincs, hogy kit ábrázol, mert lényegében egy csatakiáltás meggátol ebben. Ami nem zavarna alapesetben, csakhogy ez most nem kifejezetten egy alapeset, hanem annál sokkal durvább. Ettől meg csak jobban hasogat a fejem, ezért várok egy kicsit a válasszal, amíg nem csillapodik kicsit a lüktetés a halántékomban, és igazából mindenhol. Igen, kifejezetten szarul vagyok, de legalább büszkén tűröm mindezt. Nem fogok gyengének látszani - na jó, csak egy kicsit...
- Ez a kártya már megvan... - na igen, nem meglepő gondolom, elvégre ez ilyen tömeggyártmány a kártyaiparban. Mindenesetre azért oldalra fordulok, és fürkésző arccal, sunyi mosollyal méregetem a lányt. Nem rossz, nem rossz. Szerintem vele sikerült frontálisan karambolozni, persze arra ki emlékszik már? Szenilis vagy, kijött már az öregkori demencia meg hasonlók, tessék nem felróni nekem, és akkor jóban leszünk. Értve? Na de hogy ne tűnjek olyan besavanyodott, idős bácsikának, mint Binns, hozzávágom a pálnámat. Jah, és valamiért nem érdekel, hogy lány, nem érdekel, hogy gyengélkedőn vagyunk, és az sem érdekel, hogy mögötte egy üvegajtós szekrény van. Szívás, vagy hogy is mondta legutóbb Shay-Shay. Persze csak akkor, ha elhajol. Egyéb esetben meg szerintem repül ő is a párnával tovább. Repül a puha párna, ki tudja hol áll meg... Jah, ez valami más, és még szótagszámra sem jön ki. Na sebaj, most úgysem költőt kell játszani, hanem hadirokkant idiótát. NAz mondjuk simán pipa.
- Mit keresel itt szexikém?

⋘ ⋙

403 szó
Naplózva

Oldalak: [1] Fel Nyomtatás 
« előző következő »
Ugrás:  


Powered by SMF 1.1.13 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország



A google ekkor járt utoljára az oldalon 2023. 11. 11. - 13:48:35
Az oldal 0.076 másodperc alatt készült el 33 lekéréssel.