+  Roxfort RPG
|-+  Karakterek
| |-+  Karakter Kapcsolat Nyilvántartás
| | |-+  Mardekár
| | | |-+  Jayce Hansel
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában « előző következő »
Oldalak: [1] Le Nyomtatás
Szerző Téma: Jayce Hansel  (Megtekintve 3271 alkalommal)

Jayce Hansel
Mardekár
*


idegenné válik a lélegzetvétel

Nem elérhető Nem elérhető
« Dátum: 2019. 10. 07. - 10:52:47 »
+2





what we love
should inspire us
who we love
should inspire
our strength

but you have fallen
for hands
not worthy of your skin
you have fallen for a mind
that will never understand
your value
you have fallen for a heart
incapabla of loving you
the way you need

what we love
what you love
should feel like paradise
druing the storm

the person you love
should feel like stillness
during an earthquake


but you've fallen
for someone
who will never be able
to be brave enough
to fall for you


Kód:
[center][font=georgia ITC][color=#425646][i][size=11pt]who?[/size][/i][/color][/font][/center]
[justify][color=#8BAA98][font=Cooper Std Black]..?..[/font][/color][/justify]
Naplózva


Sierra Fern
Eltávozott karakter.
*****


Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #1 Dátum: 2019. 10. 29. - 12:16:12 »
+2

Egykori legjobb barát
Annyira próbállak gyűlölni, Hansel. Azt hiszem, néha sikerül is - és olyankor baromira szarul érzem magam. Egy idő után már nem fáj a sok ellenséges szavad, inkább csak az, hogy ez lett belőled. Ismertelek. De mostmár nem is tudom. Ez vagy te valójában? Vagy csak egy újabb álca a sok közül?
Igyekezlek megérteni. Szívesen tenném, ha engednéd. De mostmár dönts. Az nem lehet, hogy egyszer ellöksz, aztán visszahúzol. Mit akarsz valójában? Bárcsak el tudnád nekem mondani, úgy, mint régen.
Naplózva

Avery Cassen
Eltávozott karakter.
*****


Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #2 Dátum: 2020. 08. 17. - 19:54:45 »
+1

valami háztárs
Nem ismerlek jól... Csak néhány pletykát hallottam rólad, olykor összeakadtunk, mert szekáltál egy alsóst, meg tudom, hogy egyszer rámdobtad a pitédet... vagy én rád? Zavarosak az emlékeim arról a napról. Mindenesetre látom, hogy mostanában egyre jobb a kedved, aminek nem tudom, mi az oka, de azért örülök neki. Már csak azért is, mert így kevesebben találnak meg, hogy panaszkodjanak arról, hogy elloptad az édességüket... Prefektusnak lenni nem könnyű, de hé, hallottam hírét, hogy jövőre te is az leszel! Nem tudom, mi alapján született meg a döntés, de... Hát, üdv, kolléga!
Naplózva


Minerva McGalagony
Tanár
*****


Az Igazgatónő

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #3 Dátum: 2020. 10. 06. - 07:53:48 »
+4

Jól van, Mr. Hansel?
Bizony, Mr. Hansel, én voltam az, akinek a minap sikerület nekimennie a folyosón. Igazán értékelem persze a hebegés-habogás és elmenekülés kombinációját, de legközelebb segíthetne összeszedni a leejtett pergamentekercseket is. Ezt nevezik udvariasságnak.
Naplózva

Flora le Fay
Eltávozott karakter
*****


Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #4 Dátum: 2022. 06. 28. - 08:22:33 »
+1

a szép
Szia Jayce! Csak...elnézést akartam kérni a fehérneműs incidens miatt. Ígérem, legközelebb nem landolnak a fejeden...gyere máskor is, mindig szívesen látlaa..látunk    Flora
Naplózva

Nora Narek
Mardekár
*


A rendes lányok csendben sírnak

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #5 Dátum: 2022. 08. 12. - 11:30:46 »
+2

szexi
Szépfiú vagy Jay, akkor is, ha olyan elkeseredett fejjel bámulsz magad elé mindig. Van benned valami szép melankólia, ami megfogja az embert. Felismerem én az összetört szívű embereket! Szóval ha beszélgetni akarsz azt hiszem lehetek a társaságod. Majd elégetjük az "exek" emlékeit együtt. Már ha megunod Floriant.
Naplózva

Flora le Fay
Eltávozott karakter
*****


Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #6 Dátum: 2022. 08. 13. - 10:53:10 »
+1

álmomban
Veled álmodtam. Egy nagy almafa alatt voltunk, és te csak meséltél és meséltél nekem. És fogtad a kezem. De ne áruld el Flornak.
Naplózva

Florian le Fay
Griffendél
*


pocket full of trouble

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #7 Dátum: 2022. 11. 29. - 10:28:07 »
+2

túl keveset látlak
Ugye nem direkt kerülsz? Mostanában alig lógunk együtt. Nem akartalak megbántani vagy ilyesmi, tudom, hogy én sem voltam sokszor elérhető. Bűntetések khöm.... meg egyebek. De akkor is te vagy a legjobb barátom. Ezen semmi sem változtathat. Jó... jó! Ez nem igaz. Ha még egyszer megbámulod Florát, be kell, hogy törjem az orrodat. A család az tabu, te is tudod.
Naplózva


Ezra Ellsworth
Hugrabug
*


A joke? Im on it!

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #8 Dátum: 2023. 03. 24. - 20:13:17 »
+2

Békítés
Hát figyu már. Nem tudom mivel bántottad meg Flort, de egész álló nap rád panaszkodik. Már nem azért, szívesen leszek az új legjobb barátja, de az állandó sírása elzavarja a csajokat, valamit csinálj vele, békítsd ki vagy ilyesmi.
Naplózva
Oldalak: [1] Fel Nyomtatás 
« előző következő »
Ugrás:  


Powered by SMF 1.1.13 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország



A google ekkor járt utoljára az oldalon 2021. 05. 15. - 09:45:00
Az oldal 0.142 másodperc alatt készült el 37 lekéréssel.