+  Roxfort RPG
|-+  Időn kívüli játékok
| |-+  Kalandok kihirdetője / Jelentkezés (Moderátorok: A Dementor, Csámpás)
| | |-+  Halloween esti vacsora - A jelentkezés
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában « előző következő »
Oldalak: [1] 2 Le Nyomtatás
Szerző Téma: Halloween esti vacsora - A jelentkezés  (Megtekintve 404 alkalommal)

Csámpás
[Topiktulaj]

KARIKALÁB

Nem elérhető Nem elérhető
« Dátum: 2019. 10. 05. - 09:25:22 »
+4

HALLOWEEN ESTI VACSORA

JÁTÉKOSOK:
  • kor: mindegy – FIGYELEM A JÁTÉK ELSŐSORBAN ROXFORTOS DIÁKOKNAK ÉS TANÁROKNAK SZÓL. (ügyeskedni persze lehet Bibíí ebben az esetben a jelentkezésben fel kell tűntetni hogyan jutsz be az épületbe és a kalandmesternek el kell fogadnia!)
  • származás: mindegy
  • ház:mindegy
  • maximális létszám: maximum 20 fő

CÉL:
  • rettegés Hááát

HELYSZÍNEK:
  • a játék főbb helyszínei: Roxfort, Nagyterem

REAGHOSSZ:
  • minimum: 300 szó
  • maximum: ne ide írd meg életed regényét

JÁTÉK IDEJE:
  • 2000. október 31.

BŐVEBB KIFEJTÉS:
A Halloween esti vacsoránál nincs is pompásabb lakoma a Roxfortban talán. Már egy héttel korábban mindenki a sütőtököspitéről suttogott és azokról a finom, mázas fánkokról, amikre a manók előszeretettel pingáltak félelmetes arcokat. Arra azonban senki sem számított, hogy majd kihunynak a fények s néma sötétség ereszkedik a Nagyteremre… bumm… bumm… lépések visszhangja töri meg a terem csendjét… puffanás… s vérszag… te el tudsz bújni előle?

VESZÉLYEK:
  • könnyebb sérülések
  • maradandó sérülések
  • halál

NJK-K HASZNÁLATA:
  • igen

KALANDMESTER:
  • kalandmester neve:  Csámpás
  • kalandmester első reagjának időpontja: október 19.
  • kalandmester reagjainak sűrűsége:  7-8 naponta

JELENTKEZÉSI HATÁRIDŐ:
  • 2019. október 18. 23:59

J E L E N T K E Z Ő K:

Név:
Milyen jellegű sérülést vállalsz?  meg akarok halni/ halálos / súlyos / könnyű
Jelen voltál olyan eseményen, ahol a Mágikus Szeszély valamilyen módin megjelent? (korábbi kalandok, tanóra, játékok) igen, példa:… / nem
Ha nem vagy diák vagy tanár, hogyan jutottál be az iskolába?

Ne feledjétek, a KM szava szent. Fellebbezési jogotok van a Staffnál, de a legtöbbször mikor beszálltok egy ilyen játékba, tudomásul veszitek, hogy szeretett kis karaktereitek komoly fizikai, vagy akár mentális sérüléseket is szenvedhetnek.
Naplózva

Az élet nagy kaland,
Átírható színdarab,
És hidd el, csak rajtad áll,
Hogy jó vagy rossz, mi rád vár.

Elliot O'Mara
Moderátor

Mucipuma / Káosz uraság

« Válasz #1 Dátum: 2019. 10. 05. - 10:05:07 »
+3

Név: Elliot O'Mara
Milyen jellegű sérülést vállalsz?  halálos / súlyos / könnyű (meghalni nem akarok amúgy, de ha mégis, miértne? xD )
Jelen voltál olyan eseményen, ahol a Mágikus Szeszély valamilyen módin megjelent? (korábbi kalandok, tanóra, játékok) igen, kb az összes kalandon voltam, ahol valaha megjelent
Ha nem vagy diák vagy tanár, hogyan jutottál be az iskolába? beöltözve mardekárosnak elvegyültem a diákok között, miután egy alagúton át bejutottam a birtokra, onnan pedig a kastélyba

ELFOGADVA
Naplózva

Merel Everfen
Hugrabug
*

V. Hugrabug - A Vérborz Prefektus

Elérhető Elérhető
« Válasz #2 Dátum: 2019. 10. 05. - 13:03:15 »
+3

Név: Merel Everfen
Milyen jellegű sérülést vállalsz?  I volunteer as tribute (bár nem meghalni tervezek)
Jelen voltál olyan eseményen, ahol a Mágikus Szeszély valamilyen módin megjelent? A '98-'99es végzős bálról tudom, hogy az volt, de biztos volt más is
Ha nem vagy diák vagy tanár, hogyan jutottál be az iskolába? Amennyiben nem vagyok az, erről én nem tudok, és jöttem a többi diákkal Vigyorog
Naplózva

Stella P. Campbell
Hollóhát
*

« Válasz #3 Dátum: 2019. 10. 05. - 17:30:31 »
+3

Név: Stella P. Campbell
Milyen jellegű sérülést vállalsz?  könnyű, súlyos, de meghalni még nem akarok Mosolyog
Jelen voltál olyan eseményen, ahol a Mágikus Szeszély valamilyen módin megjelent? (korábbi kalandok, tanóra, játékok) Őőőőő..... nem emlékszem Mosolyog
Ha nem vagy diák vagy tanár, hogyan jutottál be az iskolába? diák

Naplózva

Mirabella Harpell
Griffendél
*

boszorkány

Elérhető Elérhető
« Válasz #4 Dátum: 2019. 10. 05. - 20:35:35 »
+2

Név: Mirabella Harpell
Milyen jellegű sérülést vállalsz?  súlyos
Jelen voltál olyan eseményen, ahol a Mágikus Szeszély valamilyen módin megjelent? (korábbi kalandok, tanóra, játékok) igen, pl. az Elvarázsolt Kastélynál
Ha nem vagy diák vagy tanár, hogyan jutottál be az iskolába?Nem okozna problémát... Kiszökjek, csak hogy bejuthassak? Angyal
Naplózva

Ares Murphy
Tanár

« Válasz #5 Dátum: 2019. 10. 05. - 21:32:13 »
+3

Név: Ares Murphy
Milyen jellegű sérülést vállalsz?  könnyű
Jelen voltál olyan eseményen, ahol a Mágikus Szeszély valamilyen módon megjelent? (korábbi kalandok, tanóra, játékok) Igen, a Három Seprűben.

Naplózva

Avery Cassen
Mardekár
*

« Válasz #6 Dátum: 2019. 10. 05. - 21:47:37 »
+3

Név: Avery Cassen
Milyen jellegű sérülést vállalsz? egyelőre még szívesen élnék egy keveset, és a lábamat se feltétlen szeretném elveszíteni, de jöjjön aminek jönnie kell
Jelen voltál olyan eseményen, ahol a Mágikus Szeszély valamilyen módin megjelent? (korábbi kalandok, tanóra, játékok) max, ha az Elvarázsolt Kastély annak számít
Ha nem vagy diák vagy tanár, hogyan jutottál be az iskolába? diák vagyok Bibíí
Naplózva

Willow Fawcett
Tanár

SVK prof

« Válasz #7 Dátum: 2019. 10. 05. - 21:49:48 »
+4

Név: Willow Fawcett
Milyen jellegű sérülést vállalsz? könnyű
Jelen voltál olyan eseményen, ahol a Mágikus Szeszély valamilyen módin megjelent? (korábbi kalandok, tanóra, játékok) Vénusz kertje, Három Seprű, Roxforti bál
Naplózva

Jayce Hansel
Mardekár
*

minden_jég

Elérhető Elérhető
« Válasz #8 Dátum: 2019. 10. 06. - 22:33:05 »
+4

Név: Jayce Hansel
Milyen jellegű sérülést vállalsz? súlyos/halálos, de bármily meglepő nincs kedvem még megmurdelni...
Jelen voltál olyan eseményen, ahol a Mágikus Szeszély valamilyen módin megjelent? (korábbi kalandok, tanóra, játékok) nem tom' lehet...
Ha nem vagy diák vagy tanár, hogyan jutottál be az iskolába? még rontom egy ideig a suli levegőjét...
Naplózva

Nathaniel Forest
Játékmester

Az író

Elérhető Elérhető
« Válasz #9 Dátum: 2019. 10. 06. - 22:46:31 »
+3

Név: Nathaniel Forest
Milyen jellegű sérülést vállalsz? könnyű
Jelen voltál olyan eseményen, ahol a Mágikus Szeszély valamilyen módin megjelent? (korábbi kalandok, tanóra, játékok) szerintem a legtöbb kalandon voltam, ahol megjelent
Ha nem vagy diák vagy tanár, hogyan jutottál be az iskolába? én vagyok a sztárvendég

ELFOGADVA
Naplózva

Miyako Kuroyama
Hugrabug
*

Fehér holló

« Válasz #10 Dátum: 2019. 10. 07. - 09:15:05 »
+3

Név: Miyako Kuroyama
Milyen jellegű sérülést vállalsz? súlyos / könnyű; most jöttem, és még nem sikerült elüldözni
Jelen voltál olyan eseményen, ahol a Mágikus Szeszély valamilyen módin megjelent? Sajnálatos módon olyan antiszociális vagyok, hogy eddig nem volt alkalmam jelen lenni ilyen eseményeken
Naplózva

"Az alkimista mágus és a mágus számára a név valóság. A név,
a dolog lelke, a dolog formája, a szó platoni értelmében."

Niraniel Ays
Hugrabug
*

.*Trouble magnet*.

« Válasz #11 Dátum: 2019. 10. 07. - 10:14:17 »
+3

Név: Niraniel Ays
Milyen jellegű sérülést vállalsz? Ha lehet választani, akkor inkább könnyűt...
Jelen voltál olyan eseményen, ahol a Mágikus Szeszély valamilyen módin megjelent? (korábbi kalandok, tanóra, játékok) Eddig megúsztam szerencsére
Naplózva

Tania Niel
Griffendél
*

Naprapörgő

« Válasz #12 Dátum: 2019. 10. 07. - 20:33:38 »
+3

Név: Tania Niel
Milyen jellegű sérülést vállalsz? Súlyos vagy könnyű, lesz ami lesz.
Jelen voltál olyan eseményen, ahol a Mágikus Szeszély valamilyen módon megjelent? Volt egy ilyen mugliismeret óra, meg volt a Három Seprű, azt hiszem...
Ha nem vagy diák vagy tanár, hogyan jutottál be az iskolába? Diák vagyok
Naplózva

Sierra Fern
Griffendél
*

« Válasz #13 Dátum: 2019. 10. 08. - 19:45:21 »
+4

Név: Sierra Fern
Milyen jellegű sérülést vállalsz? lehetőleg maradnék a könnyűnél
Jelen voltál olyan eseményen, ahol a Mágikus Szeszély valamilyen módin megjelent? nem hiszem
Ha nem vagy diák vagy tanár, hogyan jutottál be az iskolába? diákként  Angyal
Naplózva

Joshua Davis
Varázsló

« Válasz #14 Dátum: 2019. 10. 09. - 11:53:28 »
+3

Név: Joshua Davis
Milyen jellegű sérülést vállalsz? Jöhet a súlyos, majd kiheverem
Jelen voltál olyan eseményen, ahol a Mágikus Szeszély valamilyen módon megjelent? Friss húsként eddig volt szerencsém elkerülni
Ha nem vagy diák vagy tanár, hogyan jutottál be az iskolába? Hagrid hívott meg, hogy segítsek az előkészületekben

ELFOGADVA
Naplózva

Oldalak: [1] 2 Fel Nyomtatás 
« előző következő »
Ugrás: