+  Roxfort RPG
|-+  Általános
| |-+  Három Seprű :: Társalgó
| | |-+  Keresek...
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában « előző következő »
Oldalak: 1 2 3 [4] Le Nyomtatás
Szerző Téma: Keresek...  (Megtekintve 11334 alkalommal)

Elizabeth Hepburn
Hollóhát
*

Pillahuss

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #45 Dátum: 2021. 02. 10. - 11:58:08 »
+1

Sziasztok!

Roxfortos diák ismerőst keresek Bethnek. Lehet egy jó barátja, vagy épp ellensége, aki mindig beleköt, de teljesen új ismeretség is lehet. Szóval bedobnám Bethet és a usert egy játékra végre!  Hááát
Naplózva

Demelza Digby
Tanár

« Válasz #46 Dátum: 2021. 02. 13. - 10:00:35 »
+1

Griffendéles (vagy akár más) diákként szükséged van egy házvezetői beszélgetésre - avagy köteleztek rá valamiért?

Panaszkodni valód van, támogatásra van szükséged, vagy nincs kihez fordulnod lelki ügyekben?

Büntető munkára jelentkezel, mert rosszalkodtál?

Beszélgetnél a tanulmányi eredményeidről, pályaválasztásról?

Eszedbe jutott egy halaszthatatlan kérdés a varázstalanokról?

Tanárként panaszod van egy griffendélesre, vagy megdicsérnéd házam valamely tanulóját?

Griffendéles diák szülőjeként igényt tartanál egy kis tájékoztatásra, vagy rám borítanád az asztalt... (Megpróbálhatod, de böszme nehéz, és az egekig pakoltam mindenfélével.)

✿ ✿ ✿ ✿ ✿

Ilyen és más, bármilyen Digby professzorra tartozható ügyekben keress bátran a fogadóórámon, IRL egész évben, IC minden csütörtökönként este 6-tól 7-ig  az irodámban . Fogadóóra keretében rendelkezésedre állok akár csak egy körös, akár picit hosszabb, de alapvetően rövid és kötetlen villámjátékokra.
Garantált, hogy megkínállak teával, az asztalra kihelyezett csokiskeksz is bátran fogyasztható. Aki pedig vállalhatatlanul viselkedik, azt vécékefévé változtatom!

IRL TUDNIVALÓK
- Akár egy körös, kérdés-válasz vagy levelezésszerű játékok is lehetnek, de elképzelhető extra kör(ök).
- Kezdő reagot te írsz, egyeztethetünk előtte bagolypostán, de még ehhez sem ragaszkodom, csak írd a fejlécbe hogy fogadóóra és hogy mikor látogattál el hozzám. Lepj meg! kacsint Vigyorog
- Lehet komoly lelkis, vagy poénos hangvételű játék is.
- Vedd kérlek figyelembe, hogy a válaszadás is rugalmas, igyekszem minél hamarabb válaszolni, eltűnni nem fogok, de lehet, hogy nem két napon belül kapsz választ  (bár elképzelhető még az is Mosolyog ).
Naplózva

Elliot O'Mara
Moderátor

Mucipuma

« Válasz #47 Dátum: 2021. 02. 15. - 16:24:11 »
+1

Sziasztok!

Egy, max. két darab játékra még eladó vagyok, habár az előző körben elég alaposan elkeltem. De közben tovább gondoltam, miket lehetne még fejleszteni.

Ötletek:

- Egy barát: vannak a karakternek barátai, de most kifejezetten egy férfi karakternek örülnék, aki kellően aktív, egyszerre tud humoros és megértő lenni, illetve ott tud lenni, ha a legnagyobb szarból kell kihúzni a srácomat a depijéből.

- Egy vevő/érdeklődő: aki esetleg szívesen megvenné a Londonban található, Suttogó nevű házát Elliotnak. Ennek a leírása megtalálható a kincsesben! (Meg persze pinteresten is csekkolhatod!) -> diákok esetében szülők is lehetnek, kb egy 3-4 fős házról beszélünk

- Bármi egyéb, ami nekem nem jutott eszembe.
Naplózva

Elliot O'Mara
Moderátor

Mucipuma

« Válasz #48 Dátum: 2021. 02. 24. - 21:03:32 »
+3

Sziasztok!

Közösségépítés céljából, RealTime játékot szervezek. Ehhez jelenleg egy felmérés zajlik, hogy minél többen részt vegyünk rajta. Aki szeretne és tud, az mindenképpen írjon be az alábbi topikba! Nem csak az időpont érdekel, amikor ráérsz, hanem van-e valami ötleted a játék megvalósítására.

Katt ide!

A cél a szórakozás, tehát nincsenek kötöttségek, ismerjük meg egymást jobban!

Elliot
Naplózva

Oldalak: 1 2 3 [4] Fel Nyomtatás 
« előző következő »
Ugrás: