+  Roxfort RPG
|-+  Karakterek
| |-+  Kincsesláda
| | |-+  Eltávozottak kincsei
| | | |-+  Nolan Pye (Moderátor: Nolan Pye)
| | | | |-+  Késő nyári levelek
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában « előző következő »
Oldalak: [1] Le Nyomtatás
Szerző Téma: Késő nyári levelek  (Megtekintve 1327 alkalommal)

Nolan Pye
[Topiktulaj]
*****


VI. évfolyam

Nem elérhető Nem elérhető
« Dátum: 2019. 08. 19. - 09:24:54 »
+1

Késő nyári levelek Margának... és másoknak is?



2000. augusztus vége

***
Naplózva


Nolan Pye
[Topiktulaj]
*****


VI. évfolyam

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #1 Dátum: 2019. 08. 19. - 09:31:30 »
+1

Kedves Szia Kedves Szia Marga,

Neked hogyan telt a nyár? Bocsi, hogy idén nem nagyon tudtunk kiruccanni, anyámék vérszemet kaptak, amiért Salamander rossz jegyet adott LLG-ből, a Repüléstanról nem is beszélve! Folyamatosan felügyelnek, sőt apám azt is kitalálta, hogy mostantól gyakorolnom kell vele a seprűlovaglást. Mégis kinek fordul meg ilyen a fejébe? Mindenesetre marhára unatkozom... gondoltam összefuthatnánk az Abszol úton, oda legalább elvisznek és nem kell a négy fal között ülnöm.
Persze jó dolog is történt. Hélioszt kiengedtem estére az erdőbe és képzeld! Két kis rókakölyökkel tért vissza. Apa fényképezőgépével csináltam róluk egy képet, azt mellékelem a levélhez. Remélem tetszeni fog, nagyon játékosak! Anya azt mondta, nem tarthatom meg őket, ezért már értesített egy állatfarmot, ahol majd gondjukat viselik. Addig is kiélvezem a társaságukat.
Te már tudod milyen tárgyakat veszel fel RAVASZ-ra? Én behódoltam. Azt hiszem, medimágus leszek és már összeírtam, hogy mit kell majd teljesítenem az akadémiai felvételihez.
Nagyon várom a válaszod!

Hali...
Nolan

2000. augusztus 19.

Naplózva


Marga Destain
Eltávozott karakter
*****


A pimasz

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #2 Dátum: 2019. 08. 19. - 13:53:53 »
+1


Nolaaaaan!

Most képzeld azt, hogy a nyakadba ugrok és nagyon megölelgetlek. Hát be kell valljam, eléggé hiányzol. A tavalyi nyár kicsit eseménydúsabb volt… Nagyon sajnálom, hogy mint Csipkerózsikát vagy kit, bezártak téged a toronyba, vagy hova…
Mi pár napja értünk haza Dániából és nem volt rossz, de jó se. Figyi… Mi lenne, ha érted mennék seprűvel és kiszabadítanálak? Megmondhatjuk a szüleidnek, hogy gyakorolni megyünk. Én jól repülök, majd festek neked kék-lila foltokat, hogy tényleg azt higgyék gyakorlunk. De persze, ha ez egy vacak ötlet, és lehet tényleg az, akkor találkozhatunk az Abszol úton, oda engem bármikor beengednek. Szerencsére már nem vagyok én se büntetésbe a tavalyi után, és a bátyám eléggé meg van elégedve az eredményeimmel is. Szóval békés nyaram van. Másnéven: UNCSI.
Igen… Igen tudom, milyen tárgyakat KELL felvennem. Azt gondoltam, mintegy tévesen, hogy majd dönthetek róla milyen iskolába akarok menni. De mikor kifejtettem a terveimet, hát lehurrogtak. Persze tény, ami tény, hogy nem árt begyűjteni pár RAVASZ-t, szóval célom, khm… bátyói tolásra, az ökomágiai kar. Fincsi lesz…

Ui: HÁT MIK EZEK A CUKIMUKIIIIIK??? És miért nem tarthatod meg őket? Merlinkém… Mondd, hogy felnőttként csinálunk egy rókamentő farmot.. LÉGYSZIIII…

Második ui: Írj, akkor, hogy mi legyen a találkozókkal. Mindegy, hogy Abszol út vagy repülés, csak lássalak.

Puszil és ölel; Marga
2 0 0 0  0 8  2 0



Naplózva


Nolan Pye
[Topiktulaj]
*****


VI. évfolyam

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #3 Dátum: 2019. 08. 21. - 07:57:09 »
+1

Marga,

Végre valami értelmes is történt ezen a nyáron! Elolvastam a leveled. A szüleim azt mondták, hogy szombaton megyünk az Abszol útra és ha ott vagy, akkor tölthetek veled egy kis időt. Jó lenne már valakivel beszélgetni, aki nem öreg... vagy öreges. A nővérem egyre jobban kezd hasonlítani egy sápítozó öregasszonyra. Alig várom, hogy megszabaduljak tőle!
Akkor nagyjából ugyanazokon a RAVASZ tárgyakon leszünk? Az nagyon jó lesz. Már féltem, hogy majd' minden órán nélküled kell unatkoznom, de így dobálhatjuk papírgalacsinnal a tanárokat, ha a tábla felé fordulnak. Emlékszel tavaly Lancaster prof, milyen ideges volt, mikor sárgolyót gyúrtam és megdobtam az üvegház falát? Jaj, csak azt ne mondd, hogy idén is prefi leszel! Ne büntess meg kérlek!

Nolan

2000. augusztus 21.

u.i.: Akkor szombanton 10 felé jó volna neked a Foltozott Üstben?

Naplózva


Marga Destain
Eltávozott karakter
*****


A pimasz

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #4 Dátum: 2019. 09. 01. - 19:05:57 »
+1


Mr. Kedves Szeplős Pye

Szombaton 10-kor úgy ott leszek a Foltozott-ban, mint senki más. Naná! De, aztán elviszlek abba az új teázóba, majd az új édességezőbe az utcán, mert, ahogy így olvasom elég vicek-vacak nyarad lehetett. Sebaj, megtöltöm majd murival a vonatutadat, kitartást!
Ja, meg ezt a napodat is, természetesen!

És biza, remélem sok órán együtt leszünk, mert én is szellemmé változnék egyhamra, ha nélküled kéne döglődnöm. Totál uncsi órákra kell járnom teljesen feleslegesen. Annyira vagyok... Ahh, mindegy. Valamiért a családomból továbbra sem kopott ki apám parancsolgatása, most a bátyám csinálja előszeretettel, mintha kötelező volna. Majd fejbe koppintom, de addig is marad a megfelelés.

Mindegy, szombaton hányásig sütizzük magunkat.

Addig is NAGY pussssz; Marga
2 0 0 0  0 8  2 2

C U K O O O O R



Naplózva


Marga Destain
Eltávozott karakter
*****


A pimasz

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #5 Dátum: 2019. 09. 15. - 20:50:24 »
+2


Egy kis boríték van szépen felcímezve Nolannek az ágyára rakva. Talán az egyik szobatársa vitte oda, talán a házimanók teljesítettek egy kedves kérést, nem tudhatja. De felismerheti a kesze-kusza lányos kézírást.


Mr. Szépszeplős Nolan

Nem tudtam, hogyan és mikor adjam oda ezeket az apró kis ajándékokat neked. Féltem, hogy esetleg tolakodásnak vennéd. Butaság? Igen tudom... De valahogy te jutottál eszembe... Mindegy.

Mikor megláttam az első kis rókás kitűzőt egy vásáron, azonnal te jutottál eszembe. Onnantól figyelni kezdtem és gyűjteni, hogy minél többet szerezhessek neked mire a tanév elkezdődik.

Remélem tetszenek.

m a r g a
2 0 0 0  0 9  1 5



Naplózva

Oldalak: [1] Fel Nyomtatás 
« előző következő »
Ugrás:  


Powered by SMF 1.1.13 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország



A google ekkor járt utoljára az oldalon 2023. 10. 08. - 00:39:33
Az oldal 0.17 másodperc alatt készült el 36 lekéréssel.