+  Roxfort RPG
|-+  Karakterek
| |-+  Karakter Kapcsolat Nyilvántartás
| | |-+  Mardekár
| | | |-+  Avery Cassen
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában « előző következő »
Oldalak: 1 [2] Le Nyomtatás
Szerző Téma: Avery Cassen  (Megtekintve 2437 alkalommal)

Minerva McGalagony
Tanár

Az Igazgatónő

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #15 Dátum: 2020. 10. 06. - 07:57:55 »
+3

kiváló, kiváló Miss Cassen!
Az igazán különös szülői háttere ellenére - igen, Mr. O'Marára gondolok - maga, Miss Cassen az egyik legkiválóbb diákunk. Nem csak jó tanuló, de remek prefektus is. Szinte sajnálom, hogy továbbtanulás előtt áll, hiszen így egy igazán nagyszerű tanulót veszítünk el. Mindenesetre remélem, hogy megtalálja a hivatását. Sok sikert kivánok a jövőre nézve!
Naplózva

Benjamin R. Fraser
Varázsló

gyere le szellő, dagadj viharrá

« Válasz #16 Dátum: 2020. 11. 17. - 15:33:44 »
+2

hát öööö

Öööö.
Hát rohadtul hülye helyzet, és nem, nem fogom azt mondani, hogy üdv a családban. Igazából fogalmam sincs, hogy hogyan kéne hozzád állnom, mert nem tudom. Hülyén bénán idétlen az egész helyzet, főleg hogy elvileg Aiden valami.. Jó, inkább ki se mondom, mert..mert nem. Biztos jó arc vagy, meg minden. De az is biztos, hogy nem fogunk gyakran találkozni.
Mert nem akarok másik családot, nem akarok arra emlékezni ami már nincs. De ha összefutunk, ígérem nem leszek bunkó. Azt az oldalamat Aidennek tartogatom. És ha Aident akarod szivatni süss neki halat, mert azt utálja.
Naplózva

Mirabella Harpell
Griffendél
*

boszorkány

« Válasz #17 Dátum: 2020. 12. 02. - 22:13:52 »
+2

laza prefi
Hát csináltam egy-két rázós dolgot a Roxfortban, de az egyik nagyot (lóméretűen nagyot) Neked köszönhetően úsztam meg. És nemcsak megúsztam. Köszönöm, hogy segítettél. Temiattad (is) jobb szemmel tekintek már a mardisokra. És nagyon rátermett prefektus vagy, mert nem csak lepontoztál, hogy megszivass, inkább ahelyett segítettél elrendezni a dolgokat. És igazad volt, a lovacskám most már sokkal jobb helyen tartom. (És nem, nincs a Roxfortban, dehoooogy... Hááát )
Naplózva

Oldalak: 1 [2] Fel Nyomtatás 
« előző következő »
Ugrás: