+  Roxfort RPG
|-+  Karakterek
| |-+  Kincsesláda
| | |-+  Eltávozottak kincsei
| | | |-+  Scarlett Bridget (Moderátor: Scarlett Bridget)
| | | | |-+  Me
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában « előző következő »
Oldalak: [1] Le Nyomtatás
Szerző Téma: Me  (Megtekintve 1498 alkalommal)

Scarlett Bridget
[Topiktulaj]
*****


Drama Queen

Nem elérhető Nem elérhető
Me
« Dátum: 2019. 07. 22. - 17:38:09 »
+1

Naplózva


Scarlett Bridget
[Topiktulaj]
*****


Drama Queen

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #1 Dátum: 2019. 08. 10. - 17:10:54 »
+1



Életem egyik legemlékezetesebb napjai közé tartozott, mikor megkaptam a prefektusi kinevezést. Sosem fogom elfelejteni, mekkora örömmel töltött el, hiszen mindennél jobban akartam ezt a posztot. Nagy megtiszteltetés volt számomra ez az egész, így minden erőmmel azon voltam, hogy maximálisan eleget tegyek prefektusi kötelességeimnek. Ez persze nem azt jelentette, hogy ezentúl egy igazi angyal leszek, ugyanis nem muszáj tökéletesen viselkedni, mindent folyton betartani ahhoz, hogy másoknak példát mutassunk. Egy jó prefektus szerintem arról mutatkozik meg, hogy segít másoknak, ha szükség van rá, ellátja a rá kiszabott feladatokat, plusz egyfajta mentor is. Nagyon izgatott voltam, hogy hogyan fogok majd helytállni, mindenesetre remek érzés volt, hogy bekerültem a prefektusi csapatba.


Naplózva


Scarlett Bridget
[Topiktulaj]
*****


Drama Queen

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #2 Dátum: 2019. 09. 23. - 18:19:01 »
+1

Néhány kedvenc idézet





"Néha az életben, te találsz egy különleges barátot.
Valaki, aki megváltoztatja az életedet azáltal, hogy csak része annak.
Valaki, aki megnevettet addig, amíg nem tudod abbahagyni.
Valaki, aki meggyőz téged, hogy valóban van egy bezárt ajtó, ami csak arra vár, hogy kinyisd.
Ez az örök barátság."


"Gyakran túl gyorsan élünk, nem látjuk a száguldásban az utat szegélyező tájat és nem vesszük észre a kezüket felénk nyújtó embereket."

"A boldogság nem a barátok mennyiségétől függ,hanem a minőségtől....."

"Minél őszintébbek és nyitottabbak vagyunk, annál kevésbé fogunk félni, mert nincs takargatnivalónk mások előtt, ezért azt gondolom, minél őszintébb valaki, annál magabiztosabbá válik."

"Aki mások nyomában jár, sohasem kerülhet elébük."

"Ne ijeszd el magad az élettől azzal, hogy csupán a gondokról s a bajokról képzelegsz. Ne vetítsd előre még nem létező, se ne éleszd újra letűnt bajaidat. Amikor gondok kínozzák sorsod, tedd fel a kérdést: mi az, ami most elviselhetetlen? A választ magad előtt is szégyellni fogod - sem a jövő, sem a múlt nem nehezedik rád, mindig csak a jelen. Az előbbi talán be sem következik, az utóbbi pedig már régen elmúlt. A jelen súlya a kisebbik, ha körülhatárolod. Milyen ember az, aki még a jelent sem képes önmagában elviselni? - Ha félreteszed, ami bánt, máris a legnagyobb biztonságban érezheted magad.
Vajon ér-e annyit bármilyen dolog, hogy lelked rosszul érezze magát miatta? Találsz-e valamit, ami miatt érdemes a bánkódáshoz lealacsonyodnod; sóvárgó, magába süppedő arccal csüggedned valami mulandó felett?
Emberrel nem történhet meg, ami nem emberi; ahogyan ökörrel, szőlővel, kővel nem eshet meg olyasmi, ami ökörhöz, szőlőhöz, kőhöz nem illik. Isten nem sújt olyannal, ami elviselhetetlen.
Ha egy külső jelenség bánt, tulajdonképpen nem maga a jelenség nyugtalanít, hanem a róla alkotott elképzelésed. Márpedig csak tőled függ, hogy ezt megszüntesd. Ha a rossz érzés oka a lelkedben rejlik - tulajdonoddá, elválaszthatatlan részeddé lett -, ugyan ki akadályozhatná meg, hogy hibás felfogásodat magad orvosold? Amikor nem teheted meg, amit helyesnek tartasz, nem okosabb-e megújult erővel tevékenykedni, mint felette bánkódni?"
Naplózva


Scarlett Bridget
[Topiktulaj]
*****


Drama Queen

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #3 Dátum: 2019. 11. 12. - 20:19:53 »
0

SZÖSSZENETEK





"Annak ellenére, hogy az élet drága, még mindig elég népszerű."

"A szó elszáll, az írás olvashatatlan."

"Ki korán kel, egész nap álmos marad."

"Program: kijavítás céljából készült szellemi termék."

"Soha nincs még egy lehetőség, hogy első benyomást keltsünk."

"A Föld a naprendszer elmegyógyintézete."

"Jövőd álmaidtól függ. Ne vesztegesd hát az időd, menj aludni!"

"Aki látni szeretné a szivárványt, annak meg kell tanulnia szeretni az esőt."

"Amiről azt gondolod, hogy mások gondolják rólad, azt te magad gondolod saját magadról!"

"Az élet állandó változás és változtatás nélkül nincs fejlődés."

„Volt egyszer egy világ, a világban egy bolygó, a bolygón egy földrész, a földrészen egy ország, az országban egy város, a városban egy lakás, a lakásban egy szoba, a szobában egy ember, s az emberben egy világ.”

Naplózva


Scarlett Bridget
[Topiktulaj]
*****


Drama Queen

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #4 Dátum: 2019. 11. 28. - 16:42:21 »
0

Cat Moments





















Naplózva

Oldalak: [1] Fel Nyomtatás 
« előző következő »
Ugrás:  


Powered by SMF 1.1.13 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország



A google ekkor járt utoljára az oldalon 2023. 10. 08. - 02:34:35
Az oldal 1.755 másodperc alatt készült el 36 lekéréssel.