+  Roxfort RPG
|-+  Múlt
| |-+  1996 - 2001
| | |-+  2000/2001-es tanév
| | | |-+  Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
| | | | |-+  Nyugati szárny
| | | | | |-+  Sötét varázslatok kivédése tanterem
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában « előző következő »
Oldalak: 1 2 3 [4] Le Nyomtatás
Szerző Téma: Sötét varázslatok kivédése tanterem  (Megtekintve 12042 alkalommal)

Willow Fawcett
Eltávozott karakter
*****


SVK prof

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #45 Dátum: 2020. 03. 19. - 19:55:04 »
+2

Párbaj szakkör




2001. március 9.


Túl sokat akartam, és nem vettem figyelembe, hogy pénteken délután talán már eléggé ellesznek fáradva a diákok a komolyabb varázslatokhoz. Örülök neki, hogy eddig is kitartottak, de a lényegre már elfáradtak. Azt hiszem, a sötét varázslatot sem fogom megmutatni nekik, ha kíváncsiak rá, akkor természetesen személyre szabottan meg tudom tenni. Most egyelőre örülök neki, hogy eljöttek, és ha már itt voltak, talán nem is az óra anyagát, de valamit legalább gyakoroltak. Elvégre ez a szakkör lényege.
Még körbefutom a tekintetem a diákok között, mielőtt a vizes varázslatba belekezdünk. Tekintetemmel követem Ms. Ays távozását. Természetesen megértem, de meglep, mikor Mr. Oswin megérkezik. Ha gyakorol, akkor nekem mindegy, mikor érkezik. Végül belefogunk a második fázisba. Ahogy látom tényleg tetszik mindenkinek ez a víz varázslat. Mégis csak látványos, de addig, amíg nem tudják mi ellen véd, vajon meg is értik mennyire fontos az elsajátítása?
Ostoba voltam, hogy korábban nem próbáltam ki más jellegű varázslatok ellenében. Akkor mondhatnám, hogy lényegében bármilyen tüzes varázslat ellen véd. Talán érdekesebb is lenne a diákoknak, mint így a tömény varázslat önmagában.
Büszke vagyok páromra, láttam rajta, hogy mennyire izgult a szakkör elején, de mostanra teljesen levetkőzi ezt az érzést, és tökéletesen kiegészíti a mondandómat. Nem gondolom, hogy a magánéletünknek köszönhető, talán tanárként is ilyen jól tudunk közösen együttműködni. Mikor úgy látom, hogy vannak már olyanok, akik eléggé felkészültek, akkor megállok a terem közepén. Még utoljára Hanára nézek. Megígértem a diákoknak, hogy bemutatjuk ezt a sötét varázslatot, szóval meg is fogom tenni. De valóban jó ötlet ez?
- Arra szeretnék kérni mindenkit, ha úgy érzi nem sajátította el a Mizugu varázslatát, akkor most hagyja el a termet. Továbbá kérem azoktól is, akik nem szeretnének kockáztatni az esetleges biztos tudás ellenére sem, hogy szintén hagyják el a termet.
Figyelem a mozgolódást. A varázslat bemutatása nem veszélytelen, szóval nem kötelezhetek senkit, hogy a biztonsági intézkedések ellenére kockáztassanak. Azoknak megköszönöm a részvételt, akik mennek. Legközelebb valami teljesen más típusú órát fogok tartani, ha lesz párbaj szakkör. Nagyon kevesen, de maradtak, így ideje belevágni a bemutatóba.
- Megkérek mindenkit, hogy a Mizugu igét mondja el.
A plafon felé emelem a pálcámat, majd előhívom az átkot. Lila fény csap fel a pálcámból, majd csillagszóró módjára kis fénypontok jelennek meg a teremben. Az egyik felém közeledik, ezért elmormolom az ellenvarázslatot is. Úgy látom senkinek sem esik bántódása, bár látok alternatív megoldásokat is a védekezésre. Jó ez így, hiszen nem mondtuk, hogy csak azzal lehet védekezni ellene.
- A párbaj szakkörnek a mai napra vége. Köszönöm mindenkinek a közreműködést – mondom, mikor már biztonságos lesz a terep.
Odasétálok az ajtóhoz és kinyitom azt. Korábban szándékosan nem mondom ki a varázsigét, amivel meg lehet idézni. Nem szükséges a diákoknak tudnia róluk, és remélem, még ha lesz is olyan, aki egyszer rákérdez, nem kell majd használnia sohasem. Sötét varázslat, nem adjuk ki Hanával a kezünkből, ez biztos.
Amíg üresedik a terem, addig visszarendezem eredeti állapotára, hiszen hétfőn itt órát kell majd tartanom. Mikor már csak ketten vagyunk, akkor szerelmemhez fordulok.
- Köszönöm, hogy besegítettél. Óriási volt ez az óra, tarthatnánk még közösen egyet, ha egyszer úgy alakul. Mit szólsz?
Megfogom a kezét, megcirógatom az arcát, majd megcsókolom. Hogy mióta vártam már erre, és most az enyém lehet. Ha egyelőre végleg nem is, ideiglenesen mindenképp.
 

Köszönöm mindenkinek a részvételt!



IRL tudnivalók:
- Március 25-ig lehetőség van lezárni a játékot.
- Kötött sorrend nincs.
Naplózva

Oldalak: 1 2 3 [4] Fel Nyomtatás 
« előző következő »
Ugrás:  


Powered by SMF 1.1.13 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország



A google ekkor járt utoljára az oldalon 2024. 04. 20. - 04:10:49
Az oldal 0.236 másodperc alatt készült el 30 lekéréssel.