+  Roxfort RPG
|-+  2000/2001-es tanév
| |-+  Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
| | |-+  Északi szárny
| | | |-+  Hugrabug
| | | | |-+  Borzfészek
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában « előző következő »
Oldalak: [1] Le Nyomtatás
Szerző Téma: Borzfészek  (Megtekintve 126 alkalommal)

Mrs. Norris
Maffiavezér

,, a T E J hatalom ,,

Nem elérhető Nem elérhető
« Dátum: 2019. 06. 19. - 19:09:02 »
+1

A Klubhelyiség egyik végében egy tökéletesen kör alakú nyílás egy kisebb kis vacokhoz csatlakozik. A szintje magasabban van, mint a klubhelyiségé, viszont alacsonyabb a belmagassága. Kényelmes párnákkal van körberakva, és különböző falfirkákkal van díszítve a plafontól a padlóig az összes felület. Szokás, hogy a végzett hugrabugosok a ballagás előtt felírják ide a nevüket, ám van, aki tenyérnyomot, van, aki varázsigét, bájitalreceptet, vagy a kedvenc idézetét hagyta maga után.
Pár éve a fő helyen kint van az a poszter Cedric Diggoryról, ami a Szombati Boszorkányban jelent meg az utolsó próba előtt.
Naplózva

Aurora Brown
Hugrabug
*

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #1 Dátum: 2020. 05. 19. - 19:19:46 »
+1

Nagyon aranyos Jasontől, hogy segít nekem megkeresni a mágiatöri tankönyvem. már áttúrtam a szobámat, aztán a klubhelyiséget is - itt csatlakozott hozzám a háztársam - , mielőtt eszembe nem jutott, hogy legutóbb ide menekültem a többiek elől, hogy nyugodtan tudjak tanulni. Ez teljes csendet és koncentrációt igényelt, mert sajnos nem megy olyan könnyen, mint azt szeretném. Szóval utolsó reményemként ide mászok be, majd hátra pillantva megbizonyosodom róla, hogy a fiú követ-e. Nem túl nagy ez a terem, de azért ketten talán gyorsabban haladnánk. Lassan és komótosan kezdem el felforgatni a párnákat, ezzel totál rendetlenséget csinálva a kis helyen. Végül az utolsó párna alatt megtalálom a kis gonoszt, ami csak úgy szó nélkül meglépett előlem, mikor szükségem lenne rá. Persze, most már semmi kedvem tanulni, a keresés még azt a keveset is elvette, ami előtte volt. Sosem volt erősségem ez  a magolás dolog, de ahogy egyre idősebb lettem úgy lett egyre gázabb a helyzet. Egyre kevésbé tudtam az agyamba szuszakolni az anyagot, ami meglátszott az év végi vizsgaeredményeimen is.
Miután diadalittasan megmutatom a fiúnak, hogy megérte annyit kutakodnunk a fránya vacak miatt, visszapakolok mindent a helyére, hogy azért ne hagyjak már magam után disznóólat. Aztán úgy döntök, hogy nekem még nincs kedvem kimenni. Itt olyan kényelmesen el lehet terülni és nincs annyira meleg, mint odakint. Most hogy jön a nyár odakint egyre melegebb van és egyre kevésbé lehet megmaradni kint.
Hogy felhívjam magamra a figyelmét hozzávágok egy párnát majd aranyosan nevetve elterülök a padlón. Kiengedve hagyott hajam elterül körülöttem, tökre menő látvány lehet, mintha úsznék éppen a sárga kispárna tengeren.Tiszta kár, hogy én nem látom magam kívülről. Mondjuk az egyszerre lenne para és menő, de inkább talán megkímélném magam ettől.

Naplózva
Oldalak: [1] Fel Nyomtatás 
« előző következő »
Ugrás: