+  Roxfort RPG
|-+  Karakterek
| |-+  Karakter Kapcsolat Nyilvántartás
| | |-+  Hugrabug
| | | |-+  Sophie Vanheim
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában « előző következő »
Oldalak: [1] Le Nyomtatás
Szerző Téma: Sophie Vanheim  (Megtekintve 1362 alkalommal)

Sophie Vanheim
Hugrabug
*

rebbenő szemmel ülök a fényben

Elérhető Elérhető
« Dátum: 2019. 04. 23. - 12:14:18 »
+1

Rebbenő szemmel
ülök a fényben,
rózsafa ugrik
át a sövényen,
ugrik a fény is,
gyűlik a felleg,
surran a villám
s már feleselget
fenn a magasban
dörgedelem vad
dörgedelemmel,
kékje lehervad
lenn a tavaknak
s tükre megárad,
jöjj be a házba,
vesd le ruhádat,
már esik is kint,
vesd le az inged,
mossa az eső
össze szivünket.

Kód:
[center][font=georgia][color=#e7b594][size=11pt][i]Ki vagy te?[/i][/size][/color][/center]

[justify][color=#d27c6c]Miről emlékezzek rád[/color]
Naplózva

Nolan Pye
Eltávozott karakter

VI. évfolyam

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #1 Dátum: 2019. 08. 06. - 20:04:36 »
+1

Cuki vagy
Jól éreztem magam veled, pedig bajbakevertük magunkat. Azt hiszem, még soha életemben nem rohant ennyit, hogy kiszabadítsak egy lányt, de megérte. Nagyon is! Szóval készülj csak, ősszel elrángatlak a Három Seprűbe és megiszunk egy jó kis vajsört a mi kis kalandunkra... és köszi, hogy végül mégis hozzám szóltál! Vigyorog
Naplózva

Avery Cassen
Moderátor

« Válasz #2 Dátum: 2019. 09. 16. - 21:13:31 »
+1

Vattacukor!
Bevallom, az elején egy kicsit zokon vettem azokat a csúnya pillantásokat tőled, de aztán a közös nyuszkós kaland nagyjából elfelejtette ezt - hiszen arra koncentráltam, hogy ne érjen azon nyomban a halál a pókcucc látványára...
Nagyon örültem, amikor rájöttem, hogy te is prefektus lettél - de ezt ne mondd el senkinek -, és már látom magam előtt, ahogy a kígyó meg a borz együtt járja a folyosókat tilosban járók után kutatva... ugye jól látom? Men?
Naplózva

Sage Bolton
Tanár

Rúnaismeret és Alkímia professzor

« Válasz #3 Dátum: 2019. 11. 20. - 20:15:58 »
+1

Vörös csaj az óráról

Örülök, hogy eljöttél a kirándulásra. Az izgat megvallva eléggé izgultam, szóval nem nagyon emlékszem, mennyire voltál ügyes, de készítettem jegyzeteket, így biztosan tudom, hogy jó jeggyel fogod elvégezni az órámat. Okos vagy és érdeklődő, mégha kicsit szertelen is. De azt hiszem, ez nem baj, sőt talán éppen ettől a tulajdonságodtól egészen más perspektívából látod a dolgokat. Ez pedig még jól jöhet.
Naplózva

Mira L. Wyne
Hugrabug
*

Jenkibogyó

Elérhető Elérhető
« Válasz #4 Dátum: 2019. 12. 31. - 04:57:20 »
+1

Biztonság

Köszönöm. Ha egy szóban kéne összefoglalnom minden érzésem, talán ez a legideillőbb, annyi mindenér lehetek hálás neked. A sok segítségér egy ijesztően szokatlan világ, egy zavarbaejtően útveszejtő iskola megismerésében, még ha sokszor ez annyit jelentett csak, együtt nem volt fogalmunk, hova vezet ez a folyosó, merre akar terelni minket az a lépcső, ahhoz képest, eredetileg hova is akartunk menni. A megannyi mosolyér, amikről tudom, kezdek túl sokat áradozni, amik néha a világot jelentették, ahogy rosszabb napjaimon sem engedtek búsan maradni. Azér, hogy ebben a halmozottan megpróbáltató időszakomban a béke, nyugalom, és biztonságérzet forrása vagy, mer mi is ronthatná a napom, a kedvem, amikor itt vagy? Egy gyönyörű karácsonyér, a göröngyös, kétségbeejtő kalandokkal együtt, mer nem lett volna igazán az igazi nélkülük.
És mindenek fölött a boldogságér, mer veled lehetek.
Naplózva

Elliot O'Mara
Varázsló

Mucipuma

Elérhető Elérhető
« Válasz #5 Dátum: 2020. 02. 04. - 15:43:32 »
+1

a gyerek legjobb barátnője

Nagy valószínűséggel hozzád még személyesen nem volt szerencsém, de Avery mesélt rólad ezt-azt. Remélem nem kevered bajba őt... bár amit hallottam rólad, az alapján nem vagy te olyan rossz gyerek. Szóval igazából örülök, hogy jóban vagytok és remélem így is marad. Ez esetben nyáron szívesen látunk, én legalábbis szívesen megismerni Avery barátait. Ez vajon para? Remélem nem! Én nem akarok ciki apuka lenni, mert amúgy nagyon jófej vagyok!
Naplózva

Oldalak: [1] Fel Nyomtatás 
« előző következő »
Ugrás: