+  Roxfort RPG
|-+  Karakterek
| |-+  Kincsesláda
| | |-+  Felnőtt varázslók
| | | |-+  Reginald Cobham (Moderátor: Reginald Cobham)
| | | | |-+  Cobham Levéltár
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában « előző következő »
Oldalak: [1] Le Nyomtatás
Szerző Téma: Cobham Levéltár  (Megtekintve 1353 alkalommal)

Reginald Cobham
[Topiktulaj]
***


Ex-Auror - Griffendél Godrik Akadémia tanára

Nem elérhető Nem elérhető
« Dátum: 2019. 02. 12. - 16:34:06 »
0

Cobham Levéltár

P 1287 Fond - Reginald (V.) Cobham iratai
Fasc. C. Missiles Presonae
Naplózva

Reginald Cobham
[Topiktulaj]
***


Ex-Auror - Griffendél Godrik Akadémia tanára

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #1 Dátum: 2019. 02. 12. - 18:46:18 »
0

P 1287 Fasc. C No. 403. (tisztázati másolat)

"Kedves Esmé!                                                                                                           1999. 12. 28. London

Most a két ünnep között végre kiengedtek a Mungóból. Minden sérülésem a lehető legjobban begyógyult, sokat köszönhetek a tapasztalt és ügyes medimágusoknak, ez biztos. Végre úgy tudok lábra állni, hogy nem kell bot és szabadon, rendesen tudok mozogni, már csak egy-egy tompább nyilallás emlékeztet a közelmúltra. Egyúttal túlestem életem második átváltozásán is. Kellemetlen élmény továbbra is, de a Farkasölőfű Főzet sokat segít a helyzeten és második alkalommal már sokkal jobban működött is. Azért még mindig izgulok és félek is valamelyest, hogy ellenőrizetlen körülmények között milyen is lesz majd ez, de erről majd később...
A fontos az, hogy jobban érzem magam végre a szabad levegőn, valamint az, hogy én is költözöm, ahogy korábban te tetted. A londoni lakásom megmarad, azonban én magam Kentben fogok élni az egyik üres családi kúriában. Úgy gondolom, hogy a vidék nyugalma és magánya, a természet közelsége sokat fog segíteni és jó hatással lesz rám. További előny, hogy ott meg tudom oldani saját magam biztonságos elszigetelését is a holdtölte nehéz időszakára, ami a farkasölőfű főzettel kombinálva garantálni látszik, hogy se magamban-, se másban ne tegyek tartós kárt. Az elkövetkezendő időszakban a költözés és az ehhez kapcsolódó intézkedések fognak lekötni, így személyesen eléggé elfoglalt leszek, de reményeim szerint hamarosan vendégként is fogadhatlak Kentben, ha te is úgy akarod!
A másik lényeges dolog, amiről írni szerettem volna neked s még nem számolhattam be, az Kingsley miniszter úr látogatása, ami nem sokkal a tied után esett meg, pár nap volt a különbség. Kedves és megértő volt, személyében igazán remek miniszterünk van. Közölte a nyilvánvalót, hogy a testülettől leszerelnek korengedményes nyugdíjjal tekintetbe véve egészségügyi állapotom. Sikerült elintéznie továbbá, hogy a tavaszi félévre a Godrikon taníthassam a leendő aurorokat, amire szükség is van, hiszen a háború jelentős kieséseket okozott. Annál is fontosabb ez nekem, mert a nyugdíj önmagában elmenne a farkasölőfű főzetre, így egy fizetésre szükségem van, hogy a vagyonom felélése nélkül fenn tudjam tartani egzisztenciám. Az viszont biztos, hogy anyagi tartalékaim egy részét be kell fektetnem és jól forgatnom, hogy növeljem vésztartalékaim és egy újabb lábat szerezzek általa, ami stabilizálhatja helyzetemet.
Ennyit rólam. Remélem a te sorod jól megy, a karácsony kellemesen telt és szépen haladsz a dolgaiddal. Kérlek írd meg, hogy amíg a költözés leköt, addig is tudjak rólad valamit. Felix-nek vakargasd meg a füle tövét a nevemben, s persze a családod többi tagját is üdvözlöm! Most zárom soraim a mihamarabbi viszontlátás reményében.

Szeretettel:
Reginald

P.s. remélem a karácsonyi ajándékod tetszett, kénytelen voltam levelezés útján intézkedni, mert még nem engedtek ki... én köszönöm a pénztárcát, azóta is azt használom!"
Naplózva
Oldalak: [1] Fel Nyomtatás 
« előző következő »
Ugrás:  


Powered by SMF 1.1.13 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország


Az oldal 0.054 másodperc alatt készült el 33 lekéréssel.