+  Roxfort RPG
|-+  Ősi tekercsek
| |-+  Hasznos információk
| | |-+  Pletykafészek
| | | |-+  A Roxfort falai közt...
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában « előző következő »
Oldalak: 1 2 3 [4] 5 6 ... 9 Le Nyomtatás
Szerző Téma: A Roxfort falai közt...  (Megtekintve 39571 alkalommal)

Charisma Belby
(N)JK
*****


Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #45 Dátum: 2020. 11. 09. - 14:04:39 »
+4


- Ez a Wyne egy igazi nőfaló! - sutyorog az egyik Hugrabugos lány a másiknak.
- Nekem mondod? Először elcsábította Vanheimet Cassentől. Pedig milyen cukik voltak együtt. Aztán dobta a szerencsétlen lányt! Annyira megviselte a szakítás hogy rögtök a fiúk karjába rohant.
- Micsoda szívtelenség! Kit is környékezett meg utána? Aurora Brownt?
- Á, nem, ő már a sokadik a sorban! És ki nem találod, hogy most kire vetette ki a hálóját!
- Kire?!
- Mirabella Harpell, ő az új áldozat.
- Mi? Komolyan? Már egyik lány sincsen biztonságban! Biztosan a szüzekre utazik...





megbízhatóság mérő: 1000000%
Naplózva

Charisma Belby
(N)JK
*****


Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #46 Dátum: 2020. 11. 17. - 15:49:38 »
+3


- Bates be van indulva Edwardra... - vihogott egy mardekáros diák vacsora közben a társainak egy nagy adag csirkeláb felett, mire a többiek egyhangú hümmögések közepette pillantottak át a pirosak asztala felé. - Az egyik edzés után gyanúsan sokáig maradtak bent az öltözőben... édes kettesben... micsoda menet lehetett...
- Fúj, Fletcher! Rosszabb vagy, mint egy pletykás vénasszony! - kiáltott oda neki néhány hellyel arrébb egy háztárs lány, de ez nem állította meg azt, hogy tovább vihorásszon a többieknek.
- És Mounir? Az meg a legújabban Cassenre hajt, azt hiszi, van esélye egy végzősnél! - Erre még élesebben röhögött fel, hogy hamarosan egy adag palacsinta csapódott az arcába az egyik oldalról.





megbízhatóság mérő: 55,5555%
Naplózva

Charisma Belby
(N)JK
*****


Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #47 Dátum: 2020. 12. 21. - 10:52:36 »
+3


- Bates beüvöltötte a Bájitaltan óra közepére, hogy befeküdt Nightingale alá! Látnod kellett volna Jack milyen képet vágott!
Edward mellett mondjuk nem sok esélye van.
- Mi?
- Nem hallottad, hogy Bates legutóbb Edwarddal volt legalább félórát kettesben az öltőzben? Állítólag nagyon érdekes hangon szűrődtek ki.
- Ki gondolta volna, hogy tizennégy évesen már ekkora szexgép.




megbízhatóság mérő: 101%
Naplózva

Charisma Belby
(N)JK
*****


Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #48 Dátum: 2021. 01. 11. - 16:56:00 »
+4


- Hallottad? Hugonak megtetszett Lockwood - mesélte a mardekáros lány a másiknak, mire az felröhögött.
- Theron nem tizenegy éves? Mit akar egy ötödévestől?
- Talán csak a jegyzeteit... sosem tudhatod mire gerjednek a hollóhátasok. - Újabb vihogás csendült fel a mardekárosok asztalánál erre, most már többen bekapcsolódva a pletykálásba.
- Én azt hallottam, hogy a könyvtári szex a gyengéjük - szólt oda egy magas fiú egészen távol a beszélgetést elindító lánytól.
- Lockwood amúgyis Wyne esete. - Röhögött fel aztán valaki, aki éppen csak akkor huppant le a pletykálkodókk közé.
- Dehát nem is vörös!




megbízhatóság mérő: 999%
Naplózva

Charisma Belby
(N)JK
*****


Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #49 Dátum: 2021. 01. 27. - 08:55:45 »
+3


- Merlinre, Cara...! Zayathri prof és Belby között csak úgy izzik a levegő... - ért oda kipirulva a sietségtől a hollóhátas lány barátnőjéhez, szokásosan egy pár tankönyvet szorongatva, és már a másik füléhez is hajolt.
- Ne is mondd... Pont valamelyik nap láttam őket nagyon elbeszélgetni vacsora közben... - kuncogott a barátnő, csak egy pillanatra hallgattak el, amíg egy mardekáros fiú haladt el mellettük.
- Pedig azt hittem, Belbynek a szőke az esete...
- Nem tudom... Mindenesetre úgy tűnik, nem a diákokra bukik. Sajnos... csak meg ne tudja Everfen! Láttad, hogy rebegteti felé mindig a pilláit órán? - Hangosabban kuncogtak össze, mielőtt aztán mindkét lány gyorsan elsietett volna valamilyen órára.





megbízhatóság mérő: 6,014%
Naplózva

Charisma Belby
(N)JK
*****


Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #50 Dátum: 2021. 02. 11. - 17:56:29 »
+5


- Hepburn volt... tudom, hogy ő volt! - bizonygatta a hugrabugos lány, aki már hetek óta arról siránkozott, hogy nem veszi észre a kiszemelje.
- Biztos vagy benne, hogy Soulier éppen vele csókolózna? - kérdezte a barátőnje.
- Vörös hajzuhatagott láttam túl közel az arcához.
- Az a srác aranyvérű és... ez alapján Harpell és Vanheim is lehetett. - Magyarázta még mindig kételkedve a másik.
- Nos nem lepne meg. Louis olyan kis cuki, meg a kígyó is, amit folyton magával cipel.
- Érdekes, én azt hallottam, hogy Jason Brighttal ragadt be a Bájitaltan szertárba.
- Mi? Nem! Az biztosan nem igaz.




megbízhatóság mérő: 6%
Naplózva

Charisma Belby
(N)JK
*****


Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #51 Dátum: 2021. 03. 08. - 19:21:16 »
+5


- Állítólag az éjszaka hatalmas buli volt a Szükség Szobájában... Nira is ott volt és még csak nem is szólt, hogy menjünk!
- Mi?! Helyes srácok is voltak ott?
- Állítólag egy szexi, szőke auror is beszállt a buliba és valami hatalmas ivós játékot szerveztek, amiben Wyne totál kiütötte magát.
- ... és tuti rámászott Harpellre. Meg kell mondjam, már időszerű volt!
- Hacsak rá! De Vanheimmel együtt nyomták hármasban a szexet utána a hálóteremben.
- Nyugi, Everfen... vagy Everman... meg a szőke aurorpasira mászott rá!





megbízhatóság mérő: 616%
Naplózva

Sage Bolton
Tanár
*****


Rúnaismeret és Alkímia professzor

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #52 Dátum: 2021. 03. 14. - 17:36:46 »
+4


- Niel megint meglátogatta Boltont. Az a csaj miért nem érti meg, hogy nem jön be a tanároknak?
- Állítólag lefeküdt Boltonnal, szóval egynek lehet még is csak megtetszett.
- Dehogy feküdt le vele. Ezt csak ő találta ki, hogy legalább menőnek tűnjön. Tudod, milyen nyomorék!
- Mert Bolton nem az?
- Te meg miről beszélsz? Tök jó pasi. Ezért akarja Niel is megszerezni magának. Remélem idén is tart egy olyan évvégi bulit, én biztosan elmegyek rá.
- Szóval ezért kezdtél el diétázni?




megbízhatóság mérő: 16%
Naplózva


Sophie Flynn
Boszorkány
*****


Let's say sunshine for everyone

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #53 Dátum: 2021. 03. 16. - 11:37:40 »
+4


- Láttátok, hogy Hepburn szinte lyukat éget minden órán Soulier hátába?  - sutyorog ez egyik giffendéles lány a barátnője fülébe.
- Miii? Komolyan? Azt hiszi, hogy majd pont ő fog neki kelleni? - hihetetlenkeidk a barátnője.
- Én láttam őket csókolózni a folyosón! Soulier nagyon előzékenyen akarta kikötni a csomót Hepburn nyelvéről.
- De hát ő azzal a dilinyós Brighttal jár, nem?
- Ugyan, ma napság mindenki szeret két kapura játszani!



megbízhatóság mérő: 12,5%
Naplózva


Merel Everfen
Boszorkány
*****


A Vérborz

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #54 Dátum: 2021. 03. 16. - 14:31:55 »
+3

-Hallod, erről a házibuli dologról én hogy nem hallottam? Én minden ilyenről szoktam tudni...
-Elég sokat foglalkozol vele annak ellenére, hogy nem hallottál róla.
-Rhanda, de nem úgy! Előtte! Állítólag még meghívók is voltak, ennyi szervezést nem lehet csak úgy sikeresen titokban tartani, főleg nem errefelé!
-Lehet, hogy valami titkos társaság. Háttérhatalom! Megmagyarázza, hogy miért volt benne a Minisztérium is. Az a melegorgia lehet csak a fedősztorihoz kellett.
-Milyen melegorgia..?
-Oké, azt már tényleg ne mondd, hogy arról se hallottál. Wyne meg Vanheim?
-Ja! Ténleg behoztak egy griffest is?
-Nem tudom, erről te tudsz többet. Na, de a lényeg: Mi van, ha igazából titkos rituálékat végeztek? És tök logikus, csak a tagok kapnak meghívót, és az meg van bűvölve, hogy senki más ne tudjon róla. Lehet, hogy utólag is csak azért tudjuk, mert ezek hazahozták az afterpartit, és az megtörte a titkot így utólag! És az egésszel a Minisztérium kísérletezik igazából, és azért küldtek egy aurort is, hogy felügyelje!
-És mindjárt ott tartunk, hogy az amerikaiak is benne vannak, és ehhez küldték még tavaly Wyne-t is, mi?
-Bern, hallod, te egy zseni vagy! Tudtam, hogy valami hiányzik még a képből!
-...Szarkazmus volt...
-Ugyan, Tagadás fázis, teljesen normális, mielőtt ráébredsz az igazságra ...Mit gondolsz, valami démont akarhatnak megidézni?




megbízhatóság mérő: Rhanda%
Naplózva


Hugo Theron
Eltávozott karakter
*****


night owl

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #55 Dátum: 2021. 03. 16. - 16:04:59 »
+5


- Te, figyelj már, ez a Theron gyerek tud valamit.
- Hogy érted?
- Te nem láttad, hogy körbe ugráljak a csajok? Vanheim, Hepburn, valami Uma nevű csaj is. Tud valamit ez a kiscsávó, bezzeg rám se bagóznak a csajok.
- Legutóbb Soulier is a kezébe nyomta a kígyóját...
- Miért bukik mindenki a fiatalabbakra? Miért nem vagyunk mi jók senkinek?
- Szóval ezért festeted a hajad barnára, hogy ne látszanak az koraősz tincseid és fiatalabbnak tűnj?
- Nem fogom hagyni, hogy lenyomjon egy tizenhárom éves és hamarabb csókolózzon, mint én!
- Pedig láttam őt meg Brightot egy szertárban, nagyon-nagyon közel egymáshoz.
- Mi? Az összes csaj a meleg pasikra bukik? Gyere csak ide, Thompson, csücsöríts!



megbízhatóság mérő: 3000000%
Naplózva


Sebastian Bates
Eltávozott karakter
*****


V. évfolyam

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #56 Dátum: 2021. 03. 17. - 15:51:13 »
+4


- Nagyon nagy a baj, Batesszel. Megint behívta Digby egy kis elbeszélgetésre.
- Az a srác, aki üvöltözött Tachibana professzor óráján, hogy lefeküdt az egyik hetedévessel?
- Igen, igen. Szóval már megint pontot fogunk veszíteni. Volt valaha utolsó a Griffendél a pontversenyben?
- Dehát most mit művelt?
- Nem ír házit, elkésik és tuti biztos vagyok benne, hogy lefeküdt azzal a Morrow gyerekkel is.
- Nem Soulier-vel?
- Dehogy vele! Van az az unokatestvére... az amelyik mindig olyan nagyra hiszi magát. Tudod... a kígyósrác!
- Ja! Fúj... mégis mi vitte rá?




megbízhatóság mérő: 100%
Naplózva


Trystan M. O'Callaghan
Eltávozott karakter
*****


A Rivallók Királya

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #57 Dátum: 2021. 03. 22. - 11:30:22 »
+2

- Hallottad? A hatodikos nőcsábász Trystant látták egy idősebb pasassal andalogni a Roxmortban...
- Az a griffendéles bohóc?
- Az az! Nem elég neki már a lányok bódítása... Ráadásul a csávó állítólag a Minisztérium amneziátorja! Van vagy harminc éves!
- Huhh... az kemény. Hallottam hírét Trystan érdekes... preferenciáinak ... de ez kemény...
- Bár egyesek szerint csak SVK különórákat kap.... Szerintem túl gyanús...
- Hát nem t'om... a srác eléggé rá van állva az SVK dologra... Aurór akar lenni. Eltudod ezt hinni? Az évfolyam bolondja... Szerintem előbb leszek mágiaügyi miniszer mint ő aurór...

Megbízhatóság mérő: 70%
Naplózva

Charisma Belby
(N)JK
*****


Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #58 Dátum: 2021. 04. 09. - 19:24:30 »
+3


- Sebastian Bates ki lesz csapva! Azt hallottam, hogy Fawcett professzor mindent megtesz, hogy eltávolítsa.
- Még is csak Soulier-be mart bele.
- Szerencsétlen srác, csak most jött össze Hepburnnel. Tényleg mi van a csajjal?
- Hülye vagy? Már mondtam, hogy Greyjel jár... azzal a hatodéves mardekárossal!
- A francokat. Mindenki tudja, hogy Hepburn a csaja, Frics látta őket smárolni a folyosón.
- Hepburn Vanheimmel jár.
- Mióta?
- A tavaszi szünetben egy teázóban randiztak. Mindenki tudja már ezeréve! Hogy lehetsz ennyire tájékozatlan?





megbízhatóság mérő: 66%
Naplózva

Charisma Belby
(N)JK
*****


Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #59 Dátum: 2021. 04. 22. - 19:44:20 »
+2


- Hallottad, hogy Stan jelentkezni akar a kviddicscsapatba?
- Biztosan  Harpell miatt. Úgy hallottam le sem tudja venni a szemét a hátsójáról.
- Neki inkább a kicsi farkas  az esete. Láttam, hogy mennyire stíröli...
- Bates?! Na persze. Senki sem mert a közelébe menni, mióta megtépte a Soulier gyereket.
- Stannek sem kell mindent tudnia.
- Amúgy miért pont Stan a neve... eléggé kicsesztek vele a szülei.





megbízhatóság mérő: 1000000%
Naplózva
Oldalak: 1 2 3 [4] 5 6 ... 9 Fel Nyomtatás 
« előző következő »
Ugrás:  


Powered by SMF 1.1.13 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország



A google ekkor járt utoljára az oldalon 2023. 09. 26. - 17:28:29
Az oldal 0.413 másodperc alatt készült el 43 lekéréssel.