+  Roxfort RPG
|-+  Ősi tekercsek
| |-+  Hasznos információk
| | |-+  Pletykafészek
| | | |-+  A Roxfort falai közt...
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában « előző következő »
Oldalak: 1 2 [3] 4 5 ... 9 Le Nyomtatás
Szerző Téma: A Roxfort falai közt...  (Megtekintve 39523 alkalommal)

Charisma Belby
(N)JK
*****


Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #30 Dátum: 2020. 02. 26. - 21:31:37 »
+3

- A kis göndör nem bír magával... Ha láttad volna, mit művelt le múltkor... És még, hogy ő a félénk kisegér! - A mardekáros lány úgy dobálta a haját a szelet pite felett, hogy majdnem szemen csapta vele a mellette ülőt.
- Kiről beszélsz? Sally-ről? Mi történt?
- Hah! Ki másra! - A lány tudálékosan felkacagott. - Első sorból nézhettem végig, ahogy behálózta Fawcett professzort...
- Micsoda?!
- Még én se hiszem el! Úgy tett, mint aki mindjárt leszédül a lépcsőn, csak hogy a prof elkapja... Szinte a karjaiba omlott!
- Aztán?! - Hajolt oda jobbról is egy háztárs leányzó.
- Aztán már csak annyit láttam, ahogy behúzza maga után valamelyik ajtó mögé! Nem is akarom tudni, milyen mocskosságok történtek ott. A kiscsaj keményen játszik, én mondom nektek! Talán tippeket kéne tőle kérnünk.
A mellette ülő még mindig döbbenten pislogott.
- És mit szól ehhez Tachibana? Vajon ő is...? Ugh!





megbízhatóság mérő: 97,444%
Naplózva

Charisma Belby
(N)JK
*****


Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #31 Dátum: 2020. 03. 12. - 20:03:33 »
+3


- Olyan cuki együtt az olasz meg a depis srác, nem?
- Fraserre gondolsz? Hát, szerencséje van a kiscsajnak…
- Ti miről beszéltek? Folyton Estherrel nyalják egymást a folyosón...
- Rayla meg Esther?!
- Neked komolyan ennyi eszed van? Ben meg Esther, jesszusom...
- Szerintem egyszerűen csak jól keveri a lapokat a srác... Szerintetek bevállalna harmadiknak a hárembe?






megbízhatóság mérő: 78%
Naplózva

Florian le Fay
Griffendél
*


pocket full of trouble

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #32 Dátum: 2020. 03. 15. - 10:57:13 »
+4

- Hallottad? Welch és Bolton! - Egy hugrabugos lány ugrált oda hollóhátas barátnőjéhez a folyosón.
- Mi van velük? Mond, hogy ők nem tartanak szakkört! Nem fér már bele az is a szabaidőmbe!
- Sokkla jobb annál... - borzongott meg kissé a hugrabugos lány. - Azt hallottam, hogy bizony ezek együtt nyalják a fagyit esténként.
- Te meg mi a fenéről beszélsz? - értetlenkedett tovább a hollóhátas, majd hirtelen elpirulva a szája elé kapta a kezét. - Merlinre! Ez igaz?
- Nem tudom, nekem is Emma mesélte. Persze azt mondta, hogy megbízható forrásból van az információ.
- Bolton túl jó pasi ehhez!
- Mert Welch nem?! Összetört a szívem, mikor meghallottam!





megbízhatóság mérő: 200%
Naplózva


Charisma Belby
(N)JK
*****


Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #33 Dátum: 2020. 04. 01. - 12:48:10 »
+2


- Liza, te is hallottad a tegnap ordibálást az igazgatóiból. Nagyon ciki volt. Szerintem el fogják küldeni Fawcett professzort.
- Miért? Nem csinált semmit.
- Nem olvastad a Szombati boszorkányt? Állítólag valamilyen veszélyes varázslatot tanított a párbaj szakkörön lévőknek.
- Ott kellett volna lennem. Pedig el akartam menni, de a Bűbájtan házi miatt ki kellett hagynom. A fenébe, ezek alapján biztos érdekes volt.
- Ha szerinted érdekes volt az, hogy majdnem meghaltak azok, akik ott maradtak. És tudod mi a legrosszabb? Hogy Tachibana professzor is ott volt és még csak meg se akadályozta. Állítólag együtt találták ki.
- Neee.... Pedig olyan kis ártalmatlannak tűnik a professzor asszony. Hogy engedhetett ilyet.
- Azt is hallottam kiszűrődni az igazgatóiból, hogy McGalagony megtiltotta a kapcsolatukat. Ha tovább folytatják akkor az egyiküket tényleg ki fogja rúgni.
- Akkor inkább Fawcett legyen. Tachibana nagyon aranyos, őt jobban bírom.





megbízhatóság mérő: 89,29%
Naplózva

Charisma Belby
(N)JK
*****


Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #34 Dátum: 2020. 04. 20. - 19:49:30 »
+3


- Tudtad, hogy Edward már nem csak csajokra hajt? Lehet, hogy megunta a felhozatalt... Hiszen úgy sincs már lány, akit ne vitt volna el randizni...
- Engem sem vitt még el... De miről beszélsz?
- Láttam őket összeborulni múltkor azzal a... Jajj, tudod... azzal a Frosserrel...
- Benjamin Fraser?
- Az!
- Dehát...
- Semmi de! Csak úgy izzott köztük a levegő, higgy nekem. Tudom, mit láttam!






megbízhatóság mérő: 21,09%
Naplózva

Charisma Belby
(N)JK
*****


Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #35 Dátum: 2020. 04. 26. - 21:04:28 »
+2



- Sue, láttad, hogy Tachibana professzor hogy kivirult?
- Nem titok, hogy Fawcett professzorral együtt vannak, biztos azért. Ezt mindenki tudja, te lemaradtál róla?
- Nem, én is tudtam, ezt mindenki tudja. De szerintem a tanárnő bekapta a legyet. Nem lennék meglepve rajta. Szerintem attól van úgy kivirulva.
- Neeee... Azt biztos nem. Vagy gondolod, hogy mégis? Szó mi szó, mostanában eléggé vidám, nem olyan borongós, mint év elején volt. Lehet, hogy igazad van.
- Szerintem azért jár más ruhákban, mint eddig és a talárja is azért áll olyan furcsán rajta.
- Legközelebb, ha találkozok vele, megnézem magamnak én is.






megbízhatóság mérő: 88,147%
Naplózva

Florian le Fay
Griffendél
*


pocket full of trouble

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #36 Dátum: 2020. 05. 22. - 08:31:21 »
+1

- Lockwood és le Fay? Elég fura páros... mármint ne érts félre, de szerintem nem igazán illenek össze, ha csak Lockwood nem egy lánynak álcázott srác. - Kuncogott a lány, mikor meghallotta barátnőjétől a "nagy hírt."
- Te meg miről beszélsz? Mindenki látta, milyen édesen bújtak össze az irattárban!
- Igen, de a bálon a fa mögött bújkált Welch-sel. - Világosította fel barátnőjét a lány. - Mármint, nem Lockwood, hanem le Fay. Még is miért bújkálnának ott, ha nincs titkolni valójuk?
- Talán azért, mert megint megbüntette. Az a gyerek állandóan csak bűntetésben van vagy pontot veszít. Hidd el, Lockwood a csaja.
- Biztos vagyok benne, hogy Welch a pasija.




megbízhatóság mérő: 100%
Naplózva


Charisma Belby
(N)JK
*****


Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #37 Dátum: 2020. 06. 05. - 18:47:03 »
+3


- Hihetetlen volt ez a bál, nem gondolod, Mary? Még mindig a hatása alatt vagyok...
- Hát, én annyira nem élveztem. Miért minden jó pasi arra a rohadt Cassenre bukik? Még Jasper Flynn is, érted? Jasper Flynn!
- Ugyan már, engedd el, annyi más normális fiút találsz...
- Akkor sem ér! Áh, mindegy is... Egyébként most jut eszembe, nem fura neked ez a griffes depigyerek, hirtelen mintha kettő lett volna belőle?
- Te tényleg belehülyültél a szerelmi bánatba, Mary...
- Komolyan beszélek! És két különböző csajjal láttam. Esküszöm, elmentem a Nagyterem mellett, akkor még bent volt, aztán mikor kiértem az udvarra, már azzal a hugrással enyelgett...
- Hát, ő legalább kiélvezte a bált.
- Hah, az tuti! Szegény Esther... Az összes fiú egy mocsok!





megbízhatóság mérő: 99,69%
Naplózva

Charisma Belby
(N)JK
*****


Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #38 Dátum: 2020. 06. 17. - 21:06:56 »
+2


- Mindjárt vége a tanévnek, de ebben az iskolában mindig akad valami elképesztő... Úgy hallottam, hatalmas veszekedés volt a Hollóhátasoknál tegnap este.
- Komolyan? Biztos azon vesztek össze, hogy ki tudja hamarabb felmondani az egész anyagot Mágiatörténetből!
- Haha! Elvileg Evans volt a felbujtó.  Sőt, azt mondják, meg is tépett valakit! Hihetetlen, nem?
- Az! Furák ezek a Hollóhátasok. Olyan kis ártalmatlannak tűnnek, elmerülnek a hülye olvasnivalókban, közben meg? Persze megnéztem volna Evanst, miközben balhézik. Elég dögös a csaj...






megbízhatóság mérő: 7,44%
Naplózva

Charisma Belby
(N)JK
*****


Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #39 Dátum: 2020. 07. 21. - 19:07:37 »
+3


- Hallottad, Bolton professzor összeszedte Everfent... - kuncogott a Roxfort Expressz legszűkösebb kupéjában ülve az egyik griffendéles lány. - Állítólag a bulija után ott maradt segíteni.
- Everfen? Biztos, hogy őt látták vele? Csak, mert megesküdnék, hogy az Lupa volt, aki egész este Bolton körül legyeskedett. Nem csodálom mondjuk, ilyen férfit nem kaphatna meg csak úgy -  legyintett kicsit gonoszkodva a hollóhátas lány.
- Ezek szerint már nem csak Winters pályázik a tanárokra? - horkantott fel harmadik társuk, egy testesebb leányzó az ajtó mellől.
- Winters? Lejárt lemez! - közölkte a griffendéles lány. - Ennél már csak az szürreálisabb, hogy Evans is bele van esve a tanár úrba.
- Meg tudom érteni, Sage... khöm... Bolton olyan kis cuki.






megbízhatóság mérő: 10.000%
Naplózva

Charisma Belby
(N)JK
*****


Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #40 Dátum: 2020. 08. 06. - 09:09:54 »
+1


- Lancaster becsajozott. Láttam, hogy az év végén egy nagyon egzotikus nővel flörtölget a folyosón és még az irodájába is bementek! - Magyarázta a diáklány a zakatoló Roxfort Expressz legkényelmetlenebb ülésén fészkelődve.
- Lancaster házas nem? - rökönyödött meg a hugrabugos vele szemben.
- Dehogy házas, csak eljegyezte Batsa Welch-t. Sőt! Még egy gyereket is összehoztak... de gondolom így, hogy messze vannak egymástól Lancaster is megkívánta a tiltott gyümölcsöt.
- A professzor nem olyan! - Legyintett, sőt még a fejét is megrázta a nyomatékosítás kedvéért.
- Winters már megvolt neki. Egy újabb nő már nem számít.





megbízhatóság mérő: 1,2%
Naplózva

Charisma Belby
(N)JK
*****


Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #41 Dátum: 2020. 08. 17. - 12:56:57 »
+2


- Mira és Everfen között nagyon forr a levegő.
- Ki az a Mira?
- Tudod, az az amerikai csaj, vagy mexikói, vagy mittom' én, mit magyarázott... De úgy látszik, Merel nagyon tudja, hogy csavarjon maga köré mindenkit. Nem az a Mira az egyetlen, akit behálózott...
- Várj már! Ez a Mira nem azzal a másik hugrással randizgat? Hogy is hívják, hogy is... Az a prefektus... Valami Vanhie...
- Sophie Vanheim?
- Aha!
- Nem, nem, dehogyis, ők már a múlté... Legutóbb azzal az Aurorával láttam összeborulva. Hűha, lehet nem is Everfen a telhetetlen!
- Milyen bulik folyhatnak a Hugrabugban...
 





megbízhatóság mérő: 27%
Naplózva

Charisma Belby
(N)JK
*****


Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #42 Dátum: 2020. 09. 16. - 06:41:38 »
+6


- Everfen és Mounir? Rosszabb viccet is hallottam már - közölte röhögve a hollóhátas lány, mikor griffendéles barátnője a legújabb hírt osztotta meg vele.
- Ez nem vicc, tegnap a folyosón látták őket flörtölgetni. Szerintem a következő roxmortsi hétvégéjükre már a randit tervezik. - Magyarázta a másik olyan lelkesedéssel, mintha legalábbis őt hívták volna randira.
- Mounir tudtommal Cassent fűzi...
- Cassent? Nem tudja szegény, hogy az éppen Flynnel hempereg... mármint persze, ha kijut innen! - Röhögött fel a lány. - Lefogadom Jasper már rég menőbb, egyetemista lányokat dönget, míg a kis barátnője idebent tanul.
- Igen, úgy hallottam a nővérem csoporttársát is, Skye-t.
- Hogy mi? Szerencsétlen Cassen! - Nyerített fel a lány, mire a másik is hangos vihogásba kezdett.
 





megbízhatóság mérő: 33,9%
Naplózva

Charisma Belby
(N)JK
*****


Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #43 Dátum: 2020. 09. 28. - 16:25:19 »
+4


- Belby irodájából jött ki és láttam, hogy ki van pirulva - közölte a hugrabugos lány olyan áhítattal, mintha élete legjobb szerelmes történetét mesélné. - Ki gondoltam volna, hogy Ays éppen az egyik tanárba zúg majd bele.
- Egyértelmű volt, miután az órán is csak pislogot rá, mint egy félistenre. - Nevetett fel a mardekáros fiú, mikor eszébe jutottak a napokban történtek. - Gondolod azért sétált be az irodájába, hogy szerelmet valljon?
- Hát, ha igen, akkor csodálkozom, hogy nem bőgte még tele a folyoson - érkezett a válasz vállrándítással.
- Hogyhogy?
- Belbytől egy szőke nőt láttak kijönni pénteken. Mindneki szerint a felesége.
- Vagy egy prosti - horkantott fel a fiú.





megbízhatóság mérő: 99,9%
Naplózva

Charisma Belby
(N)JK
*****


Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #44 Dátum: 2020. 10. 16. - 10:00:22 »
+3


- Ó... nézd, milyen helyes Miles Edward... hogy lehetéges ez? Évről évre egyre csodásabban néz ki! Össze csókolgatnám az izmos vállait! - áradozott a szőke hajú lány.
- Nem tudom, biztosan sokat edz... - vont vállat érdektelenül a hollóhátas fiú, háztársnője olvadozására.
- Hogy lehetsz ilyen érzéketlen? Hiszen gyönyörű! - Hangsúlyozta ki az utolsó szót.
- Nekem jobban tetszik Everman, de persze Edward őt is lenyúlt... pedig az a formás kis fenék. Szívesen belecsíptem volna.
- Gusztustalan vagy, Harold!





megbízhatóság mérő: 10 000%
Naplózva
Oldalak: 1 2 [3] 4 5 ... 9 Fel Nyomtatás 
« előző következő »
Ugrás:  


Powered by SMF 1.1.13 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország



A google ekkor járt utoljára az oldalon 2021. 10. 30. - 20:10:53
Az oldal 0.133 másodperc alatt készült el 43 lekéréssel.