+  Roxfort RPG
|-+  Karakterek
| |-+  Karakter Kapcsolat Nyilvántartás
| | |-+  Hollóhát
| | | |-+  Héloise Gauthier
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában « előző következő »
Oldalak: [1] Le Nyomtatás
Szerző Téma: Héloise Gauthier  (Megtekintve 639 alkalommal)

Héloise Gauthier
Hollóhát
*

fagyos hercegnő

Nem elérhető Nem elérhető
« Dátum: 2018. 04. 09. - 21:10:38 »
+1

H É L O I S E   G A U T H I E R

A m i s

"Szemem tavában magadat látod:
Mint tükröd, vagyok leghűbb barátod."

E n n e m i s

"Ki minek gondol, az vagyok annak…
Mért gondolsz különc rokontalannak?
Jelet látsz gyűlni a homlokomra:
Te vagy magad, ki e jelet vonja."

A m o u r ♥

"csupa fény és boldogság büszke elmém,
majd fél: az idő ellop, eltemet;
csak az enyém légy, néha azt szeretném,
majd, hogy a világ lássa kincsemet"

F a m i l l e

"A család az egyetlen horgony,
 amely megtart a hullámzó tengeren"

Naplózva

Elliot O'Mara
Moderátor

Mucipuma

Elérhető Elérhető
« Válasz #1 Dátum: 2018. 04. 10. - 06:40:03 »
+1

CSÓKOS

Jégcsap. Talán ez az első szó, ami eszembe jut rólad... na meg az, hogy megcsókoltál a Három Seprűben, remélve, hogy majd elcsábítasz. Szeretek játszani, azt pedig még inkább imádom, ha valaki le tud győzni. Neked nem sikerült, nem volt elég merszed hozzá. Mindenesetre remekül szórakoztam veled és ki tudja, talán legközelebb az ujjaid köré tudsz csavarni.
Naplózva

Morgan Williamson
Hollóhát
*

Hetedéves - a Hollóhát terelője

Elérhető Elérhető
« Válasz #2 Dátum: 2018. 04. 10. - 21:55:58 »
+1

Fogócska

Mit is mondhatnék? Háztársam vagy, biztos volt már egymáshoz pár szavunk akár az asztalnál, akár a klubhelyiségben, de az nem sikerülhetett igazán emlékezetesre... részemről legalábbis. Miért figyeltem fel rád mégis? Mert a csapat közelébe kerültél. Láttalak kijárni az edzésekre, aztán pedig azt is, hogy ambícióid Morgenstern megüresedett helyét célozzák meg. Innentől kezdve sokkal jobban érdekeltél. Miért? Mert ha egy csapatban játszunk, akkor együtt kell működnünk. A fogónak a terelőkkel különösen. Hogy mit hoz a jövő? Meglátjuk, de remélem te is olyan jó teljesítményt nyújtasz majd, mint az elődöd... én bízom benned.
Naplózva

Mathias Montrego
Griffendél Godrik Akadémia

elsőéves sárkánykutató

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #3 Dátum: 2018. 08. 20. - 17:02:28 »
+1

Életem szerelmének cukormázas kiadása

Öh, szóval ízé… hát tudod. Te meg én és egy szerelmi bájitalos süti édeshármasa veszélyes kombináció. Nem is tudom s0rjak-e rajta vagy nevessek? Te vajon hogy emlékszel vissza? Talán mindegy is. Nem merem megkérdezni mert szimplán gyáva vagyok és egyszerűbb úgy tennem, mint aki nem emlékszik semmire, mivel ebben már nagy gyakorlatom van, ugyebár…
Ettől függetlenül szimpatikus vagy, kis kedves és még csókolni sem csókolsz rosszul! Tudom, hogy valamikor egyszer, hamarosan talán megtalálod azt, aki valóban a nagy ő ha már én látványosan nem vagyok. Én pedig igyekszem nem féltékenynek lenni. Ígérem!
Naplózva

Oldalak: [1] Fel Nyomtatás 
« előző következő »
Ugrás: