+  Roxfort RPG
|-+  Karakterek
| |-+  Kincsesláda
| | |-+  Felnőtt varázslók
| | | |-+  Reed Lancaster (Moderátor: Reed Lancaster)
| | | | |-+  Levelezéseim
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában « előző következő »
Oldalak: [1] Le Nyomtatás
Szerző Téma: Levelezéseim  (Megtekintve 1818 alkalommal)

Reed Lancaster
[Topiktulaj]
*****


Gyógynövénytan prof

Nem elérhető Nem elérhető
« Dátum: 2018. 04. 01. - 00:00:32 »
+3

Levelezéseim





Naplózva


Reed Lancaster
[Topiktulaj]
*****


Gyógynövénytan prof

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #1 Dátum: 2018. 04. 01. - 13:54:39 »
+1

A szokás szerint tisztára súrolt tanári asztalon egyetlen levél árválkodik, Reed Lancaster egy régi, nagyon jó barátjának és munkatársának kézírásával. Látszik, hogy a pergament többször olvasták már, egészen meggyűrődött és elszíneződött.

Kedves Reed,

Olyan régen kaptunk tőled levelet… már-már felmerült a professzor úrban, hogy egészen megfeledkeztél rólunk, na meg az Indiai tulipánokról. Persze megnyugtattam, hogy bizonyára csak az esküvői előkészültek foglalnak le. Ez végül is érhető magyarázat lenne, az viszont kevésbé, hogy ezt is miért a Reggeli Próféta pletykarovatából kell megtudnunk.
Talán már nem vagyok a te Bethed, aki ott állt melletted, mikor megüresedett a Gyógynövénytan tanári poszt. Hát nem én javasoltam, hogy pályázd meg? Erre még csak egyetlen levelet sem küldesz, hogy megismertél egy szépséges kviddicsbajnokot! Megbocsátok, ha bemutatod a szerencsés hölgyeményt még az esküvő előtt, amúgy sem tudok rád haragudni.
Édesapád jobban van? Róla sem hallottam túl sokat mostanában és a Szent Mungó sem ad ki róla semmilyen információt. Hiába hát az a sok kapcsolat az Ispotállyal. Remélem rendeződtek a családi dolgaid és minél előbb megkapod a várva várt trónörökösödet.
Ha Hertfordshire környékén jártok a jövendőbeli Mrs. Lancasterrel, ugorjatok be a kertészetbe. Talán a kutatásunk újabb meglepetésekkel szolgál majd neked is az indiai növényvilágról. Szükségünk van rád… és persze nagyon kíváncsiak vagyunk.

Barátod,

Elizabeth F.

1999. április 14.
Naplózva

Oldalak: [1] Fel Nyomtatás 
« előző következő »
Ugrás:  


Powered by SMF 1.1.13 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország



A google ekkor járt utoljára az oldalon 2021. 06. 17. - 11:32:46
Az oldal 0.147 másodperc alatt készült el 32 lekéréssel.