+  Roxfort RPG
|-+  Karakterek
| |-+  Karakter Kapcsolat Nyilvántartás
| | |-+  Mardekár
| | | |-+  Nolan Pye
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában « előző következő »
Oldalak: [1] Le Nyomtatás
Szerző Téma: Nolan Pye  (Megtekintve 360 alkalommal)

Nolan Pye
Mardekár
*

V. évfolyam

Nem elérhető Nem elérhető
« Dátum: 2018. 03. 24. - 20:16:45 »
+2

N O L A N  P Y E

KI VAGY TE, AKI VISSZAFOGTAD
FUTÁSOMAT?
Mért vagy erősebb, mint az ösztön,
mely mást mutat?
Iszonyodásom menedékét,
mért szegetted velem a békét,
amelyet a földdel kötöttem,
hogy bírjam, ha föld lesz fölöttem?
Szóba se álltam az idővel,
most alkuszom vele;
hiába érzem, hogy vulkán e föld,
hogy füstöl krátere,
riadozó álmom felett
neveli suta magzatát, lebeg
az együgyű reménység,
hogy te meg én s a jegenyék talán,
akik hallgatták vad szívünk verését,
mi mégis, mégis, mégis...
ó, talány,
KI FEJT MEG TÉGED?
Ha körülnézel, kiborul a táj,
feldőlt kosár,
mikor mosolyogsz, jó mezőn
futkos valami nyáj,
ha megszólalsz, felemeli fejét
a folyó, úgy lesi beszéded.
TÉGED SZERETLEK?

Kód:
[center][font= century schoolbook][size=11pt][color=#cc6666]KAPCSOLATUNK
[font=century schoolbook][color=#7F7F7F][size=10pt]Bővebb kifejtés
Naplózva

Marga Destain
Griffendél
*

A pimasz

« Válasz #1 Dátum: 2018. 03. 25. - 12:59:31 »
+1

r ó k a m e n t ő a k c i ó r a f e l

Igen Nolan Pye! Te, te legszebbek legszebbike. Miért is kellett nekem utánad sétálnom a folyosón? Ugyan… Ezt a kérdést nem tehetem fel komolyan, én, éppen én. Aki valamiért láttam, éreztem a keserűséget és a fájdalmat, ami átjárt téged. Pedig eskü, sosem tartottam magam egy túl nagy empátiával rendelkező egyénnek. De úgy fest a szép fejed hat a kedvességemre. Nem mintha bánnám… Sőt… Jó veled, nagyon is jó, túl jó. És titkon, bár talán még magamnak sem beismerve, de azt kívánom. Bár lennék elég szép ahhoz, hogy észrevedd, nem csak megmenteni akartalak, de megtartani is…
Naplózva

Olivia G. Stane
Hugrabug
*

« Válasz #2 Dátum: 2018. 04. 08. - 22:12:51 »
0

Első ellenségem

Nolan Pye! Véletlenül találkoztam veled, amikor éppen valamit dugdostál a hátad mögött. Mellesleg ne mond, hogy az a tiéd volt, mert ha az lett volna nem dugdostad volna olyan hevesen. Aznap ugyanúgy tilosban jártál mint én. Mindegy nem számít. A lényeg az az, hogy nem szeretnék még egyszer összefutni veled.
Arrogáns, öntelt és kissé beképzelt alaknak tűntél számomra. Úgy viselkedtél velem mintha minimum megölni készülnélek, vagy valami Halálfaló lennék. Egy iciripicirit sem keltettél bennem jó benyomást. Sőt. Még csak a nevedet sem akarom hallani többé.
Légyszíves ha legközelebb ismét csatangolni mész, próbáld meg úgy csinálni, hogy még csak véletlenül se fuss össze velem. Kímélj meg az ilyesfajta véletlenektől.
Naplózva

Evelyn Pye
(N)JK

VII. évf. - Leendő firkász

« Válasz #3 Dátum: 2018. 04. 15. - 11:09:37 »
+1

Testvér

Vagy legalább is valami olyasmi, mert nem igazán tekintettem úgy rád, mintha az lennél. Köztudott még most is, hogy csupán a pótlásom miatt lettél örökbe fogadva, és a család jó szívének köszönheted, hogy velünk vagy még mindig. Soha nem kedveltelek túlságosan, és ez azóta sem változott semmit. Annak viszont örülnék, ha követnéd a hagyományokat, és helyettem átvennéd a tudományos pályát, semmi kedvem egy kémcső mellett tölteni a napjaim.
De tudod mit, nem vagyok elzárkózva az elől, hogy talán megváltozzon a kapcsolatunk, és akkor ténylegesen is jó testvérek legyünk. Azért mindig is hiányzott az ökörködés, amit másoktól láttam. De persze, ezt neked soha nem vallanám be, ahogy a szüleinknek sem.
Naplózva

Blaire Montrego
Hollóhát
*

hetedév ❈ M. kishúga ❈

« Válasz #4 Dátum: 2018. 04. 17. - 18:02:43 »
+1

Mr. Furaság
Hallottam rólad, rókagyerek.
Igaz a szóbeszéd? Tényleg van neked egy vöröskéd? Nem, nem a griffendéles Destain-re gondoltam, bár Belby szerint vele nyomulsz mostanság.
Mondd csak a bátyám -menővagyok- pozíciójára pályázol? Ugye tudod hogy kevés vagy te ahhoz? Elárulom, hamarabb jön össze Williamsonnak, de azért... próbálkozni szabad!
Naplózva

Elliot O'Mara
Moderátor

Mucipuma

Elérhető Elérhető
« Válasz #5 Dátum: 2018. 04. 18. - 20:17:03 »
+2

A SÜTIS CSAJ PASIJA
Láttalak azzal a kis csillámos-színes szépséggel a bálon. Ja, meg ott volt az a lány is, gondolom a csajod, aki elrángatott a bálra... na de ez részletkérdés. Ugyanis, mikor kinéztem a kezedben tartott, gusztusosan heverő kis édességet, éppen belém készült csapni egy villám. Így, mielőtt lepergett volna előttem az életem, a kis barnád örömtől csillogó szemét láttam, ahogy bekapja a tőled kapott tortafalatkát... mondd csak, milyen ízű is volt?
Naplózva

Emmeline Smethwyck
Hollóhát
*

V. ~ Hajtó ~ _@/" Booksnail "\@_

« Válasz #6 Dátum: 2018. 04. 20. - 15:58:20 »
+1

A FIÚ
Amikor először megláttalak, nem tudtalak hova tenni. Egyedül voltál, szükséged volt valakire. Én lettem az a valaki. Te vagy az első ember, aki tényleg szépnek tart, aki közeledik hozzám, akinek igenis kellek. Olyan boldogságot ébresztettél bennem, mint eddig soha senki. Viszont hibáztál, hatalmasat hibáztál, és remélem ezt a hibádat helyre fogod hozni valamikor. Én várok.
Naplózva

Shirley White
Boszorkány

× A térképszakértő ×

« Válasz #7 Dátum: 2018. 11. 10. - 17:43:07 »
+1

Egy el nem küldött levél
Kedves Nolan!
Remélem te jól vagy! Tudom, elég nagy aggodalmat okozhattam neked az első - és remélem nem az utolsó -
találkozásunkkor. Most már viszonylag rendben vagyok, úgyhogy nyugodt maradhatsz.
Ha legközelebb találkozunk, megígérem, hogy jól megölelgetlek és nagyszerűen érezzük majd magunkat!
>Shirley White
Naplózva

Oldalak: [1] Fel Nyomtatás 
« előző következő »
Ugrás: