+  Roxfort RPG
|-+  Általános
| |-+  Három Seprű :: Társalgó
| | |-+  Vadrandi-vonal
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában « előző következő »
Oldalak: 1 [2] Le Nyomtatás
Szerző Téma: Vadrandi-vonal  (Megtekintve 410 alkalommal)

Héloise Gauthier
Hollóhát
*

fagyos hercegnő

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #15 Dátum: 2018. 04. 09. - 20:43:28 »
0

jöhetek én is?  Angyal
Naplózva

Chloé Sundance
Griffendél
*

Latin vér

« Válasz #16 Dátum: 2018. 04. 10. - 19:19:41 »
+1

Én is ^^
Naplózva

Elliot O'Mara
Moderátor

Mucipuma

Elérhető Elérhető
« Válasz #17 Dátum: 2018. 04. 10. - 20:05:20 »
+1

Héli – Mathias

Mr. Montrego sosem volt az az édességevő fajta, valahogy a habossütemények túl tündibündinek, kislánynak valónak tűntek. Most azonban, kezében a szívalakú, rózsaszín muffinnal összefolyt a nyál a szájában. Épp az imént nyomta a kezében egy harmadikos, pironkodó teremtés, aki feltehetően valamelyik sarokból bámulta. Ezért nem nagyon mert neki esni… legalábbis nem egyedül. Héloise szerencsére éppen akkor fordult be a folyosó végén, így elkapva őt a kezébe nyomta a muffin felét. Az első falat után aztán jött az első gondolat: Hélinek mindig ilyen szépen csillogtak a szemei? S hasonlóan a lányál: Montrego mindig ilyen férfias és vonzó volt?

Chloé – Elliot
[Héloise Gauthier pennájából]

Mit ad Isten Elliot O'Mara már megint a Roxfortban kolbászol. Hogy mi vihette ebbe a csodás mágikus intézménybe? Nem tudom, vagyis akarom mondani, de nagyonis tudom. Valószínű, már megint a fiatal hölgyemények kegyei után vadászik. Aki pedig keres, az előbb-utóbb talál, így történhet meg az is, hogy egy elbűvölő teremtés kerül az útjába, kinek neve nem más, mint Chloé Sundance. A báli mulatságok az utóbbi időben megsokszorozódtak a kastély falain belül. Chloé pedig ezeknek az örömöknek áldozva, talpig díszben lépkedett a folyosókon - egy darabig. Mire szembe érkezett a fentebb említett úriemberrel, már nem volt túl őszinte a mosolya. Igazából csak levegőt akart venni, de ahogy kitágult a mellkasa, egy képzeletbeli függőleges vonal mentén kettérepedt az oly nehezen kiválasztott szépséges ruhája. Milyen szomorú, de egyben micsoda ajándék is ez a sorstól, hisz O’Mara személyiségéből kiindulva, lehet, hogy lop neki egyet? Nem tudhatjuk, viszont a varázslás ebben a történetben nem megengedett!

A játékok játszódhatnak jelenben, múltban, jövőben. Ahogy jól esik! A többi már rajtatok múlik.
Kellemes szórakozást!
A jelentkezés újra indul!
Naplózva

Kean R. Rowle
Minisztérium

« Válasz #18 Dátum: 2018. 04. 15. - 10:39:30 »
+1

Egy új körre benevezek én is.
Naplózva

Liam G. Avery
(N)JK