+  Roxfort RPG
|-+  Általános
| |-+  Három Seprű :: Társalgó
| | |-+  Vadrandi-vonal
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában « előző következő »
Oldalak: 1 [2] 3 4 ... 23 Le Nyomtatás
Szerző Téma: Vadrandi-vonal  (Megtekintve 40968 alkalommal)

Héloise Gauthier
Eltávozott karakter
*****


hagyjuk inkább

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #15 Dátum: 2018. 04. 09. - 19:43:28 »
0

jöhetek én is?  Angyal
Naplózva


Chloé Sundance
Eltávozott karakter
*****


Latin vér

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #16 Dátum: 2018. 04. 10. - 18:19:41 »
+1

Én is ^^
Naplózva


Elliot O'Mara
Varázsló
*****


Mucipuma

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #17 Dátum: 2018. 04. 10. - 19:05:20 »
+1

Héli – Mathias

Mr. Montrego sosem volt az az édességevő fajta, valahogy a habossütemények túl tündibündinek, kislánynak valónak tűntek. Most azonban, kezében a szívalakú, rózsaszín muffinnal összefolyt a nyál a szájában. Épp az imént nyomta a kezében egy harmadikos, pironkodó teremtés, aki feltehetően valamelyik sarokból bámulta. Ezért nem nagyon mert neki esni… legalábbis nem egyedül. Héloise szerencsére éppen akkor fordult be a folyosó végén, így elkapva őt a kezébe nyomta a muffin felét. Az első falat után aztán jött az első gondolat: Hélinek mindig ilyen szépen csillogtak a szemei? S hasonlóan a lányál: Montrego mindig ilyen férfias és vonzó volt?

Chloé – Elliot
[Héloise Gauthier pennájából]

Mit ad Isten Elliot O'Mara már megint a Roxfortban kolbászol. Hogy mi vihette ebbe a csodás mágikus intézménybe? Nem tudom, vagyis akarom mondani, de nagyonis tudom. Valószínű, már megint a fiatal hölgyemények kegyei után vadászik. Aki pedig keres, az előbb-utóbb talál, így történhet meg az is, hogy egy elbűvölő teremtés kerül az útjába, kinek neve nem más, mint Chloé Sundance. A báli mulatságok az utóbbi időben megsokszorozódtak a kastély falain belül. Chloé pedig ezeknek az örömöknek áldozva, talpig díszben lépkedett a folyosókon - egy darabig. Mire szembe érkezett a fentebb említett úriemberrel, már nem volt túl őszinte a mosolya. Igazából csak levegőt akart venni, de ahogy kitágult a mellkasa, egy képzeletbeli függőleges vonal mentén kettérepedt az oly nehezen kiválasztott szépséges ruhája. Milyen szomorú, de egyben micsoda ajándék is ez a sorstól, hisz O’Mara személyiségéből kiindulva, lehet, hogy lop neki egyet? Nem tudhatjuk, viszont a varázslás ebben a történetben nem megengedett!

A játékok játszódhatnak jelenben, múltban, jövőben. Ahogy jól esik! A többi már rajtatok múlik.
Kellemes szórakozást!
A jelentkezés újra indul!
Naplózva


Kean R. Rowle
Eltávozott karakter
*****


Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #18 Dátum: 2018. 04. 15. - 09:39:30 »
+1

Egy új körre benevezek én is.
Naplózva


Liam G. Avery
(N)JK
*****


☤ Medimágus ☤

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #19 Dátum: 2018. 05. 14. - 16:29:55 »
+1

én is  Hááát
Naplózva


Héloise Gauthier
Eltávozott karakter
*****


hagyjuk inkább

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #20 Dátum: 2018. 05. 14. - 20:21:16 »
0

megkockáztatnám magam harmadikként  Vigyorog de ez az utolsó, ígérem :DDDDD
Naplózva


Augustus Pye
Szent Mungó
***


Osztályvezető Medimágus

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #21 Dátum: 2018. 07. 18. - 10:44:46 »
+1

Én is jelentkeznék   Angyal
Naplózva


Mrs. Norris
Maffiavezér
***


,, a T E J hatalom ,,

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #22 Dátum: 2018. 07. 18. - 19:42:34 »
+2

Kean – Liam

A Mungó varázslati traumák osztálya mindig is a jajveszékeléstől volt hangos. Vagy épp az adódó gondok megléte miatt vagy az aggodalom jóvoltából. Mr. Rowle-t is átjátra  apáni félelem, hogy netalántán az a fránya 1654-es kiskanál megfertőzte valami rika... minek is mondják? Dögvészhályog? Na pont azzal. És a feszültségét nem oldotta semmi sem, ami a gyógyítókkal kapcsolatos. Így az épp arra járó nyikhaj zöldfülűt kedve támad kiosztani. Csakhogy Avery-t ismeri már régről. Az aranyvérűek azért szegről végről mind rokonok. A kérdés csak az, győz-e a betegség okozta félelem vagy kedves ismerősként elcsacsog, míg esélyesen lerohad a keze?

August – Héli

A forgalmas utcák záporában igazi felüdülés találni egy kis paradicsomi édent, ahol a csend honol. Ilyen az a félig-meddig eldugott kis könyvesbolt is, ahol Héloise ácsorog. A kirakatban egy épp ezer éve keresett köteten akad meg a tekintete és hollóhátasként a szíve vad ritmusban kezd verdesni. Meg kell szereznie! Mégpedig azonnal!
Csakhogy erre a remek kis gondolatra egy férfi lép a kirakathoz és veszi el onnan a kiszemelt irományt. Mire eltelik egy perc a lány már a boltban van és a könyvvért viaskodik a vézna, beteges kinézetű de egész jóvágású és magas alakkal. Vajon gavallér lesz Mr. Pye és lemond az egyik régóta áhított könyvről, ami hiányzik a gyűjteményéből? Vagy a kisasszony lesz nagyvonalú és feladja a küzdelmet? Nem annak a típusnak tűnt aki megalkuszik... de talán most lehet itt az ideje....
 
A játékok játszódhatnak jelenben, múltban, jövőben. Ahogy jól esik! A többi már rajtatok múlik.
Kellemes szórakozást!
A jelentkezés újra indul!
Naplózva

Liam G. Avery
(N)JK
*****


☤ Medimágus ☤

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #23 Dátum: 2018. 08. 01. - 21:01:47 »
+1

újra itt Hááát
kevés az a rohadó kéz nekem Vigyorog
Naplózva


Elliot O'Mara
Varázsló
*****


Mucipuma

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #24 Dátum: 2018. 08. 01. - 21:05:54 »
+1

Jelentkezem én is, de aztán jó történetet kapjak Cica  Vigyorog
Naplózva


Willow Fawcett
Eltávozott karakter
*****


SVK prof

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #25 Dátum: 2018. 08. 07. - 09:15:56 »
+1

Jövök én is egy körre. Mosolyog
Naplózva


Mathias Montrego
Adminisztrátor
***


elsőéves sárkánykutató

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #26 Dátum: 2018. 08. 29. - 15:31:38 »
0

na ha senki többet akkot becsúszok én  Hááát Vigyorog
Naplózva


Mrs. Norris
Maffiavezér
***


,, a T E J hatalom ,,

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #27 Dátum: 2018. 08. 31. - 20:11:16 »
0

Liam - Elliot

Mr. Avery már megint ügyelt. És megint egy kemény napon volt túl. Egyetlen célja, csak annyi hogy mielőbb felszálljon a mugli tömegközlekedésre. Hogy miért épp ezt az alantas útját választotta? Hát mert a Mungóban elözönlötték a kandallókat a járványügyis betegek és egyszerűbb megoldásnak tűnt így hazajutnia. Nem sok az a pár megálló a villamoson...
Csakhogy egy fura figura éppen mindenáron tőle akar jegyet venni a villantóra. Igen, így hívja. És kicsi, kínai turistának tűnik. Épp csak a kiejtése árulja el, valójában idevalósi. És hogy nem mugli. Egyáltalán nem mugli.
 

Mathias- Willow

Mr. Fawcett örült, hogy letudta a tanévet. Londonba is csak azért mozdult ki, hogy végre legyen egy kis nyugodalma és kikapcsolódjon a bokros teendői közt. Gondolta beül egy jó színdarabra, sétál egyet az Abszol úton, érdeklődve végigszemléli a könyvek kirakatát.... eszébe nem jutott hogy pont az egyik volt diákjával fut össze, ráadásul egy virágárus előtt. Montrego erősen törte a fejét, vajon melyik növényt is válassza új kedvesének. A sárga azálea lenne a nyerő? Vagy a kék írisz? Esetleg a fehér rózsa? Fogós kérdés. Fawcett professzor pedig ellenállhatatlan késztetést kezdett érezni, hogy segítsen egykori növendékén... Végtére is a szerelem ereje mindenre képes!



A játékok játszódhatnak jelenben, múltban, jövőben. Ahogy jól esik! A többi már rajtatok múlik.
Kellemes szórakozást!
A jelentkezés újra indul!
Naplózva

Taiden Archeron
(N)JK
*****


▲ S u r v i v o r ▲

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #28 Dátum: 2018. 09. 07. - 17:31:53 »
0

Vagyok egy körre, újra.  kacsint
Naplózva


Tania Niel
Eltávozott karakter
*****


Naprapörgő

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #29 Dátum: 2018. 09. 10. - 17:30:01 »
0

Csapassuk, akarom mondani jelentkezem egy körre Vigyorog
Naplózva

Oldalak: 1 [2] 3 4 ... 23 Fel Nyomtatás 
« előző következő »
Ugrás:  


Powered by SMF 1.1.13 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország



A google ekkor járt utoljára az oldalon 2019. 11. 06. - 03:35:12
Az oldal 2.459 másodperc alatt készült el 41 lekéréssel.