+  Roxfort RPG
|-+  Karakterek
| |-+  Kincsesláda
| | |-+  Felnőtt varázslók
| | | |-+  Mathias Montrego (Moderátor: Mathias Montrego)
| | | | |-+  Levelek neked
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában « előző következő »
Oldalak: 1 [2] Le Nyomtatás
Szerző Téma: Levelek neked  (Megtekintve 6136 alkalommal)

Mathias Montrego
Adminisztrátor
***


elsőéves sárkánykutató

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #15 Dátum: 2018. 03. 13. - 17:42:31 »
+1


Drága Lya!




Amennyiben bokros teendőik engedik örömmel venném ha ellátogatnál egyenesen a Roxfortba. A Végzős bálra ugyanis külsős meghívottakat is engedélyeztek, és mivel te sosem láttad a kastélyt, így úgy gondoltam ez kiváló alkalom lenne, hisz teljes pompájában tekinthetnéd meg. Megtisztelnél azzal hogy elkísérsz?

            

Epekedve várom válaszod!
M.



1999. május 2.
Naplózva


Lyana La Clair
Eltávozott karakter
*****


Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #16 Dátum: 2018. 03. 15. - 10:01:19 »
+1

Kedves Mathias!

Először is sajnálom, hogy ismét elmaradtam egy levéllel, ahogy te is említetted: meglehetősen sok a dolgom. Újabb tánccsoport indult a múlt héten… már azt sem tudom, hol áll a fejem. Az egyik kislány édesanyja ráadásul megkért, hogy adjak neki is külön órákat.
Bál lesz a Roxfortban? Olyan kedves, hogy rám gondoltál… de mondd csak, honnan tudtad, hogy érdekel a kastély? Magamban már számtalanszor elképzeltem, milyen lehet azok között a masszív, öreg falak között sétálni. Úgy irigyellek, én magam sosem járhattam iskolába. Magántanuló voltam, így barátom sem sok akad, inkább csak hódolóim. Ó, bocsáss meg ezért a kis kitérőért! Természetesen szívesen megyek veled a bálra , ez remek indok a ruhavásárlásra.
Kérlek írd meg a pontos időpontot, illetve, hogy miként juthatok el legegyszerűbben a kastélyhoz!

Izgatottan várom a válaszod,

 

1999. május 2.
Naplózva

Mathias Montrego
Adminisztrátor
***


elsőéves sárkánykutató

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #17 Dátum: 2018. 03. 16. - 18:16:42 »
+1


Drága Lya!




Újabb tánccsoport? Na az valóban kemény dió lehet! Azért ne terheld le magad túlságosan. Inkább kérj extra bért, végtére is nem mindennap tanítja a lurkókat egy világhíres táncosnő! (A szülők rend szerint presztízs dolgot csinálnak ebből szóval bármilyen árat is mondtál, a háromszorosát is kifizetik neked hidd el).
Blaire említette, hogy sajnálkoztál legutóbb mikor a kastély szóba került. Nem sokszor engednek be vendégeket, így gondoltam megragadom az alkalmat. A húgom is repes az örömtől hogy viszontláthat téged. Eléggé beloptad magad a szívébe, csak megsúgom!
Az érkezésre az esti órákban az igazgatói iroda lesz alkalmas. Leadtam az elérhetőségedet McGalagony igazgatónőnél, ő részletes baglyot küld neked, hogy s mint van a rend szerinti eljárás. Én az iroda előtt foglak várni. Remélem nem gondolod meg magad!



             

Alig várom hogy újra lássalak!
M.

P.S.: Ugye Merlinke nem borít ki nagyon? A bál idejére remélem nem fogja szétszedni a lakásod míg egyedül marad otthon…

1999. május 3.
Naplózva


Lyana La Clair
Eltávozott karakter
*****


Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #18 Dátum: 2018. 03. 16. - 18:42:34 »
+1

Kedves Mathias!

Természetesen nem gondolom meg magamat, főleg most, hogy megvettem a ruhát. A leveledet követő napon elmentem egy hírneves mugli üzletbe… és hát, amit találtam. Nem, nem írom le! Meglepetés lesz, de őszintén remélem, hogy ahogy mondani szokás: le fog esni az állad.
Ennyivel zárnám soraimat, hamarosan személyesen is találkozunk és beszélgethetünk. Addig is várom az Igazgatónő levelét a részletekkel.

Hamarosan találkozunk,

 

u.i.: Gyakorold a keringőt!

1999. május 9.
Naplózva

Mathias Montrego
Adminisztrátor
***


elsőéves sárkánykutató

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #19 Dátum: 2018. 03. 16. - 18:46:08 »
+1




Ne aggódj, gyakorlom!

M.


1999. május 12.
Naplózva

Oldalak: 1 [2] Fel Nyomtatás 
« előző következő »
Ugrás:  


Powered by SMF 1.1.13 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország



A google ekkor járt utoljára az oldalon 2020. 01. 13. - 04:04:01
Az oldal 7.589 másodperc alatt készült el 36 lekéréssel.