+  Roxfort RPG
|-+  Karakterek
| |-+  Kincsesláda
| | |-+  Eltávozottak kincsei
| | | |-+  Patrick McFly (Moderátor: Patrick McFly)
| | | | |-+  Levelező
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában « előző következő »
Oldalak: [1] Le Nyomtatás
Szerző Téma: Levelező  (Megtekintve 1158 alkalommal)

Patrick McFly
[Topiktulaj]
*****


Mcröptű Patrick

Nem elérhető Nem elérhető
« Dátum: 2018. 03. 03. - 18:25:31 »
0

Itt az én általam írt levelek, illetve a mások által nekem írt levelek találhatók meg. Tulajdonképpen ez egy  archívum.

Naplózva




Patrick McFly
[Topiktulaj]
*****


Mcröptű Patrick

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #1 Dátum: 2018. 03. 03. - 19:04:49 »
+1

Kedves Mr. Montrego Mathias

Szeretnék gratulálni, hogy idén végzel befejezed az iskolát. Biztosan nagyon jó érzés visszatekinteni a sok eredményre és sikerre, amit magad mögött hagysz. Persze tudom, hogy legnehezebb talán az, hogy meg kell válnod a barátaidtól. Legalábbis nem fogsz velük annyit találkozni valószínűleg, mint itt roxfortban Roxfortban. Egyébként jól sikerültek a vizsgáid? Remélem sikerülni fog felvételt nyerned álmaid iskolájába. Biztosan nagyon izgatott vagy a végzős bált illetően is, legalább is én nagyon az vagyok. Még sosem vettem részt ilyen bálon, bár ez egyértelmű ezt te is biztosan tudtad. Tulajdon képpen azért is írom neked ezt a levelet, mert mivel elballagsz, így valószínűleg nem lesz lehetőségünk találkozni többet, ezért azt találtam ki, hogy ha lesz egy kis szabad időd a bál alatt, akkor találkozhatnánk még egyszer utoljára. Persze azt is megértem, ha ezt a levelet egyszerűen a lángba tűzbe hajítod, mert nem akarsz kapcsolatot tartani egy elsőssel.

Minden jót és sok sikért sikert a továbbiakban.

Patrick McFly

Naplózva




Mathias Montrego
Adminisztrátor
***


elsőéves sárkánykutató

Elérhető Elérhető
« Válasz #2 Dátum: 2018. 03. 03. - 21:48:30 »
0

Hali Patrick



Őszintén szólva meglepett a leveled. Miért nem kerestél fel személyesen? A dátumból arra gondolok pont akkor mondjuk nem voltam a suliban mert Reximoval mentünk tanulmányi kirándulásra az Abszol útra, de ettől függetlenül nyugodtan megkereshetsz bármikor. Mindig van időm rád, ne aggódj!
Bevallom, annyira nem siratom a Roxfortot, mint gondolod. A barátaim egy része ugyan itt van, de ők vagy velem ballagnak vagy pár éven belül, kivéve téged. A többiek meg arra várnak hogy én magam kikerüljek. Mont mondjuk Lestrange.
Hát igen, az egyetem kemény dió lesz, de hát bízzunk a legjobbakban. Arabella alaposan felkészített így már csak a vizsgákon való nem megbukás a cél... utána pedig már gyaloggalopp lesz a kampusz...
A bált már mi is nagyon várjuk. A húgom totál bezizzent tőle, és nem hajlandó elárulni ki lesz a kísérője. Pedig megígértem neki hogy nem fojtom meg, bárki legyen is az... Feltételezem a bájgúnár Williamson, de mérget nem vennék rá.
Nem is tudtam hogy alsósok is jöhetnek a bálba! De jó! Hát ha addig nem, ott biztos találkozunk! Kit hozol? Remélem összeszedtem a bátorságod és elhívtál valami remek lányt a korosztályodból!

Tessék szorgosan gyakorolni a keringőt, mert fontos hogy ne égj be!
Egy jó tanács, mindig egy fix pontot nézz ne a lányt és akkor nem szédülsz el a forgások közben.


M.

P.S.: Tényleg örülök hogy írtál! Azért készülj az év végi vizsgákra is ügyesen!

1999. május 5.
Naplózva

Oldalak: [1] Fel Nyomtatás 
« előző következő »
Ugrás:  


Powered by SMF 1.1.13 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország



A google ekkor járt utoljára az oldalon 2018. 12. 26. - 17:07:52
Az oldal 0.065 másodperc alatt készült el 33 lekéréssel.