+  Roxfort RPG
|-+  Karakterek
| |-+  Kincsesláda
| | |-+  Felnőtt varázslók
| | | |-+  Elliot O'Mara (Moderátor: Elliot O'Mara)
| | | | |-+  Levelezéseim
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában « előző következő »
Oldalak: 1 ... 3 4 [5] 6 7 Le Nyomtatás
Szerző Téma: Levelezéseim  (Megtekintve 19019 alkalommal)

Elliot O'Mara
[Topiktulaj]
*****


Mucipuma

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #60 Dátum: 2020. 09. 17. - 17:58:55 »
+2

Gyűrött papírfecni az éjjeli szekrény fiókjában...

Szia vagy ilyesmi,

Azt hittem, hogy vége. Azt hittem, hogy vége annak, hogy boldogság, mert csak egyféle, sablonos módon tudtam elképzelni. Azt hittem, hogy ugyanarra lesz majd szükségem, amire korábban, de már tudom, hogy nem. Más is tud örömet okozni, például az, hogyha érzem az illatodat vagy csak nézlek. Nem szükséges hozzám érned, vagy becézgetned... de itt azért hangúlyoznám: nem baj, ha néha napján megteszed. Szóval azt hiszem, csak ennyit kellene mondanom: köszönöm.


Naplózva


Elliot O'Mara
[Topiktulaj]
*****


Mucipuma

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #61 Dátum: 2021. 06. 05. - 21:29:04 »
+1

Egy szemétbe hajított levél, amit láthatóan valaki nem éppen józan állapotában írt. A betűk girbegurbák és kissé maszatosak.

MuciAiden,

Láttam egy felhőt, ami olyan puha és olyan fodros volt, hogy a hajadat juttatta eszembe. Igen, a hajadat, amiben most úgy beletúrnék, úgy eljátszanék a csigákkal, miközben te csak morogsz és cigizel... vagy éppen arról tartasz kiselőadást, hogy Seanci farkas formában végig pisilte az egész üzletet csakhogy megjelölje a területét. Szóval a hajad. A hajad annyira puha és mindig jó illatú. Megengeded, hogy levágjam megint? Megengeded, hogy azt mondjam, szeretlek?
Idegesítelek? Bocsi, ez csak ez. Minden rózsaszín és kicsit émelygős körülötted. A hasam tele van pillangókkal és mindig akkor kezdenek el repkedni, mikor találkozik a tekintetünk. Te is érzed? Talán megbolondultam, mikor azt hittem, hogy te is érezhetsz ilyesmit. Meglehet megint csak egy átmeneti állapot vagyok az életedben. De nem nem nem! Nem haragszom, megértelek. De azért jó lenne, ha most már megkérnél Csak én hadd szeresselek!
Muci, Muci, Muci, Muci...


Ezen a ponton, mintha elvesztek volna a gondolatok. A lapszélén furcsa rózsaszín folt van.

Naplózva


Elliot O'Mara
[Topiktulaj]
*****


Mucipuma

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #62 Dátum: 2021. 07. 02. - 19:21:33 »
+2


Szia Lola!
Remélem minden oké otthon és nem robbant fel még egy ház... vagy üveg, vagy ajtó! Itt nagyon meleg van, Aiden percenként szív lassan el egy doboz cigit. Szóval minden rendben. Remélem tetszik a piramisos képeslap.

Puszi,


u.i.: Aiden megkérte a kezemet.

u.i. 2.: Egy nyuszi van a gyűrűn amúgy.

Naplózva


Phillip Rowle
Eltávozott karakter
*****


Mr. Protektor

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #63 Dátum: 2021. 07. 25. - 00:00:48 »
+2

Kölyök és Mr. Fraser,

Először is gratulálni szeretnék a házasságotokhoz. Igen, ahhoz, amiről azt hittétek, a hátam mögött megtarthatjátok. Azonban emlékeztetnem kell, Mr. Fraser, hogy a családba való beházasodás kötelezettségekkel jár. Elliot tetemes vagyont és az egész család vezetését fogja örökölni. Így hát szükség van egy aranyvérű fiú unokára, szigorúan az után, hogy aláírta a házassági szerződést.
A nászajándékotok van a dobozban. Egy eredeti Rézbika van benne, egy középkori mester készítette. Gondolom ismeritek mire jó... Óvatosan játszatok vele!

Sok boldogságot!
Phillip Rowle. Apa.

2002. augusztus 27.
Naplózva

Phillip Rowle
Eltávozott karakter
*****


Mr. Protektor

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #64 Dátum: 2021. 07. 28. - 07:42:15 »
+1

Mr. Fraser,

Az aranyvérű családoknál egy házasság egyben üzlet is, de ezt persze maga is tökéletesen tudja. Így hát annak feltételeit meg kell beszélnünk. Elliot érték, ezt pedig szerődésbe kell foglalni. Ráadásul tudni akarom, milyen módon teljesítik a megállapodást, amit Elliot elfogadott egy évvel ezelőtt.
Szeretném megbeszélni ezt magával személyesen. Kérem adjon egy időpontot!

Üdvözlettel,
Phillip Rowle

Naplózva

Phillip Rowle
Eltávozott karakter
*****


Mr. Protektor

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #65 Dátum: 2021. 07. 31. - 06:43:03 »
+1

Mr. Fraser

Mivel augusztus 4-e már régen elmúlt, javaslom, hogy a találkozót szombaton, délután ötkor a Rowle-kastélyban ejtsük meg. A szerződést az adás-vételről, azaz a fiam engedély nélküli negházasításáról a protektoraim előkészítették. Nincs más dolga, mint aláírni. Ezt követően beszélhetünk, mint férfi, a férfivel.
Üdvözlettel,

Phillip Rowle.

2002. augusztus 31.
Naplózva

Elliot O'Mara
[Topiktulaj]
*****


Mucipuma

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #66 Dátum: 2021. 08. 15. - 13:35:18 »
0

Dean,

Megtaláltam anya gyöngykarkötőjét. Elküldöm neked, hiszen nálad ez is jobb helyen lenne. Sajnálom, hogy eddig nem tettem meg, önző voltam, mert azt hittem ettől jobban emlékszem majd rá. Már rájöttem, hogy nem kellenek ehhez tárgyak. Te viszont a szerelmedet veszítetted el, megérdemled, hogy nálad legyen minden, ami ő volt.
Kérlek vigyázz rá nagyon!
Jövőhéten meglátogatlak és elmehetünk végre horgászni, ahogy annyira szeretted volna!

Hiányzol,


2002. augusztus 29.


Naplózva


Elliot O'Mara
[Topiktulaj]
*****


Mucipuma

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #67 Dátum: 2021. 08. 16. - 18:31:19 »
+2


Szia Kicsi Noah!
Nézd mit találtam neked egy norvég képeslap árusnál.
Remélem szereted te is a nyuszikat annyira, mint én.

Puszi,
Apa

2002. augusztus 22.
Naplózva


Elliot O'Mara
[Topiktulaj]
*****


Mucipuma

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #68 Dátum: 2021. 10. 13. - 20:04:05 »
+1

Mr. Fraser,

Sajnálom, hogy ilyen fiatalon rángattam bele egy ilyen komoly kapcsolatba a fiát. Talán még korai volt belerángatnom ebbe az egészbe és nem kellett volna a gyerekbe sem belemennem, de ilyen vagyok, ha boldog vagyok. Elkapott most is a gépszíj, pedig én tényleg nyugodt akartam maradni. Az akartam maradni, hogy Aiden ne higyje, hogy rohanok bárhová, hogy kötelezettségei vannak... de amikor kimondta, hogy esküvőt akar vagy gyereket, nem tudtam nemet mondani.
Talán szar alak vagyok, de ez a szar alak most olyan örömöt érez, amilyenben talán sosem volt rész. Voltam már házas, életem családi életet, de a biztonság sosem ült úgy meg rajtam, mint most. Ezért pedig nem csak Aidennek vagy Ericának lehetek hálás, de leginkább Önnek, amiért ilyen remek fiút nevelt az én férjemből. Talán sosem volt felhőtlen a viszony kettejük között, de mégis nagy hatással volt rá... érzem, árad belőle mindaz, amit odahaza tanult.
És azt hiszem most ő is boldog... ő is boldog....  Én pedig vigyázok rá, hogy így is maradjon. Megpróbálom félretenni az önzőségem.

Köszönöm,


2002. október.


Naplózva


Elliot O'Mara
[Topiktulaj]
*****


Mucipuma

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #69 Dátum: 2021. 12. 02. - 19:47:40 »
+2

Chrissie,

Most, hogy jó a karácsony, sokszor gondolok rád. Talán azért, mert hamarosan Aidennel kisbabánk lesz, egy kislány. Legyél büszke a bátyjádra, ő akart apuka lenni, nem erőszakoltam rá semmit. De nem ám! Ő maga akart egy aranyos kislányt. Éppen neki vásároltunk tegnap, mikor eszembe jutott, hogy te is megérdemelsz egy nyuszit.
Ide teszem neked.
Játssz csak vele bátran!
Szeretlek,


2002. december



Naplózva


Elliot O'Mara
[Topiktulaj]
*****


Mucipuma

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #70 Dátum: 2021. 12. 23. - 13:25:29 »
+2


Szia Gustaf,
Örülök, hogy hallhattam rólad. Remélem, nálad fehér karácsony lesz ott északon.
Na meg, hogy nem fal fel a medve, akiről meséltél.
Legyen boldog karácsonyod!

Puszi,


2002. december
Naplózva


Elliot O'Mara
[Topiktulaj]
*****


Mucipuma

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #71 Dátum: 2021. 12. 26. - 08:53:17 »
+1


Szia Apa, Dean,
Boldog karácsony! Nagyon hiányzol és sajnálom, hogy ennyire sűrű a december. Ígérem, ha hazaértünk első dolgom lesz elmenni hozzád és enni a finom ételből, amit nekünk főztél.
Hiányzik az otthon.
Szeretlek.

Puszi,


2002. december
Naplózva


Phillip Rowle
Eltávozott karakter
*****


Mr. Protektor

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #72 Dátum: 2022. 01. 03. - 19:03:41 »
+3

Drága Fiam,
Igen. Drága vagy. Akármilyen hülyeséget is csinálsz és még, ha az életemre is próbálsz törni, a legkedvesebb gyermekem vagy. Tudod miért? Mert mind ahányszor rád nézek anyád szemeinek szépséges csillogását látom, az ő ajkainak puha, telt vonalát és a mozdulataidban is ott bújik meg. Te vagy az emléke egy olyan életnek, amikor tudtam boldog lenni. Hiheted azt, hogy meg akartalak ölni, de sosem ártanék neked. Ha el is akartalak rejteni a világ elől, az a te érdeked volt.
Most is tétlenül nézem, ahogy megint tönkre akarod tenni az életedet. Tudod te hányszor láttam ezt? Hányszor reménykedtem, hogy a végén benő a fejed lágya? Számtalanszor. Most mégis ugyanott tartasz, mintha folyamatosan újra akarnád élni azt, ami Forsettel volt. Tudom, hogy nagyon szeretted, hogy vele képzelted el a jövődet és nem is ezért nem tudtam elfogadni. Egyszerűen csak látszott rajta, hogy bántani fog. Azt hiszed, hogy ez a Fraser gyerek nem tűnik el még egyszer? Naiv vagy, épp ezért sebezhető is. Túl könnyen bízol meg emberekben. Túl könnyen adod át magad az erős érzéseknek és megint ez lesz a veszted.
Te sem gondolhatod komolyan ezt. Az a fiú még a 20. évét sem töltötte be, máris megkérte a kezed és gyermeket akar veled. Talán azt hiszed, hogy mindent eltitkolhatsz előlem, csakhogy nem. Tudom, hogy mit terveztek és hogyan éltek. Éppen ezért írom ezeket a sorokat: gondolkodj már! Ha ezt komolyan gondolod, még gyerekesebb vagy, mint hittem. Harmincnégy évesen már ideje lenne felnőnőd és elfoglalnod azt a helyet, ami téged illet. Azt a helyet, amit én biztosítok neked.
Nem bánom, ha Frasert megtartod ágyasnak. Az sem érdekel, hogy megházasodsz-e Nellie Nott-tal. Csakhogy nélküled ez a család magába fog omlani. Gondolod, hogy Lis vagy a születendő gyerekei el tudnák irányítani? Nevetséges még a gondolat is. Nincsen meg benne az, ami benned ott lángol. Elnyomhatod, mondhatod, hogy te nem vagy olyan, mégis vezetésre születtél. A Rowle-ok vezetésére. A kezedbe adtam a lehetőséget, neked csak élned kell vele.
Gondolkodj Elliot, hogy ne nekem kelljen gondolkodnom és fájdalmat okoznom!

P. R. R.

2003. január 3.

Naplózva

Phillip Rowle
Eltávozott karakter
*****


Mr. Protektor

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #73 Dátum: 2022. 02. 12. - 09:38:39 »
+2

Elliot,
Megkaptad a gondolkodási idődet. Megkaptad a lehetőséget, hogy belásd igazam van. Nem tetted meg, sőt még jobban beleástad magad mindabba, ami szép lassan elemészt. Nem arra születtél, hogy egy kölyök szeretője legyél, amíg meg nem un és el nem dob. Te az én vérem vagy, valaki, akiből vezető lehetne, akinek a család élére kell állnia. Amit megmondtam, megmondtam. Ha nem teszel úgy, ahogy a családnak helyes, fájdalmat kapsz csak... mert ha én gondolkodom, drasztikus lépések következnek.

P. R. R.

2003. február 20.

u.i. Fraser, hogy van?
Naplózva

Elliot O'Mara
[Topiktulaj]
*****


Mucipuma

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #74 Dátum: 2022. 05. 17. - 14:15:24 »
+2

Lulu,
Holnap megyek érted a Roxfortba. Hazahozlak és megcsodálhatod a csodaszép kishúgodat. Azt hiszem, két ilyen szép lánnyal majd állandóan űzhetem el az udvarlókat. Mi lesz velem? És mi lesz Aidennel, akinek mindegyiket meg kell vernie?  Ne is foglalkozz a pillanatnyi kiakadással! Alig várom, hogy itt legyél és négyen együtt töltsünk pár napot.

Hamarosan találkozunk,


u.i.: Szerencsénkre a kislány nem sírós, inkább csak nyöszörög. Tehát bőven aludhatsz mellette.

2003. május


Naplózva

Oldalak: 1 ... 3 4 [5] 6 7 Fel Nyomtatás 
« előző következő »
Ugrás:  


Powered by SMF 1.1.13 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország



A google ekkor járt utoljára az oldalon 2020. 10. 12. - 14:29:35
Az oldal 0.17 másodperc alatt készült el 46 lekéréssel.