+  Roxfort RPG
|-+  Karakterek
| |-+  Kincsesláda
| | |-+  Felnőtt varázslók
| | | |-+  Elliot O'Mara (Moderátor: Elliot O'Mara)
| | | | |-+  Levelezéseim
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában « előző következő »
Oldalak: 1 2 3 [4] 5 6 7 Le Nyomtatás
Szerző Téma: Levelezéseim  (Megtekintve 19278 alkalommal)

Elliot O'Mara
[Topiktulaj]
*****


Mucipuma

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #45 Dátum: 2020. 05. 16. - 12:24:11 »
+1

Gyerek!

Ez most talán kiábrándító lesz, szóval készülj fel! Ötletem sincs hogyan kell rivallót küldeni. Nem valószínű, hogy rajtad fogom tesztelni az apai szigornak ezt a formáját, de majd esetleg Ada roxfortos korára megtanulom. Döbbenet, hogy addig már csak három év van. Mikor megismertem még éppen csak hat éves volt és milyen pici. Egy igazi játékbabára hasonlított. Öregszem!!
Hát nem tűnt fel, hogy pizsamában voltam. Igazából eléggé benyestem előző este és rohadt másnapos voltam. Vagy nem? Igazából kicsit összefolynak a Roxfortban töltött éveim. Nem is tudom, mintha az egészet csak álmodtam volna. Ennek van értelme? Lehet, hogy nincs. A Nat előtti életemet így élem meg. Biztosan azért, mert ez most a jelen, ezt élem, nem értem miért hoztam meg annak idején bizonyos döntéseket. Egyszer lehet többet mesélek majd a gyerekkoromról. Sok mindent nem tudsz rólam. Csak azt, hogy Nat férje vagyok és néha dolgozom egy patikában... ugye mást nem mondtam el tök részegen? Mindegy! Már elég nagy vagy ahhoz, hogy mindent meg tudj rólam.
Izraelben van Tel Aviv. Ha jól emlékszem van egy rohadt nagy történelmi térkép a Könyvtárban. Menj be és kérd ki a banyától! Ott megnézheted hol van, elég sok balhé volt arra felé a mugli történelemben, de a mágus történelem szempontjából is fontos helyszín. Mindenképpen nézz utána apuci kedvéért. Hogy megtámogassam a tanulásod, küldök egy kis cápás gumicukrot. A hétvégén találtam vásárlás közben, állítólag olyan ízűnek érzed, amilyenre éppen vágysz.
Erről jut eszembe: nehogy felgyújts valamit! Egyébként tényleg kávé illata volt? Kipróbáltad. A kakis kávé egyébként kifejezetten finom volt. Vagy akkor most nem kakis volt, amit küldtél? Elfelejtettem miben maradtunk, de Natnak azt mondtam, hogy kakis, így hajlandó volt meginni, mondván, hogy valami különlegesség.
Kék szem... a kékszeműek veszélyesek. Nat óta már tudom ezt. Vigyázz magadra! De azért, ha úgy alakul élvezd ki, biztosan jól nézhet ki. Vajon miért álmodozom helyetted is? Talán, mert szép unokát akarok. Remélem jól alakulnak a dolgaid.
Elvileg két hónap van az öcséd születéséig. Igen, nagyon úgy fest, hogy kisfiú. Egy elég megbízhatós jósnál járt a "sütő." Arra gondoltam, hogy Natot meglepem és zsidó nevet kerestem a gyereknek. Szerinted örülne neki? Bár most nem tudom hogyan áll a szüleivel, de ha oda akarna tartozni, akkor biztosan értékelné. Jaj, Merlinre! Két hónap és nincs neve! Nem pánikolok... nem pánikolok... Szerinted milyen a Noah? Bár nekem az Arthur is tetszik, vagy! VAGY! A Nathaniel. A francba, az már foglalt.
Szóval teljesen jól vagyok, csak még jobban a nyakamba szakadt az apa dolog. Te hogy vagy?

Ölel,


2001. május 8.
Naplózva


Avery Cassen
Eltávozott karakter.
*****


Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #46 Dátum: 2020. 05. 16. - 20:12:32 »
+1

Apu!

Hát, reméljük Ada is hasonlóan jó kislány lesz, mint én! Ha a nővére génjeit örökölte legalábbis, akkor biztos. Azért kár, hogy én addigra már nem fogok ide járni, amikor ő kezdi... Szívesen segítenék neki ebben-abban, na meg szurkolnék a ceremónián, hogy Mardis legyen. Hajrá Mardekár!
Nekem is van olykor ilyen. Folyton eszembe jut, hogy milyen szánalmas volt a régebbi énem... Akkoriban még nem ütközött ki rajtam úgy az Elliot-vér, tudod. Viszont most izgatott lettem! Ugye nem derül ki, hogy igazából nő vagy?? Ezen kívül azt hiszem, nincs más, ami nagyon ki tudna akasztani. Vagy mégis?
Óóóó Izrael. Sejtettem ám, hogy valami ilyesmi ország... Lehet, hogy Mágiatörténet órán már hallottam is róla? Hmm. Na mindegy! Oké, azért utánanézek, de azért esszét nem kell róla írnom és elküldenem neked, apuci, ugye?
Cápaaaa! Akárhol is vetted, az egy baromi jó hely. Viszont képzeld, megkóstoltam, és az íze kicsit fura, én levendulára gondoltam, ne kérdezd, miért , de inkább citromos volt... Talán a tudat alattimnak citrom ízű cukorra volt szüksége, és ezért? Nem tudom. De amúgy tök menő. Meg aranyos.
A gyertyát is kipróbáltam, és tényleg kávé illatú, amit meg én küldtem, az nem kakis volt, de legalább Nat is kipróbálta! Vagyis... elvileg nem kakis, gyakorlatilag meg ki tudja? Nem is akarom tudni...
Hálából az ajándékaid miatt, vettem neked bonbont a Mézesfalásban, van közte kávés meg lángnyelves töltelékű is. Ha hiányzik belőle, az határozottan Jensen volt, és nem én!
Hé, én is kék szemű vagyok! Nincs abban semmi veszélyes... vagy mégis... na, mindegy! Ajaj, te már az unokáknál jársz fejben? Hát, én még nem gondolkoztam rajtuk... de nyugi, tutira gyönyörűek lesznek! De remélem, ti nem lesztek olyan veszélyes nagypapák, mint a ti apáitok. Hanem inkább az a fajta, akiknek a hátán tud lovacskázni a kölyök. Szinte látom magam előtt, ahogy együtt festegetsz velük!
Noah!!! Határozottan. Nagyon menőn hangzik. Uuuuu, akkor van rá esély, hogy otthon leszek, amikor megszületik? Az nagyon jó lenne. Bár gondolom vele még egy darabig nem tudnánk menni közösen lényparkozni. Vettél már neki cápás kisruhát? Plédet? Plüsst?
Tényleg, Adáék mit szólnak az öcsihez? Ők is izgatottak? Remélem, nem lesznek féltékenyek, hogy már nem ők a legcukibbak.
Köszi, én is jól vagyok, nagyon is jól. Elég jó mostanában a kedvem, és kevesebb dolgon stresszelek. Ami csoda. Mindig stresszelek valami hülyeségen... ezt is tőled örököltem? Vagy Nattól?



Vigyázz magadra, és pihentesd sokat a lábad!!

A
május 10.
Naplózva


Elliot O'Mara
[Topiktulaj]
*****


Mucipuma

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #47 Dátum: 2020. 05. 18. - 13:40:56 »
+2

Szia Avery!

Ne haragudj, hogy ennyi időbe került válaszolnom a leveledre. Elég nehéz napok állnak mögöttem, az igazat megvallva már leírni sem akarom, annyire megszokhattad. Gondolom most majd a fejed fogod, hogy megint milyen hülye voltam, hogy visszamentem Nathoz egy újabb eséllyel. Véglegesnek tűnik most már a dolog. Nat aláírta a papírokat, amiket a válás elindításához kellett, én pedig ma leadtam a megfelelő helyen. Jó pár hónapba bele fog telni, hogy végleges legyen, de az lesz. Sajnálom, hogy így rángattalak ide-oda magammal, természetesen ott van nekünk még mindig a Suttogó.
Ebből sejtheted, hogy most sok minden változni fog. Ezeket majd megbeszéljük, ha hazaértél és túl vagy a vizsgáidon június végén.
Köszi, hogy tippet adtál melyik név lenne a legjobb. Azt hiszem a döntés most már Naté, esetleg neki is megírhatod levélben. Vajon ahhoz is alá kell írnom egy papírt, hogy lemondok a gyerekemről? Ebbe eddig nem gondoltam bele. A francba… nem akarom látni. Nem akarom ezt még egyszer lezongorázni. Csak annyit kérek, hogy a kistestvéredről senkinek se beszélj, mintha nem is létezne. Majd megmagyarázom személyesen miért.
Nat azt mondta, hogy téged mindig szívesen lát. Amikor befogadtunk ő is felelősséget vállalt érted, nem csak én. Azt akarom, hogy benne is úgy bízz, mint bennem, mert jó ember. Kevés olyan jó van a világon, mint ő. Nem akarom még véletlenül sem kitépni az életedből őt. Azért, mert mi nem vagyunk együtt, neked mindig ott lesz és a testvéreid is.
Bocsáss meg, hogy megint egy ilyen levelet küldtem. Valószínűleg tényleg ez lesz az utolsó ilyen. Tudom, hogy sokat vergődtünk, egy egész évet, de már éppen ideje volt, hogy kimondjuk: vége. Nem csak simán vége, hanem örökre, véglegesen. Ez a lezárás már kellett nekünk, mert talán másképp egyikünk sem lehet többé boldog. És én nem akarom, hogy Nat boldogtalan legyen vagy én… vagy ti.
Olvastad egyébként a Prófétát? A te neved is rajta van, meg Mironé is azon a rohadt listán, amit a napokban publikáltak. Mármint neked Welch professzor. Ő Nat öccse, szóval rokon és aggódom érte is, legalább annyira, mint érted. Kérlek maradj mindig a pasid környékén. Tudom, hogy azt mondtam a kékszeműek veszélyesek, de talán nem annyira, mint azok, akik azt a listát írták. Nem tudom mi célból készült, de nem engedem, hogy bárkit is bántsanak, aki fontos nekem.
Egyébként ettől függetlenül biztosan örömmel hallod, jobban van a lábam. Egészen elvagyok már, bár futni az életben nem fogok már és táncművész sem leszek valószínűleg. Nem, mintha ilyen nagyra törő terveim lettek volna. Ez a büdös krém, amivel kenegetnem kell a sérülés helyet egészen kellemesen lehűsíti. Talán még sem sült el annyira rosszul el ez a Mungózás és Natnak igaza volt. De ezt neki ne mondd el!

Remélem minden rendben veled! Írj gyorsan vissza!
Ölel,


2001. május 18.
Naplózva


Avery Cassen
Eltávozott karakter.
*****


Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #48 Dátum: 2020. 05. 26. - 20:07:19 »
+1

Apu!

Sajnálom. Hogy már az egész ennyire hivatalos, és hogy tényleg megtörténik... Miattam meg egy pillanatig se aggódj! Én melletted maradok, Elliot, akármi is történik. Hisz te is megtetted, mikor nekem volt szükségem egy kis támaszra, így emiatt ne aggódj.
Eddig sem beszéltem róla, de nem is fogok, eskü! Hé, de ugye tudod, hogy azért az esélyeidet még ez sem vette el attól, hogy legyen majd egy gyerkőcöd, akit tényleg te nevelhetsz fel, aki tényleg a tiéd lehet... csak esetleg Nat nélkül. Tudom, hogy ez most valószínűleg nem nyugtat meg, és úgyis azt fogod mondani, hogy "neem, Nat nélkül nem", de még fiatal vagy, és ne, tudhatod, kit vagy mit sodor eléd az élet! Szóval maradj erős és ne zárkózz be, jó?
Persze, persze, tudom. Tudod, néha egy kicsit bűntudatom van, hogy talán Nat azt érzi, őt nem szeretem, csak téged, pedig ez nem így van. Csak... te is tudod, hogy más, te tényleg olyan, mintha az apám lennél (mármint azt is vagy, persze!), ő pedig inkább egy nagyon jó barátom. Egy hatalmas medvebarátom, aki nagyon hangosan horkol...
És tudod, biztos találhatsz módot majd arra is, hogy lásd a babát anélkül, hogy Nat ott lenne. Minden rendben lesz!

Igen, olvastam... Fogalmam sincs, mi folyik itt már megint, de nem tetszik. Mindenesetre talán a Roxfortban még egyelőre biztonságban vagyunk, te viszont nagyon-nagyon vigyázz magadra! Oké? Attól tartok, ez nem megint csak Vitrol idióta agymenése... te is ott voltál tavaly nyáron azon a Három Seprűs őrületen, ugye? Talán ehhez lehet köze. Sophie neve is rajta van a listán, és ő is ott volt, de a többiek... nem tudom.

Örülök, hogy jobban van a lábad! És remélem, hogy a lelked is. Visszamentél a Suttogóba? Ott van még Frank?
Én egész jól vagyok, minden rendben, és igyekszem a pasim közelében maradni, eskü. Te pedig bérelj magad mellé szexi testőröket!


Avery
május 20.
Naplózva


Elliot O'Mara
[Topiktulaj]
*****


Mucipuma

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #49 Dátum: 2020. 05. 27. - 19:12:46 »
+1

Gyerek!

Jó lenne, ha ez az egész nem így állna. Viszont Natn em ok nélkül írta alá a papírokat. Azt hiszem büntetés volt, amit kivételesen meg is érdemeltem. Ez most nem a múltról szólt, a régi vitákról. Eléggé elcsesztem, még most is megborzongok, ha rá gondolok. De talán majd megosztom veled, ha találkozunk egy tálca csokibéka felett. Eléggé durva volt, de tényleg. Volt, hogy azt éreztem, Nat csak játszik velem és akkor húz magához, amikor éppen vágyakozik rám, majd ellök, ha megunt.
Köszönöm, hogy ilyen készségesen megőrzöd nekem ezt a titkot. A legutóbbi levelet és ezt is elláttam olyan védőbűbájokkal, amik miatt az írás csak számodra olvasható. Akárki más kezébe kerülne csak betűket látna rajta, de nem tudná kiolvasni a szavakat. Ilyen időket élünk, majd ebbe is beavatlak, hogy miért. Azt hiszem, ez olyan dolog, amit ha levélben írnék le, nagyon felzaklatna, jobban, mint a gondolat, hogy történt valami. Azt amúgy sem tudnám eltitkolni előled, túl okos és empatikus vagy hozzá még így levélen keresztül is.
Csak halovány remény van arra, hogy lássam a babát. Nagyrészt azért, mert meghoztam egy döntést, másrészt azért, mert nem vagyok benne biztos, hogy Nat nem hagyná el az országot. Tudod milyen, ha fáj neki valami, akkor menekül. Ez persze valahol rohadtul cuki és lenne kedvem megölelgetni, de olyan dolgokat kér, amik... nekem nehezek. Ezt ő is tudja. De legfeljebb majd te meséled el, milyen a baba.
Vicces, hogy ezt mondod. Mindig is Nat volt az apa közülünk. Én csak a fickó voltam, aki nagy gyerek módjára elvolt a kölkökkel. Igazából talán kicsit rossz hatással is vagyok rájuk nevelés szempontból. Vajon rád is igaz ez? Nem akarlak elrontani!
Ha az a fiú megvéd, akkor le a kalappal előtte. Ilyen esetben természetesen azonnal befogadom a családba, meg minden. De azért vigyázz magadra és ha nem muszáj, mert mondjuk épp nem randiztok, ne menjetek Roxmortsba. Attól tartok, amit te is írsz, ez nem csak Vitrol agymenése. Viszont szerintem csak részben függ össze a Három Seprűvel, amin igen, mi is ott voltunk.
A lelkem még kicsit sír, de alakulunk. Visszatértem a Suttogóba és beköltözött egy pocok. Azóta is harcolok vele. Esküszöm, ez az állat direkt szórakozik velem. Lekakálta néhány cápaplüssödet is, bocsika. Frank utálja a pockot, azóta ezerszer hangosabban csapkodja magát és mint, ha az üvöltené: "űzd el, főnök!" Azért elég menő, hogy főnöknek hív, nem?
Szerinted hogyan kell kimosni a cápákat?
Remélem jól vagy!
Ölel,


2001. május 25.
Naplózva


Avery Cassen
Eltávozott karakter.
*****


Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #50 Dátum: 2020. 05. 30. - 21:24:07 »
+1

Apu!

Tudod, hogy nem csak az te hibád volt, ugye? Egy kapcsolat mindig két emberen áll, egy szakítás pedig pláne. Ne érezd úgy, hogy csak te csesztél el dolgokat... Ráadásul, szerintem minél több időt töltesz el valakivel, annál inkább elkezdenek feltűnni annak a zavaró tulajdonságai, és akár ez is okozhat konfliktust. Pláne, ha ott az a sok eltemetett dolog a felszín alatt, mint nálatok, amely egyszer csak kiszakad.
Nem lep meg a dolog, pláne nem ezután a lista dolog után, még ha talán nincs is hozzá köze a te gondjaidnak. Majd nyáron beszélünk ezekről, úgyis lesz egy csomó időnk... Remélem azért Írországhoz még ezek után is van kedved, a szép táj a legjobb gyógyír bármire. És ezt most csak kitaláltam, de talán tényleg így van.
Nem hiszem, hogy szép dolog lenne tőle, ha elhúzna a babával együtt, és ezt ahogy ismerem, ő is tudja. De majd meglátjuk... Legalább amíg olyan pici... Á, ne is beszéljünk róla, mert én is szomorú leszek. Már elképzeltem talpig cápában, tudod, és olyan cuki... De legalább Natnál jó dolga van, nagyon jó, és ez a lényeg.
Ugyan már, alábecsülöd magad. Pont azért vagy jó apa, mert tudsz azonosulni a kölyökségünkkel. Hidd el, az igazi apámhoz képest... persze nem akarlak titeket összehasonlítgatni, nem is lehetne. Ő is egy olyan dolog, amire inkább csak nem szeretek gondolni... Talán én is túl sokat menekülök a dolgok elől, ebben nem ártana fejlődnöm. De még mindig bűntudatom van, hogy nem mentem el tavasszal. De á, hagyjuk is, nem nyavalygok már megint erről!
Nem hiszem, hogy elrontasz, de ezt lehet, a tanárok tudnák inkább megmondani. Bár kétlem, hogy panaszkodnának, hát tudod, milyen jó kislány vagyok!! Ó, azt meséltem, hogy múltkor véletlen lemuffinoztam Fawcett profot? Kicsit megijedtem, de nem adott büntetőmunkát, meg semmi. Biztos a bizonyos kisugárzásunk miatt, tudod...!
Pocok? Lekakálta a plüsseimet?! Elliot, ha még ott lesz, mire hazamegyek, egy véres háború veszi kezdetét, ez biztos! Hogy merészelte a kis dög?! Nem árulnak valahol az Abszol úton valami pocokűző mérget, valamelyik fura üzletben? Talán körbekérdezhetnél. Franknek pedig mondd meg, hogy ha folytatja, hogy úgy veri magát, akkor nagyon meg fog ijeszteni, és nem merek majd hazamenni!
Őőő, passz. Ha semmilyen búbáj nem használ, akkor gondolom meleg víz és valami csudijó mosószer. Szegény kis cápáim...
Amúgy remélem találkozunk a bálon! Ugye jössz? Remélem, hogy jössz!!


Avery
május 27.
Naplózva


Elliot O'Mara
[Topiktulaj]
*****


Mucipuma

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #51 Dátum: 2020. 06. 05. - 08:06:50 »
+1

Gyerek!

Persze. Tudom én, hogy két emberen áll, de olyan dolgokat tettem... amiket nagyon-nagyon nem kellett volna. Avery, én bántottam Natot. Fizikálisan. Most lehet, hogy viccesen hangzik, meg minden, mert ő nagy, én meg kicsi vagyok, de ez az igazság. Ezért írta alá a válási papírokat, mert megijedt, hogy mire vagyok képes. Amúgy sem működtünk jól, de ez megkoronázta az egészet. És Natot nem szabad bántani, főleg nem nekem.
Hiányzik Írország nyugalma, a szép táj, amire az ember kisétál reggelente. Azt hiszem, Deannél ellakhatunk pár napot nyaralásként. Amúgy is szeretném, ha közelebb kerülnél hozzá, mégis csak ő a nagyapád. Tudom, hogy ott az én apám is és megígértem, hogy majd beszélünk róla, ha hazajöttél, de Dean valahogy mégiscsak apásabb. Ezért szeretném, hogy jól kijöjjetek. Bár egy morgós medve, de az anyámat nagyon szerette és az elmúlt két évben nekem is igazi támasz volt.
Nekem bármiről nyavalyoghatsz. Persze cserébe neked is kell viselned, hogy állandóan depressziós vagyok. Én régen egy jó kedvű ember voltam, aki szerette a szórakozást, annak ellenére persze, hogy amúgy rengeteg rossz dolog ért. Nem tudom, hiányzik a régi Elliot, kicsit jobban örültem volna, ha őt ismered meg. Bár amilyen makacs segg volt, nem valószínű, hogy befogadott volna. Szóval végül is ez a mostani verzió sem rossz.
Lemuffinozott Fawcett? Maradj távol tőle! Nem tetszik nekem az az ember! Ha rád mászik, kénytelen leszek letépni azt a bizonyos testrészét. Ezt pedig jelenleg elkerülném, mert Nat miatt még mindig túl felismerhető vagyok. Nem akarok még véletlenül sem az Azkabanba kerülni. Állítólag nagyon lélekölő... bár tuti szép a kilátás a vízre.
Ezt a pockos dolgot remélem nem gondoltad komolyan. Én nem ölök állatokat. El fogom kapni és kirakom a szűrét... csak még nem sikerült. De rajta vagyok a dolgon természetesen. Bár, történt egy kis baki. Ezért is csak most írok. Elkaptam valami nyavalyát és mikor átmentem Nathoz, hogy elvigyem Adát az öcsémhez rosszul lettem. És hát kiderült, hogy valami fertőző betegség, ami miatt mindketten karanténba kerültünk. Szóval nagyon fasza módon most éppen összevagyunk zárva egy félig berendezett házba, mível ő volt az egyetlen akivel érintkeztem. Mondanom sem kell, már veszekedtünk, megdobáltuk egymást... minden volt, ami lehetett. Nem tudom lehetne-e még rosszabb.

Remélem te jól vagy!
Miután elolvastad a levelet fertőtlenítsd a kezed!
Ölel,



u.i.: Egyébként igen, ott voltam a bálon. De nem akartalak zavarni, ezért másokkal táncoltam. Bocsi, hogy nem válaszoltam a bál előtt! Rossz apa vagyok.

2001. június 2.
Naplózva


Avery Cassen
Eltávozott karakter.
*****


Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #52 Dátum: 2020. 06. 08. - 22:53:46 »
+1

Apu!

Bántottad? Úgy érted... megütötted? Vagy mágiával? Persze nem kell részletezned, ha nem szeretnéd. Pláne nem ennyi idő után, nem is akarom ezt minden levelemben felhozni, bocsi! Pláne, hogy közelednek a vizsgák, meg minden, és megint lassabban tudok válaszolni neked, bocsi! De lassan találkozunk, szóval tök király lesz, lóghatok egész nap a nyakadon.
Úgy érted, az egyik nagyapám, haha. Már meg se tudom számolni, mennyi van... de azt hiszem ez valami családi vonás, ami benne van a véremben, hiszen neked is két apád van... azért egy kicsit remélem, ha lesz egyszer gyerekem, neki nem lesz több egynél. Okééé, max kettő, ki tudja, hogy alakul...
Nincs veled semmi baj, csak túlaggódod! Én depisen is szeretlek, tudod. Megmentettél, szóval amúgy sem lenne jogom panaszkodni.
Jó, jó, távol maradok tőle! A muffinos eset sem direkt volt, összeütköztünk a folyosón. De eddig egész normálisnak tűnt, asszem. Mármint, nem olyannak, mint aki mosdóba csábít diákokat... De tudom, a látszat néha csal! Ne, ne kerülj Azkabanba, légyszi. Meg tudom védeni magam, ne aggódj!
Karanténba? Nattal? Ó, Merlinre... Tarts ki, oké, és próbáljatok meg nem nagyon veszekedni meg dobálózni, oké? És jobbulást, gyógyulj meg hamar! És most akkor a gyerekekre ki vigyáz? Amúgy remélem, meggyógyulsz a tanév végéig, már nem azért, mert nem lennék szívesen karanténban veled, csak na... oké, talán nem lennék, nem igazán bírom a bezártságot. Meg hát hogy találkoznék úgy a barátaimmal? Szóval gyógyulj meg nagyon gyorsan. Küldök egy kis kitartás-csokit a Mézesfalásból, de azért, hogy megedd, és nem azért, hogy hozzávágd Nathoz, oké? Ez nagyon fontos.
Még mindig nem sikerült megtalálni a pockot amúgy? Zeusz sem kapta el? Pedig szeret egerészni, nem? Mondd meg neki, hogy ne ölje meg, csak hozza oda neked, vagy valami... talán Wampus is tud majd segíteni, bár kétlem, hogy neki el tudnám magyarázni, hogy ne egye meg, ha megtalálja... Elég neveletlen még mindig, de igyekszem! Ha látsz valahol "hogyan neveljünk kneazle-cicát" kézikönyvet, vedd meg nekem, légyszilégyszi! Azt hiszem, szükségem van rá. Bár legalább már nem olyan kártékony. Ahhh... az állattartás nehéz dolog. Bezzeg Jensen! Ő tök laza, elvan egész nap huhogva a többiekkel. A macskák miért ilyen elborultak?
Milyen volt a bál, jól érezted magad? Gondolom nem Nattal jöttél... vagy de...? Vagy valamelyik másik bácsival, mondjuk azzal, akit az Imbolc bálon is láttam, hmmm? Esetleg egy szexi testőr? Nem vagy rossz apa!!
Fertőtlenítettem! Büszke vagy?


Avery
június 5.
Naplózva


Elliot O'Mara
[Topiktulaj]
*****


Mucipuma

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #53 Dátum: 2020. 06. 11. - 17:43:34 »
+1

Szia Gyerek!

Nem megütöttem Natot, hanem megátkoztam és azt hiszem az rosszabb. Talán ezt most nem akarod tudni, de megütöttük egymást egy párszor, szóval az nem lett volna annyira nagy baj. Ez veszélyesebb, mert nem én irányítottam a saját tetteimet vagy nem tudom, hogyan mondjam. Ez is túl bonyolult ahhoz, hogy itt leírjam. Nem akarok oldalakat válaszolni neked… szóval legyen annyi elég, hogy van egy bizonyos dolog, amitől nehezen kezelem a dühömet.
Tudod, ezt még sosem mondtam, de nagyon hálás vagyok, hogy akkor ott voltál az esőben és megmenthettelek. Soha senkire nem számíthattam ennyire, hiába voltak jó barátaim, hiába éreztem azt, hogy ott van Nat. Ezért is akarok minél őszintébb lenni és elmondani, hogy mi az, amin keresztül mentem… bár a mi kicsit enyhe kifejezés. Egy kisebb katasztrófára számíts minimum.
Eddig csak húsz alkalommal vesztünk össze, ne aggódj értem. Tizedikén már kiszabadulok innen… csak jussak el odáig élve. Az az igazság, hogy Nat arcába kentem a csoki felét, bocsi… a többi nagyon finom volt. Azóta mondjuk eléggé nagy a csend, mármint egyszer dühös sóhaj hagyta el az ajkait… de amúgy csend. Igen, ez öt perce történt, szóval most éppen fasírtban vagyunk.
Zeusz valószínűleg kedveli a pockot. Az ugyanis, amíg otthon voltam nem kerül elő. Pedig készítettem neki egy kis fészket is, tettem bele egy arany bársony párnát. Mármint nem igazi aranyból van, az túl nehéz lenne egy kisállatnak, csak az anyag olyan színű. A Próféta hirdetett egy olyan kézikönyvet amúgy, szóval lesz a macskádhoz az is. Megrendeltem, bármikor hozhatják… már ha megtalálják ezt az istenháta mögötti házat. Durva, hogy ide akartunk költözni családostól. Eddig még bútorok sem voltak benne. Első nap a padlón aludtam.
Egyedül mentem a bálra. Igazából ott futottam össze Jasonnel. Lehet nem ismered, nagyon fura és folyton Indián vagy milyen Jonesnak hív, jelentsen ez akármit. Ja, meg ott volt Merel is, tök szép volt, hihetetlen milyen régóta ismerem már és kész nő. Ne mondd el neki, de megbámultam a melleit. Az Imbolcos bácsit egészen ritkán látom. Mármint tökvonzó, de valahogy nem olyan tartós ez. Csak néha összejövünk, egy pár havonta.
Szerinted Natnak van más pasija? Basszus. Nem lehet más pasija ugye? Csak engem szeret... baszki tuti egy nálam fiatalabb. Ajj... NENENE! Nem tudtam ezt a részt rendesen kisatírozni, de légyszi ne olvasd el. Nem akarok még egyszer totál idiótának tűnni.
Mi van a fiúddal? Jól vagy? Eszel rendesen? Frics nem büntetett meg? Hogy a szarban van az a faszi még mindig életben…

Vigyázz magadra!
Ölel,



u.i.: Küldök egy fényképet magamról, nézd meg, hogy szerinted öregnek tűnök-e! Ez nagyon fontos! Még jó, hogy Nat megvette ezt a kütyüt és igen egy nyelvtörőt mondok rajta folyamatosan. Kár, hogy hangos képek nincsenek, imádnád.

2001. június 6.


Naplózva


Avery Cassen
Eltávozott karakter.
*****


Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #54 Dátum: 2020. 06. 15. - 23:24:49 »
+1

Apu!

Először is, köszi a képet! Imádom. És nem, nem tűnsz rajta öregnek. Nagyon-nagyon fiatal vagy, jöhetnél velem jövőre a Roxfortba, hogy ne legyen olyan magányos az utolsó évem. Az utolsó, érted, az utolsó?! Nem tudom feldolgozni. Ez azt jelenti, hogy felnőttem, nem? De én nem akarok felnőni. Kezdek kicsit kétségbeesni, mondj valami biztatót.
Nagyon aranyos vagy, ez most jól esett! Pedig még mindig szerencsétlenül érzem magam néha amiatt a nap miatt. Felkészültem a katasztrófára, nekem bármit elmondhatsz, tudod! Csupa fül vagyok. Majd lelkizünk apa-lánya nap közben.
Húsz?? Az baromi sok! Min tudtok ennyit veszekedni? Ez már tényleg nem egészséges. Várj, ma van tizedike... Ugye még élsz? Ha Jensen visszajön a levelemmel, akkor nagyon ki fogok akadni. Olyan izék vagytok, mint a gyerekek, mindig marjátok egymást. Remélem az elmúlt pár napban egy-egy külön, messzi sarokban ültetek, és megpróbáltatok nem háborúzni.
Arany párna a pocoknak? Fura... Egyáltalán mit eszik egy pocok amúgy? A plüsseimen kívül persze... Nem, én továbbra sem kedvelem azt az állatot. Komolyan lesz Wampi-kézikönyvem? Woooow! Köszi! Addig is, megpróbálom életben tartani. Még jó, hogy mi nem a toronyban vagyunk, talán az ablakon is kiugrana, amilyen fura.
Indián Jones? Az valami kalandor pasi, asszem. De nem biztos. Nem, tényleg nem ismerem Jasont. A Merel melléről szóló részt pedig nem is láttam, oké? Szegény Imbolcos bácsi... Fura volt, de egész aranyos. Fogadd fel szexi testőrnek!!! Erősnek tűnt.
Ne aggódj, nem olvastam el! De amúgy ha véletlen, valahogy elolvasnám, ezt mondanám: szerintem nincs. Nálad jobbat úgy sem talál!  
Minden rendben, a fiúmmal nincs semmi, eszek rendesen, és nem is kaptam büntit. Jó gyerek vagyok! Amúgy meg a fiúm is írországi, ugye majd elengedsz hozzá? Naaaa, tök jó lenne, amúgy is halálra foglak idegesíteni a nyár többi részében. Az is lehet, a végén te fogsz elzavarni! Az pedig még jobb kérdés, hogy Mrs. Norris hogy él még. Meddig élnek a macskák? Lehet, hogy Norris valami fura szellem, még csak nincsenek is ősz szőrszálai. Csak azok az ijesztő szemei...
Te eszel rendesen? Na, én nem akarlak ezzel nyúzni, mint Nat - csokira gondoltam.  

u.i.: Rosszul vagyok a vizsgáktól! Fúúúúúúúúúúj!


Avery
június 10.
Naplózva


Elliot O'Mara
[Topiktulaj]
*****


Mucipuma

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #55 Dátum: 2020. 06. 17. - 15:28:36 »
+1

Szia Gyerek!

Most megnyugodtam, hogy fiatalosnak tartasz. Talán jó is lenne tényleg visszamenni a Roxfortba. Amíg odajártam, meglepően nyugodt volt az élet. Hiányzik is egy egészen kicsit amúgy, amikor néha eszembe jut, hogy voltak barátaim.
Nem olyan rossz felnőttnek lenni, pláne ha nem veszed figyelembe azt a nyamvadt társadalmi nyomást, ami elvárja, hogy jó munkád legyen, szülessenek gyerekeid és mindeközben még nézz is ki marha jól. Ha pedig a férjed egy híresség még rosszabb. Akkor mindenki a magánéleteddel van elfoglalva és olyanok túrnak bele, akinek alapból köze nincs hozzá. De ha ezektől megszabadul az ember egész jó. Akkor iszol, amikor akarsz, nincsenek parancsolgatós tanárok. Tényleg, amúgy tovább akarsz tanulni? Ezt sosem mondtad... vagy mondtad csak megint szar apa vagyok?
Hát. Nem jöttem rá mit eszik, de kiraktam neki egy kockasajtot ma, mikor hazajöttem a karanténból. Ezért is tudok válaszolni ilyen gyorsan. A baglyod pont velem egyszerre érkezett. Szóval vissza is küldöm gyorsan. Egyébként ne aggódj, mindketten túléltük az összezártságot, az egyetlen sérülésem egy kék folt. Elájultam lázasan és beütöttem a karom. Ezen kívül minden oké, csak párszor akartam behúzni neki, de valószínűleg ez fordítva is így  volt. Láttam az arcán.
Nem tudom Soren akarna-e testőr lenni. Nem tűnik tipikusan annak az embernek, ő amúgy meglepően nyugodt az alkatához képest. Azt hiszem ezért is fura kicsit. Nem az a durva viking állat. Szerintem én nagyobb vadállat vagyok nála. Mondjuk azt mondják, hogy a kistestű kutyák a legveszélyesebbek, talán ez emberekre is igaz. Az is lehet, hogy nekem kéne Soren testőrének lenni inkább?
Amúgy mióta nem vagyunk Nattal még egy hapsival megismerkedtem. De ő teljesen más, mint Soren. Gondolom azt sem a lányomnak kéne elmondani, hány emberrel feküdtem össze az elmúlt majd' három hétben. De mindegy, ebből is megtudod a tanulságot: mindig védekezz és ne feküdj le lehetőleg mindenkivel! Amúgy valami professzor fazon, azt hiszem csak a testi dolgok érdeklik velem, de ez így most kicsit könnyebbség is. Nem tudom, meddig tart vagy mi lesz... nem tudom, miért vagy ilyen, hogy mindenkivel lefekszem, aki kedves velem. Lehet el kéne mennem pszicho-medimágushoz.
Tényleg jó gyerek vagy. Túl jó is. Nem akarsz valami hülyeséget csinálni, hogy egy kicsit kioktassalak? Tudom, tudom. Te sokkal érettebb vagy nálam. Ez a jó a kapcsolatunkban, egyszerre vagy tök menő és a gyerekem is. Azt hiszem Ada is olyan lesz, mint te. Lehet nyáron hármasban is el kéne menni valahova, nem? A betegség miatt sajnos nem tudtam elvinni magammal, pedig már olyan régóta ígérgetem neki. Szerinted mennyire utálhat?
A vizsgák miatt ne izgulj! Te vagy a legjobb és minden jól fog sikerülni. Majd írd meg, ahogy azt is mikor jöttök haza a Roxfortból. Ott akarlak várni a peronon, mint egy jó apuci.
Vigyázz magadra!
Ölel,



2001. június 10.
Naplózva


Avery Cassen
Eltávozott karakter.
*****


Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #56 Dátum: 2020. 06. 23. - 21:45:38 »
+1

Apu!

Mondtam már, hogy imádok levelet kapni tőled? Folyton fényezed az egómat. Dehát nekünk ragyogni kell, nem? A tökéletes vérvonalunkkal, szépségünkkel és személyiségünkkel kitűnünk a tömegből! Haha!
Ó, hát a továbbtanulás... Igazából gőzöm sincs, hogy mit akarok. Nem tudom elképzelni magamat sehol, ez pedig elég gáz... Főleg azért, mert már csak egy évem van. Reménykedek, hogy egyszer csak beugrik valami, de eddig semmi. Talán ha majd jobban elkezdek utána nézegetni az iskoláknak... nem tudom, remélem. Nem akarok örökké ott maradni a nyakadon!
Hát, nem tudom. Kisebb koromban alig vártam, hogy végre idősebb legyek, 15-16, aztán elértem, és rájöttem, hogy nem is olyan nagy szám... most meg már 17 vagyok, és inkább szeretnék visszafelé menni, pedig még mindig fiatal vagyok... Van ennek így értelme? Már nagyon közel vagyok a húszhoz, és ez baromi ijesztő!
Na és azóta találkoztál a pocokkal? Ha ennyire nem találod, lehet, már megszökött... Ami kellemetlen lenne, már én is szeretném megismerni. Mondjuk lehet Wampus nem fogja kedvelni annyira... Mit csinálunk, ha meg akarja majd enni? Remélem abban a kézikönyvben van valami erről, nem szeretném látni az arcod, miután Wampus szétté... mindegy, mindegy!
Hmm, attól, hogy csendes, nem biztos, hogy nem állat. Csak néha fakad ki belőle az állatság, tudod. Ami nem is annyira nagy baj... Bemutatod majd nekem a bácsijaidat? Még egy-két apuci elfér a sorban! Bár abban nem vagyok biztos, hogy a házban is... Nem baj, legfeljebb kiköltöztetjük Franket.
Uuu, oké, benne vagyok a hármas-kiruccanásban. Amúgy is imádom Adát, annyira édes! Bírom a fáraómániáját. Elvihetnénk valami egyiptomi múzeumba. Vagy még túl kicsi ahhoz, hogy ilyeneket lásson? Amúgy meg biztosan nem utál, ha meg tényleg töltesz vele egy kicsit több időt, az mindent megold. Meg vegyél neki édességet! Melyik gyerek nem szereti az édességet?
26-án találkozunk, apuci! Várod már? Én alig várom, hogy lássam a cápáimat... meg persze téged is! Majd vehetnénk cápás egyenpizsamát, nagyon menő lenne.


Avery
június 13.
Naplózva


Elliot O'Mara
[Topiktulaj]
*****


Mucipuma

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #57 Dátum: 2020. 06. 25. - 22:02:43 »
+2

Szia Gyerek!

Megszületett az öcséd ma reggel. Nattal a Noah Arthur Forest nevet adtuk neked. Egy ideig nem leszek elérhető, mert itt ragadtam... máshol. Szóval nem otthon vagyok, na mindegy!  Nagyon-nagyon hiányzol innen! Úgy írnék róla hosszabban! Olyan jó lenne, ha itt lennél és megölelnéd...

Vigyázz magadra!
Ölel,



u.i.: Sok sikert a vizsgáidhoz! Apa hisz benned!

u.i. 2: Megpróbálok írni, amint hazajutok. Addig is írd meg kérlek, hogy vagy!

2001. június 16.
Naplózva


Avery Cassen
Eltávozott karakter.
*****


Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #58 Dátum: 2020. 07. 01. - 22:00:07 »
+1

Apu!

Úristeeeeen! Oké, sikeresen elérted, hogy ma semmi másra ne tudjak gondolni. És tudom, persze, persze, nem mondom el senkinek. Meg akarom ölelniii! Mekkora? Melyikőtökre hasonlít? Oké, nem kérdezősködök... Majd úgyis mesélsz róla élőben...
Noah!!! Mondtam, hogy ez lesz a befutó. És amúgy hol ragadtál?
Velem minden rendben, mint mindig, tudod. Hogy érzed magad? Milyen apának lenni megint? Naaaagyon izgatott vagyok! Nem is tudom, mit kell ilyenkor mondani meg írni. Hmm, vajon mit szólna az apám, ha elmondanám neki, hogy lett egy öcsém? Haha!


Avery
június 17.
Naplózva


Elliot O'Mara
[Topiktulaj]
*****


Mucipuma

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #59 Dátum: 2020. 07. 02. - 19:15:43 »
+1

Szia Gyerek!

Valószínűleg ez az utolsó levelem, mielőtt Londonba jössz. A napokban áthoztuk az öcsédet a Mungóba, sajnos kis termettel született és nem teljesen fejlett még, medimágusi felügyeletre van szüksége egy darabig. De ne aggódj, nagyon erős!
Rám hasonlít, legalábbis az alapján, amit Nat mondott... merthogy én még nem voltam ott. Majd elmesélem, miért nem, meg mi van, de ez is egy hosszabb beszélgetés része lesz és most hosszan írni nem tudok. Felváltva járnak be a rokonok hozzá a Mungóba, mindig van vele valaki, hogy szokja a családot. De szerintem Dean a kedvence, már most egyértelműen nagypapa rajongó. Nem csoda, ki ne szeretné a durva, favágó külsejű pasasokat?
Nagyon hiányzol innen. Olyan jó lenne, ha már velünk lehetnél. De azért élvezd ki az utolsó napokat. Ne gondolj arra, hogy baj van Noah-val! Rendben lesz, ez már teljesen biztos.
Vigyázz magadra!
Ölel,



u.i.: Várlak a vonatnál június 26-án. Feketeében leszek. Felismersz.

2001. június 21.
Naplózva

Oldalak: 1 2 3 [4] 5 6 7 Fel Nyomtatás 
« előző következő »
Ugrás:  


Powered by SMF 1.1.13 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország


Az oldal 0.123 másodperc alatt készült el 45 lekéréssel.