+  Roxfort RPG
|-+  Karakterek
| |-+  Karakter Kapcsolat Nyilvántartás
| | |-+  Griffendél
| | | |-+  Blue A. Rains
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában « előző következő »
Oldalak: [1] Le Nyomtatás
Szerző Téma: Blue A. Rains  (Megtekintve 76 alkalommal)

Blue A. Rains
Griffendél
*

Százszorszép ❁

Nem elérhető Nem elérhető
« Dátum: 2017. 06. 11. - 14:54:21 »
0

Blue A. Rains kapcsolatai
Griffendél VII. Forrófejű harcos. Alkotás. Csillagok. Félszemű. Vörös.

Barátságok
"Élni az életet minden gond nélkül lehetetlen,
Vannak percek, órák, napok mikor az ember tehetetlen.
Nem tudja, mit tegyen, merre lépjen, vagy lépjen-e.
Nem tudja, hogy lesz-e valaki a nehéz pillanatban mellette."

A háború megváltoztatta az embereket, ehhez kétség sem férhet. Voltak barátaim, akikre mindig számíthattam, de mellettem állnak-e még? Én is vétkes voltam, tudom jól; ellöktem az ártatlant, pedig csak segíteni akart. Megértetted te ezt? Vagy engem okoltál, dúltál-fúltál, s otthagytál? Lejárt a lemez. De tettél-e újat kapcsolatunk lejátszójába? Lehet karcos, foltos, maszatos, amíg viszi a gép, tisztítani fogom.

Szerelmek
"...és ott a park, a régi szerelmek lábnyoma,
a csókok íze számban hol méz, hol áfonya"

Szerelmes voltam, jobban, mint bármikor hittem volna, hogy képes leszek rá. Vak is voltam, nem hittem volna, hogy a csillagok ily módon közbeszólnak, megszakítva életem zökkenőmentes folyását. Mellette boldog voltam, nem volt másra szükségem - de vajon hibáztam ezzel? Nem hinném. De nem tudhatom, mennyire köptem levesedbe ezzel, vagy vettem ki szádból az utolsó falatot. Ő volt a nagy szerelem az életemben, de ő már nincs - valaki máséban töltöttem-e be vajon ezt a szerepet, vagy leléptem a főpróba előtt? Nem tudom, tudok-e még majd így szeretni, de ez ne tántorítson el. Griffendélesek vagyunk, fiatalok, vakmerőek - én igyekezni fogok.

Ellenségek
"Sajnos ez van, a kapcsolatok változnak,
amilyen könnyen lett ismeretlenből barát,
oly könnyen lehet a barátból ismeretlen.
S már tudod, bánod, hogy titkaid rábíztad,
mert önös céljaira bármikor felhasználja."

Sosem állítottam, hogy könnyű lenne szeretni engem - sokan feladják félúton, de mások anélkül, hogy ténylegesen ismernének, elítélnek, és inkább mondják, hogy utálnak, mintsem megerőltetnék maguk megismerésemmel. Nem tudhatom, mennyi ember levesébe köptem; talán James kellett volna neked? Vagy leköröztelek SVK órán, és engem dicsért meg a tanár helyetted? Most visszabújtam a csigaházamba, de nem mindig volt így, voltam hangos is, és kavartam több vizet - ez az időszakom az, ami heget hagyott rajtad? Sajnálom, ha a Műteremben tönkretettem a festményedet, biztos vagyok benne, hogy véletlen volt; az a hely önkifejezésre van, nem másrongálásra.

Bármi
"Csak hogy soha el ne felejts!
Nem tudhatom, neked ez mit is jelent,
Tudom, lelkemet a szívedbe véstem,"

Egyszer rád mosolyogtam, és épp arra volt szükséged aznap, még ha nem is tudtam róla? Botor voltam, és pálcát rántottam a folyosón, hogy megvédjelek, vagy épp, hogy eltaláltalak egy eltévedt átkommal? Biztos nem szándékos volt; ha te lettél volna a pálca másik végén, sokkal durvább jelzőkkel gondolnál rám. De az is lehet, hogy együtt van óránk, aztán folyton idegesítelek, vagy a néhai kihágásaimmal, de még nem tettem annyit, hogy megutálj. Azért remélem, még nem estem rád egy fa tetejéről! Ha igen, bocsánat.

Kód:
[center][color=#81F79F][size=18pt][font=Gabriola] * Kapcsolatunk * [/font][/size][/color][/center]
[center][i] " * valami idézet vagy ilyesmi, de törölhető is* " [/i][/center]

[justify]Ide meg lehet kifejteni.[/justify]
Naplózva

Oldalak: [1] Fel Nyomtatás 
« előző következő »
Ugrás:  

FRPG.hu toplista!
The Age of Marauders
Napi egy kattintás a hosszú élet titka!