+  Roxfort RPG
|-+  Karakterek
| |-+  Karakter Kapcsolat Nyilvántartás
| | |-+  Felnőtt karakterek
| | | |-+  Elliot O'Mara
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában « előző következő »
Oldalak: 1 [2] 3 4 Le Nyomtatás
Szerző Téma: Elliot O'Mara  (Megtekintve 23247 alkalommal)

Nolan Pye
Eltávozott karakter
*****


VI. évfolyam

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #15 Dátum: 2018. 04. 18. - 21:05:25 »
+2

BÁMÉSZKODÓ VÉNEMBER
Igen, az!
Ne higgye, hogy nem szúrtam ki, micsoda áhítattal bámulta Margát a bálon, miközben egy másik lánnyal táncolt. Mi a fene maga, talán valami kéjenc, aki diáklányokat szemel ki magának? Azt hiszem a magafajtákat kéne távoltartani a Roxforttól, nem pedig beengedni táncikálni.
Naplózva


Marga Destain
Eltávozott karakter
*****


A pimasz

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #16 Dátum: 2018. 04. 18. - 21:11:21 »
+2


MAGA!
Szóval MAGA az a KÉJENC! Mit bámészkodik? Ez tök undorító! Fúj! Hány éves maga? És miért jár ilyen gyerekbálokra? És különben is, mit bámult rajtam olyan nagyon? Vagy Merlinre, ami még rosszabb, mi van ha Nolant bámulta? Pff... Szörnyű! Tartsa magát távol tőlem is, tőle is!
Naplózva


Jimmy Slinkhard
Eltávozott karakter
*****


Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #17 Dátum: 2018. 04. 19. - 06:02:43 »
+1

Rejtélyes férfi
Nos igen, a tóparton való találkozásunkkor megijesztett. Hamarosan láttam magán, hogy az az őrült, nagyon rossz bőrben lévő ember, nem a teljes valója. Borzasztóan örültem magának, amikor megláttam a bálon, és kimondhatatlanul hálás vagyok önnek, hogy segített megtalálnom az apámat, vagyis neki engem.
Mr. O'Mara, maga egy érdekes embernek tűnik, remélem majd lesz még esélyem jobban megismerni önt, s azt is remélem, hogy rendezni tudja magában a szívfájdalmát.
Naplózva


Lottie Lowell
Manifesztálódott Művészetek Mágikus Magasiskolája
***


Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #18 Dátum: 2018. 04. 21. - 13:26:38 »
+1

Nyomulós kis csavargóm

A találkozásunk enyhén szólva is becsapódás volt. Te engem hibáztattál én meg téged. Egyezzünk meg abban, hogy mindketten hibásak voltunk, nem néztünk a lábunk elé, ennyi. Ami ezután következett azt enyhén szólva nem tudtam hová tenni, még nem éltem át ilyesmit, idegentől. Elkezdtél ölelgetni, meg fogdosni, mint valami régi ismerősödet vagy a csajodat. Kicsit furcsa volt ez a  fajta közeledés, ezért is szóltam rád úgy. Nem tudtam mit akarsz velem.
Azt hiszem megsértődtél rám, miután leszidtalak. Úgy viselkedtél velem, mint aki haragszik, jogosan, talán nem kellett volna ennyire rád szólnom. Nem akartalak megbántani, csak nem tudtam mire vélni ezt a közeledést. De be kell, hogy valljam jól esett a kedvesség. Ne érts félre. Mosolyog Végül is jó benyomást tettél rám, úgy gondolom nem árthat ha kicsit jobban megismerlek majd. Remélem még találkozunk Mosolyog
Naplózva


Daniel O'Mara
Eltávozott karakter
*****


A Medimágus

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #19 Dátum: 2019. 01. 05. - 21:02:47 »
+1


TESTVÉR
Senki sem mondaná meg rólunk, hogy testvérek vagyunk és ha még is, hát ki hinné el, hogy te vagy az idősebb? Néha még én is felteszem a kérdést magamnak: vajon ez tényleg az igazság? Ha rád nézek, időnként nem vagy több egy törékeny kölyöknél, máskor pedig egy bosszantó mitugrász vagy. Sosem tartottalak megbízhatónak, de egy valamit biztosan rád bíznék: az életemet. Tudom, hogy fontos neked a család és mi maradtunk csak neked apámmal, anya halál után. Ezért kérlek, ne kószálj el megint! Maradj mellettünk!
Naplózva


Christopher Cartwright
Varázsló
*****


tolvajvezér

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #20 Dátum: 2019. 02. 24. - 20:59:43 »
+3


Amikor beengedünk valakit a saját kis világunkba, az a legnagyobb megtiszteltetés és szeretet kifejezése.
Hiszen ilyenkor lelkünk legmélyére láthatnak le.
Vannak ellenfelek. Vannak hamisítók. Vannak tolvajok. Vannak ismerősök. Vannak ellentétek. Vannak megegyezések. Vannak alkuk. Vannak felajánlások. Vannak kudarcok. Vannak bizalmak. Vannak kétségek. Vannak félelmek. Vannak célok. Vannak elvárások. Vannak megalkuvások. Vannak kompromisszumok. Vannak feladatok, akadnak lehetőségek. Vannak családtagok. Vannak szeretők. Vannak bizalmasok. Akadnak barátok.
És vagy te.
Minden egyszerre.

Naplózva


Cooper Hayes
Eltávozott karakter
*****


Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #21 Dátum: 2019. 07. 27. - 17:14:26 »
+1

Megfogadtam
Mr. O'Mara, én megígértem magamnak, hogy egyszer még kilábalok ebből s úgy látom magának is szüksége lenne egy újra kezdésre. Mi ketten együtt nagy dolgokra lehetnénk képesek, csak bíznia kéne bennem. Talán elutasította a legutóbbi ajánlataimat, majd válaszra sem méltatott, de én tudom hol keressem és tudom hova küldjem a baglyokat. Előbb-utóbb megtaláljuk a mindkettőnknek megfelelő megoldást. Bízzon bennem, én tudom hogyan becsüljem meg a tehetséges embereket!
Naplózva


Lilium Leddicius
Eltávozott karakter
*****


az ásós lány

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #22 Dátum: 2019. 07. 30. - 14:23:53 »
+1


EZMIEZ?
Ilyen puffogó sráccal rég nem találkoztam, aki minden panaszkodása ellenére igazán jó társ a harcban, bár szerintem te ezt nagyon is jól szeretnéd titkolni. Jah, és nem, nem jössz be nekem, nem szeretem az élőket. De azért te se átkozz szét. Hááát
Naplózva


Avery Cassen
Eltávozott karakter.
*****


Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #23 Dátum: 2019. 11. 09. - 22:47:26 »
+2


Apám helyett az apám
Ha azon a napon nem esik meg rajtam a szíved, akkor valószínűleg most még mindig valahol az utcán bolyonganék, vagy már egyáltalán sehol. Nem igazán ilyen tervekkel indultam neki akkor a nagyvilágnak, aztán lám, egyszer csak belecsöppentem egy új családba, vagy valami olyasmiba.
Nem vagyunk tökéletesek, néha veszekszünk, kiabálunk és világtalan hülyeségekkel nyúzzuk egymást, de azt hiszem, ettől leszünk igazán valami olyasmi. Remélem, mikor kiakasztalak, akkor is tudod, hogy mennyire szeretlek. Bocsi, ha sokszor az idegeidre megyek a kamaszos hülyeségeimmel. Igyekszem jobb gyerek lenni, tényleg. 
Naplózva


Sophie Flynn
Boszorkány
*****


Let's say sunshine for everyone

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #24 Dátum: 2020. 05. 07. - 11:52:44 »
+2


Ave furcsa apukája
Ugye jól vagy? Tudod, nem gondoltam volna, hogy lehet egy tea ilyen rossz ízű, de úgy tűnik semmi sem lehetetlen. Nem merek visszamenni abba a teázóba, kicsit mély nyomot hagyhattunk azzal, hogy eljátszottuk, hogy egy pár vagyunk. Azért remélem nem voltam túlságosan flúgos neked. Remélem Ave felé nem vagy olyan mogorva, de lehet csak rossz kedved volt. Minden esetre, ha legközelebb találkozunk, inkább valami vajsörözésre vinnélek azt hiszem. Bár ne hidd, hogy egy valami randi felhívás, nincsen apa komplexusom. gülü
Biztos nagyon rendes lehetsz te is, elvégre Ave is szeret téged, szóval nem tartok tőled annyira.
Naplózva


Wade Rivers
Eltávozott karakter
*****


Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #25 Dátum: 2020. 06. 06. - 10:21:45 »
+1

naiv kisfiú
Az a jó benned O'Mara, hogyha az ember kimondja, hogy "nagyhatalmú varázstárgy" máris elfelejtesz gyanakodni. Olyan könnyű téged megtéveszteni és irányítani, mint egy bábot. Vajon gyanakodtál rám egy percig is? Kétlem. Megbízóként tekintettél rám, én pedig jól játszottam a szerepet. Elég volt pénzt adnom, kifizetnem az italodat, még azután is, hogy elloptad a serleget, amit rendeltem. Bizonyára azt hitted, most győztél, de sosem győzöl.
Naplózva

Sean Westerfeld
Vérfarkas
***


the lonley beast

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #26 Dátum: 2020. 07. 21. - 11:10:43 »
+1


HÁH?!
Először is: dugd a fenekedbe azt a redves órát. Másodszor meg: gusztustalan ízű a véred. Cukorbeteg vagy? Tiszta édes volt. És nem, nem bántam meg, hogy megharaptalak. Csak azt sajnálom, hogy a kezed a helyén maradt. Nyugi, tudtommal nem vagyok még egyelőre veszett.
Naplózva


† Ginevra P. Jadisland
Eltávozott karakter
*****


A firkász

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #27 Dátum: 2020. 08. 14. - 08:47:40 »
+1


Mr. Címlap
Már messziről kiszagolom, ha valamiről érdemes írni. Te ilyen alapanyag voltál. Titokzatos és drámai. Az a "je ne sais quoi" fajta, akire felfigyelnek az emberek. Egyértelmű volt hát, hogy addig megyek, amíg nem írhatok rólad. Addig is mentem, kétszer is. Egyszer a saját otthonodban vallottál színt Foresttel együtt a kapcsolatotokról. A mai napig nem értem, hogy vagytok képesek elviselni egymást, de valahol szurkolok nektek, mert olyan szórakoztatóak vagytok... és hát, "the show must go on", mint tudjuk, ugyebár. Amíg ti együtt lesztek, - még ha se veled-se nélküled módon is - addig nekem mindig lesz egy jó sztorim. Ennyi vagy hát nekem... Egy jó sztori. Na meg Esmé exvőlegénye... és barátja... bármennyire is nehéz ezt elfogadnom, próbálok viselkedni, ha a közelében látlak. De azt tudnod kell, hogy legszívesebben örökre kitörölnélek az életéből. Nem bírom, ahogy rád néz. Nem bírom, hogy még mindig annyira fontos vagy neki. De lenyelem... mert szeretem őt és sajnos jól tudom, soha nem választhatlak szét benneteket. Van ez a fura kapocs köztetek, ami nem engedi. Hogy én mennyire rühellem ezt!
Naplózva


Irene Liu
Eltávozott karakter
*****


Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #28 Dátum: 2020. 08. 16. - 18:02:55 »
+1

A MÁSIK ÉN
Évekig azt sem igazán tudtam, hogy létezel, aztán hirtelen Te lettél az egyetlen, akire számíthattam. Nem tudom, hogy valaha meg tudom-e hálálni a segítségedet, de tény és való, hogy mindig ott voltál nekem, amikor szükségem volt rád. Sokkal több bennünk a közös, mint eleinte hittem és nem csak azért, mert rokonok vagyunk. Ezért is nevezhetlek a másik énemnek vagy talán inkább egy darabja vagy annak, ami én vagyok. Önkéntelenül is, de Te vagy az, aki közelebb visz a válaszokhoz, amiket keresek. Elliot, rajtad kívül már alig van élő rokonom, de Te egyben a barátom is vagy. Ha lesz lehetőségem, valamilyen módon viszonozni fogom azt amit értem tettél.
Naplózva


Jaimie Lockwood
Eltávozott karakter
*****


Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #29 Dátum: 2020. 08. 17. - 19:36:31 »
+1

FURA KALANDOR
Véletlenül akadtam beléd, aminek az lett a vége, hogy egy sötét kriptában találtuk magunkat. Talán eddig ez volt az első igazán érdekes dolog, ami történt velem, de még most is futkos a hátamon a hideg, ha eszembe jut mi történt ott. Nem volt időm akkor elköszönni tőled, talán legközelebb nyugodtabb körülmények között találkozunk és talán akkor az auroroknak sem kell hazudnom, hogy mit keresünk egy fura helyen, ahol nem is varázsolhattam volna. Azért köszönöm a nem mindennapi élményt, remélem a kincs, amit találtál sokat ért.
Naplózva

Oldalak: 1 [2] 3 4 Fel Nyomtatás 
« előző következő »
Ugrás:  


Powered by SMF 1.1.13 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország



A google ekkor járt utoljára az oldalon 2020. 11. 05. - 10:35:27
Az oldal 0.31 másodperc alatt készült el 43 lekéréssel.