+  Roxfort RPG
|-+  Karakterek
| |-+  Karakter Kapcsolat Nyilvántartás
| | |-+  Felnőtt karakterek
| | | |-+  Safiya Annis Carson
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában « előző következő »
Oldalak: [1] Le Nyomtatás
Szerző Téma: Safiya Annis Carson  (Megtekintve 2837 alkalommal)

Safiya Carson
(N)JK

Nem elérhető Nem elérhető
« Dátum: 2021. 08. 18. - 21:33:24 »
+3

◊ s a f i y a  ◊

Tar sziklapart, egy árva fűz van ottan,
s a szélbe szórja hosszú zöld haját,
akár egy nimfa, arra kárhozottan,
hogy fűzfaként zokogja ős jaját.

Kód:
[box][font=georgia][color=#826d52]◊ ki vagy nekem ◊[/color]
[color=#ceaa9a]mondd el bővebben
Naplózva

Aiden J. Fraser
Varázsló

Pirkadatkor a hajnalba olvadok

« Válasz #1 Dátum: 2021. 09. 15. - 11:17:06 »
+1

◊ Nem, nem ismerek semmilyen Seant.  ◊
Tudom, hogy kerested, és tudom, hogy a Minisztérium küldött. Én nem ismerek semmilyen vérfarkast a boltomban is csak unalmas átlagemberek dolgoznak, akik csak az unalmas megélhetésüket akarják biztosítani, nincs itt semmi érdekes. Bocsi, kislány, nem adom ki a társaimat, nézzél bármilyen szép, csillogó, ártatlan szemekkel.
Amúgy, amikor elhagytad a boltom, a szél felfújta a szoknyád. Milyen merész bugyikat hordanak egyesek.
Naplózva

Diana Hardy
Minisztérium

§ dancer in the dark §

« Válasz #2 Dátum: 2021. 09. 23. - 14:17:03 »
+1

◊ Túl kedves vagy ◊
Túl kedves vagy ahhoz, hogy mindennapos kűzdelem nélkül átvészeld a Minisztériumot. Szoktalak látni, ahogy a vérsafkasokat védelmezed, párszor össze is vezstél a feletteseiddel. Csodállak, mert nagyszerű belső erőd van, ami miatt képes vagy harcolni minden nap. Tanulj meg magasan repülni, és akkor nem téphetik ki a szárnyaid.
Naplózva

Sophie Flynn
Moderátor

Let's say sunshine for everyone

« Válasz #3 Dátum: 2021. 11. 14. - 17:32:06 »
0

◊ Bocsi a szósz miatt ◊
Ne haragudj, hogy a büfében véletlenül neked repült a szószos tálca, ami csak úgy kipattant a kezemből! Jó, azért volt így, mert megbotlottam a felmosóban és a szószok repülni szerettek volna, hogy aztán hősi halált halljanak a fehér blúzodon, esztétikus vörös és áfonyás foltot hagyva rajtad.
Szóval... Bocsi!
De legalább jó volt rád szívecskés puclsim!
Naplózva

Maria Fitzgerald
Tanár

a Hollóhát házvezetője

« Válasz #4 Dátum: 2021. 11. 18. - 17:17:11 »
0

◊ bocsi! ◊
nem akartam a patikában az arcodba robbantani az az egész sornyi bájitalt a polcon, csak magamhoz akartam invitozni egyet, mert miért ne, megtehetem,. Hát már megint nem sikerült túl jól a varázslatom, és te kaptad a legtöbb löttyöt az arcodba. Remélem azóta már elmúlt a tüdőszíned!
Naplózva

Elliot O'Mara
Adminisztrátor

Mucipuma

« Válasz #5 Dátum: 2021. 12. 09. - 06:32:02 »
+1

◊ láttalak Seancival◊
Te nő! Mit legyeskedsz a Seancim körül? Örülnék, ha kicsit békén hagynád, nem szeretem, ha furcsa emberek piszkálják. Seanci sebezhető és szomorú. Jó lenne, ha nem bántanád meg. Szüksége van a szeretetre, de arra, amit te tudsz adni neki, arra nem. Kopj le.
Pá.
Naplózva

Leah Barlow
Eltávozott karakter.

« Válasz #6 Dátum: 2022. 03. 25. - 09:47:40 »
+1

◊ szóval te vagy az ◊

Láttalak édesen andalogni Sean-nal. Végre vette a bátorságot és beismerte, hogy mennyire szeret? Vigyázz rá nagyon, mert ha megbántod jogomban fog állni bosszút állni rajtad. A miheztartás végett, gondoltam szólok.
Amúgy nincs bajom veled, sőt nagyon örülök, hogy végre megint boldognak láttam. Jó volt rátok nézni! Ha megint bekattana, szólj, majd fenékbe billentem. Tudod, ez is jogomban áll ám.
Hajrá csajszi!
Naplózva

Aiden J. Fraser
Varázsló

Pirkadatkor a hajnalba olvadok

« Válasz #7 Dátum: 2022. 03. 28. - 13:02:40 »
+1

◊ a kutyusunk csaja ◊
KOmolyan örülök, hogy van végre egy nő az életében. Nem azért, mert akkor nem vagyok féltékeny amiért ELliot közelében van. Kellett már valaki, aki életet lehel ebbe a szerencsétlenbe. Amúgy vigyázz rá, mert ha megbántod nagyon mérges leszek. Sean a barátom. Az egyik legjobb. Még akkor is, ha utálom néha Elliot miatt. Vigyázz rá.
Naplózva

Sean Westerfeld
Vérfarkas

the lonley beast

« Válasz #8 Dátum: 2022. 05. 19. - 17:57:00 »
+1

◊ szeretem a kezeid ◊
Olyan kedvesen érsz hozzám, mint senki más. Szeretem az illatod, szeretem az érintésed, szeretem a hangod. Szeretem, hogy tanítasz, szeretem, hogy velem vagy.
És szeretem, hogy nem félsz tőlem.
Naplózva

Benjamin R. Fraser
Varázsló

Someday we will foresee obstacles

« Válasz #9 Dátum: 2022. 09. 07. - 13:19:42 »
+1

◊ a házisárkányunk farkasunk csaja ◊
Láttalak párszor, és Sean egészen odavan érted. Ha egy kicsit unod, hogy folyton csak nyers húson él, meg fácánokat és őzeket hord haza a vadászatból, ugorj át hozzánk egy rendes vacsira, és hozd magaddal Seant is. Egészen hiányzik, hogy ott lustul a teraszon. Örülök, hogy melletted színt is kapott.
Naplózva

Fynn Kyteler
Varázsló

« Válasz #10 Dátum: 2022. 10. 15. - 09:38:04 »
+1

◊ismeretlen ismerős◊
Tudtam, hogy valahonnan ismerős a két hang. Épp a sarkon fordultam be a tesómék utcájába, mikor meghallottalak téged. először nem tudtam, honnan olyan ismerős a hangod, aztán leesett, hogy honnan is. Furcsa volt aztán felismerni Sean hangját is. Hogy ez is mindenhol ott van...szóval elváltál, vagyis remélem nem maradtál a tuskó férjeddel.
Naplózva

Oldalak: [1] Fel Nyomtatás 
« előző következő »
Ugrás: