+  Roxfort RPG
|-+  Karakterek
| |-+  Karakter Kapcsolat Nyilvántartás
| | |-+  Felnőtt karakterek
| | | |-+  Kean Rowle
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában « előző következő »
Oldalak: [1] Le Nyomtatás
Szerző Téma: Kean Rowle  (Megtekintve 577 alkalommal)

Kean R. Rowle
Minisztérium

Nem elérhető Nem elérhető
« Dátum: 2016. 11. 21. - 18:47:18 »
+3

Kean Rayleigh Rowle

Család
A Rowle család az egyik legnagyobb múltú család, és erre olyannyira büszkék,
hogy szinte mindent ennek szentelnek. Kivéve Keant, aki szakítani szeretne
ezzel a hagyománnyal, és pont ezért rémes a kapcsolata az apjával.
Mondhatni már odáig fajult, hogy minden találkozás egy párbajba torkollik, még
a békésnek induló tárgyalások is. Az édesanyjával sem olyan szoros a kapcsolata,
mióta elköltözött a főházból, a Fawley-k oldalán pedig senkivel sem tartja a
kapcsolatot. A családnak négy ága van, Kean a főág örököse, a többi ággal tartja
a kapcsolatot, próbálja a maga oldalára állítani az embereket, több-kevesebb
sikerrel. Talán ebbe a kategóriába tartozol/szeretnél tartozni? Jól gondold meg
a választásod, intrika fogja színesíteni a mindennapjaid.

Barátok/munkatársak
Kevés barátja van, viszont annál több munkatársa. Az aurorparancsnokság
 tagjaként mondhatni az egész minisztérium kollégának számít nála, viszont azt hogy igazi
barátja lenne bárki is, csupán néhányak mondhatják el magukról. Mindenkivel megpróbál
a lehető legjobban kijönni, de néha nehezen találja meg a közös hangot, és nem feltétlenül
a legjobb módon próbálja meg kiengesztelni a sértett felett. Te vajon közéjük tartozol?
Akárhogy is, egy barátnak, kedves kollégának mindig örül.

Szerelem
Egy félresikerült házasság után és előtte is rajongtak érte a nők,
 de valahogy egyik sem volt az igazi, még keresi a nagy Őt. Tökéletes szerető,
elkényezteti a kiszemeltjét, és bár azok a problémák itt is fenn állnak, mint
a barátoknál, a kiengesztelés itt sem marad el, csupán egy másik szintre lép.
Volt köztetek valami? Egy fellángolás, egy egyéjszakás kaland? Szeretett is,
vagy csak te szeretetted őt? Ebbe a kategóriába tartozol?

Ellenségek
Aurorként rengeteg ellenséget szerzett már magának, elsősorban letartóztatott
halálfalók, gyilkosok képében. Néhány piti tolvajt ugyan elengedett, de csak azért,
hogy besúgója és összekötője legyen az alvilággal, őket viszont amitől csak lehet
megvédi az első bukásig. Nem csak aurorként szerzett magának ellenségeket,
hanem a féltékeny férjek képében is, bár ezt sohasem értette, hiszen nős
asszonyokkal nem kezdett. Te esetleg ebbe a kategóriába tartozol?

Egyéb
Nem tudom mit hagyhattam ki, de biztos van olyan, aki egyik
kategóriába sem sorolható be. Áruld el, szerinted mi vagy?

Kód:
[center][color=#708090][font=cooper std black][size=14pt]Ide írd, hogy minek
érzed a közös ismertségünket.[/size][/font][/color][/center]
Naplózva

Willow Fawcett
Tanár

SVK prof

« Válasz #1 Dátum: 2016. 11. 22. - 19:05:26 »
+1

Barát

A barát talán nem is a legjobb szó. A legjobb barát lenne az ideális, hiszen senki sincs, aki olyan közel került volna hozzám, mint te. Legalábbis eddig, de az meg már egy másik kérdés. Mikor először felkerestél, azt hittem, csak szórakozol velem, de nem érdekelt. Akkoriban nagyon sok minden nem érdekelt, és kifejezetten érdekesnek tartottam, hogy miben lehetek segítségére egy olyan agyafúrt embernek, mint te. Az a kísérlet azóta is összeköt minket. Remélem, ahogy én, hamarosan te is megtalálod azt a személyt, akit életed párjának nevezhetsz, és aki téged az életének. Ott leszek mindig veled, még az utolsó percekben is. Nem szabadulsz, és ez lehet ígéret, de fenyegetés is.
Naplózva

Elsa Channing
Eltávozott karakter

○ cloud atlas ●

« Válasz #2 Dátum: 2016. 11. 23. - 05:50:03 »
+1

♆┈ ┊∵
♆∷⋮ ⋯ ☬ ∴∷

Kean Rayleigh Rowle...!
Te vagy minden leg az életemben: a legdühítőbb, a legváltozatosabb káromkodásokra inspiráló, a legirritálóbb, a legbunkóbb, a legmaradibb, a legbeképzeltebb, a leg... leg... leginkább sárkányok és hippogriffek eleségének való ismerősöm, a legrosszabb kollégám, a legarrogánsabb vitapartnerem, a legtöbb álmatlan éjszakát generáló - az, akinek órákig tudnám mesélni a bűneit, és ha végeztem, csak áttérek egy másik nyelvre, mert megérdemled. Ó de mennyire megérdemled te azt a sok indulatot...!

És te vagy minden más leg is: a legbájosabb, a legfurfangosabban bókoló, a legviccesebb, a legtalálékonyabb, a leghaladóbb, a legkíváncsibb, a leg... leg... leginkább az a személy, akire vártam, a legelbűvölőbb lovagom, a legizgalmasabb partnerem (ne vigyorogj már, te szexisten...), a leglelkesebb - az, akinek órákig mesélhetem, mi minden történt velem, merre jártam, mit éltem át, és aki követni is tud, kihívást nyújt, és akinek a szellemi munkája lenyűgöző. Hogy lehet egy ember ennyire ellentmondásos? Ne, ne is válaszolj, te rémálom, te csodálatos..! Mi is lenne velem már nélküled...
 ♆∷⋮ ⋯ ☬ ∴∷ . Annyit mondtam már, hogy biztosan tudod, mit jelent..

Naplózva

Arnold Till
Eltávozott karakter

head of tails

« Válasz #3 Dátum: 2016. 11. 24. - 23:50:59 »
+1

fiatalság.. bolondság

Kell-e emlékeztetnem közös feladatunk csúfos végére?
  Rowle, habár hajlamos vagyok felmenteni alkalmatlan
  kollégáimat a hibáik alól, ön díszmenetét mutatta be egy
  amatőr hibáinak: forrófejűség, rossz ítélőképesség,
  feleslegesen túlfűtött érzelmek, logikátlanság,
  droghasználat...
  Remélem, tanult az esetből, és hamarosan megbecsült
  tagja lehet az aurori kollégiumnak, de ha elfogad egy
  jó tanácsot: nézzen körül azért az álláspiacon.
  Sosem lehet tudni.
Naplózva

Elliot O'Mara
Moderátor

Mucipuma

« Válasz #4 Dátum: 2018. 03. 20. - 11:39:21 »
+1

Unokatestvér-féle

Hideg. Meggondolatlan. Logikátlan.
Talán ezzel a három szóval jellemeznélek. Eddig minden közös kalandunk eredménye valamiféle katasztrófa lett, amiből aztán, én, igen én és nem te: húztam ki magunkat. Végül is nélkülem nem találtad volna meg azt, amit akartál. Szerencsédre a közös lángnyelvezés ráébresztett arra, nem vagy te rossz ember, csak éppen rajtad ül az a Rowle-átok, ami apámon is. Ne aggódj, az ivás gyógyír erre!
Naplózva

Nathaniel Forest
Varázsló

Az író

« Válasz #5 Dátum: 2018. 04. 07. - 18:01:00 »
+1

Hát, nem tudom

Nem sokat hallottam a Rowle családról, régen. És egy ideje azt gondolom, hogy szerencsére... Most sajna már többet tudok, mint akartam volna valaha is... De egyet mondhatok. Nem adom a Rowle-öknek Elliotot, annyi bizonyos. Még, ha lényegében annak is kéne lennie a keresztnevének. De ja, tudom, hogy téged nem köthetlek általánosítva a családod tagjaihoz. Még, ha így utólag meg is van rólad a véleményem. Nem mintha előtte jó képpel léteztél volna az emlékezetemben. Nem. Az az egy darab találkozónk emlékezetes volt és sajnos az emlékeimben is maradt. Nem tűntél épp kedvesnek, vagy jó és bölcs embernek. De lehet ez csak egy téves első benyomás volt. A változtatás jogát fenntarthatod.

Naplózva

Taiden Archeron
(N)JK

▲ S u r v i v o r ▲

« Válasz #6 Dátum: 2018. 04. 08. - 15:55:58 »
+1

„Provehito in Altum”
Rowle.
A név. Az a név, amitől a kínok kínját élem át. Újra meg újra.
Utállak titeket. Mindegyikőtöket! Tudom hogy hozzád nincs közöm. Lehet hogy te normális is vagy.
Olyan mint én voltam egykor.
Nem ismerlek.
Lehet nem is akarlak.
Valójában nem tudom eldönteni. Csak az biztos, hogy olzan neved van, amitől elfog a hányinger. Nem akarok gyűlölködni, de annyira nem megy... Szívem szerint leátkoznám a fejed, de nem teszem. Nem engedi.
A heg... megint éget, amit ugyan megszoktam már mégis olyan hogy újra meg újra belepusztulok.
Mi közöd van neked Philiphez? Az apád? Nagybátyád? Unokatestvéred?
Mindegy, nem számít. Egyformák vagytok. Megátkoztatok, én pedig szenvedek. Újra meg újra meg újra.
Ne kerülj az utamba ha jót akarsz magadnak.
Soha.
Naplózva

Liam G. Avery
(N)JK

☤ Medimágus ☤

« Válasz #7 Dátum: 2018. 04. 14. - 18:19:12 »
+1

Egy érme két oldala

Emlékszel, mikor kiskorunkban sokszor összeakadtunk? Apám és atyád rendszeresen szerettek szombat esti eszmecserét váltani. Azt hittem ilyenkor csak a szivarfüstbe burkolózásnak hódolnak nem pedig hogy a Sötét Nagyúr terveit vitatják meg. Egy nagyobb jó eszméit vallották. Averyk, Rowle-k, mind mind ugyanazt a célt szolgálták. Csak nekem nem tetszettél te, elkényeztetett selyemfiú. Idegennek éreztem magam melletted. Anyám szerint túl komoly voltam. Apám szerint bolond hogy nem barátkozom veled. Fel sem tűnt neki hogy senkivel nem barátkoztam. Tudtam hogy irigy vagy, amiért a Dean lányt nekem szánják. Te kavartál be? Áh, már talán mindegy is. Nem számít. Ezt is elmosta a brit eső, mint oly sok mindent már ebben az országban.
Egy biztos, ha a Mungóba kötsz ki, és véletlen hozzám osztanak elgondolkodom milyen szívességet kérek az életed megmentéséért...
Naplózva

Oldalak: [1] Fel Nyomtatás 
« előző következő »
Ugrás: