+  Roxfort RPG
|-+  Karakterek
| |-+  Kincsesláda
| | |-+  Eltávozottak kincsei
| | | |-+  Dexter Laboratóriuma (Moderátor: Dexter Crewe)
| | | | |-+  Az emberi test anyaga II.
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában « előző következő »
Oldalak: [1] Le Nyomtatás
Szerző Téma: Az emberi test anyaga II.  (Megtekintve 654 alkalommal)

Dexter Crewe
[Topiktulaj]
*****


Nem elérhető Nem elérhető
« Dátum: 2016. 02. 24. - 23:09:40 »
+3

Az emberi test anyaga
Negyedik év:
Az örökítésről.

Jelen sorok az emberi test anyaga projektnévvel ellátott kutatás negyedik évének első kutatási anyaga, melynek témája a százfűlé-főzettel öröklött tulajdonságok, biológiai folyamatok megfigyelése. Az idei év első komolyabb kutatási éjszaka megfigyelését összegezendő.

Az éjszaka folyamán három különböző kutatási alany mintáit használtam fel, kiknek nevét praktikussági és személyi jogok okán nem említem.
Első alanyom, – egyszerűsítés okán szerepeljen „A” kísérletként – egy tizenhét éves, hímnemű Roxforti tanuló. Az említett személy, mikor a mintát kölcsönöztem tőle, erősen ittas állapotban volt. A vizsgálat célja, hogy bizonyítsam, a százfűlé-főzetről alkotott elméletem, mely szerint: a bájital a pillanatnyi állapotot kölcsönzi a használónak. Minden esetben ez a pillanat, a mintavétel momentuma.
Az „A” kísérlet során felfedeztem, hogy a főzet képes volt átörökíteni az ittas állapotot rám, aki teljesen józanul kezdtem a kutatást. Ezen felül megfigyeltem, hogy az illumináltság, ingadozás nélkül, folyamatosan jelen volt, az egy óra alatt. Feltételezésem szerint a bájital konzerválja a hatásokat, míg az átváltozás tart. A kísérlet során a látásom állóhelyzetben is ingadozott, hátradöntött fejjel, az egyensúlyérzékem forgást szimulált, annak ellenére, hogy teljesen stabilan feküdtem – megjegyzés: az asztalomon.
Személyes véleményem az öröklött állapotról: teljesen hasznavehetetlen. Az ilyen állapotban lévő emberi lány teljes mértékben elveszti a teste feletti kontrollt, ennél fogva a mintavételt is csak nagyon indokolt esetben érdemes kivitelezni. A részegség ugyanis öröklődik a főzettel, annak ellenére, hogy a szervezet előtte nem volt alkohol befolyásoltsága alatt. Ezzel pedig az is bizonyítást nyert, hogy a szervezet pillanatnyi állapotát kapja kézfez a használó, így az olyan dolgokat is képes produkálni, mely a kiindulási fázistól teljesen idegen lenne.

Második alanyom – egyszerűség okán „B” kísérlet –  erős kábítószer hatása alatt állt, mikor én a mintát vettem. A szer bódult, kábult állapotot eredményez, mely alatt az érzékek kihegyeződnek, de a használó elveszti az öntudatát. A vizsgálat célja, az átöröklött hatások érvényesülésének ideje, illetve az, hogy késleltetve törnek-e a felszínre, mint a főzet eredeti hatása.
A „B” kísérlet során felfedeztem, hogy a hatás a szervek változásával egy időben bukkan fel, mely azt bizonyítja, hogy teljesen beleépül az átváltozásba, s nem különálló mellékhatásként lép érvénybe. Ezek az állapotok tehát belekerülnek a bájital hatásmechanizmusába. Következtetésem, hogy a főzet „intelligens” módon képes a konkrét effektust megváltoztatni.
Plusz megfigyelésem, melyet a „B” kísérlet hozott magával, hogy a tudat érzékeli a testben fellépett változásokat. Ha az alany szignifikáns módon eltérő fizikummal rendelkezik, mint az alkalmazó, akkor az elme nem tud azonnal alkalmazkodni a hirtelen változáshoz. Jelen kísérletem alanya az enyémtől sokkal termetesebb felépítéssel rendelkezik, melynek okán a végtagjait nehéznek, a mozgását ügyetlennek éreztem, melynek nem szabadna bekövetkezni, ha a tudat képes lenne adaptálódni a módosult fizikumhoz.
Személyes véleményem az öröklött állapotról: több hátránnyal jár, mint haszonnal. Habár az alanyom által alkalmazott kábítószer megerősítette az érzékeim, olyannyira elvette a tudatos gondolkodást, mely már zavaró volt. Több kísérletre lenne szükség, hogy felmérhessem, a mennyiség növelése, vagy csökkentése, milyen változást eredményezne az alany állapotában.

Harmadik alanyom – az egyszerűség kedvéért „C” kísérlet – meglepetésként ért. A kísérlet eredeti célja az volt, hogy a biológiai folyamatok átöröklődését megfigyeljem. Ennek okán az alany 16 éves nőnemű Roxforti diák. A kísérlet nem várt eredményt hozott, és nem kevés tapasztalatot.
„C” kísérlet a nőknél havonta esedékes, erős fájdalommal járó hetét tölthette, minek hatására ugyan sikerült a kísérletet elvégeznem, meglehetősen nehezítette a helyzetemet. Mind a vérzés, mind a görcsös fájdalom átöröklődött a főzettel együtt, az előző két kísérlethez hasonlóan, az átváltozásba ágyazva. Megállapítom, hogy a pillanatnyi állapottal a biológiai folyamatok is maradéktalanul átöröklődnek.
Személyes véleményem az öröklött állapotról: kibírhatatlan. A mai estétől számított három hétben nem nyúlok női alak használatához a kísérleteim során, az eddigi mintáimat megsemmisítettem, kivéve azokat, melyek már bizonyítottan az említett állapottól mentesek.
Naplózva

Oldalak: [1] Fel Nyomtatás 
« előző következő »
Ugrás:  


Powered by SMF 1.1.13 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország



A google ekkor járt utoljára az oldalon 2019. 08. 26. - 18:24:49
Az oldal 0.05 másodperc alatt készült el 31 lekéréssel.