+  Roxfort RPG
|-+  Karakterek
| |-+  Karakter Kapcsolat Nyilvántartás
| | |-+  Felnőtt karakterek
| | | |-+  Alexander D. Qcross
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában « előző következő »
Oldalak: [1] Le Nyomtatás
Szerző Téma: Alexander D. Qcross  (Megtekintve 624 alkalommal)

Alexander D. Qcross
Tanár

Ω BBT prof. Ω Házvezető Ω

Nem elérhető Nem elérhető
« Dátum: 2015. 11. 07. - 00:58:39 »
+2

A Világ és Én

Bár még a húszas éveimet taposom
úgy érzem, mintha legalább negyven
lenne mögöttem. Lényegében mindig is
magamba fordultam, kevés baráttal, de
ez a háború folytán megváltozni látszott.

Furcsa mód visszatérésemkor az Egyesült Királyságba
sok régi roxfortos társam keresett fel, részvéttel
vagy éppen gratulációval kutatásaimért.
A Főnix rendjében megismertem a bajtársiasság
fogalmát és talán a barátság egyfajta definícióját.

Diákjaimmal sokszor távolságtartó vagyok,
bár jól lehet, hogy ez annak köszönhető, hogy
a nehéz időkben kezdtem tanítani. Segítek, ahol
tudok és most Házvezetőként igyekszem jobban
figyelni a sasok szárnybontogatásait.

Barát vagy ellenség? Érthetetlen fogalmak számomra.

Kód:
[size=15pt][font=georgia][color=#782F39]BARÁT/ELLEN/STB[/color][/font][/size]
[font=times new roman]itt írhatod le kapcsolatodat velem[/font]
Naplózva

Avelin M. Meadows
Eltávozott karakter

Jóslásnagyasszony

« Válasz #1 Dátum: 2015. 11. 08. - 18:18:03 »
+1

NEM IS TUDOM
Nem ismerlek.
Mindig rádöbbenek, valahányszor a szemedbe nézek.
És titkaidat sem ismerem.
Hiszen sosem engedted, hogy jósoljak neked.
De akkor miért vagy mégis a közelemben?
Naplózva

Dimitrij I. Vulkanov
Eltávozott karakter

Kiégett sztársportoló :: "darabos, és tömbös"

« Válasz #2 Dátum: 2015. 11. 08. - 20:46:01 »
+1

Kolléga
Furák vagyunk mi ketten. Én heves és lobbanékony, te pedig higgadt és csendes. Mégis megértjük egymást, a humorunk valahogy passzol egymáshoz, és néha elég egy pillantás a tanáriban, és máris tudjuk, éppen melyik kollégán kell a kávénk felett mosolyogni. Emellett ha úgy van, akkor intelligens társalgásba is lehet veled bonyolódni, mint olyan a bűbájtan hozzám is közel áll, úgy emlékszem talán így kezdtünk el először ténylegesen is beszélgetni. A legjobb pedig, hogy úgy olthatlak, ahogy akarlak, mert nem sértődsz meg, sőt, van, hogy még vissza is tudsz szólni, és nagyon élvezem ezeket az ércelődéseket. Meg kell valljam, nem sok hiányzik, hogy a barátomnak tekintselek.

Naplózva

Clarice Edevane
Eltávozott karakter

VI. ※ Prefektus ※ A ℳardekár fogója

« Válasz #3 Dátum: 2015. 11. 09. - 14:54:36 »
+1

A türelmes prof
A tanárúr mindig nagyon türelmes volt velem. A pálcamágiában sosem voltam jó, néhánytól félek is, de talán azért, mert bűbájtanon általában elég veszélytelen volt minden, ezért az összes közül ez volt az egyetlen, amiből sikeres RBF vizsgát tettem. Ez pedig a tanár úr érdeme, amiért mindig jófej volt velem. Még akkor is, amikor a pohár víz helyett a kezemet fagyasztottam le órán. Igaz, a vizsga csak Elfogadható lett, ez pedig kevés a fősulihoz. De azt hiszem, így is túlteljesítettem magam.
Naplózva

Minerva E. Balmoral
Griffendél
*

the variable

« Válasz #4 Dátum: 2016. 04. 29. - 21:33:44 »
+1

Rajtam múlt

Rendben... el kell ismernem, hogy nem mindig volt felhőtlen a helyzet köztünk, professzor úr, de ez inkább nekem köszönhető, nem tartom igazságtalannak, vagy hasonló, én sem várnék sokat az időnként nem túl élénk tekintettel üldögélő önmagamtól. A bűbájtan talán nem is került volna a látóterembe, ha nem lenne rá szükségem a későbbiekben, és ugyan nem az én kezem a leglelkesebben lendülő amikor a kérdései elhangzanak, azért mindig jól szórakoztam, mert valóságos műsor minden magyarázata... (Gondolkozott már azon, hogy repülőgépeket irányítson? Nem mintha ez nem inkább hozzáadna a hangulathoz, ugye.)
        Remélem, az idei teljesítményem tükrözi majd, hogy a hiba inkább bennem volt eddig, és eredményesen koronázhatjuk meg a közös együttműködésünket a vizsgákon - addig talán azt is megértem majd, miért olyan rejtélyes időnként...Vagy azt, hogy miért jobb nem tudnunk róla.
Naplózva

Cedric Marlowe
Eltávozott karakter.

sourire nécrotique ;;

« Válasz #5 Dátum: 2016. 06. 03. - 13:50:03 »
+2

you're like a mirror reflecting me, it takes one to know one
Mindig is hasonlítottunk, már diákéveink alatt is, csak míg te fent a viharos toronyban, addig én lent a nyirkos kövek között vonultam az egyik sarokba. Mivel háztársaimat nem kimondottan kedveltem, sőt, gyűlöltem, ezért gyakran a hollóhátasok között kerestem magamnak párt a csoportos feladatokhoz, és leggyakrabban nálad kötöttem ki. Szinte szavak nélkül is könnyedén megértettük egymást, általában némán sercegtek egymás mellett a pennáink a könyvtárban, ám olykor-olykor teát kortyoltunk és Nyammostyát ropogtattunk. Ezen ritka alkalmakkor derült ki, hogy ugyanazok a dolgok érdekelnek mindkettőnket. Később én nem kerestelek fel, csak a távolból, újságokból értesültem munkásságodról, és csak lélekben gratuláltam. Viszont most, hogy ismét a Roxfort falai közé sodort a sors, egyszer-kétszer még teázunk a régi emlékek kedvéért, de most sem beszélünk sokat, legalábbis személyes dolgokról biztos nem. De nem is kell, szavak nélkül is ismerjük egymást.
Naplózva

Liliya Romanovna
Eltávozott karakter

lidérces messzefény ◬

« Válasz #6 Dátum: 2016. 11. 22. - 03:36:05 »
+1

ritkaság

Hallottam, hogy segített unokahúgomon, mikor a rúnák professzora diszkriminálni kívánta, és azóta foglalkoztat: miért? Miért ön? Tudom, segítség nincs ingyen, főleg nem egy iskolában, mely szerint nem kellene itt lennünk, léteznünk sem talán, elrejt, elfelejt, ön nem. Miért nem? Olvastam kutatásáról, ültem óráján, nem kellett sok idő megértenem, tanult ember. Csak ez lenne az oka, a szellem embere segít szellem emberén? De kérdésekre nem felel. Ritkaság. Megbecsülendő, de inkább nézendő, amíg nem látom, mi a célja.
Naplózva

észak-fok, titok, idegenség

lidérces messze fény...
lidérces messze fény...

Blaire Montrego
Hollóhát
*

hatodév ❈ M. kishúga

« Válasz #7 Dátum: 2018. 04. 11. - 20:25:55 »
0

Mr. Ta-ta-tanáááárúúúúúúr
Hát maga aztán... húh! Imádom magát. Meg a kerek hátsó felét. Nem akarna esetleg többször bedőlni a tanórán? Tudom, nem illik bámulni de hát mikor Balmoral marhaságokat kérdez, maga meg pont az én padomnál háttal nekem próbálja testbeszéddel is megerősíteni nemtetszését és agyat verni Minerva két agysejttel rendelkezőfejébe, az nekem valójában nagyon is tetszik. Arról a szúrósan szexi pillantásáról meg már nem is beszélve amitől úgy érzem, szó szerint levetkőztet mindenki előtt.
Kár hogy a bátyám kinyírna ha összeszűrném magával a levet. Na meg amúgy is... csak Balmoral olyan mázlista hogy tanárral kavar és megússza. Én nem kísértem a sorsot, meghagyom magát az utókornak, hogy csorgathassa a többi roxfortos lány is a nyálát magára Qcross prof!
Naplózva

Mathias Montrego
Adminisztrátor

nyolcadéves amnéziás

« Válasz #8 Dátum: 2018. 04. 12. - 23:15:29 »
0

Semlegesség professzora
Sosem volt okom panaszra. Ugyanolyan a tanórákon való ücsörgés magánál is mint másnál. Mégis talán maga az a tanár, aki a leginkább kivívta az elismerésemet. Korrekten értékel, és nem írta le egyből a terveimet. Ugyan az aurorképzőbe biztosan nem kerülhetek be, de maga legalább nem dúvad módjára zúzta porrá a terveimet és ébresztett fel, hogy lássam a valóságot.
Ha másért nem is, ezért hálás vagyok.
Naplózva

Nolan Pye
Mardekár
*

IV. évfolyam

« Válasz #9 Dátum: 2018. 04. 18. - 22:22:27 »
0

ALTATÓ
Egyszer elaludtam az óráján, Tanár Úr. Tudom, hogy nem örült, ahogy én sem, mikor a padtársam ébresztő gyanánt a fejemre húzott egy vastag könyvvel. Talán megérti maga is... A barátaim meghaltak az ostrom idején, így legyen akármilyen kiváló tanár is, nekem nem sok motivációm van az óráján ücsörögni vagy éppen a Roxfortban lenni. Ha esetleg megint horkolást hallana, biztos lehet, hogy Nolan Pye az.
Naplózva

Oldalak: [1] Fel Nyomtatás 
« előző következő »
Ugrás: