+  Roxfort RPG
|-+  Karakterek
| |-+  Karakter Kapcsolat Nyilvántartás
| | |-+  Felnőtt karakterek
| | | |-+  Nathaniel Forest
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában « előző következő »
Oldalak: 1 [2] Le Nyomtatás
Szerző Téma: Nathaniel Forest  (Megtekintve 10311 alkalommal)

Liam G. Avery
(N)JK
*****


☤ Medimágus ☤

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #15 Dátum: 2020. 01. 06. - 08:42:47 »
+1

Kedvenc író
Ugyan még sose volt szerencsénk egymáshoz, a könyveit olvastam. Nem mindegyikért vagyok oda, de a legtöbb kifejezetten szórakoztató a medimágiai anatómia esszé és a hogyan autoputortáljunk vissza egy fület tananyaga között. Őszintén szólva minden amit tudok magáról az újságokból származik, az meg tudjuk mennyire hiteles.
Valójában furcsállom hogy hagyja a magánéleti kérdésein csámcsogni a varázslótársadalmat, sőt egy időben nyíltan fel is vállalta azt, de hát mindenkinek szíve és joga...
Ettől függetlenül egyszer szívesen dedikáltatnám a köteteimet.
Naplózva


Elliot O'Mara
Varázsló
*****


Mucipuma

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #16 Dátum: 2020. 01. 16. - 21:14:17 »
+1

vágyom arra, akivé tennél
vágyom arra, hogy tépj
vágyom arra, hogy üvölts
vágyom arra, hogy követelj
vágyom arra, hogy megváltoztass
vágyom arra, hogy megragadj
vágyom arra, hogy megölelj
vágyom arra, hogy csókolj
vágyom arra, hogy akarj
vágyom arra, hogy....
Naplózva


Mikhail Bertov
Varázsló
*****


a táncos

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #17 Dátum: 2020. 02. 08. - 18:41:42 »
+2

ne pofázz hozzám a piszoárnál
tudom, hogy valami nagyíró meg minden és hogy folyton adományokat ajánl fel a kis koszosaknak, de ettől függetlenül a rendezvényeken nem óhajtok bájcsevegni, pláne nem, ha éppen a mosdóba igyekeznék, hogy kiengedjem magamból a hányinger-pezsgőt, amit jófejségből nyomtam le a torkomon. tartsa a gatyájába, míg nem végeztem és ne meséljen nekem a csodás, vidám kis pofikról hugyozás közben. köszönöm vagy hasonlók!
Naplózva


Elliot O'Mara
Varázsló
*****


Mucipuma

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #18 Dátum: 2020. 03. 05. - 09:18:36 »
+1

se veled, se nélküled
Nem tudom, hogy eltalálnak-e hozzád a szavaim. Mostanában sokszor olyan, mintha nem és jó lenne, ha ez megváltozna. Figyelsz rám? Érdekellek? Olyan jó lenne, ha nem csak szavakkal válaszolná erre, hanem tettekkel is, mert ez a vergődés nekem nem jó. Hol veled, hol nélküled, de sosincs biztos pont. Ez összezavaró, kellemetlen, de leginkább fárasztó. Egy valamiben persze biztos vagyok: fontos vagy nekem és szeretlek. A mértékét persze még ez utóbbinak én magam is keresem. De azt tudom, közömbös sosem leszek irántad.
Kapd össze magad!
Naplózva


Daniel O'Mara
Eltávozott karakter
*****


A Medimágus

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #19 Dátum: 2020. 08. 16. - 19:31:26 »
+2

a "megközelíthetetlen" Nat Forest
Amikor Elliot azt mondta, hogy szeret téged, nem tudtam volna elképzelni, hogy valaha eddig jut a kapcsolatotok. Az igazat megvallva azt hiszem, nem vagy éppen az az ember, akit el tudok képzelni mellé... és amikor sírva jött hozzám, hogy elhagyott téged és nem hiszi, hogy valaha megbocsátasz, legszívesebben azt mondtam volna, hogy én megmondtam. Ezt azonban magamban tartottam és megsimogattam a hátát, hogy aztán bíztatóan azt mondjam: titeket egymásnak teremtettek. S talán ez volt az igazság, nem pedig az, amit olyan régóta hittem. Olyan dolgokat adtál meg neki, amire más talán képtelen lenne. Hálás vagyok neked, Nat és szeretném, hogy tudd, én a családom részének tekintelek és szeretném, hogyha örökre ott is maradnál. Már nem csak Elliot szívében foglalsz el különleges helyet, hanem mindannyiunkéban.
Naplózva


Avery Cassen
Eltávozott karakter.
*****


Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #20 Dátum: 2020. 08. 28. - 17:12:52 »
+2

apa... az egyik
Tudom, hogy az utóbbi időben nem találkoztunk annyira sokat... igazából már egy jó ideje nem. Azt hiszem, az határozottan kijelenthető, hogy Elliottal valahogy szorosabb a viszonyom. Valamiért magától értetődő volt mellette maradnom... de nem szeretném, hogy úgy érezd, téged nem szeretlek. Akármi is történik, örökké hálás leszek, amiért azon a napon te is befogadtál... és természetesen örökké azzal fogok felvágni, hogy az egyik apukám egy rohadt menő író. Szóval nem iszunk egy forrócsokit valamelyik nap, amíg még tart a nyár?
Naplózva


Elliot O'Mara
Varázsló
*****


Mucipuma

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #21 Dátum: 2020. 11. 22. - 10:35:34 »
0

vége
Fura az élet. Még én sem gondoltam volna, hogy egyszer ez lesz... Ez, hogy már nem érzem a hiányod. Augusztusban még szomorú voltam, mert el kellett, hogy hagyjalak, most meg eszembe sem jutsz, egy-egy alkalmat leszámítva persze,  hiszen sok mindenen mentünk át. Már akkor sem kell sírnom, ha az jut eszembe, ahogy utoljára hozzád bújtam ott, azon a hajón. Tökéletes elválás volt. Így kellett történnie.

Ja és határozottan nem én vittem el mindent fürdődből, mikor meglátogattam a gyerekeket legutóbb... Már eleve üresek voltak a szekrények. Hmmm... Vagy mégsem?
Naplózva


Daniel O'Mara
Eltávozott karakter
*****


A Medimágus

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #22 Dátum: 2021. 05. 06. - 09:07:54 »
0

az élet változik
Furcsa. Nem tudtam volna Elliotot elképzelni más mellett. Hosszú ideig azt hittem, visszatér majd hozzád és ez az egész válás dolog csak egy újabb dráma, ami majd elmúlik. Megváltozott minden. Megváltozott az ő élete, a te életed és már én is másképp tekintetek rátok. Végül is ezek ellenére, te megadtad neki, amit akart és ezért én is hálás vagyok. Köszönöm, hogy segítettél neki, hogy apává válhasson. Talán egyszer meg is tanulja, hogyan legyen ténylegesen az.
Naplózva


Esther M. Doyle
Boszorkány
*****


Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #23 Dátum: 2021. 05. 07. - 14:58:13 »
+1

példakép
Mr. Forest, hadd mondjam el, mennyire csodálom a munkásságát! Minden könyvét rongyosra olvastam és jegyzeteket is írtam hozzá. Remélem hamarosan megjelenik valami újdonság és elmehetek a dedikálásra, a felolvasóestre. Én gyerekkönyveket írok, egyszer szívesen meghallgatnám a véleményét róluk. Bár gondolom az egy kicsit nagy kérés lenne, hogy kávézzunk együtt...
Naplózva


Phillip Rowle
Eltávozott karakter
*****


Mr. Protektor

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #24 Dátum: 2021. 07. 01. - 16:47:23 »
+1

Túl mély az a nyom
Forest. Megmondtam, hogy ne maradjon túl sokáig a fiam közelében, mégis megtette. Ezért hát Elliot megváltozott, mást akar már, nem azt, ami természetes és megfelelő lenne a mi köreinkben. Felesleges mondanom, hogy nem kedvelem és ha nem lenne olyan fene híres már nyoma sem lenne ezen a földön...
Naplózva

Elliot O'Mara
Varázsló
*****


Mucipuma

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #25 Dátum: 2022. 09. 30. - 16:22:31 »
0

Boldog születésnapot!
Rég nem beszéltünk, de hazugság volna azt mondani, hogy szeptember 6-án nem jutottál eszembe. Minden évben felidézem, hogyan töltöttük együtt ezeket a különleges napokat. Mostanra bizonyára már mással érzel így, de ez így van rendjén. Remélem hatalmas tortát kaptál idén is. Lehetőleg jó csokisat, rajta a 34 gyertyáddal.
Naplózva

Oldalak: 1 [2] Fel Nyomtatás 
« előző következő »
Ugrás:  


Powered by SMF 1.1.13 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország



A google ekkor járt utoljára az oldalon 2021. 05. 30. - 02:32:03
Az oldal 0.206 másodperc alatt készült el 39 lekéréssel.