+  Roxfort RPG
|-+  Karakterek
| |-+  Karakter Kapcsolat Nyilvántartás
| | |-+  Felnőtt karakterek
| | | |-+  Nathaniel Forest
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában « előző következő »
Oldalak: [1] 2 Le Nyomtatás
Szerző Téma: Nathaniel Forest  (Megtekintve 10310 alkalommal)

Nathaniel Forest
Varázsló
*****


Az író

Nem elérhető Nem elérhető
« Dátum: 2015. 11. 06. - 23:26:20 »
+3


NATHANIEL FOREST


Család
Örökbe fogadták. Igazi családját sosem
ismerte, ami világéletében rendkívül
zavarta. Mindig úgy érezte múltja nélkül
csak fél ember lehet. Aztán rájött, hogy
abból a félből negyed is bármikor lehet…
Befogadó családját nagyon-nagyon szereti.
De az igazi, legmélyebb szeretet, az otthon
maga, mindig Mariel volt. Most, Mariel lányát:
Adát tekinti annak, s igyekszik átadni
mindazt a szeretetet, amit ő is kaphatott.

Barátok
Mindig akadtak. Hol több, hol kevesebb…
De nagy szüksége is volt rájuk. Nathanielnek
csak álcája az önbizalma. Sok-sok esetben
vár megerősítést, dicséretet, s mivel családja
nem lévén, ezt csakis barátoktól kaphatja meg.
Így kissé talán úgy tűnhet rátelepszik egy-egy
emberre, mert folyamatosan attól retteg mikor
veszti el azt. Pedig nincs mitől tartania. Jó
ideje már, hogy egy igencsak összetartó
társaság tagjává válhatott, ahol épp ugyanúgy
szereti mindenki őt, ahogy ő is szeretni tud
másokat. Teljes szívvel, odaadással
és humorral.

Szerelem
Nathaniel művész. És ez a szerelmi életén is
meglátszik. Bár jelenleg párkapcsolatban él,
és boldog a szerelmi bilincsében.
De azt nem lehet elmondani róla, hogy élete
során Nathaniel Forest egy percig
is unatkozott volna…

Ellenségek
Számtalanszor megverték. És ő tűrte,
sőt, a végén talán valahol még normálisnak
is találta. Amíg valaki életében először meg
nem védte…  
De igazi ellenségének soha, senkit sem tekintett.
Talán annál kicsit magasabban jár a föld felett,
hogy az utálattal foglalkozzon.

Kód:
[size=11pt][color=#656173]Nathaniel melyik kategóriába sorolhat?[/color][/size]
Fejtsd ki bővebben

Naplózva


Clarice Edevane
Eltávozott karakter
*****


VI. ※ Prefektus ※ A ℳardekár fogója

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #1 Dátum: 2015. 11. 09. - 14:27:54 »
+2

Örök rajongója
Húúú... hát hol is kezdjem.
Talán emlékszik arra a remegő, vörös hajú lányra, aki néhány éve alig merte átnyújtani a saját Harcosok és Bölcsek kötetét egy autogram reményében...
Mivel sokat voltam kórházban, valamivel el kellett ütnöm az időt. Először a képregények, majd így ismerkedtem meg a sci-fivel, és jöttem rá, hogy mennyire pacek egy dolog! Aztán az egyik medimágus a Mungóban adta a kezembe az Esta királynői sorozat első részét - és azonnal beleszerettem! Egy nap alatt kiolvastam az egészet, és nem győztem hisztizni anyáéknak, hogy vegyék meg nekem a többit.
Azóta majdnem minden könyvét elolvastam. Azért csak majdnem mindet, mert a Színsárkányokhoz már öreg vagyok. De kicsiként biztosan élveztem volna.
Szívemben mindig Noldarban élek, szívemmel mindig Estával leszek! szív
Naplózva


Jimmy K. Quinton
Eltávozott karakter
*****


Rúnaismeret tanár ❖ Túlkomplikáció

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #2 Dátum: 2015. 11. 09. - 16:02:41 »
+2

Üzlettárs
Eddig csak egyszer találkoztunk, egy rendezvényen, de akkor még csak tizenhét voltam. Csak néhány szót váltottunk egymással, semmi különös.
Most azonban mégis újféle kapcsolatba lépünk, ha sikerül letisztáznunk a részleteket. Mivel a régi kiadóim vagy megszűntek a háború miatt, vagy egyszerűen csak megbízhatatlannak tartom őket, muszáj volt újat keresnem, melyek közül az Önére esett a választásom. Hogy miért? Mert korrekt, hozzáértő embernek tűnik. Ugyan nem foglalkoznak tudományos témákkal, remélem, sikerül meggyőznöm az elküldött vázlataimmal.
Ha minden jól megy, hamarosan együtt dolgozhatunk. Biztos vagyok benne, hogy jól fog választani.
Naplózva


Leon R. Lutece
Eltávozott karakter.
*****


le lion

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #3 Dátum: 2015. 11. 11. - 02:04:23 »
+2


A játszótárs

Gyerekként csak a nővérem volt elég ideig a közelemben ahhoz,
 hogy lássa, a tudományos köteteken kívül mennyire vágyom a mesékre, a
 célszerű párbeszédek mellett az inspirációra, és csak ő hallhatta, a zongora
 nekem érzelmek kifejezését adta és adja mind a mai napig a tudás bővítése mellett...
 Furcsa körülmények között találkoztunk, érdekes erre visszaemlékeznem, de
 akkor tudtam, hogy te vagy az a játszótárs, akit gyerekként elképzeltem magamban:
 valaki, aki mindig lenyűgöz a fantáziájával, valaki, aki talán kinevet, ha butaságot
 mondok vagy nem tudok felmászni a fára, de valaki, aki aztán a huncut mosolya mögött
 mindig a barátom lesz. Tudom, felnőttek vagyunk, az életünk pedig nem játékról és
 nevetésről szól kizárólag, de mindig gyerekesen bámulva fogom nézni,
 hogyan építesz felhőkből atlaszt.
Naplózva

Je vois le chaos en dessous

Minerva E. Balmoral
Eltávozott karakter.
*****


the variable

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #4 Dátum: 2015. 11. 12. - 23:36:08 »
+2



A mesélő

Találkoztunk egyszer, egy meglepően borongósan indult, aztán vakító fényekkel kiszínezett délutánon az unokabátyámnál. Meg kell mondjam, nagyon meglepett, hogy ismeritek egymást, de nem sok lehetőségem volt ezt pedzegetni, elszaladtam a lányoddal játszani. Azt hiszem, mindketten hatalmas mesélők vagytok, Ada és te, és őszintén csodálom a világotokat, ahová már beférkőzött ugyan a valóság, de ahol még minden jóra fordulhat.
Hálás vagyok azért, hogy vigyáztál és vigyázol az unokabátyámra, itt voltál előttem neki, és a néha kicsit csipkelődő megjegyzéseid mögött tudom, hogy jót szeretnél, még akkor is, ha együtt nevetünk a tenyerünkbe, mikor ezeket hallva elviharzik zongorázni felháborodásában. Talán kinőttem már a mesékből, de titeket hallgatni olyan újra, mintha mindegy lenne, hány éves vagyok és honnan jöttem...
(A helyedben alkalmaznám Adát marketingesként: találd ki, melyik könyved utazott velem a Roxfortba még ennyi idősen is...)
Naplózva

Liliya Romanovna
Eltávozott karakter
*****


lidérces messzefény ◬

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #5 Dátum: 2016. 05. 02. - 14:07:42 »
0


Minden író hazug


        Mindig szerettem a történeteket, mert könnyű volt magam a szereplők helyzetébe képzelni, leélni olyan életeket, amikre nem volt esélyem sem, és a könyveid ezt nyújtották nekem. Nem vagyok rajongó, nehéz bennem bármilyen érzelmet korbácsolni, de azokban az órákban, amíg őket lapozgattam, egy más ember voltam, valakinek a szerelmese, az ellenfele, valaki, aki nem is létező alakokért aggódik, és olyan szenvedélyt él át, amit sosem szabadna, hiszen nem erre rendeltetett.
        Mindig szerettem a történeteidet, de tudom, hogy hazugság mind, kitaláció és képzelgés...de gyönyörű hazugság mind.
Naplózva

észak-fok, titok, idegenség

lidérces messze fény...
lidérces messze fény...

Kean R. Rowle
Eltávozott karakter
*****


Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #6 Dátum: 2016. 11. 20. - 17:06:36 »
+1

Rajongó


Bevallom, sokáig készültem arra a bizonyos találkozásra. Egy kicsit akartam is, hogy közbejöjjön valami, és egy kicsit ott is akartam lenni. Végül mégis összejött a találkozás, és bár voltak kisebb-nagyobb döccenők a beszélgetésben, aminek egy részét még most sem értem, összességében örülök annak, hogy találkoztunk. Remélem, továbbra is olvashatom majd újabb regényeit, és találkozunk is majd, akár szűkebb, akár tágabb körökben. Bízom benne, hogy Önnek is ilyen jó élmény volt a velem való találkozás. Nekem mindent megért, mert egy csodás embert ismertem az ön személyében, életem végéig sajnálnám, ha mégsem találkoztunk volna egyetlen alkalommal sem.
Naplózva


Cherish Bailey
Eltávozott karakter.
*****


× A Protector ×

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #7 Dátum: 2016. 11. 20. - 17:42:40 »
+4

Nem értem
Nathaniel, nem ismerjük egymást sem túl régóta, sem túl mélyen, mégsem értem önt. A legkevésbé sem. Nem mondhatni, hogy ne látnék "érdekes" embereket a mindennapjaim folyamán, maga mégis kiemelkedik közülük. Az a fajta udvariatlanság, amivel engem és más embereket is illetett, nem megengedhető. Ne haragudjon, de a szabadosnak tartott stílusa, igazából tolakodó és nem társaságba való.
Naplózva


Elliot O'Mara
Varázsló
*****


Mucipuma

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #8 Dátum: 2017. 08. 24. - 19:32:30 »
+1

Nincs rá szó…

Nincs rá szó, mi vagy nekem és nem is akarok felesleges címkéket aggatni rád. Még mindig az a kép él rólad bennem a legerősebben – hiába mentünk át azóta jóval több dolgon –, amikor a dühtől és indulattól elsötétült énemet egyszerűen felkaptad. Gyerek módjára nyomtál be a zuhany alá és én nem ellenkezhettem.
Még ha nem is látod magadat erősnek, ott van benned és én szeretném előrángatni minden alkalommal. Ha kell ezerszer bosszantalak fel, de akkor sem engedhetem, hogy a gyengeség álarca mögé menekülj. Te vagy az – érzem –, aki képes lesz megragadni a kezemet és kirángatni a fal mögül, ami a menedékem a fájdalmak elől.
Naplózva


Blaire Montrego
Boszorkány
*****


világjáró ❈ M. kishúga ❈

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #9 Dátum: 2018. 03. 16. - 21:39:00 »
+1

Imádásos
Mr. Forest! ó Mr. Forest! Hát oly sok alkalom lett volna, olyan rohadt sok és sosem éltem eggyel sem. Nem, nem olyasféle plátói szerelem hajt, mint mondjuk Charisma Belbyt. Hallottam nemrég amikor magáról álmodozott. Anno Lockhartért volt ugyan ennyire oda, de remélem Ön nem jár úgy, mint ő. (Elég nekem Mathias Montrego is, köszönöm!)
Bevallom imádom a könyveit és a fél karom odaadnám, ha személyesen nekem dedikálná, de egyszer sem mertem az engem is ellepő kötethalmokkal megrohamozni Önt pont a bálokon vagy rendezvényen. Emlékszem, a bátyám mindig kiröhögött (mikor még a taplóbbik énjét képviseltette), hogy milyen kis nyúl vagyok, de hát kéremszépen hogy lehet valaki nem az, mikor élete meghatározó könyveinek szerzőjével találja szemben magát?
S mostmár több közös szál is összefűz minket, egy Elliot személyében. A hogy ez mennyire lesz építő a még kis sem alakult kapcsolatunkban? Hát… hogy őszinte legyek, halvány lila boszorkányfű kivonatom sincs!
Naplózva


Elliot O'Mara
Varázsló
*****


Mucipuma

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #10 Dátum: 2018. 03. 23. - 09:59:38 »
+1

SZERELEM

Fejtsem ki bővebben?
Tessék:
Szeretlek.
Naplózva


Mathias Montrego
Adminisztrátor
***


elsőéves sárkánykutató

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #11 Dátum: 2018. 04. 01. - 00:06:40 »
+1

Mr. Tükörkép
Ha húsz év múlva a tükörbe nézek, valószínű egy hozzád kísértetiesen hasonló fazon fog visszapislogni rám. Talán csak nekem jobban fog állni a szemüveg, mert nem szeretnék egy nagyapám korabeli divatúval hódítani. Persze ez már ízlés dolga.
Mit mondjak... nem voltál szimpi. Adtad a kemény embert, a nagy fontos kiadótulajdonost, egyetlen rohadt szívességért. Én voltam a barom, amiért hallgattam O’Marára. Nem, még így utólag se bántam meg, hogy minden befuccsolt. (Igaz az öltönyöm sajnálom, és ha kérdeznéd, elvből nem küldtem neked a számlát, mert nem kell a pénzed)
Egyet remélek, de ahhoz tartom magam. Ha a barátom (igen, ezt leírtam. Én! És itt most először nem Eric Lestrange-re gondolok. Hahh mégjó!) valami eszetvesztett oknál fogva a te ágyadban és életedben találja meg a boldogságot (nagyon úgy tűnik hogy így áll a dolog), akkor én elfogadlak. Nem versengek veled, mert már-már olyan, mintha saját magammal tenném. Ez pedig elég... ijesztő.
Naplózva


Daniel O'Mara
Eltávozott karakter
*****


A Medimágus

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #12 Dátum: 2019. 01. 05. - 21:13:11 »
+1

A támasz
Ez a kifejezés illik rád legjobban. Te vetted át az a szerepet, amit a családnak kellett volna nyújtani a bátyám számára, de mi képtelenek voltunk erre. Fogalmam sincs, miért, talán mert olyan sok évet töltött távol és nem igazán volt alkalmunk megismerni Őt újra, felnőttként, csak amikor már te is az életébe keveredtél. Egy kicsit féltem eleinte, mikor belevágott ebbe a kapcsolatba, hiszen Te voltál a nagy "újdonság" - nem csak az Ő, de a mi életünkben is. Megmondom őszintén, már nem vagyok olyan zavarba a helyzettől, mint eleinte, hiszen nagyszerű embert ismerhettem meg benned.
Csak egy javaslatom volna a jövőtökre nézve: ne aggódj annyit! Elliot elég erős, tudja, mikor mit csinál és miért. Bíz meg benne, nem tesz kárt magában, annál jobban szeret veled lenni semmint, hogy idő előtt hagyjon itt minket.
Naplózva


Elliot O'Mara
Varázsló
*****


Mucipuma

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #13 Dátum: 2019. 08. 06. - 19:08:55 »
+1

Szenvedjünk együtt!

Gyűlöllek, vágylak
S hévvel kivánlak
Sorsom: hogy: teljesedj be végre
S mert csupa bánat,
Ha durcásan nézek az Égre.
Naplózva


Elliot O'Mara
Varázsló
*****


Mucipuma

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #14 Dátum: 2019. 10. 01. - 21:54:45 »
+1

Addig ráncigállak...
Már több, mint egy éve vagyunk együtt. Már több, mint egy éve, hogy először akartalak.
Nem volt könnyű időszak. Eleinte mindennél jobban akartuk egymást, aztán jöttek a nehézségek, főleg az utóbbi időben. Mintha egy belső hang is azt mondta volna, könnyebb elengendi, mint harcolni érted. Még mindig ott van, még mindig ellened akar fordítani... de ott az az érzés, ami mintha mindent felülírna, és amivel addig ráncigállak, míg el nem felejted a munkát, a kifogásokat és csak velem leszel végre.
Naplózva

Oldalak: [1] 2 Fel Nyomtatás 
« előző következő »
Ugrás:  


Powered by SMF 1.1.13 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország



A google ekkor járt utoljára az oldalon 2021. 11. 17. - 18:10:35
Az oldal 0.462 másodperc alatt készült el 43 lekéréssel.