+  Roxfort RPG
|-+  Általános
| |-+  Három Seprű :: Társalgó
| | |-+  Társalgó :: Archívum
| | | |-+  Troll ET verseny
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában « előző következő »
Oldalak: [1] Le Nyomtatás
Szerző Téma: Troll ET verseny  (Megtekintve 1910 alkalommal)

Owen Redway
Eltávozott karakter

Hollóhát VI. Prefektus

Nem elérhető Nem elérhető
« Dátum: 2015. 07. 16. - 12:44:04 »
+1

„Troll, lent a pincében…
Egy Troll, lent a pincében...
Gondoltam szólok!”

Szeretnéd rendesen kiégetni társaidat?
Most itt a lehetőség, hogy megalkosd a saját troll előtörténetedet!

A szabályok egyszerűek.
Öt jelentkező után indul a játék, és három nap áll rendelkezésre a történetek posztolására.
Azt, hogy mikor induljon a játék, ti határozzátok meg.
Pontozni a kis hüvelykujjak segítségével lehet.
A versenyen résztvevőket házpontokkal jutalmazzuk, a győztes pedig hivatalosan is elnyeri
A Roxfort legnagyobb trollja címet.
Jelentkezni alább lehet.

Jó játékot kívánok!

Naplózva

Clarice Edevane
Eltávozott karakter

VI. ※ Prefektus ※ A ℳardekár fogója

« Válasz #1 Dátum: 2015. 07. 16. - 12:45:28 »
0

Ú, én jövök. Egyébként már kész az előtörténetem.
Naplózva

Merel Everfen
Hugrabug
*

IV. Hugrabug - A Vérborz

Elérhető Elérhető
« Válasz #2 Dátum: 2015. 07. 16. - 13:05:19 »
0

Énisénis! Ebbe én is beszállok
(Első trollkodás: értetlenül hozzászólásban jelentkezik*)
*Ne javítsd már utólag át, hogy PM-ben kellett volna csak azért, mert mind trollok vagyunk rá se hederíteni, ez is már a játék része
Naplózva

Louise Lott
Eltávozott karakter

♦ VII. Hollóhát ♦ Prefektus ♦ "Cinkemadár"

« Válasz #3 Dátum: 2015. 07. 16. - 13:07:32 »
0

Szerintem nekem ez már a sima egyórás játéknál is ment Hááát Szóval reszkessetek!
Még a nevemből ki is lehet rakni:

L + O + T + T = TROLL     csak egy kicsit trollkodni kell hozzá...
Naplózva

Caelius Edevane
Eltávozott karakter

V. évfolyam, a legcukibb mardekáros

« Válasz #4 Dátum: 2015. 07. 16. - 15:57:47 »
0

Beszállok. :D
Naplózva

Dexter Crewe
Eltávozott karakter

« Válasz #5 Dátum: 2015. 07. 16. - 20:17:48 »
0

Awww yeah!
Ezt nekem találtátok ki, de dráááágák vagytok. :D
Naplózva

Minerva E. Balmoral
Griffendél Godrik Akadémia

the variable

« Válasz #6 Dátum: 2015. 07. 17. - 04:07:56 »
0

Hear me roar Hááát
Én is benne vagyok.
Naplózva

Owen Redway
Eltávozott karakter

Hollóhát VI. Prefektus

« Válasz #7 Dátum: 2015. 07. 22. - 12:57:35 »
0

Kedves Játékosok!

Az oldal tetején szavazhattok, hogy mikor legyen a játék. Szavazni 24-ig lehet.
Arra kérem a jelentkezőket, hogy egy PM formájában tudassák velem, ha már leadták voksukat.

Jelentkezni továbbra is lehet, de ezúttal már PM formájában.
Naplózva

Owen Redway
Eltávozott karakter

Hollóhát VI. Prefektus

« Válasz #8 Dátum: 2015. 07. 26. - 11:47:02 »
0

Kedves Játékosok!

Szavazataitok alapján a játék időpontja:
Július 27-29.

Mindenkinek jó szórakozást kívánunk hozzá!
Naplózva

Minerva E. Balmoral
Griffendél Godrik Akadémia

the variable

« Válasz #9 Dátum: 2015. 07. 29. - 01:04:41 »
+9

"Boldogok a lelki szegények, mert övék a mennyeknek országa"

EDWÁRD HURRIKÁN DRACONIUS WARCRAFT FOREVA<3

Ha szeretnél ide betehetsz 3db 100x100as képet a karakterről vagy bármiről

vezess, soseh kövess!!!4

Alapok

jelszó || [/size nem találom, majd lesz
így ejtsd a nevemet || EDVÁRD HURRICANE DRAKÓNIUSZ WORKAFT (edííboy, v Warcraft)
nem || de
születési hely, idő || london; 1991, 21, 12
horoszkóp || halak
kor || 1998 mínusz a születésed éve 1000 év
vér || arny(nemes)
fah || vampire-reptoid(deh van benne véla meg dementor is)

évfolyam || 1

Tssőőőh!
A nevem Edwárd vagyok, és ez egy naon izgih story, elsimesélem.
Az apám félig dementor, félig meg reptoid,amivel mindig sok dolgot tudott, ls megtanított nekem is. Az anyám nagyon szép,vélevampyr, ezért vok ilyen szexy.
Találkoztak,aztán összeházasodtakés megszülettem én,aki a legrerősbb,de féltek tőle hogy mi lesz így velem mert nem szóltak senkinek és ez veszélyes is lehet. Naon hamar születtem meg nem úgy mint azemberek,hanem pár hónap alatt,és már akkor tudták,h különleges leszek.Ez az én storym.
Na joh, még írok kicsit, mer másoknak is hosszú stoyrjuk van.
- Gyerekem lesz!- monta anyám.
-Akkor menjünk a kórházba!  - ez apa volt.

Sötét és rejtélyes éjszaka volt, dörgött meg villámlott, de senki sem értette, miért. Nem is sejtették, hogy most mindannyijuk élete örökre meg fog változni, mert megszületik a megváltó, aki elhozza nekik a feloldozást a bűneik alól.
A félig véla, félig vámpír nő könnyeivel küszködve feküdt a szobájában, egyszerre volt boldog és ijedt is, elvégre a gyermekhez, akit a szíve alatt hordott, soha nem láttak még hasonlót. Fájdalom hasított a szíve arra a gondolatra, hogy elvehetik tőle, elpusztíthatják, ekkor elhatározta, nem számít, mit kell kiállnia a magzatért, soha nem engedi el a kis, feltehetően pikkelyes-oszló-lenyűgöző és hideg kezecskét. A kórházba rohantak párjával, aki alaposan ráijesztett a bent lévőkre, de nem számított semmi, a magzatvíz ugyanis hátborzongató vérpatakként előtört feleségéből – tudták, hogy most olyan dolgok következnek, amelyek még az ismert történelem folyamán soha, de erre nem készülhettek fel. Odakint óriásit dördült az ég ágyú módjára, megrepedtek az ablakok, mintha a természet maga is nehezen viselné, ha ennyire fellázadnak a törvényei ellen, de az asszonyt biztonságban sikerült lekísérni az alagsori műtők egyikébe.
Nehéz és fárasztó szülés volt, legalább olyan, mint ezt most olvasni. Az olvasó minden ízében átélheti a pokoli kínokat, amelyeket a szenvedő nő is, rettenetesen hosszúra nyúlt a vajúdás. Végül hosszú órák múlva megszületett a kis megváltó, mindenki lenyűgözve sóhajtott fel körülötte: a gyermek bőre haloványan foszforeszkált, köszönhetően az örökölt legendás lények génjeinek, azonban csillogó pikkelyek is borították. Kinyitotta óriási vörös szemeit, majd kivillantotta apró agyarait, és ezzel egy új korszak vette kezdetét….
Jah, ez nem kell. Mindegy, ennyi oszt tső. Úgyis jobblett mint annak a balmoralnak vagyminek.

Gyerekkor[/size
A]
Igazi menőmanó vok, már akkor is az voltam. Cuki pofi meg ami kell. Perszeh féltek tőlem, mert király is voltam, de én utáltam a többi kis taknyost, akik nem voltak olyan enők mint én.
Apa monta hogy atbbi gyerek nem fog szeretni, mer én más leszek, de sose törődjek velük, mert csak félnek a dementoroktóül, én meg az vok. Részben, mert véla is, szval sosem tudták eldönteni hogy most szeretnek vagy félnek e. A pikkelyeket el tudtam rejteni már korán, de nem tehetek róla, vérre szomjaztam. Egyszer megharapta egy lányt az oviban, és akkor a szüleim nagyon idegesek voltak meg minden. De am jó gyerek voltam, volt egy kutyám meg egy cicám, és mindetn megkaphtam ha akartam.
Nagy házunk volt, és mivel egész éjszaka fent lehttem(a vampireok nem alszanak!!)ezrt sokat tanhltam már akkor is. Tudok pl. párszaszájul, meg jól repülök, van patrónusom és animágus is vagyok, de sokféle is. Apa szerint ez nagyon különleges, nem képes rá mindenki de én igen. Én így születtem, deal with it.
[/i]

Roxfortos évek
ost kezdem csak, szval naon kíváncsi vok hogy mi lesz meg hogy alakul, mer ugye nem vannak barátaim, mindnki fél tőlem, de Dumbedore azt monta, itt biztos lesznek. És jöttem.
Nem sokat tudnak itt nekem taníítani, mer ugye már mindent tudok, de apa azt monta, jöjjek el meglátom mi lesz. Azér remélem nem ijennek meg majd mikor átmegyek a falakon meg ilyenek, ez előfordul nálunk. Perszeh véla is vaok, szóval biztos lesz, akinek tetszem majd, de a rajongók kíméljenek.

Háború
Naon fura volt az egész, mer apáék harcoltak Voldie mellett, de aztán nem tetszett nekik és rendtagok lettek. Voldie meg a halálfalik engem is akartak, mert ugye atom vagyok, de apa azt mondta, előbb ki kell járni az iskolát, utána lehet öldökölni csak. Titokban magamra tetováltam a kígyósh jelet, de el tudom rejteni, ert alakot tok váltani is.
Egyébként naon rendes vGOKY, SOSE soktam bántani senkit direkt, csak ha bántanak vagy zavarnak, mert az nem szeretem.
Tudok egy csomó varázslatotk, mint az imperio meg a kruciátusz, gondoltam, kipróblom mert miért ne, és mindegyik jól megy már. Nem hiszem hogy fogom használni valaha is, de ha megakarnak átkozni a folyosón, majd odapörkölök nekik
- Kinyíltál, rózsabimbó?! - és megátkozott.
- összecsomagoltalak már hülyegyerek, vége a mókának, nyomás aludni :D
Montam. Vezess, sose kövess!!!!
Beválaszottak a kviddicsbe is,mert jól repülök.

Jellem

Edvárd élénk gyermek, élénk képzelőerővel is. Mi ugyan sokat beszélgettünk az apjával arról, melyikünktől örökölt többet, de arra jutottunk, jobb ezt nem firtatni. Kivételes származása sokszor a fejébe száll, bár tényleg nem lehet egyszerű ennyire egyedül lenni a problémáival. Olyan nehezen barátkozik szegénykém, a többi gyerek közül mindig kilóg, ahogy a szájából a fogai, vagy ha megijed, a farka, de hát nem tehet róla. Egyébként nagyon jól szokott viselkedni, kreatív, mindig elfoglalja magát valamivel. Kissé türelmetlen, olyankor toporzékol és a földhöz csapkodja magát, de gondolom ez minden gyerekre igaz. Rajong a szuperhősökért és az olyan lényekért, mint ő maga, sok történetet talált már ki róluk, és ezeket általában a babáinak meséli társaság híján. Igazi kis örökmozgó, ha valami felkelti az érdeklődését, megállíthatatlan. Jó eszű gyerek, bár őszintén, nem hittük volna, hogy felvételt nyer az iskolájukba.

Ajj már, anya, én jobb vok ennél4 ez unalmas!
Király vagok, deal with it. Ha akarok valamit, akkor meg is szerzem, nem érdekel ki mit mond, megkapom.Tényleg magányos vok,de csak azér, emrt mindenki fél tőlem,jól is teszik. Szeretek oltogatni,a nagyobb gyerekeket is mindig megvertem.
Oké, be kell valljam,néha zavar hogy csak egyedül vagyok,de ugye nem mertek még egy ilyen gyereket bevállalni a szüleim. Hiába vagyok király ha nincs kivel megosztani.
Na mindegy, a lényeg hogy király vok!4

Mivel látom, hogy egyikük sem igazán tett eleget a kérésüknek, kiegészíteném, így elérve a harmadik bekezdés hosszúságát. Üdv, Eduárd édesapja vagyok, félig dementor, félig reptoid. Nem könnyű ezekkel a jegyekkel, belátom, a fiamnak főleg nem. Soha nem panaszkodik, csendesen tűri, bármi is bántja, ilyenkor a képzeletbe menekül. Hihetetlen történeteket mesél, lenyűgözőek a részletei. Szeretném, ha gyakrabban tenné, de a korára jellemzően sokat rohangál a kertben, ha van időm, együtt játszunk. Nem áll távol tőle a felvágás, de nem szívesen szólunk rá, egyrészt mert megharap minket, másrészt pedig nem maradt neki semmi más a kortársai utálata mellett. Bármilyen furcsa, valójában tart mindenkitől, tart a csúfolódástól, ezért őszintén remélem, most magára és barátokra is talál.
Hagyjad má apa, ez az én dolgom!!!

Erősség || Királyság, powa, dealwithit.
Gyengeség || Túl sok ezekből, ijesztőség és félek a sötétben. Mit röhögsz, összecsomagollak kispatak.

Apróságok

mindig || Királyság,gold fischli,kártyázás,képrenégyenk,még több királyság,zene,barátok,buli,szuperhősfigurák (mer nem babák!!), roxfort, Voldie,erő, vér, sültcsirke,sültkrumpli,kóla.
soha || minimum öt dolog, amit a karaktered utál

Írés,sötét,ülye emberek,magány,cigi,rossz emberek, unalom,nyomiság.
hobbik || Djó nektek hobbitok hogy a hobbitok a munkátok. (Oks,vicces is vok, srry. olvasás,focizás,királynak elnni, tévét nézni meg enni.)
merengő ||
Legjobb: felvwttek a roxfortba.
Legorsszab: mikor mikor megharaptam azt a lányt és mindenki félni kezdett tőlem, és kivettek a suliból.
mumus || etióp esélyegyenlőségi dementor.
Edevis tükre ||[/s összejödtem Tailor Shiftvel, vagy egy modellel.
százfűlé-főzet || Szivárványszínű, vérszagű de édes.
Amortentia || VÉRVÉRVÉRVÉR. Meg chips. Hagymás-tejfölös, ert az a kedvencem.
titkok || Rajtam van a sötét jel, de ez nagyon nagy titok. meg át tudok menni tárgyakon ha ideges vok.
azt beszélik, hogy... || még a legártalmatlanabb emberről is
terjengenek pletykák, rólad mi?
Ajjh már játszani akarok már. Jó mindegy.
- Dementor-véla-vampire-reptoid vok (de ez igaz)
- megettem egy lányt (de nem, csak megkóstoltam)
- fura vok (de nem.powa)

A család

apa || Albedo Cornelius Lapifors Workraft, 3400, arany - szertjük egymást. A dementorok sokáig élnek.
anya || Monty Aureliana Alessandra Ventimiglia Ruslana Monopola Ingaóra Amanda Szara Python, 22, arany - imádom anyut.
te
[

Családtörténet ||
Ajj már...

Apa anyja: dementor
Apa apja: reptorid
Anya anyja: véla
Anya apja:vampyre
Én: mindegyik

Külsőségek

magasság ||2 méter cm
testalkat || szexy izmos
szemszín || változó
hajszín || szhőőke
kinézet || " A szemed tiszta kék tó/ a mosolyod napsugár/ Ajkadon ezer csillag vidám táncot jár/ Szőke hajadon a holdfény pihen/ A szemöldököd meg nem tom' milyen /Égi objektumhoz hasonlíthatnám."
Mindezt szemelőtt tartván nem vitatható,
Hogy a Hófehérke hozzád képest göthös bányaló.
Tükröm-tükröm, mondd meg bátran,
Ki a legszebb most Európában?
Nincsen semmi kétség, hogy Eddí.

A tudás

varázslói ismeretek || Tok patrónust idézni (egy sárkány), repülni seprű nélkül,metaformizálni, lebegni, átmenni tárgyaok, tüzet fújin, animágus vagyok (sárkány, griff, oroszlán, baziliszkosz) ja és inferust csinálni
pálca típusa || 33(a szerencseszámom) platina, és a saját hajszálam
RBF || jó lesz

Egyéb

avialany||  Justin Bieber

Na ez vok én, tsőő, fogadd el léccy, figyeltem a hejesírásra meg minden, játszani akarok. Vezess sosekövess!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Naplózva

Merel Everfen
Hugrabug
*

IV. Hugrabug - A Vérborz

Elérhető Elérhető
« Válasz #10 Dátum: 2015. 07. 29. - 02:01:57 »
+8

ASYR CONFUSEDCIOUSE D. DAESYREAIOIOUS

Mottó
Non facete nobis calcitrare vestrum perinaeum

Alapok

jelszó || "Nem találtam sehol, meg tudnátok mondani?"
így ejtsd a nevemet || Aszjr Konfjúzdciusz Dé Dezíréjojusz
nem || Férfi
születési hely, idő || Skócia, Koruzibajdzsanisztán, 1983. 13. 31.
horoszkóp || A Paripa
kor || 16
vér || Ezüstvérű
évfolyam || Hetedik

A múlt

Gyerekkor
Megszületett! Bármily hihetetlen. Pedig tényleg. Azon a napon, amikor apja a tizenharmadik havi fizetését is megkapta. A postásbácsi volt a szülész. Igen, őt is pont ennyire meglepte ez, mint téged. Nem a gólya hozta ám, úgy született, rendesen! Mármint Asyr, nem a postásbácsi - bár a postásbácsit se a gólya hozta, biciklivel jött, de ez most mellékes. Nehéz szülés volt, egy ominózus, klisés viharos éjjelen, reggel hatkor. Há, kilenc mondat!
Asyr jó kisgyerek volt, bár irdatlan harag gyűlt fel benne, mert nem engedték tévézni. Ekkor derült ki róla az is, hogy tud varázsolni, amikoris a távirányító használata nélkül kapcsolta ki a tévét. Kihúzta a konnektorból.
Tizenegy percre rá egy bagoly be is repült az ablakon egy levéllel.
Kedves Mr. Daesyrio Dasyreiaioiu Daesyreaioious hogyarákba kell ezt a nevet írni!?

Na mindegy, szóval ezennel értesítjük, hogy felvételt nyert a Roxfort Boszorkány és varázs Lóképző Szakiskolába.
Magáról tudjuk, hogy egyedül is megtalálja a vonatot, mert olyan jó, ezért nem is kell fársztanunk a részletekkel, meg tudja oldani

Minerva McGalagony
Kulcs- és háztájőrző
És így is lőn, egyedül is megtalálta a vonatot, mert ő olyan jó volt. Még fel is szállt rá. Persze előtte abszolút bevásárolt az Abszol úton, ezt is tök egyedül csinálta, neki nem volt szügsége segítségre. Itt ismerte meg élete nagy szerelmét, Mathildát is.

Roxfortos évek
-És hogy ment a meccs?- Kérdezte Joe a kviddicspálya felől nyakig szutymákosan érkező Asyrtól. -Elkelt az összes jegy, és nem láttam át a tömeg válla fölött sem
-Áh, semmi különös...- Szerénykedett jól Asyr. -Ötször dobtam át a gurkót a karikákon, de az egyikért dupla pontot is kaptam, mert a labda reptében eltalálta a cikeszt, átlőtte az egész pályán és át az egyik ottani karikán is. Azt mondták, a kviddicstörténelemben ilyen nem fordult még elő, de írnak is egy új szabályt, hogy ha mégegyszer megtörténne, automatikusan én nyerjem a meccset. Akkor is, ha mások játszanak.
-Aztaa... Ezzel tuti rákerülsz egy csokibéka-kártyára is.
-Azt is felajánlották, de lemondtam róla, hogy ne kelljen bővíteni a nyomdát, így is túl sok híresség kártyáját cserélték le valamelyik rólam szólóra. De képzeld, később megjelent az a Magyar Mennydörgő is, ami még tavaly előtt szabadult el, és hogy ne zavarja meg a játékot, át kellett húznom a fejét az egyik karikán, aközben lettem ilyen dzsuvás is
Mintegy végszóra, a lelátók egy része épp ekkor össze is dőlt egy-két a sárkány által kivert támpillér hiányában, és láthatóvá vált, ahogy az egyik pózna tetején lévő karikán áthúzott fejjel lógva tehetetlenül kapálózott a mennydörgő a csökött kis karjaival, amik olyan rövidek, hogy nem is tudja vele megvakarni az állát.

Háború
Sajátkezűleg legyőzte a Sötét Nagyurat, de lévén szerény, ezt a tettét hagyta, hogy valami Potter gyerek vallja a magáénak, és még szerzői jogdíjat se kért érte. De ez egy hosszú történet. De tényleg. Olyan hosszú, hogy minimum hét könyvet kitenne, ha le akarnánk írni.

Jellem

Annyira jó mindenből, hogy kár is ennek a hosszasabb taglalására fecsérelni a képernyőpixelt, nyomdafestéket meg pláne, mert az csak összekenné a monitort.

Erősség || Szép, jó és üde, a csillagok is az ő nevét éneklik
Gyengeség || Irdatlan harag lakozik benne, a kiejthetetlen neve miatt meg szörnyű rikácsolás ahogy a csillagok éneklik

Apróságok

mindig || Keksz a konyhaszekrényből, szilvásbukta, jó, éneklő csillagok, bekapcsolt tévék
soha || Kekszesdoboz a konyhaszekrényben (Asyr útjába mer állni a galád), ha nem engedik tévézni, őszületlen hajszálak, [tetszés szerinti zöldség aminek k betű van a nevében], gumikacsa
hobbik || Holmi jött-ment Sötét Nagyurak legyőzése
merengő ||
Jó: Amikor megkapta a biciklijét
Rossz: Amikor nem engedték tévét nézni
mumus || mitől fél a karaktered a legjobban?
Edevis tükre ||  Szilvásbuktát, mert azt szeretem
százfűlé-főzet ||  Sárgáslila ízű, olyan szaga van, mint a tücskök ciripelésének és annyira folyékony, mint a kenyér
Amortentia || Ég és föld
titkok || Ő lopkodja a kekszet a konyhaszekrényben lévő dobozból
azt beszélik, hogy... || nem lesz elfogadva

A család

apa || Asgumowdaeous Daesyreaioious; 42; ezüstvérű; annak ellenére is szereti, hogy nem engedte tévézni
anya || Mrs. Daesyreaioious; 20; forróvérű; jó haverok, együtt járnak csajozni
testvérek ||
Emánuelánia Magrathea; 15
Eutanázia Eusabvhaenia Aerith; 13
Bob; 5
Mindhármukat megtűri, mert ő jó
állatok || Béla, a földieper

Családtörténet ||
Asgumowdaeous generációk óta jól menő családi vállalkozás jelenlegi fejeként televíziószerelő, így a lakásuk mindig tele van javítás alatt álló készülékekkel, amiken bitangpusztulatos képminőséggel szellemképes fehér zaj megy, így nem ajánlatos gyerekeknek ezt néznie. A többi, mint tudjuk, már történelem.

Külsőségek

magasság || 151-179 cm, mikor hogy tartja kedve
testalkat ||
szemszín || Kék
hajszín || Fiatalosan ősz
kinézet || Időtlen fess legény fiatalosan ősz kefebajusszal.

A tudás

varázslói ismeretek || Mindenből jó, amit tanítanak. Nem tehet róla, ilyennek született. Reklamálni lehet a gyártónál (l. szülők)
felvett tantárgyak || Őneki nincs ilyenre szüksége
pálca típusa || Halasko fa, nundunyálba áztatott akromantulaméreg mag, 28 hüvelyk (pimp-sétapálcaként is használja)
RBF ||
Minden: K
Kivéve Számmisztika: T
Elfelejtett szólni a tanárnak, hogy abból is egyből írja be a K jegyet, és végignapozta a vizsgát, mint a többit is

Egyéb

avialany||  Stan Lee
Naplózva

Clarice Edevane
Eltávozott karakter

VI. ※ Prefektus ※ A ℳardekár fogója

« Válasz #11 Dátum: 2015. 07. 29. - 21:26:54 »
+3

James Uchiha
« Címzett: Jimmy K. Quinton Dátum: Ma - 20:56:28 »
Válasz idézettel  Válasz  Üzenet törlése 
(bosi, nem tuttam megcsinálni a sablont, de azért paece Mosolyog )

James Albus Uchiha

így ejcsd a nevem: zsémsz Albusz Udzsiháh
jelszó: saringan2004 (felhasználónév: James Albus Uchiha)
születés: 1982. július négy, Konoha City
faj: félvérű
nem: fiú
évfolyam: VIIII

A nevem James Albusz Uchiha, és félvér vagyok a nevem. egy csendes téli ejszakán születtem Konoha cityben, apám az Uchiha klán feje volt, és volt egy btáyám Junior de anyám belehalt a szülésbe, és apám öt okolta a haláláért, ezért ő kint aludt a többi nindzsával. ezen dühös lett, es egyszer megölte öt meg az egész falut, de engem nem ölt meg mert nem volt benem elég gyülölet, de akkor megesküdtm hoogy felkutatom és megölüm ha addig élekis.
 az árvaházban a többi gyerek csufolt, de gyorsan lealltak vele mert gyorsabban futottam mint ök és fejberugtam öket ha bantani akartak ugyhogy nyolc eves koromra mar senki nem mert kötekedni velem. mindig jó gyerk voltam, de csendes, és sok barátom volt, akiket megvedtem a zuhanyzóban ha ránk támadtak.
 11 éves voltam, amikor eljöt egy szakalas ember, aki azt mondta, hogy ö hagrid, es varazslo vagyok, de nem hittem neki, ugyhogy varazsolt malacfarkat az egyik kvöér fiu seggére, es mondta hogy mennyek vele. elmentünk az abszolutra bevásárolni, vettem magamnak egy hórókát Kyuubit, es megvettem olivandernél a varázspálcáim, kettőt, bodzából voltak és dementorfog magjuk volt. olivander aztm ondta, hogy ki akarta dobni öket, mert tul erösek, ráadásul kettö van, de latta hogy nálam jó helyen lesznek mert sokra vagyok hivatott, de figyelmeztetett hogy juniornál vannak a testvérei, és neki három van és így összeragadhatnak ha harcolunk.

kinézet: ő egy nagyon izmos fiú vagyok. a lányok imádjákahogy kinézek mert kocka a hasam, meg fekete hajam van (ojan, mint a képen is). a szemem vörös és aki belenéz az hipnózíst kap tőle, ugyhogy sokan félnek tölem.

jellem: nagyon jol tudok varazsolni, mert szorgalmas vagyok, jól verekszem meg dobok surikánnal célba. kedves vagyok általában, mindig megvedem a gyengébbeket a mordekárosoktól meg segitek tanulni meg benne vok az ivasban is, de ha valaki felboszant elborul az agyam es elöjön belölem a masik énem, aki csak a harcér él és szereti a gyilkolást, és ezzel fojamatosan belsö harcot kell hogy vívjak.

erősség: erős, okos, bátor, szorgalmas, becsületes, jól verekszik és sokat edzz
gyengeség: neha kitör belöle a sötét énje darkubirumi és ilyenkor gonosz

varaszlói ismeretek:
 nagyon jól bánok a pálcával, egyszerre hármat is tudok fogni, egyet a számmal, kettöt meg a kezeimmel, de altalaban csak kettöt használok. emellet profi ninjutsus vagyok, tudok hatraszaltot meg kézzel le tudok győzni egyolyan trollt ami a vécében volt. minden trgybol kitünö vagyok, csak abbol nem, amit piton tanit, mert utalom őtXD

mindig: herry, ron, hermonie, sör, csajok
soha: voldemort, mordekárosok, piton profeszor, halalfalok, junior uchiha
hobbik: edzzés, verekedés, gyengék védelme, sörözés, varászlás, edzés
merengő: legjobb amikor hermonie megcsokolt, a legrosszabb amikor junior megölte a szüleinket
mumus: önmaga ahogy darkubirumi teljesen megszallta
armortenita: a szarnyalo halal illata
patrónus: kyuubi
Naplózva

Caelius Edevane
Eltávozott karakter

V. évfolyam, a legcukibb mardekáros

« Válasz #12 Dátum: 2015. 07. 29. - 21:27:49 »
+4

(bosi, nem tuttam megcsinálni a sablont, de azért paece Mosolyog )

James Albus Uchiha

így ejcsd a nevem: zsémsz Albusz Udzsiháh
jelszó: saringan2004 (felhasználónév: James Albus Uchiha)
születés: 1982. július négy, Konoha City
faj: félvérű
nem: fiú
évfolyam: VIIII

A nevem James Albusz Uchiha, és félvér vagyok a nevem. egy csendes téli ejszakán születtem Konoha cityben, apám az Uchiha klán feje volt, és volt egy btáyám Junior de anyám belehalt a szülésbe, és apám öt okolta a haláláért, ezért ő kint aludt a többi nindzsával. ezen dühös lett, es egyszer megölte öt meg az egész falut, de engem nem ölt meg mert nem volt benem elég gyülölet, de akkor megesküdtm hoogy felkutatom és megölüm ha addig élekis.
 az árvaházban a többi gyerek csufolt, de gyorsan lealltak vele mert gyorsabban futottam mint ök és fejberugtam öket ha bantani akartak ugyhogy nyolc eves koromra mar senki nem mert kötekedni velem. mindig jó gyerk voltam, de csendes, és sok barátom volt, akiket megvedtem a zuhanyzóban ha ránk támadtak.
 11 éves voltam, amikor eljöt egy szakalas ember, aki azt mondta, hogy ö hagrid, es varazslo vagyok, de nem hittem neki, ugyhogy varazsolt malacfarkat az egyik kvöér fiu seggére, es mondta hogy mennyek vele. elmentünk az abszolutra bevásárolni, vettem magamnak egy hórókát Kyuubit, es megvettem olivandernél a varázspálcáim, kettőt, bodzából voltak és dementorfog magjuk volt. olivander aztm ondta, hogy ki akarta dobni öket, mert tul erösek, ráadásul kettö van, de latta hogy nálam jó helyen lesznek mert sokra vagyok hivatott, de figyelmeztetett hogy juniornál vannak a testvérei, és neki három van és így összeragadhatnak ha harcolunk.
 elsöben odaültem abba a szobába a vonatban ahol melfoy ült, aki össze akart barátkozni velm de mondtam hogy nem, es amikor meg akart verni, akkor hatba rugtam és elszaladtam, es elbujtam a vonat tetejen, mert nem akartam, hogy tudjahogy en voltam, de mar akkor eldöntöttem hogy utalom. amikor haerry mondta,hogy ne akar a mordekárba kerülni, akkor rögtön eldöntöttem én is ezért suttogtam a süvegnek hogy griffendél, és oda kerültem, es herry legjobb baratja lettem. szeremes lettem mar elsöben hermonieba meg kaptam egy láthatatlanná tévő fejpantot konohai jellel rajta, amiben sokszor követem öt és vigyaztam rá titokban. követtem le a pincébe és megmentettem amikor hatulról megtámadta egy sakkfigura, láthatatlanul odalöttem egy vingardium levózát és felrobbant, de hagytam, hogy herry egyedül mennyen tovabb, mert nem akartam,hgoy beavatkozzak a voldemort elleni harcába, mert én sme akarnám, ha ellopnák elölem juniort.
 masodik évben nagyn dühösvoltam a baziliszkuszra, amiért lemészárolja a sárvérűeket, amikor melfoy egyszeer ráeresztette egy kislányra,akkor jól kirúgtam a fogat, aztán egy capitulatusszal legyöztem melfojt, de pitontol büntetést kaptam erte, úgyhogy nem tuttam segíteni herrinek.
 harmadik evemben csokoloztam elöször, hery megbotlott és megcsokolt, de aztán sikerült megcsokolnom hermionét is, amiért kisegítettem öt egy orán, amikor nem tudott valaszolni piton kérdéére a tűztornádoméregről. egyszer le is feküdtünk együt, es azt mondta, hogy senki nem csokolozik olyan jol mint en.
 negyedik evben nem indulhatam a trimagus tusán, de halotam, hogy dubledore mondta hogy hary veszlyben van ugyhogy segiteni kell neki, ezért követem minten proba alatt lathatatlanul, és mndig megmentetem. a labirintusnál latam hogy piton megprobalta levarazsolni, de egy kapitulastzuszal kivédtem. eben az evben letem kvidics fogó.
 ötödikben a dubledore sereg tabornoka letem, volt, aki azt mondta, hogy azért, mert jarok hermonieval és Szexelünk meg minden de öt utana futotam es hatbarugtam, ugyhogy mar nem mondta mas. sokat tanitottam, de eben az evben viszatert junior, hogy megöljön, de legyöztem, es elvetem az egyik palcajat, ugyhogy mar harom let. a miniszeriumban harcoltam voldemorttal amig dubledor oda nem ert, utana megint vele harcoltam, mert szövetkezett voldemortaln a halhatatlansagért.
 hatodkban kitört a haboru, ezert othagytam hermoniet meg a roxfortot hogy bealjak a seregbe es harcoljak, sok szaz halalfalot öltem meg, de a felettesim voldemortnak dolgozot ugyhogy menekülnöm kelett elölük. utána egy evig bujkaltam es a lazadokkal rajtaütöttünk a szallitmanyokon, zsakmanyoltunk több ezer varázspálcát. a roxforti csataban aztán megint harcoltam juniorral, de ö elmenekült, és akkor latam hogy herri bajban van, ugyhogy odalötem voldemortra egy vingárdum levózát, hgy megzavarjam, és herri le tuta gyözni.
 ugy döntöttem, visszamegyek a roxfortba, de nagyon fájt hogy hermonie megcsalt, mert megigerte hogy varni fog ram és nem Szexel massal addig, amíg a fronton harcolok. de mveil ronnal megcsalt, es öt szerete mar, ezért azt mondtam, hogy legyenek boldogok, es most szingli vagyok de nagyon tetszik egy hollohatas lány luzi lott.
 most az a célom, hogy megkapjam az éreccségit, és utána elmenjek nindzsának haza Konohába, és megbaszuljam apamat meg anyamat junioron. az uj varazslataimmal senki nem allíthat meg, még dubledor is azt mondta, én vagyok a legjobb ,akit latot, és piton csak feltekeny ram mert szerelmes volt anyamba amikor még élt.

kinézet: ő egy nagyon izmos fiú vagyok. a lányok imádjákahogy kinézek mert kocka a hasam, meg fekete hajam van (ojan, mint a képen is). a szemem vörös és aki belenéz az hipnózíst kap tőle, ugyhogy sokan félnek tölem.

jellem: nagyon jol tudok varazsolni, mert szorgalmas vagyok, jól verekszem meg dobok surikánnal célba. kedves vagyok általában, mindig megvedem a gyengébbeket a mordekárosoktól meg segitek tanulni meg benne vok az ivasban is, de ha valaki felboszant elborul az agyam es elöjön belölem a masik énem, aki csak a harcér él és szereti a gyilkolást, és ezzel fojamatosan belsö harcot kell hogy vívjak.

erősség: erős, okos, bátor, szorgalmas, becsületes, jól verekszik és sokat edzz
gyengeség: neha kitör belöle a sötét énje darkubirumi és ilyenkor gonosz

varaszlói ismeretek:
 nagyon jól bánok a pálcával, egyszerre hármat is tudok fogni, egyet a számmal, kettöt meg a kezeimmel, de altalaban csak kettöt használok. emellet profi ninjutsus vagyok, tudok hatraszaltot meg kézzel le tudok győzni egyolyan trollt ami a vécében volt. minden trgybol kitünö vagyok, csak abbol nem, amit piton tanit, mert utalom őtXD

pálca: három pálcám van, mindhárom dementor fog magú, egy hársból, egy cseresznyéből, egy rókacsontból van, és mind egy méter hosszú, és nagyon erös pálcák.

mindig: herry, ron, hermonie, sör, csajok
soha: voldemort, mordekárosok, piton profeszor, halalfalok, junior uchiha
hobbik: edzzés, verekedés, gyengék védelme, sörözés, varászlás, edzés
merengő: legjobb amikor hermonie megcsokolt, a legrosszabb amikor junior megölte a szüleinket
mumus: önmaga ahogy darkubirumi teljesen megszallta
armortenita: a szarnyalo halal illata
patrónus: kyuubi

Avatár alany: Sasuke Uchiha

Egyéb: bocsiii, nagyon későn írtam, lehet van pár elgépelés. azért peaceeee4!!!
Majd lécci keressetek egy képet nekem! <3
Naplózva

Dexter Crewe
Eltávozott karakter

« Válasz #13 Dátum: 2015. 07. 29. - 22:01:22 »
+6

A KARAKTER NEVE NAGYBETŰKKEL
Jessyca “DarkWolf” Silverblade

[/img]

“Puddin'!“A képek és a mottó nem kötelező!

Alapok

jelszó || Nem találtam, valaki le tudja nekem írni?
így ejtsd a nevemet ||Dzsesszika Szilverbléd
 (pl.: Szol Herington; Ron Vízli... stb)
nem ||Nő
születési hely, idő || Nurmengard, 2001. 02. 29.
horoszkóp ||Halak
kor ||14
vér ||Aranxy
évfolyam || 3.-dik

A múlt

Az életemet pont úgy kezdtem el ahogy a legtöbb embert el tudná képzelni rólam. Anyám a Nurmengard egyik ablaktalan cellájában hozott napvilágra, és őszintén meg kell vallani nem tette ezt jól. Anyám nem tudta, hogy mit szabadít a világtra. A világ egyik legjobb ha nem a legjobb sötét varázslójára sütött a telihold a cella ablakából, amikor is anyám egyszerűen kilehelte a lelkét a vajúdás következtében. Ez volt az a pillanat, mikoris mindenki felismerte, hogy kivel áll szemben. Akkor és ott, anyám megölésével olyan dolgot hoztam létre amelyet sokan mások évekig tökéletesítenek. Tudat alatt leszakítottam egy darabot a lelkemből, és belezártam az anyám kezéből a földre hulló pálcába. Létrehoztam életem első horkruxát. Nem akartam megölni, mégis, már akkor éreztem, hogy nekem ezt kell tennem. Sötét varázslónak teremtett az isten amivel én teljesen meg voltam elégedve.
Születésem után varázslóárvaházba kerültem, ahol csak három dolgot mondtak el nekem. Aranyvérű vagyok. Varázsló vagyok. És a nevem Jessika Silwerblade. Az árvaházban nagyon népszerű voltam, amiért olyan hatalmas erőm volt, hogy már megszületésemkor horkruxot tudtam csinálni. Mindenki csodált, ezért sokan nem is szerettek, amiért sokszor bántottak. Nagyon magányos voltam, és sokat sírtam mikor mások nem láttak. Egy este aztán megint bántani akartak, de nem hagytam magam. Amikor ellenálltam, az egyik fiú megütött, és a hajamat húzta. Nem kellett volna.
Ekkor ugyanis előbújt a telihold, és az udvaron elkezdett megfagyni a levegő a baljós aurámtól amit felvettem vele. A négy fiú az ajtó felé indult, mikor meglátták, hogy a kezemen karmok kezdenek nőni, a számban pedig agyarak. Felvonyítottam amikor az átalakulásom megtörtént, és elharaptam a gyerekek torkát akik bántottak. Az ezüstszín gyönyörű bundámon a vérük csöpögött, a karmaim és a fogaim pedig vörösre színezték. Amikor kitomboltam magam, a hold fényét eltakarta egy sűrű felhő, s én ideiglenesen visszaváltoztam emberi alakba, s megéreztem a vér ízét a számban. Megijedtem és beszaladtam a házba, ahol nem érhetett a holdfény. A szobám felé indsultam, aholis a szobatársaim fogadtak.
 Úr isten! Tiszta véres vagy Jessyca! – Kiabálta az egyikük.
 Nyugalom nem az én vérem, nincs semmi bajom.
 Biztos? – Kérdezte a másik. – Eléggé zaklatottnak tűnsz.
 Igen, biztos. – Ezzel befeküdtem az ágyamba, és szinte azonnal el is nyomott az álom, ahogy a fejem a párnára ért. Egész éjszaka forgolódtam, mert a fejemben a vér íze járt, és rémálmaim voltak a történtekről. Nem is bírtam aludni.
Másnap aztán kiderült, hogy miért is változtam át, és mozdulni sem bírtam a meglepettségtől. Az egyik apáca az árvaházban azt mondta, vérfarkas vagyok, és minden teliholdkor át fogok változni. Nagyon megrémített, hiszen ez azt jelentette, hogy máskor is meg fog történni az ami tegnap, ezért az apácától kaptam egy gyönyörű, fekete színű, csipkés napernyőt amivel megvédhetem magam attól, hogy a holdfény rám süssön és elkerülhetem az átváltozást. Persze ez egyből kitudódott, amitől hatalmasat ugrott a VIP zóna felé a népszerűségi rátám, és a többi gyerek még inkább imádott és kérleltek, hogy mutassam meg milyen vagyok mikor átváltozok. Nem mertem megtenni, hiszen az azt jelentette volna, hogy újra ölni fogok, és akkor ismét azt a mocskos vérízt kell majd a számban éreznem. A hideg rázott a gondolattól, úgyhogy nemet mondtam a kérésekre. Egy nap aztán bementem az egyik fiú szobájába akinek elharaptam a torkát, és észrevettem valami furcsaságot az asztalán. Egy gyűrűje volt, amin egy kis kígyó tekerget. Tapintást éreztem a vállamon, amitől hirtelen összerándultam, és majdnem felugrottam a plafonra. Egy fiú ált mögöttem mosollyal az arcán.
Szia a nevem Tom. Látom a kígyót nézegeted. – A szívbajt hozta rám, amiért előbb kedvem lett volna megütni, de inkább tűrtőztettem magam, mert nem akartam vadállatnak tűnni.
 Igen. Mit foglalkoztat ez téged?
 Miért nem próbálsz meg beszélni hozzá.
 Beszélgetni egy kígyóval? Hülyének nézel? Olyat nem lehet.
 Na csak próbáld meg. – Nem tudom miért, de amikor ezt mondta, valahogy elfogott a kéztetés, hogy azt mondjam, nyílj ki – természetesen a gyűrűnek. Furcsa lett volna, ha Tomnak mondom. Amikor pedig hang jött ki a torkomon, mintha sziszegtem volna, a kígyó pedig megmozdult, és az amulett kinyílt a gyűrű tetején. Nem hittem a szememnek, hiszen amikor belenéztem magamat láttam benne. Fogalmam sem volt, hogy mi történik, de Tom megnyugtatott.
 Nyugalom. Tudsz párzsaszó nyelven. Ez azt jelenti, hogy sötét varázsló vagy.
 Sötét... varázsló... Én? – Nem hittem a fülemnek, és amikor visszamentem a szobámba, leültem az íróasztalomhoz, hogy töprengjek a dolgon. Méghogy én sötét varázsló. De a csengése mindenképp tetszett, és mindig is éreztem magamon, hogy különleges vagyok. Nehéz volt elhinnem, hogy varázsló lennék, de asztán eszembe jutott a gyűrű amiben magamat láttam. Elővettem tehát újra, és belenéztem, majd újra azon a furcsa sziszegős nyelven szóltam a kígyóhoz ami a gyűrűn tekergett. Kinyílt a drágakő a tetején, én pedig éreztem ahogy belenéztem, hogy a lelkem egy darabját zártam bele a fiú ékszerébe, mikor megöltem. Ez volt a második horkruxom amit életemben csináltam.
Pár évvel később, mikor betöltöttem a tizenegyedik életévemet, egy furcsa, fekete ruhába bújt, fekete hajú ember keresett fel, akit az apáca a szobámba vezetett.
Szervusz kedves Jessica. Az én nevem Perszelusz Piton, és tanár vagyok a Roxfort nevű iskolában. Azért jöttem, hogy beszéljek veled egy fontos dologról amit már rég meg kellett volna tudnod, de titkolták előtted. – Becsukta az ajtót, hogy ne halljanak, majd leült velem szemben az asztalomhoz. Nagyon szimpatikus embernek tűnt, és úgy éreztem, mintha mindig is ismertem volna, pedig sosem láttam. – Jessica Silwerblade. Te egy varázsló vagy.
 Ezt tudtam. Méghozzá nem is akármilyen varázsló vagyok. Én egy aranyvérű sötét varázsló vagyok.
 Tudtad? – Piton professzort nagyon meglepte, hogy ennyimindent tudok a varázslóságomról, de végül aztán elmosolyodott. – És azt tudod-e, hogy amellett, hogy aranyvérű vagy, megörökölted édesanyád régi villáját?
 Micsoda?
 Így igaz. Anyád utolsó kívánságával rádhagyott két igen fontos dolgot. Az egyik a Silverblade villa, ami nem messze van a Roxforttól a Tiltott rengetegben. A másik az ő régi pálcája, amit most el is hoztam neked. Bodzafa pálca, sárkánymaggal. – Amikor átnyújtotta a borítékot amiben anyám pálcája volt, majdnem elsírtam magam, hiszen sosem ismertem anyámat, így ez volt az egyetlen emlékem róla. Még aznap hazamentem Piton Professzorral a villába, majd amikor lepakoltuk a bőröndjeimet, a professzor a karját nyújtotta nekem. Eén először nagyon megijedtem, hiszen ez azt jelentette, hogy hopponálni fogunk, amit még sosem csináltam. Végül aztán bátran megfogtam a karját, tudva, hogy nem lehet bajom amíg ő vigyáz rám, és átmentünk az abszolútra. Piton bevezetett Olivanderhez, akitől megvehettem a saját pálcámat. Sokat válogattunk, hiszen eleinte minden suhintással amit egy pálcával tettem, eltört valami a boltban, vagy katasztrofális helyzetbe kerültek a polcok. Az egyik főnixtollas pálca például felrobbant a kezemben, mikor megfogtam, ezért Oliwander úr egy igen különleges pálcát nyújtott át nekem.
 Tessék bájos ifjú hölgy. Ez a pálca acélból készült, és koboldszívizomhúr a magja.
 Remélem ez már működni fog Olivander úr. – Mondtam, kissé feszülten, hiszen ez volt a századik pálca amit a kezembe vettem.
 Ha ez nem jó akkor semmi. – Bólogatott sietve a pálcás, én pedig megragadtam a felém tartott varázseszközt. Ahogy megmarkoltam, mintha mindenből kialudt volna a fény, én pedig éreztem ahogy az erő átjárja az egész testem. Nagyon jó érzés volt a kezemben tartani a saját pálcám, így fizettem, és mentünk is tovább a következő boltba, ahol megvettük a könyveimet.
Ahogy a szolgák mindenemet elpakolták, bedőltem az ágyamba tudván, hogy holnap megkezdődik az első évem a Roxfort Boszorkány és Varázslóképző Szakiskolában. Már alig vártam.
Felvettem az egyenruhámat, amit este kicsit átszabtam, hogy szebben nézzen ki, majd a többiekkel együtt bementem az iskolába. Kis közjáték után, amit egy szőke srác folytatott le valami furcsa, sebhelyes arcú szemüveges fiúval, visszajött Mcgalagony professzorasszony. Magyarázott valamit, de én már tudtam mi lesz a dolgunk, hiszen Piton előtte való nap elmagyarázott nekem mindent, és bevallotta, hogy drukkol, hogy mardekáros legyek, mert akkor az ő házába kerülök, ahol sötét varázslók vannak.
Hé, nem te vagy Jessica Silwerblade? – Lépett mellém, a szőke fiú, aki az imént a szemüvewges fiúval balhézott, majd kezet nyújtott. – A nevem Draco Malfoy. Én is aranyvérű vagyok, akárcsak te. – Nem nyújtottam kezet, csak mosolyogtam és bólintottam.

Ezzel elkezdődött az első évem a roxfortban. Pechemre nem lettem mardekáros, aminek Pitonnal nem örültünk, de nem volt mit tenni. Az iskolában nagyon jó jegyeim voltak, és elég hamar népszerű lettem, mikor kiderült, hogy két pálcát forgatok. Azt mondták nagyon ritka dolog az ilyesmi. De ne tévesszen meg a látszat senkit, nem voltam az a tipikus elkényeztetett, gazdag, aranyvérű liba akinek gondoltak. Nagyon féltettem anyám pálcáját, hiszen ez volt az egyetlen emlékem róla, és mikor ránéztem, mindig eszembe juttatta a mosolygó arcát.
Nagyon jó volt a Roxfortban lenni. A tanulmányaim a VIP szinten voltak, így sokan versengtek velem a jegyek terén. Az egyik nagy riválisom valami sárvérű Griffendéles volt, bizonyos Hermione Granger. Nagyon ellenszenves, öntelt libának tartottam, de nem mondtam inkább senkinek. Megtartottam magamnak ezt az információt. Piton professzor nagyon szeretett, ezért nagyon jól tanultam az óráin, és hamar megtanultam a legbonyolultabb recepteket bájitaltan órán. A két pálcás stílusom híre gyorsan szárnyat kapott, és sorra jöttek a kihívóim, hogy párbajozzunk (még a felsőbb évfolyamokból is), de mindenkit legyőztem.
Egyik nap aztán, mikor éppen otthon jártam őszi szünetben és a villa körüli erdőben jártam-keltem, találkoztam egy kicsi, fehér színű bébi farkassal. A kis árvát elhagyta az anyja, és nagyon magányos volt, így én rögtön befogadtam. Imádtam a farkasokat, többnyire azért is, mert részben én is az voltam. Hamar megszeretett a kis háziállatom, így úgy döntöttem, hogy a következő horkruxomat belőle csinálom meg, hogy mindig velem lehessen.
Borisnak neveztem el és mindenhova magammal vittem. Még az órákon is mindig velem volt, hiszen nagyon harcias kis kölyök volt, így mindig megvédett mindenkitől és mivel horkrux volt, legyőzhetetlen volt úgyhogy senki sem mert velem szórakozni. A tanárok nem szóltak, hogy az órán is az ölemben van, hiszen a tanulmányaim az egeket verdesték.
Eltelt felettem egy év, ami alatt rengeteget fejlődtem, és sokat kutattam a családfám után. Sajnos nem találtam információt a szüleimről, azt viszont megtudtam, hogy a vérfarkas vér már évszázadok óta csörgedezik az ereimben, és eddig minden generációnak sok bosszúságot okozott. Mindig magamnál tartottam a fekete ernyőt, ha teliholdkor kimerészkedtem, hogy eltakarjam magam a holdfénytől. Ilyenkor mindig fekete bőrruhába öltöztem, és kesztűt, meg csizmát öltöttem magamra, hogy megvédjen a teliholdtól. Mikor kiderült, hogy nem csak aranyvérű vagyok, de még vérfarkas is, Draco Malfoy egyre többet kezdett a közelemben ólálkodni, és ahol tudta csapta nekem a szelet. Pechjére, kevéssé érdekelt, mert nem volt az esetem, ő mégsem adta fel.
Beleléptem tehát a második évbe, amikor is egy számomra igen érdekes dolog történt. Eltűnt egy félvér kislány, a falakra pedig vérrel fenyegető üzeneteket írtak arról, hogy valaki kinyitotta a titkok kamráját. Az egyetlen dolog ebből ami számomra érdekes volt, az az, hogy egy hatalmas kígyó mászkált a csatornákban. Meg akartam keresni ezt a Baziliszkuszt, hogy beszélgessek vele, mert már kezdett berozsdálni a párszaszóm, de sajnos nem tudtam sosem elkapni. Ezek mellett elindult az iskolában egy párbaj szakkör amit az akkori SKV tanárunk tanított egy bizonyos Gildroy Lockhart. Minden csaj meg volt érte veszve, de én rühelltem a behízelgő mosolyát és a modorát. Szerencsémre párbajszakkörön párszor feltörölhettem vele a padlót, és egyszer megnézhettem azt is ahogy Piton teszi ezt meg vele. Imádtam azt a látványt. Aztán hamar eltelt az az év is.
A harmadik évemben sok érdekes dolog történt. Életemben először szerelmes lettem. Egy furcsa alakot láttam abban az évben minden újságban, és bár mindig furcsán fotózták, én azonnal belezúgtam. Sirius Black volt a neve, akiről hamar kiderült előttem, hogy sorozatgyilkos. Természetesen ezt én nem hittem el, de úgy tettem, mintha.
Ebben az évben kezdtünk el komolyabban edzeni gyerekkori legjobb barátnőmmel Elzával edzeni. Már az árvaházban is nagyon jóban voltunk. Sajnos ő mugli volt, ezért már az első évben is a szárnyaim alá vettem, és kitanítottam, hogy varázsló lehessen. Mindig is felnézett rám, és rajongott értem. Főleg azért, mert én voltam az egyetlen lény akin nem fogott a képessége. Elzának ugyanis egy nagyon furcsa képessége volt, amivel le tudott fagyasztani mindent amihez hozzá ért. Csak engem nem, így meg tudtam tanítani neki hogyhogyan legyen varázsló ő is. Borissal és Elzával hárman laktunk a villában, amit egyedül tartottunk fenn, mígnem egy nap váratlan vendég lopakodott be hozzánk. Egész konkrétan az ablakomon keresztül jött be és nem hittem a szemenek, mikor a telihold fényében megláttam hogy ki az. Sirius Black volt személyesen. A szívem úgy kalapált, mint még soha azelőtt.
 Ne sikolts, nem az vagyok akinek mondanak. – Magyarázta mikor meglátta, hogy figyelem, nekem viszont eszem ágában sem volt sikoltozni.
 Tudom én azt Mr. Black. Sosem hittem a reggeli prófétának. – El sem tudtam hinni, hogy Sirius ott állt a szobámban teljes életnagyságban.
 Jól teszed. Engem viszont keresnek az aszkabanból, azért is vannak itt a dementorok.
 Ha gondolod én elrejtelek itt a villában, és elterelem a dementorokat. – Ez a mondat hirtelen úgy kiszaladt belőlem, és már mentegetőzni akartam, mikor Sirius rám mosolygott. Énrám!
 Azt megköszönném. – Az az évem aztán azzal telt, hogy a dementoroknak hamis információkat adtam arról, hogy hol van Black. Imádtam azt az évet, de sajnos mint minden jó, ez is véget ért, mert siriusnak el kellett mennie. Majdnem megszakadt a szívem, mikor ezt megtudtam.
Aztán eltelt a harmadik évem is, majd jött a negyedik, ami alatt sokat talélkozgattam a szökött Siriussal. A Trimágus tusa egyáltalán nem érdekelt, így aztán erről, és arról a tényről, hogy Voldemort visszatért, nem sokat tiudtam, de nem is érdekelt.
Az ötödik évben megkaptuk az új és szuperrózsaszín Sötét Varázslatok Kivédése tanárunkat Umbridge-ot, akit nagyon útáltam. Ellenben a jegyeim nagyon jók voltak, az RBF-em tiszta ötös volt, csak jóslástanból voltam négyes, úgyhogy ezt hamar letudtam. Ezen kívül viszont minden megvolt amit akartam: Elza és Boris még mindig a legjobb barátok, Pitont még mindig imádtam, a tanulmány még mindig az egekben, népszerűségem a tetőfokára hágott, úgyhogy minden jó volt.
A hatodik évemben aztán minden egy csettintéssel rosszabb lett minden. Az iskolát elfoglalták a halálfalók, Elzát nem engedték be, mert mugli volt, Piton pedig megölte Dumbledor-t. Nem tudtam utána, hogy mit gondoljak a professzorról, hiszen velem mindig kedves volt, nem tudtam elképzelni, hogy pont ő ölné meg Dumbledore-t.
A hetedik évemben aztán kitört az igazi katarzis, hiszen Voldemort a halálfalók seregével megindult a Roxfort ellen. Útáltam amiért szégyent hozott a sötét varázslók nevére, ezért harcoltam a halálfalók ellen. Mivel két pálcám volt, természetesen esélyük sem volt ellenem, azonban az egyik folyosón megláttam a híres neves sötét nagyurat, és valahogy kísértetiesen emlékeztetett Tom-ra, aki annak idején elmondta, hogy mi is vagyok.

Jellem

Akrobatikus külsejű, sugárzó szemű lány. Az abszolút gonosz fogalmának megtestesítője. Szemrebbenés nélkül képes bárkit megölni, sőt, még vigyorog is hozzá. Imádja az ellenfeleit gúnyolni, és megvárja, míg azok hibát követnek el, hogy aztán könnyedén legyőzhesse őket. Igazi pszihopata, de ha bántják a legjobb barátait, kegyetlen vadásszá változik. Vérfarkasként dühöngő vadállat aki bárkit széttép a környezetében.

Erősség || Mesteri sötét varázsló, két pálcával legyőzhetetlen, zseni.
Gyengeség ||

Apróságok

mindig ||Sötlt varázslatok, Farkasok, Elza, Piton, Sirious
soha ||Sárvérűek, Voldemort, Umbridge, Trollok, Koboldok
hobbik ||Horkruxokat.
merengő ||Legjobb mikor élete első Horkruxát megcsinálta. Legrosszabb mikor először átváltozott farkassá
mumus || Natalie Kriess
Edevis tükre ||Saját maga
százfűlé-főzet ||Rózsaszín, 
Amortentia || Sirius illata
titkok || Vérfarkas
azt beszélik, hogy... || Piton az apja.

A család

apa || Ismeretlen
anya || Ismeretlen
testvérek || Nincs
állatok ||Boris az albínó farkas

Családtörténet ||
Jessyka aranyvérű család gazdag lánya. Apját sosem ismerte, anyja pedig belehalt a születésébe. Anyai ágról negyedvér sötét elf, míg apja ágáról vérfarkasvért örökölt. Egy nagy villában lakik valahol Nagybrittániában. 
Perszelusz Piton az apai nagybátyjának a testvére, de ő ezt nem tudja.

Külsőségek

magasság || 178
testalkat || Gyönyörű
szemszín || Zöld
hajszín || Szőke
kinézet || Első ránézésre egy magas, barna szemű, szőke lányka, aki nagyon szereti magát kisminkelni. Alakja és jókora mellmérete miatt rengetegen omlanak utána, ugyanakkor van egy rejtett énje, melyről senkinek sem beszél. Teliholdkor ugyanis ezüstszín bundájú farkasemberré változik, akinek gyönyörű kék szeme mindenkit megigéz aki csak ránéz.

A tudás

varázslói ismeretek || Zseniálisan készít horcruxot, és mesterien báni a cruciatus és az imperio átkokkal.
felvett tantárgyak ||
pálca típusa ||18 hüvejk, acél pálca, koboldszívizomhúr maggal
RBF || Mindenből Kiváló, kivéve jóslástanból, amiből csak négyes

avialany|| Harley Quinn

Egyéb
Naplózva

Oldalak: [1] Fel Nyomtatás 
« előző következő »
Ugrás: