+  Roxfort RPG
|-+  Múlt
| |-+  1996 - 2001
| | |-+  98/99-es tanév
| | | |-+  Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
| | | | |-+  Keleti szárny
| | | | | |-+  Prefektusi fürdők
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában « előző következő »
Oldalak: [1] Le Nyomtatás
Szerző Téma: Prefektusi fürdők  (Megtekintve 2293 alkalommal)

Mrs. Norris
Maffiavezér
***


,, a T E J hatalom ,,

Nem elérhető Nem elérhető
« Dátum: 2015. 02. 25. - 08:12:06 »
0

" Tudod, mit? - folytatta Cedric. - Használd a prefektusi fürdőt. A negyedik ajtó Balgatag Boriszszobrától balra, az ötödik emeleten. A jelszó: pacsuli. Na szia... mennem kell elköszönni..."
Naplózva

lisa
Vendég

« Válasz #1 Dátum: 2015. 11. 11. - 23:44:15 »
+2





  Ahhh egész dupla-bűbájtanon erre vártam. Merlin szuvas fogaira, mennyire utálom Qcross „nincs mosdóba járkálás órán” szabályát. Ez az ember nem tudja, hogyan működnek a boszorkányok! Az ilyen kecses testekben nem fér el egy titkok kamrája méretű húgyhólyag, könyörgöm! A nyugodt és meghitt mosdózás amúgy sem megy a legjobban egy bentlakásos iskolában. Komolyan örömtáncot járok otthon a kis privát szférás toalettem felett! Még mázli, hogy prefektus lettem és legalább a fürdőhöz tartozik egy kis mosdó rész is. No meg persze nem mindegy, hogy van egy bazinagy fürdő. Möhöhö. A legjobb dolog hétfő délután – akkor a pórnép úgysem jár ide.
- Te mennyi kaját hoztál? – kérdem a szőkeciklont, ahogy elhal az öblítő hang. Én csak pár fürt szőlőt tömködtem a táskámba, mielőtt mentünk a bámulatosan unalmas álá Qcrossra. Oké, hogy poén azaz ember, de az RBF óta nem szívlelem. Azt kérte, hogy táncoljon az a rohadt ananász, hogy meri minősíteni az általam megszabott táncművészetet? Igenis van az a színt a buli végén, amikor már csak hemperegsz a földön!

   Kiszórom a habfürdő szélére, sárga-fekete sálamra a szőlőket és bugyingóba vetkőzve csobbanok is. Szeretem, hogy Nadinenál nem kell itt fürdőruházni meg ilyenek. Lehet, hogy borzalmasan perverznek hangzik, de imádom, ahogy a víz befedi a testemet és igen, amikor a dinamikus duó is tökéletesen ázik az az igazi! A habok meg úgy is elrejtik a négercsókokat, így amúgy sem nagy nudizás ez itt kéremszépen.

   Odaevickélve a csapokhoz pedig megkezdem szokásos – oké csak három hete járunk ide, de nah – játékomat. Először a sárga, mert szeretem a citromot, meg hugra-powa. Aztán jöhet a lila, aminek áfonyás rágó illata van, ez csak simán mert szeretem. Egy kis menta a zöldből, mert az felfrissít és egy kis sima fehér mert az habzik a legjobban. Annyira csudi szuper ez a hely! El sem hittem volna, hogy megkaphatom a prefektusi címet a wizengamotos ügy után! Persze szerintem minimum Merlin-fokozatot érdemelnék a hőstettemért, de nekem elég a kompromisszum, hogy most nem csesztetnek egy ideig.

   Remélem Nad hamarosan bűvöl valami jó zenét a varázsvevőbe, mert ha belekortyolunk a lángnyelv whiskeybe akkor bizony táncolni lesz kedvem! Igen, egy szál bugyiban és habban! De imádom, hogy kitaláltuk ezt a kis hétfői frissítést, sokkal jobban indul a hét! Az hogy drága barátosném, pedig nem öngyidepizik azok után, amit átélt csak még jobb kedvvel tölt el! Jaj de boldog vagyok most! Az ilyen pillanatok el tudják velem hitetni, hogy meg sem történt a tavalyi év. Hogy az egész csak egy rossz álom volt és ma már csak Minerva fején kell felhúzzam magamat! Úú apropó!

- Hey, Nad! Hallottad, hogy Balmoral kivetette a hálóját?! – kezdek is bele egyik kedvenc hobbimba, mások kibeszélésébe – Nem is akárkire! Az egyik szöszi dánra! Tudooood aaa fura szeműek közül az egyik! – végigfut a hátamon a hideg, ahogy azokra az ikrekre gondolok. Egyszerűen annyira furák és hámborzongatóak, hogy az hihetetlen! – Legalábbis remélem, hogy csak az egyikre mozdult rá. Kemény lenne ha mindjárt ikrekkel nyomná…
Naplózva

Nadine Moreau
Eltávozott karakter
*****


~ cяαzч вєαsт ~ VI.

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #2 Dátum: 2015. 11. 24. - 15:02:28 »
+2

lisa.

-   MUHAHA!    - nevetek mély, öblös, gonosz hangon. Felemelem táskám, és kiöntök belőle egy konténernyi édességet még az ebédről. Nem olyan, mint akkoriban a mugli iskolában a menzán, hogy mindenkinek egy jár, na, de nem is 2,4,6... 18 jár, fejenként! Desszert, desszert mindenek felett!
-    Annyit hoztam, hogy belefulladunk. Habár rám jobban rám fér, mint a te nagy fekete seggedre.   - célzok telt idomaira. Nincs mit tenni, irigylem a szép idomait. Mindig is egy súlycsoport voltunk, de elég csontosra fogytam a nyár alatt, úgyhogy most sárgán bámulok barátnőmre. Nem kínaiul, érted, hanem irigyen. Érted a poént.

Míg Lisa felfedi azokat a bájait, amikről előbb perverzül fantáziáltam, nekikezdek valami zenét bűvölni.
Pofátlanul pucérak és szexik vagyunk, tele kajával. Nincs is ennél szebb, és veszélyesebb dolog a Roxfortban. Bármikor bejöhet más prefektus, de mivel hétfő délután senki nem akarja kipihenni a hetet, mert ugye hétfő van, érted, ezért nyilván senki nem jön ide fürdeni hétfő délután. Maximum este, de az meg már nem érint minket.
Egy új slágert bűvölök Lisának, ami most a mugli világban nagyon meg, és le merem fogadni, hogy neki is be fog jönni, pont olyan picsás a szám, mint amilyen ő maga. Jajj, mi lenne vele nélkülem, ha én nem mutatnám meg az ultramenő dolgokat a muglivilágból. Tök szerencsés, hogy én vagyok a barátnője.

Letolom a harisnyám és szoknyámat. Ahh, olyan jó kibújni ebből a szarból. Megfogom pulcsimat és próbálom lehúzni magamról, a fejemen át, ahogy a fiúk szokták. A büdös kobold farát! Valami megrándult, a hasamon és nagyon fáj. Óvatosan kibújok a pulcsiból, de olyan bénán és lassan, hogy azt díjjal kéne jutalmazni.
Feszegetem.
-   Baszki.  - motyogom durcásan, majd összeszorított fogakkal, elkéééépesztően koncentrálva rámeredek az ujjaimra, és olyan apró, finom mozdulatokkal próbálok segíteni magamon, ahogyan azt tanították nekem. Mert, hogy én mindig durva vagyok. És heves, és ezért csesződik el mindig minden. Megfeszítem.
-   Arghhh!   - nyögöm mélyen, és hirtelen úgy felmegy bennem a pumpa, hogy elvörösödött fejjel hörgök egy nagyot, de olyan nagyot, hogy az egész fürdő beleremeg, és sértődötten elengedem a pulcsimat, ami így a piercingembe kapaszkodva idiótán csüng a hasam előtt. "Most komolyan?"-fejjel ránézek Lisára, aki már a vízben hempereg.
-   Na, ezért nem szabad a barátoddal haptában szexelni, hogy aztán csak a kötött pulcsidat húzzad vissza magadra.    - vonom fel dühösen szemöldökömet.
Még körülbelül 158551 órán keresztül szenvedek azzal a nyomorult pulcsival, mire sikerül lebogóznom a piercingemről.

- Pffff - prüszkölök, és megforgatom a szemeimet. - Persze, majd pont Balmoral nyomná hármasban. - olyan pofát vágok, mintha a világ legnagyobb hülyeségét mondta volna.
-    Nem is tudom... nekem annyira nem jönnek be. Nagyon parák.   - húzom el számat. Meg hát.. fiatalok! Kérem szépen, én már egy érett felnőtt nő vagyok.
Naplózva

lisa
Vendég

« Válasz #3 Dátum: 2016. 01. 02. - 14:09:10 »
+2





   Nem hiszem el! Ez a liba még itt menőzik velem a pasiával! Cöhö. Nadine kérlek, még egyszer az orrom alá dörgölöd, hogy mennyit szexeltek a szőkéddel mugli módszerrel tépem ki azt a fém biszbaszt a köldöködből! Jól van, igazából ha nem lenne már három baglyom nem igazán érdekelnének a kis erotikus sztorik ezzel a két hülyegyerekkel, na de na. Igazából örülök nekik, a nyáron Sol bebizonyította, hogy mennyire is szereti Nadinet, összerakta a kis szajhát még ha az a begemót szépen falhoz is csapta. Nagyon szégyelltem magamat, amiért csak úgy leléptem a nyáron, de Ő is tudta, hogy túl sokat nem tudtam volna segíteni.

   Uhh, jó ez a szám. Megrázom kis popómat a habokban, és szanaszét fröcskölök. A muglik mindig is jobban értettek a zenéhez, ezt kár tagadni. Bár a szöveg perverz mondani valója hagyna némi kivetni valót maga után… ha nem pont mi hallgatnánk. De ahogy elnézem a rózsaablakban lévő sellőnek is bejövős a zene. Bár kérdés, hogy mennyire is releváns egy üvegszajha ízlése. Vajon ezek a díszítések is olyanok, mint a mágikus festmények? Hogy bennük van annak a tudása, akit ábrázolnak? Azért megnézném ahogy a feketetavi sellők rázzák a mugli zenére. Micsoda multikulti lenne! Már csak oda kell képzelnem egy hula-hulázó szfinxet meg pár kongázó kentaurt és kész van Hagrid szülinapi bulija.

- Én Balmoralbol már mindent kinézek. Láttad Te, hogy stírölte a tanári kart? – míg Nadine a jövevényektől libabőrözik én Balmoral vetkőztető tekintetétől. – Tüzelő szuka… - zárom le vélemény sorozatomat ősi riválisomról. Áhh kevesen húznak ki ennyire a sodromból! Mindig attól félek, hogy egy mumus az Ő arcában fog feltűnni előttem. Ami azt illeti, amikor meglátom a folyosón legszívesebben kiáltanék is egy commiculust az arcába! Ahh szegény torzszülött!
- Amúgy jah nem a legkedvesebb társaságnak tűnnek – követem Nadine témavezetését. Eddig azt hittem, hogy idén azok a kis pisisek lesznek a legbúvalbszottabbak, akiket Én a nagy prefektus elkapok, de ezek az északiak nagyon emoban vannak! Ha nem figyelünk oda felvágják egymás ereit… vagy mindenki másét.

- Te amúgy nem tudom – kezdek bele pajkos mosollyal – azért azt a finn griffendéles gyereket adogatnám, hogy őszinte legyek. Tedd a szíved a kezedre és úgy mondd, hogy nem néznéd meg a pálcáját! – adom ki az ultimátumot. Az a Ristiaan vagy hogy is hívják, meg kell hagyni, finom falatnak tűnik. Jobb legalább is, mint a kis furaszemű ikrek. Na meg azért van egy akcentusa, amitől kicsit nedves leszek. De még mindig nem rúg labdába Richie mellett.

- Amúgy zavarna ha ráhajtanék Grosieanre? – teszem fel a tízpontos kérdést. Elvégre Nadine játszott először, de a jó barátok megosztják a játékaikat nem igaz? No meg nem túl fair, hogy lestoppolja a suli egyik legjobb pasiát, miközben Harington golyóit hordja a fülében. Amúgy is jön eggyel, legutóbb amikor beszálltam a toronyszoba ablakán és megláttam az ugráló melleket és csattogó heréket kis híján Dobrevnél kötöttem ki.
Naplózva

Nadine Moreau
Eltávozott karakter
*****


~ cяαzч вєαsт ~ VI.

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #4 Dátum: 2016. 02. 03. - 19:43:01 »
+4

lisa.

–   Tüzelő szuka…
Szélesen elmosolyodom, és egy halk gonoszul vidám nevetésféleséget hallatok. Lisa annyira utálja Balmoralt, mint én Weasley lánygyereket. Ahogy erre gondolok egyből lefagy az arcomról a mosoly. Még egy olyan beképzelt, fontoskodó p*csát nem hordott a hátán a föld. Gyorsan ki is rázom a fejemből a vöröskét, mielőtt felhúznám magam, és inkább még mélyebben elmerülök a vízben, amennyire csak lehet.
Füleimet csapkodják a víz apró hullámai, egy pillanatra be is hunyom a szemem, ahogy átjár a forró víz melegsége. Igazából tényleg rohadt forró, mintha egy kádnyi lávában tapicskolnék, de voltaképp jól esik, ez az erős inger. Bár a bőröm a víz alatt biztos rákvörössé vált már, kellemesen bizsergetett ez a forróság. Hülye ősz. Mindennap itt kéne fürödnünk, felér egy nyaralással.
Érdeklődve nézek Lisára.
-    Ristiaanra gondolsz?   – őszintén nem, nem néztem meg a pálcáját, én inkább segges vagyok. Szóval igen, a fenekét megnéztem, de nem látszik olyan keménynek, mint Solé. Ezért nem is próbálkozom olyan tervet kieszelni, aminek keretében véletlenül megmarkolom a fiú hátsó felét, balesetnek álcázva, hiszen barátom van, akit szeretek. Mostanában nagyon jó kislány vagyok ám, Sol biztos büszke lenne rám. De azért a békesség kedvéért nem osztom meg vele, ezt a fajta büszkeségemet. –    Beszéltem már vele egy kicsit. Valahogyan úgy alakult, hogy mellettem ült egyik reggelinél, és szóba elegyedtünk. Nem találtam benne semmi ordenáré csodálatosat vagy titokzatosat. Igazából elég hétköznapinak tűnt.    – előremeredek és felidézem a rövid, átlagos beszélgetést. –   De attól még para. Van valami furcsa a nézésében.
Arra gondolok, hogy olyan, mintha titkolna valamit. De lehet, hogy csak rémeket látok, a tavalyi év elég bizalmatlanná tett, de hát ki hibáztat? Még ha hibáztatna is, telibesz*rnám.
Lábujjaimmal játszom a víz alatt, amikor Lisa feltesz – mit feltesz, hozzám vág egy kérdést.
Hirtelen ránézek, talán gyorsabban, mint szerettem volna. Arcom inkább meglepettséget tükröz, de aztán gyorsan letörlöm az arcomról, és visszafordulok előre.
-   Nem, dehogy. Ha neked Ő kell... hajrá!    – mondom, mintha érdektelen lenne a téma. Még a vállamat is megvonom, mintha ez érdekelne a legkevésbé az egész világon. Olyan eszméletlen laza és nemtörődöm vagyok, hogy az nem igaz. Ilyet még Merlin se látott.
Amúgy meg persze, hogy zavarna. Baszki. Lisa egy csomó mindenkire ráhajt, és amúgy egy csomó mindenkit meg is kap. De mióta komoly a dolog Sollal, mintha fejébe vette volna, hogy megdugatja magát az összes olyan pasival, akihez közöm volt. Múltkor Noah körül láttam legyeskedni, sőt még viccelődött is nekem, hogy milyen vicces lenne már, ha az ő barátságukból is kavarás lenne, és így belegondolva nem is lenne ellenére. Ja, így belegondolva kapja be. Biztos féltékeny, amiért nekem komoly kapcsolatom van. Vagy nem tudom, hirtelen mi ez a pasifalás.
-     Legyél vele vadparaszt, arra gerjed.  – mondom, mintha még segíteni is próbálnék. Látjátok? Én felül próbálok emelkedni, és segíteni. Mégis mit mondhatnék? „Ne, ne próbálkozz be nála, mert nekem ő fontos volt az életemben, egy mérföldkő, és ezt tartsd tiszteletben.”? Tiltsam meg neki? Dehogyis, csinál, amit akar. Ja.
Naplózva
Oldalak: [1] Fel Nyomtatás 
« előző következő »
Ugrás:  


Powered by SMF 1.1.13 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország



A google ekkor járt utoljára az oldalon 2021. 04. 26. - 10:47:09
Az oldal 0.194 másodperc alatt készült el 34 lekéréssel.