+  Roxfort RPG
|-+  Múlt
| |-+  1996 - 2001
| | |-+  98/99-es tanév
| | | |-+  Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
| | | | |-+  Főépület
| | | | | |-+  Nyeregtetős padlás
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában « előző következő »
Oldalak: [1] Le Nyomtatás
Szerző Téma: Nyeregtetős padlás  (Megtekintve 2231 alkalommal)

Mrs. Norris
Maffiavezér
***


,, a T E J hatalom ,,

Nem elérhető Nem elérhető
« Dátum: 2015. 02. 09. - 13:32:50 »
0

A Roxfort legtöbb csodálatos termével ellentétben a padlás a szó hagyományos értelmében - tényleg csak a padlás. Azonban egy hatalmas területű helyiségről van szó, hiszen alant húzódik a bűbájos Nagyterem, amelynek látszólag nincs is mennyezete! Persze ne feledjük, hogy csalfa ám a mágia. A nyeregtetős padlásteret nem tetőablakok világítják be, hanem oldalt futó - leginkább lőréshez hasonlító -, keskeny nyílások. Egy macska feje sem férne át rajtuk, tehát hivatalosan nem nyilvánították veszélyesnek a helyiséget, azonban a gondnoknak fixa ideája, hogy ez tiltott zóna. Mrs Norrist gyakran látni idefent, a ropogós födém dzsungelében egerészni... Egyszersmind kósza diákokra vadászni.
Naplózva

Matthew Fawley
Eltávozott karakter
*****


Lord Chaos, V.

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #1 Dátum: 2016. 04. 20. - 20:51:54 »
+2

Miriam

18+

Ezzel az utolsó tollvonással beindul a nagyok játéka. Elfelejthetem a komolytalanságot, a játékot és a tréfát. Ha és hangsúlyozom ha minden aszerint történik, ahogy én - mi - azt látjuk, akkor nagyon sok vér fog folyni, talán még több, mint nem is olyan régen.

A teher a szavak leírásával elkezdi nyomni kellemetlenül a vállamat, de igyekszem elég erős lenni, hogy elbírjam azt. Nem nézhetem tétlenül, hogy tegyék amit csak akarnak.

Kedves Miriam,

Ma éjfélkor várlak a nagyterem feletti padláson. Remélem tudod hol van és nem vagy egy beszari pöcs, hogy ne merjél eljönni.

Matty


Azt hiszem elég lényegre törő voltam, remélem tényleg nem szarik be a kis pillangó. Lehet, hogy ha meg is nyerem nem lesz valami főnyeremény az ügyünkben, de ha a helyzet úgy hozza, kellenek átokfogók az első sorba. Meg persze sosem lehet tudni, hogy kinek milyen kis kapcsolatai vannak. A lányok meg a bájaikkal könnyen a ruszkik bizalmába tudnak férkőzni. Csak nehogy ez a kétélű fegyver a végjátékban majd azt jelentse, hogy én kapom a zöld fényt a szemem közé ezek helyett.
 
A klubhelyiségből már rutin dolog lelépni éjjel, az a csoda ha egyáltalán van itt valaki. Mindenki intézi a szerelmes ügyeit, főzik a tiltott főzeteket vagy éppen rosszban sántikálnak, mint én. Meg persze az sem hátrány néha, ha a prefektus szobatársad éppen járőrözik és ha ő kap el, akkor nincs semmi probléma. Ha meg más, az már gázosabb, de mielőtt kimondhatná az átlag, hogy büntetőmunka már ájultan fekszenek a földön. Vagy az öklömtől vagy a pálcámtól, de fekszenek.

A padlás megközelíthetőségét nem gondoltam át eléggé, ahogy észreveszem a kutya sem jár erre, mert a lépcsőkorlátok között vastagon nyúlnak el a pókhálók, de számomra pont ezért ideális a hely. Áttöröm magam rajtuk, bár szívem szerint valami pókfóbiás fruskát dobnék ide be és élvezettel hallgatnám ahogy visít a félelemtől. A kis ajtó meglepően könnyen nyílik, se nyikorgás, se semmi. Nyilván valami varázs védi. A padlás valóban egy padlás semmi több. Egy rozoga széket találok és azon helyezem el magam. Az órámra pillantok. Még tíz perc éjfélig, remélem nem késik sokat.Ha netán igen, akkor a közös ügyünk egy igen nagy ordibálással és kurvázással fog indulni.  
Naplózva


Miriam Deccor
Eltávozott karakter
*****


Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #2 Dátum: 2016. 04. 21. - 15:18:34 »
+1

                                                                 
Matthew

    Vacsora után az utam a egyből a hálószobába vezetett. Két ok miatt nem mentem a most a könyvtárba, az egyik az, hogy szerettem volna nyugiba kibontani a levelemet amit kaptam a másik pedig az, hogy szeretnék már egy kicsit egyedül lenni és ilyenkor még elég üres a hálószoba alig van bent egy-két ember.
    Széles mosollyal fogadtam, hogy nincs senki a hálószobába, leülök az ágyra és egy gyors kézmozdulattal ki is nyitom a levelemet amibe ez áll:

"Kedves Miriam,

Ma éjfélkor várlak a nagyterem feletti padláson. Remélem tudod hol van és nem vagy egy beszari pöcs, hogy ne merjél eljönni.

Matty"

 
A levelet olvasva sok kérdés merül fel bennem, de a legfontosabb közülük az, hogy mi a francot akar ez a gyerek tőlem ilyen későn? Nem igazán örülök Matthew meghívásának, nem tudom, hogy fenn tudok-e maradni ma olyan sokáig, teljesen kimerített a tanulás. Gyorsan lezuhanyozom aztán pizsama helyett felveszek egy farmert és egy egyszerű pólót és elindulok a klubbhelyiségbe ahol most igen sok ember tartózkodik. Leülök az egyik sarokba egy elég rozoga fotelre és előhúzok egy könyvet, hogy elüssem az időt. Szerencsére meg jóval éjfél előtt kiürült a helyiség és így nem lesz nehéz kisurranni.
  Szerencsére hamar odaérek a helyszínre de ahogy látom Matthew megelőzött. Semmi különleges nincs ebbe a padlásba, ugyanolyan mint a többi.
   - Hello! Na, hallgatlak, miért hívtál ide ilyen későn?
Naplózva

Matthew Fawley
Eltávozott karakter
*****


Lord Chaos, V.

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #3 Dátum: 2016. 05. 29. - 22:24:10 »
+3

Miriam

+18


  Végre egy nőstény állat, akire nem kell sokat várni. Sőt igazán semennyit, ha mindegyik ilyen pontos lenne nem kapnék naponta harminc agyfaszt. Kap is egy jó pontot a kislány, aztán remélem karácsonyig kussol és nem követel többet. A másodikat nálam már elég nehéz kiérdemelni. Mondjuk lennének tippjeim hogyan tudná.
  - Áhh gratulálok. Te vagy az első aki pontosan érkezik.  - úgy döntöttem, hogy magamhoz képest kedves leszek vele, persze ez a válaszaitól is nagyban függni fog.
  Miért hívtam ide? Az, hogy ötlete sincs meglep, de ezért ráharapok a dologra. Ha ilyen hülye, akkor bassza meg. Lehet azt hiszi, hogy a két szép szeméért hívtam, vagy egy gyors numerára. Hát szegény nagyot fog csalódni, mert éppen egyikhez sincs kedvem. Egy világ terhe nyomja a vállam és ez azt hiszi, hogy én romantikázni akarok. Hát beszarás.
  - Gondoltam dugunk egyet, elég romantikus ez a hely. - bár azért lennének ötleteim a hely kihasználásához csak éppen nem vele. Elnevetem magam, hogy érezze a poént, hiszen elhatároztam, hogy jó fej leszek. Ha nem lennék, akkor már rég a farkamat pörgetném előtte, de persze a tahóságot félre kell raknom, az most nem a helyes út a célok eléréséhez. Márpedig kurvára fontos lenne, hogy mielőbb elérjük a célokat, amíg van miért küzdeni.
 A ruszki geciknek már így is túl sok nyugodt perc jutott a szervezkedésre, ideje megnehezíteni a dolgukat, ha már mindenki tátott szájjal nézi a csodát, hogy itt vannak. Azért belegondolva elképzelhetetlen, hogy egy suttyó tizenötévesnek kell elindítania valamit, mert a már többszörösen leszerepelt minisztériumunk megint csak lófaszt nem csinál, a felelősségteljes felnőttek szart se tesznek, a diákok nagy része meg a kis cuki akcentusukkal van elfoglalva.
  - Komolyra fordítva a szót. Mit gondolsz ruszki barátainkról? Mesélj, mi a véleményed róluk? Mit gondolsz mit keresnek itt? De ne azt magyarázd, hogy hát restaurálják a sulit. Remélem te is belátod, hogy a véreres nagy lófaszt azért vannak itt. Van nekünk is elég varázslónk aki ezt meg tudja csinálni. De ha eddig nem gondoltál igazán bele, tedd meg most és láss a színfalak mögé és csak azután adj nekem választ. - Mire végzek a mondanivalómmal a cigi már a számban lóg. Remélem nem sokkoltam le túlságosan, de hogy őszinte legyek tényleg nem az érdekel, hogy milyen napja volt. Barátkozni sincs kedvem. Bár szimpatikusnak tűnik, de azt sosem fogom neki bevallani.
Naplózva


Miriam Deccor
Eltávozott karakter
*****


Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #4 Dátum: 2016. 06. 06. - 19:00:43 »
+1

Matthew


   Álok még egy kis ideig az ajtóba aztán egy kicsit közelebb megyek a fiúhoz. Nem akarok itt lenni sok ideig, nagyon remélem, hogy nem valami nagy baromság miatt hívott ide. Úgy csinálok mintha meg sem hallanám a dicséretét, a mi családunk nem is ismeri azt a szót, hogy késés, mindenhova percre pontosan érkezünk.
  - Gondoltam dugunk egyet, elég romantikus ez a hely.
   Ezt a kijelentését bármennyire is szeretném nem tudom csak úgy elengedni a fülem mellett. Ez azért még viccnek is rossz, mindenkinek tudnia kéne, hogy hol vannak a határok.
  - Rossz lányt hívtál ide Matthew - próbálok mosolyogni, de most semmi kedvem nincs ezekhez az őrült viccekhez.
   Nem igazán tudnám magam vele elképzelni, udvariatlan és beképzelt és ezek nem azok a tulajdonságok amik nekem bejönnek. Nekem egy olyan fiú kell akit ha elvinnék magammal egy előkelő helyre akkor sem hozna ránk szégyent, nem feltétlenül tartom előnynek azt ha egy fiú a csajai számáról híres.
  - Komolyra fordítva a szót. Mit gondolsz ruszki barátainkról? Mesélj, mi a véleményed róluk? Mit gondolsz mit keresnek itt? De ne azt magyarázd, hogy hát restaurálják a sulit. Remélem te is belátod, hogy a véreres nagy lófaszt azért vannak itt. Van nekünk is elég varázslónk aki ezt meg tudja csinálni. De ha eddig nem gondoltál igazán bele, tedd meg most és láss a színfalak mögé és csak azután adj nekem választ.
   Már megint a "ruszkik" kell beszéljek pedig már százszor kijelentettem, hogy nekem nincs velük semmi bajom, sőt Irinát igencsak kedvelem a többit meg nem is ismerem és amíg nem ismerem őket addig nem mondok róluk sem rosszat sem jót, szóval nagyon sajnálom Matthew-t de nem jó ember miatt jött ide az éjszaka kellős közepén.
  - Figyelj, én csak az egyiket ismerem, őt is csak azért mert évfolyamtársam és egy egy szobában alszunk és vele nincs semmi bajom, sőt igencsak jóba vagyunk a többi meg felőlem ott rohad meg ahol most van. Leszarom, hogy mit csinálnak itt, amíg nem bántanak engem vagy a barátaimat addig én sem bántom őket.
Naplózva
Oldalak: [1] Fel Nyomtatás 
« előző következő »
Ugrás:  


Powered by SMF 1.1.13 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország



A google ekkor járt utoljára az oldalon 2020. 01. 12. - 21:34:02
Az oldal 0.126 másodperc alatt készült el 35 lekéréssel.