+  Roxfort RPG
|-+  Általános
| |-+  Három Seprű :: Társalgó
| | |-+  Játékkuckó
| | | |-+  Egyszer volt hol nem volt...
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában « előző következő »
Oldalak: 1 [2] Le Nyomtatás
Szerző Téma: Egyszer volt hol nem volt...  (Megtekintve 2413 alkalommal)

Andromeda Bucksworth
Eltávozott karakter

VI.GRIFFENDÉL°°Andy, a vagány°°DStag°°Prefektus <3

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #15 Dátum: 2011. 06. 18. - 08:54:09 »
0

[...] Szirénázva közeledik valami mugli rendőrautó. Komolyan mondom, ezeknek a pletykaéhes mugliknak sem kell meghülyülni. Komolyan gondolták, hogy bekasztliznak egy macskát? Engem? Én csak önvédelemből tettem, amit tettem. Az az ember megnyúzott volna véres bundának. Nem akartam a sintérek kezére kerülni, így hát villámgyorsan menekülőre fogtam a dolgot. Rémülettől kitágult szemekkel futottam, és futottam, ameddig kecses mancsaim bírták. London mugli negyedét elhagyva valahol a foltozott üst környékén találtam magam. A futás adta lendületben pedig nekiütköztem valaminek. Vagy valakinek? Hirtelen a sarokba kucorodtam, hisz az iménti átélt afférom az emberekkel még mélyen bennem volt. Vörös szemeimbe apró könnyáztatta fénygömbök keletkeztek, és vártam, hogy mit lép az ember, aki meglepetten meredt Rám [...]
Naplózva

Taiden Archeron
(N)JK

▲ S u r v i v o r ▲

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #16 Dátum: 2018. 09. 21. - 18:36:04 »
0

De az embet nem érdekelte, hol vagyok. Az ember rám sem nézve halad tovább. Így háy egyedül és éhesen köszöntött rám az este. Szomorúan nyaltam végig bundámat, ami már csabzott volt és koszos. Hátom bolhacsaládnak adott otthon és négy tetűnek. Nem szerettem őket, mert folyton viszkettem és meg kellett állnom úton-útfélen egy kiadós vakarózásra. Talán pont ez volt a szerencsém, mert....
Naplózva

Oldalak: 1 [2] Fel Nyomtatás 
« előző következő »
Ugrás: